X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 8 lipca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane ♥ witam nową koleżankę:) u mnie coraz bliżej do wyjazdu. Wczoraj mieliśmy 7 rocznicę związku. To był cudowny dzień. A dziś mój mąż miał urlop bo szukaliśmy mu spodni do garnituru i się udało. No i można powiedzieć ze zrobiliśmy sobie dziś poprawiny rocznicy:) uwielbiam jak mam Go w domu. Może to egoistyczne:P wczoraj dzwoniłam do lekarza by się umówić na monitoring jeszcze przed naszym wyjazdem chociaż chciałam go sobie w tym cyklu odpuścić no i nie muszę się martwić bo monitoringu nie będzie bo lekarz ma urlop który kończy wtedy kiedy ja wyjeżdżam:) dla mnie to fajnie bo problem sam się rozwiązał. I będzie mniej stresu i wszystko na luzie♥bo jeśli ciąża ma być to będzie a jak nie to nieważne co i jak bym robiła sobie jej nie wyczaruje:) i przytulanki są lepsze bo wtedy gdy mamy ochotę a nie bo jest już ten czas. A co z tego wyjdzie... okaże się pod koniec miesiąca:)

    misia79 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 8 lipca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    Misiu wspieram i przytulam :(
    a co u mnie, no więc zbadałam prolaktynę i wyszła za wysoka, hormony tarczycy wyszły w normie. męża nasienie- mało ruchliwe, ale okazało się że ma 2-3 leukocyty w polu widzenia i ja tak myślę, że to one są sprawką całego zamieszania. jutro idę do ginekolog i pokazuje jej wszystkie wyniki badań i niech decyduje czy to ja czy mąż będziemy mieć posiew i antybiotyki. mam też nadzieję, że zapisze mi bromka.
    w sobotę wyjeżdżam na 7 tygodni do Luksemburga do pracy, więc starania do września odłożone. liczę jednak na to, że przez ten czas zdołam zbić prolaktynę i że się wyleczymy :) najważniejsza dla mnie jest ta jutrzejsza wizyta i do decyzji ginka mam zamiar się dostosować :)
    dziewczyny mimo że siły opadają to nie możemy się poddać, trzeba mieć nadzieję :) 3mam za nas kciuki!

    Asioczek udanego pobytu w Luksemburgu fajnie że wyjeżdżasz nabierzesz sił odpoczniesz psychicznie od staranek i na pewno się uda ;-) Wróc do nas :-)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 lipca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane :) jesteście?? :)
    Ja się melduję po mega udanym dniu :) grilowanie plus lenistwo nad wodą :) efekt jak zwykle nogi się nie opaliły za to plecki czerwone :P mam nadzieję, że za tydzień będą już brązowe i będę jako tako wyglądała na tym weselu :P
    ogólnie to możliwe, że dziś mam owulację ale jakoś mnie to nie rusza :P w nosie mam ten cykl..ostatnie były na luzie ale jednak z nadzieją (pewnie dlatego, że wiedziałam czy coś i jak tam rośnie i czy owulacja była) a w tym cyklu nie wiem :P i powiem Wam, że im mniej wiem tym czuję się lepiej :) w sumie tak mówią im człowiek wie mniej tym lepiej śpi :)
    pozdrawiam <3
    Ps: bo czasem lepiej miło się zaskoczyć niż niemiło rozczarować <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • świeżnka Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 18 lipca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was gorąco :-) czy mogłaby mi któraś polecić dobrego gina z Bydg? Może być prywatnie, chociaż wiadomo wolałabym na kasę, ale pewnie długo się czeka. Chciałabym wspomóc nasze starania. To już 11 cykl i nic.
    PS: mam "na oku" dra R. Mikołajczaka- ma dobre opinie w necie, ale nie wiem nic na jego temat. Z góry dziękuję.

  • Basia1771 Przyjaciółka
    Postów: 65 56

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny z kuj-pom :) Pogoda nas usmaży chyba niedługo.

    Koleżanko z góry jeśli chodzi o gin z Bydgoszczy to znam dwóch Kotzbacha i Wasilewskiego. Jestem bardzie zadowolona z tego drugiego, bo podszedł bardziej profesjonalnie do mnie i mi wszystko wytłumaczył. Jednak Kotzbach przyjmuję na kasę chorych chyba w Bizielu o ile dobrze pamiętam, ale z nim to różnie bywa do jednej podejdzie poważnie a inną obsłuży jak zwykłą rutynową pacjentkę.

    zi139jcghuedn61r.png
    Kolejna wizyta 24.03
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ wpadlam Was odwiedzić i życzyć owocnych owulacji,
    misia79 tak mi przykro, że się nie udało,

    mogę sie pochwalić, że w moim brzuszku mieszka dziewczynka, która waży już 200g :D

    misia79, rah, Martuśka lubią tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Bydgoszcz się kłania :)

    rah, misia79, Martuśka, Iwka lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Widzę, ze temat trochę odżył, taka cisza tu była w pewnym momencie. Pewnie przez wyjazdy wakacyjne :)
    Zapraszam dziewczyny z Torunia do zajrzenia rownież na toruński temat :)

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/torunianki,3745,1.html

    Julianno,gratuluje córeczki! :)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiego gina polecacie na problemy hormonalne (wysokie tsh, wczesniej niski estradiol, wczesniej wysoka prolaktyna) + torbielki na jajnikach (poki co niewielkie). Byłam juz u wielu lekarzy i mam wrazenie, ze nikt nie spełnia moich oczekiwać w 100%
    Do tej pory tylko jeden lekarz przepisał mi duphaston i to wszystko.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak miło że wątek odżywa a już myślałam że umrze śmiercią naturalną

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Hej Bydgoszcz się kłania :)
    Miło Cię poznać tutaj Toruń :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Jakiego gina polecacie na problemy hormonalne (wysokie tsh, wczesniej niski estradiol, wczesniej wysoka prolaktyna) + torbielki na jajnikach (poki co niewielkie). Byłam juz u wielu lekarzy i mam wrazenie, ze nikt nie spełnia moich oczekiwać w 100%
    Do tej pory tylko jeden lekarz przepisał mi duphaston i to wszystko.
    Dr Łojko :)

    misia79, rah lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Dr Łojko :)
    Bywalas u niego, albo jakaś znajoma miała tego typu problemy??

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gdzie on przyjmuje? Prywatnie czy nfz? Wiesz moze jakie ceny prywatnie?

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Bywalas u niego, albo jakaś znajoma miała tego typu problemy??
    Tak to jest no już były lekarz ale jest dobrym ginekologiem - chirurgiem, jest chwalony i na pewno nie zostawi Cię z samym dupkiem. Najlepiej jak zapiszesz się do nich do poradni rozrodczości przy Bielanach, ponieważ w szpitalu mają bardzo dobre USG.

    rah lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    I gdzie on przyjmuje? Prywatnie czy nfz? Wiesz moze jakie ceny prywatnie?
    http://www.szpital-bielany.torun.pl/index.php/poradnie-i-przychodnie/59-zespol-poradni-ginekologiczno-polozniczych poradnia rozrodczości
    na NFZ

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiałam się żeby chodzic do Łojko prywatnie ale boję się że w razie czego będzie wojna bo Jackowski pracuje z nim w tym samym szpitalu i na bank jeden o drugim by się dowiedział. I by była wojna a ja bym na tym straciła. Sama nie wiem co robic.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Zastanawiałam się żeby chodzic do Łojko prywatnie ale boję się że w razie czego będzie wojna bo Jackowski pracuje z nim w tym samym szpitalu i na bank jeden o drugim by się dowiedział. I by była wojna a ja bym na tym straciła. Sama nie wiem co robic.
    No powiem Ci że miałam te same obawy jak przepisałam się od Didkowskiego,ale dzięki bogu Didek ma w nosie swoje pacjentki tzn mnie miał w nosie i nawet mnie nie pamiętał...trochę przykre ale co zrobić, utwierdził mnie tylko w przekonaniu ze dobrze zrobiłam...Łojko na pewno mnie nie zapomni :D

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje : D

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny z kujawsko-pomorskiego :) mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko abym do was dolaczyla. Jestem z Solca Kujawskiego ( pomiedzy Bydgoszcza a Toruniem). Mam 35 lat, dwoje duzych juz dzieci i teraz zapragnelismy z mezem jeszcze jednej malej istotki w naszym domu, wiec zaczelismy starania, oby byly owocne :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
‹‹ 45 46 47 48 49
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ