X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 maja 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupy udane. Kupiłam ładną kieckę a meżowi nową kuszulę. Garnitur ma jeszcz ten ślubny założy bo jeszcze się mieści ale tez przytył po ślubie :-) . Jeszcze jutro podjadę po jakieś dodatki buty mam więc jestem wyszykowana.
    Jeszcze mamy wesele w czerwcu i w sierpniu. Ech nieźle nam to da po kieszeni ale cóż ja nie lubię odmawiac na zaproszenia tym bardziej że młodzi byli u nas więc trzeba jechac. Ale co tam póki jesteśmy młodzi musimy sie czasem pobawic :-)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam uwielbiam chodzić na wesela <3 ale w roli gościa nie organizatora :P chociaż na moje własne nie mogę narzekać :) aczkolwiek ja nie należę do nocnych marków i jak wytrzymam do 1 w nocy to dla mnie jest już wyczyn :D ja jedyne co mam to buty :D no i dodatki :D bo kiedyś od męża dostałam na urodziny taki piękny komplet wisiorek i kolczyki delikatne, srebrne z białymi chyba cyrkoniami i fajnie bo pasuje na każda okazję :) od tak taki uniwersalny :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 19 maja 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p.gifo.gifg.gifo.gifd.gifn.gife.gifg.gifo.gifempty.gifd.gifn.gifi.gifa.giffeta2.gif

    misia79 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 23 maja 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka cisza u Was, jak starania, ja czekam na kolejną wizytę, sprawdzę jak jak kropeczka rośnie

    misia79 lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piątunio <3 Invision-Board-France-163.gif słonecznego dnia życzę flircik.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 maja 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu dziewczynki ja jutro będę się bawic :-)
    Madzia a od Ciebie czekam na dobre wieści :-)

    asioczek86 lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 maja 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Miłego weekendu dziewczynki ja jutro będę się bawic :-)
    Madzia a od Ciebie czekam na dobre wieści :-)
    no bardzo bym chciała aby wieści były dobre :) się okaże ale coś czuję albo zmalało albo będzie bez zmian, aha i pytałam lekarza co jeśli ciąży nie będzie a @ jeszcze nie ma i pytałam czy mogę brać dup-ka to mi powiedział, że w moim przypadku lepiej nie, lepiej poczekać aż @ wystąpi naturalnie :O hmm ciekawe, no ja wiem, że po dup-ku czasem nawet 2 tyg po ostatniej tabl. miałam @ ale miałam :D no nic wpierw zobaczę co tam jutro wyjdzie ... oby w końcu nam się udało wygrać tę wojnę :)
    Kochana życzę udanej zabawy :) my w tym roku jednak mamy dwa wesela :] jedno w lipcu, drugie w październiku :) będzie się działo <3
    a tak po za tym dziś taki skwar, że się z domu wyjść nie chce :P dobrze, że co miałam do załatwienia załatwiłam z prawie samego rana bo teraz to by ze mnie została grzanka na tym słońcu :P dobrze, że dziś chociaż wiaterek jest <3 ale jedno czego dziś nie polecam to bieg na autobus :D normalnie myślałam, że wyzionę ducha :D :D

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 24 maja 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello dziewczynki, u mnie burzowo, ale ciepło :) spokojnie, dużo nauki, mało chęci. już jeden exam mam za sobą zaliczony :) jeszcze 5 mnie ich czeka plus 2 miechy praktyk...
    ja mam ślub kuzynki za 2 tygodnie :) jak pójdzie dobrze, to zamierzam się uchlać :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 25 maja 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, piszcie co u was :) misia pisz jak na weselu było, madzia jakie wyniki. julianna jak tam ciąża :)
    ja mam od jutra praktyki, więc trzymajcie za mnie kciuki :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 maja 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flircik.gif w miarę udanego tygodnia, ja czekam na wyniki hCg z sb. ale coś mnie podkusiło i rano zrobiłam test pepino o czuł. 10 no i jak byk jedna czerwona krecha więc już raczej nie mam złudzeń..a dziś. temp. ignoruję bo pewnie jest efektem "przeziębienia".

    edit: dziękuję za miłe słowa <3 jesteście niezastąpione ale ja już nie mam złudzeń...przy podcieraniu śluz z krwią (sorry za dosłowność) lup.gif więc czekam do wieczora by zobaczyć jak się potoczy akcja czy zaznaczyć plamienie czy krwawienie bo w nowym cyklu od 3dc mam CLO...Raz jeszcze dziękuję Wam Wszystkim i Każdej z osobna <3 uscisk2.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 09:58

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, u mnie też @ przyszła. na spokojnie ją przyjęłam, bo też już od 2 cykli nie łudzę się, że kiedyś będzie inaczej.
    na praktyki nie jechałam, będę je we wrześniu robić, teraz wolę się na egzaminy uczyć, poza tym brzuch mnie boli a tak pracować nie mogę :(
    miłego dzionka dziewczyny :*

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki jak Wasze samopoczucie u mnie tak sobie dziś bo z nocki na nocke ale jakoś dam radę na razie przerwa w temperaturze bo nie mam warunków do mierzenia. Ale i tak czuję, że się nie uda w tym cyklu za 3-4- powinnam miec @. A na weselu było w miarę fajnie. Jedzenie to klasa nic dodac nic ując zespół też sobie radził ludzie się bawili, ale to już nie było to co u mnie na weselu. U nas to była taka integracja gości każdy z każdymj się bawił. A tutaj to po prostu każdy tylko ze swoją parą i koniec. Albo ludzie są tak o siebie zazdrośni albo chyba nie umieją się bawic. Gdybym była sama nikt by ze mną nie zatańczył nawet Pan młody.
    Jeszcze mam dwa wesela ciekawe jak będzie jestem i tak pozytywnie nastawiona. Uwielbiam się bawic.
    Słonecznego popołudnia dziewczyny trzymajcie się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 15:51

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 maja 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia bo teraz na weselach to jest tak dziwnie.. i ja jak byłam w ubiegłym roku na weselu u kuzynki to tak zauważyłam, że brakuje integracji między rodzinnej wgl. rodzina pana młodego ze sobą rodzina panny młodej ze sobą o tak to wyglądało. W tym roku idę na dwa wesela jedno w lipcu (brata męża) drugie w październiku (moja kuzynka). Mam nadzieję na miła zabawę.
    A co do samopoczucia to dziś nie najlepiej. Przyszła @ i to z takim hukiem, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić bo byłam sama w domu a dostałam takiego bólu, że chodzić nie mogłam i wgl. dotknąć brzucha..wzięłam 2 nospy..i sorry za dosłowność ale jak wyleciał ze mnie ten pierwszy rzut: bardzo ciemnej krwi i duża ilość skrzepów, wtedy się uspokoiło i teraz już czuję się trochę lepiej, ale @ w taką pogodę nigdy dla mnie nie była łaskawa a dodatkowo to przeziębienie..no ale już dziś na spokojnie mogę sobie na noc wziąć polopirynę i się wykurować :) chociaż jakiś plus :)
    Wgl. to byłam dziś bardzo nerwowa bo wyniki z sb. miałam mieć dziś po 14stej a się okazało, że coś im padło w lab. i część badań była dopiero dziś robiona i wynik miałam koło 18stej..no ale wynik jest taki hCg z sb. < 0,5 więc nie jest ciążowy...no ale przed nami nowy cyk, nowa nadzieja mam wrażenie, że złudna..:( no i do gry wraca CLO ale tym razem od 3dc do 7dc plus taki, że jak dobrze pójdzie i pęcherzyk ładnie urośnie i pęknie to chociaż cykl się skróci :) no i 8dc telefon do gina by umówić wizytę usg by pooglądać co tam zdziałało CLO, i na 7 dni przed kolejną @ badanie progesteronu...zobaczymy co z tego wyjdzie...pozdrawiam :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) obwieszczam że zyję, przygotowania do egzaminów ida pełną parą- brak czasu na cokolwiek...
    buziaki :* <3


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 28 maja 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiamy Cię. Miło, że wpadłaś :-)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    hej:) obwieszczam że zyję, przygotowania do egzaminów ida pełną parą- brak czasu na cokolwiek...
    buziaki :* <3
    powodzenia w czasie sesji <3 na pewno będzie bdb <3 :) albo i celująco 8)
    a ja jestem od wczoraj na CLO, pierwszy raz tak mam, że od 3dc. Póki co jest OK. ale mam złe przeczucia patrząc na mój wykres temp., że znowu szykuje się bezowulacyjny mimo CLO bo te temp. znowu płaskie, normalnie linia zgonu..no chyba, że później coś się ruszy póki co dopiero zjadłam 3 z 10 tabl. CLO więc zobaczymy, w pn dzwonię do lekarza umówić się na usg..(mam tylko nadzieję, że on w czerwcu nie urlopuje bo wtedy będę w czarnej ... :x ) musi być dobrze <3 miłego dnia serducha_1.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 30 maja 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIŁEGO WEEKENDU DZIEWCZYNKI :-) BUZIOLE :-)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 31 maja 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    w.gife.gife.gifk.gife.gifn.gifd.gifempty.gif
    yahoo.gif miłego dnia http://smileys.sur-la-toile.com/repository/respect/0018.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    cześć dziewczyny, piszcie co u was :) misia pisz jak na weselu było, madzia jakie wyniki. julianna jak tam ciąża :)
    ja mam od jutra praktyki, więc trzymajcie za mnie kciuki :)

    ciążą ok, do poniedziałku biorę dupka, wtedy rozpoczyna się również 12 tydzień, mam nadzieję, że plamienia się nie pojawią, poza tym po wizycie u gina też bdb, kropeczka ma 3,9 cm w 10t3d, wg usg to 10t6d, widzieliśmy serduszko bijące, kropeczki które są nożkami, i super rączki z paluszkami jak sobie zgina i się kręci :) dodatkowo lekarz już byl w stanie przypuszczalnie określić płeć, i będzie dziewczynka :), za dwa tygodnie idę na badanie genetyczne i badanie krwi, znów obejrzymy naszą truskaweczkę, udanego dnia

    asioczek86 lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie najlepiej w Bydgoszczy zrobić badanie nasienia i jakie są koszta. jendryczka na gdańskiej robi za 80 zł ale mikroskopowe. czy to wystarczy do oceny, czy ktoś gdzieś robi bardziej szczegółowo?

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ