X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    gdzie najlepiej w Bydgoszczy zrobić badanie nasienia i jakie są koszta. jendryczka na gdańskiej robi za 80 zł ale mikroskopowe. czy to wystarczy do oceny, czy ktoś gdzieś robi bardziej szczegółowo?
    właśnie to miejsce na badanie nasienia polecał mi mój lekarz :P no ale my robiliśmy u nas w Fordonie bo bliżej :) mi się wydaje, że mikroskopowe jest ok :) dobrze będzie :)
    A ja wczoraj w końcu poszłam na ZUMBE i było rewelacyjnie :) teraz żałuję, że nie wybrałam się wcześniej :) ale wiem, że to nie będzie mój ostatni raz <3 bo fajna sprawa to jest :)
    A co z moim cyklem .. się okaże :) śluz ponoć płodny..tak wygląda :P dziś temp. w dół :D jak przez kolejne 3 dni będzie wyższa o min.0,2 to chyba będzie oznaczało, że dziś owulacja...nie wiem :P czy była czy nie okaże się 10.06 na usg :)
    słonecznego dnia :) lato1.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia ja też mam 10 czerwca usg- to akurat dzień moich urodzin :) już powinnam być po owu, wg obliczeń- niedziela i poniedziałek. nie mogę się doczekać.
    misia ma dwie kreski :) ale się ucieszyłam, że się udało.:)

    misia79 lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asioczek dopóki nie zrobię powtórki bety i nie zobaczę kropki na usg to nie uwierzę. A na usg idę w czwartek 12 czerwca a za Was kochane trzymam kciuki dajcie znać jak było na monitoringach :-)

    asioczek86, Martuśka lubią tę wiadomość

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadła tu na chwilę i co widzę, gratuluję misia79, oby wszystko ułożyło się pomyślnie

    asioczek86, misia79 lubią tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem: jest pęcherzyk ok 22mm i o dziwo na lewym jajniku :O czyli jednak lewy nie śpi :P i dlatego prawdopodobnie tak długo sobie pęcherzyk tam rósł/rośnie bo u mnie po obrazie z USG zawsze widać, że większość roboty wykonuje prawy. Tak więc owulacja może być na dniach tj. dziś/jutro/pojutrze no niestety tego dokładnie nie da się określić :P no i zapomniałam spytać ile wynosi endo :| ale jak dobrze rozczytuję fotkę z USG to ma prawie 9mm to chyba nie jest źle . No i po weekendzie tj. pn mam dzwonić do lekarza umówić się z nim na jeszcze jedno USG w celu sprawdzenia czy pękło czy nie. Oby pękło <3 od takie moje małe marzenie <3 wgl to on się chyba za mną bardzo z tęsknił :D no i po wizycie kolejnej jak zostanie stwierdzone, że pękło a mam nadzieję, że taka będzie diagnoza to będę robiła badanie progesteronu :P
    Myślę, że to całkiem dobre wieści :) byle by teraz wymodlić pęknięcie/owulację i by była ona owocna :) Więc póki co znowu uratuje Nas tylko spokój :)
    Ale co ważne :) jeśli się uda w tym cyklu to nie ma z punktu medycznego przeciwwskazań we wczesnej ciąży do podróżowania w góry :)
    o to tyle na temat mojej wizyty <3 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2014, 19:42

    asioczek86, Martuśka lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia gratulacje!!!!!!! :D
    magda trzymam kciuki :*

    misia79 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :)
    Kochane ja chyba pierwszy raz w życiu czułam owulację :O wczoraj było mi tak niedobrze, a jak się kładłam spać to myślałam, że będę wymiotować...maskara jakaś i do tego taki intensywny ból po lewej str. a tam akurat pęcherzyk był/jest bo tak mi się zdaje, że chyba późno w nocy była owulacja 8) bo temp. dziś skoczyła, jeśli utrzyma się jeszcze ze 2 dni tzn. że owulacja mogła być :) i byłoby pięknie gdyby nie fakt, że wczoraj nie było <3 mąż coś próbował :) nawet wrócił wcześniej no ale niestety wymiękliśmy w sumie oboje bo ja też już czułam się tak źle, że szkoda słów, no ale tak jest jak mąż pracuje 7 dni w tyg. po prawie 10h :( ale wiem, że robi to dla Nas i nie chcę na Nim wywierać jakieś presji czy coś, a poza tym dla mnie wczoraj to też było by takie mechaniczne a wolę z przyjemnością :) więc jeśli Bozia da Nam ten dar to może jakiś "mocny zawodnik" z pn dotrwał i zaatakował komóreczkę :) a dziś na spokojnie "dobijemy" :) A w pn dzwonię do lekarza i się umówię na wizytę w przyszłym tyg. więc się wszystko wyjaśni czy wgl. owulacja została przebyta a nie biorę innej opcji do siebie jak ta, że TAK <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    Dzień Dobry :)
    Kochane ja chyba pierwszy raz w życiu czułam owulację :O wczoraj było mi tak niedobrze, a jak się kładłam spać to myślałam, że będę wymiotować...maskara jakaś i do tego taki intensywny ból po lewej str. a tam akurat pęcherzyk był/jest bo tak mi się zdaje, że chyba późno w nocy była owulacja 8) bo temp. dziś skoczyła, jeśli utrzyma się jeszcze ze 2 dni tzn. że owulacja mogła być :) i byłoby pięknie gdyby nie fakt, że wczoraj nie było <3 mąż coś próbował :) nawet wrócił wcześniej no ale niestety wymiękliśmy w sumie oboje bo ja też już czułam się tak źle, że szkoda słów, no ale tak jest jak mąż pracuje 7 dni w tyg. po prawie 10h :( ale wiem, że robi to dla Nas i nie chcę na Nim wywierać jakieś presji czy coś, a poza tym dla mnie wczoraj to też było by takie mechaniczne a wolę z przyjemnością :) więc jeśli Bozia da Nam ten dar to może jakiś "mocny zawodnik" z pn dotrwał i zaatakował komóreczkę :) a dziś na spokojnie "dobijemy" :) A w pn dzwonię do lekarza i się umówię na wizytę w przyszłym tyg. więc się wszystko wyjaśni czy wgl. owulacja została przebyta a nie biorę innej opcji do siebie jak ta, że TAK <3
    powodzenia


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski, co tam słychać? ciężarówki jak sie czujecie??? :D


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo :)
    a ja czekam na wizytę w czw. by potwierdzić przebytą owulację :P zobaczymy co z tego wyniknie <3
    miłego dnia :)

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulacja była :) potwierdziło to usg i poziom progesteronu :)
    a teraz czekam na czw. hCg bo wczoraj pepino 10 (paskowy) blady bladzioch a pre-test 25 (płytkowy) negatywny, dziś pepino znowu z drugą kreską ale ciemniejszą był a bobo test 25 negatywny a hCg z krwi zaledwie 3,04 ale u mnie min. to 0 a max to 2 przy braku ciąży więc może coś się tam zadziało lub dzieje...lekarz kazał brać dup-ka 3x1 i w czw. powtórka hCg ..eh. Ale chyba nie mam co się nastawiać na happy end...dobrej nocy :)

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wracam do Was :-) Co słychac ? Madziu życzę Ci z całego serca aby test okazał się pozytywem. Ja już jakoś doszłam do siebie. Dziś byłam na becie aby zobaczyc czy spadła a jutro i pojutrze do ginka sprawdzic czy pęcherzyk już się skurczył. Z dwojga złego to chociaż to że nie była to ciąża prawidłowa tylko ektopowa dlatego jakoś łatwiej mi się pogodzic z jej stratą. Trudno tak miało byc. Czekam tylko na zielone światło i wznawiam starania. Mam nadzieję że lekarz nie będzie kazał nam długo czekac.
    Pozdrawiam Was i przesyłam buziaki.

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 5 lipca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia trzymam kciuki za Was :*


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 5 lipca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda co tam u WAS ?:)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 lipca 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    Misia trzymam kciuki za Was :*
    Nie ma już nas.... jestem ja sama z kolejnymi marzeniami.

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 6 lipca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    Magda co tam u WAS ?:)
    i nas nowy cykl może szczęśliwy...kto wie. Znowu CLO od 3 do 7dc..może przed wyjazdem uda mi się wcisnąć na dyżur do mojego gina na usg by chociaż podpatrzeć czy coś tam rośnie..trochę "podłamał" mnie ostatni cykl, bo na moje to coś się działo bo i odczucia i poziom hCg ale widocznie ten cud nie był dla Nas..może uda się tym razem a jak nie to ja już sama nie wiem .. może taki plan dla Nas by być we dwoje..chociaż marzy mi się, że z wakacji wrócimy we trójkę :P jesli nie dane Nam było jechać we troje na Nasze pierwsze wakacje to może dane Nam będzie wrócić w troje :) ale jakoś w tym cyklu mam "wyjebkę" na starania i się nie łudzę... :)
    Misia79 mam nadzieję, że jak tylko dostaniecie zielone światło to szybko Wam się uda :) często po stracie kobiety w kolejną ciążę zachodzą szybko... ;) Pamiętam i wspieram <3 <3
    cudownego dnia <3 g61063.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 6 lipca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia życie pisze nam rożne scenariusze, ważne aby się nie poddawać a każda porażka powinna nas wzmacniać <3 :*


    Magda no teraz to musi się udać skoro wakacje:D :D


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu wspieram i przytulam :(
    a co u mnie, no więc zbadałam prolaktynę i wyszła za wysoka, hormony tarczycy wyszły w normie. męża nasienie- mało ruchliwe, ale okazało się że ma 2-3 leukocyty w polu widzenia i ja tak myślę, że to one są sprawką całego zamieszania. jutro idę do ginekolog i pokazuje jej wszystkie wyniki badań i niech decyduje czy to ja czy mąż będziemy mieć posiew i antybiotyki. mam też nadzieję, że zapisze mi bromka.
    w sobotę wyjeżdżam na 7 tygodni do Luksemburga do pracy, więc starania do września odłożone. liczę jednak na to, że przez ten czas zdołam zbić prolaktynę i że się wyleczymy :) najważniejsza dla mnie jest ta jutrzejsza wizyta i do decyzji ginka mam zamiar się dostosować :)
    dziewczyny mimo że siły opadają to nie możemy się poddać, trzeba mieć nadzieję :) 3mam za nas kciuki!

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Charlie20 Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem z Torunia :) i jestem nowa na tym forum :P
    staramy sie z mezem o dzidziusia i zostal tydzien do rzekomej @ ! zobaczymy czy nadejdzie czy nie :)

    misia79, Martuśka lubią tę wiadomość

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ