X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym nasienie to wolałabym z nich jechać i go wspierać hihi, lub też raczej nadzorować ;) ja w pół godziny nie dojechałabym na miejsce, bo mieszkam 30 km od bydzi i jeszcze korki w mieście, gdzieś zaparkować, zameldować się i oddać. zbyt dużo stresu. lepiej jakby on to na miejscu zrobił. muszę go przekonać jakoś.
    madzia nie poddawaj się :) ja myślę, że będziesz mieć kropka szybciej niż ci się zdaje :) lekarz będzie wiedział co z tobą zrobić, jakie leki zapisać i na pewno będzie efekt :) 3 mam kciuki za twoją wizytę :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s.gifp.gifo.gifk.gifo.gifj.gifn.gify.gifc.gifh.gifempty.gifs.gifn.gifo.gifw.gifempty.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 7 maja 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski, nie wiem jak ja to pogodzę hehe- ovufriend i naukę do egzaminów. co chwilę tu zaglądam ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 maja 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    hej laski, nie wiem jak ja to pogodzę hehe- ovufriend i naukę do egzaminów. co chwilę tu zaglądam ;)
    dasz radę :) może takie "zabieganie" spowodowane nauką, egzaminami zaowocuje :) ja zaszłam w cyklu w którym pracowałam po 11h (jako niania), dodatkowo byłam chrzestną mojej siostrzenicy, plus byliśmy na ślubie/weselu mojej kuzynki aż pod granicą niemiecką :D no i brałam CLO 2x1tab. ale nie miałam monitoringu i wgl po 1 nieudanym cyklu z CLO stwierdziłam, że i tak się nie uda..a tutaj prosze udało się <3 ale w tym miesiącu będzie już pół roku od odejścia Naszego Aniołka...staram się mocno wierzyć w to, że do Nas powróci ale to już jest coraz trudniejsze, ciekawe co mi dziś lekarz powie..choć w sumie spodziewam się co będzie :) będzie usg, info. że cykl bezowulacyjny, dostanę receptę na CLO, będę uboższa o stówkę plus wykupienie recepty :D pewnie powie mi że mam dzwonić jak dostanę @ to znowu umówimy się między 13/16 dc żeby zobaczyć czy CLO działa, czy coś rośnie bądź czy już pękło...wiem, że monitoring jest wskazany przy stymulacji ale ja chyba bym wolała być bez niego bo on trochę mnie stresuje jeśli chodzi o serduszkowanie z zalecenia i konieczności..no ale czas pokaże co i jak a tym czasem Kochane życzę Wam:
    u.gifd.gifa.gifn.gife.gifg.gifo.gifempty.gifd.gifn.gifi.gifa.gif
    2878581i50wdh2n27.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 7 maja 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie- mnie też serduszkowanie z zalecenia nie smakuje- większy stres mam. jak wiedziałam, że ostatni cykl nie wyjdzie to miałam super ochotę, aż mąż musiał uciekać. ostatnio znowu się nakręcam, pierwszy raz mierzę tempkę i się zastanawiam co i jak. ochota zmalała :( jestem ciekawa kiedy będę mieć owulkę. podejrzewam, że w weekend :D

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 7 maja 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek, my z mężem pojechaliśmy i nasienie oddaliśmy dopiero tam na miejscu bo tez mam 40 km do Bydgoszczy i za długo by trasport trwał


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 7 maja 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie oddawanie nasienia to taka przygoda jest, więc nie mam nic przeciwko, poza tym nikt ze znajomych się nie dowie... z m. co wieczór jest dyskusja, ostatnio mi nawet powiedział, że w grudniu znajdzie dopiero czas... hehe niedoczekanie jego- wezmę go za łachy i doprowadzę do lekarza jeszcze w maju ! ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 7 maja 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mykam, będę jakoś wieczorkiem :) miłego dzionka!

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    dla mnie oddawanie nasienia to taka przygoda jest, więc nie mam nic przeciwko, poza tym nikt ze znajomych się nie dowie... z m. co wieczór jest dyskusja, ostatnio mi nawet powiedział, że w grudniu znajdzie dopiero czas... hehe niedoczekanie jego- wezmę go za łachy i doprowadzę do lekarza jeszcze w maju ! ;)
    Asioczek zyczę z całego serca aby udało Ci się przekonac męża:-) Czasem jakoś sposobem czy jak :-)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 maja 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    dasz radę :) może takie "zabieganie" spowodowane nauką, egzaminami zaowocuje :) ja zaszłam w cyklu w którym pracowałam po 11h (jako niania), dodatkowo byłam chrzestną mojej siostrzenicy, plus byliśmy na ślubie/weselu mojej kuzynki aż pod granicą niemiecką :D no i brałam CLO 2x1tab. ale nie miałam monitoringu i wgl po 1 nieudanym cyklu z CLO stwierdziłam, że i tak się nie uda..a tutaj prosze udało się <3 ale w tym miesiącu będzie już pół roku od odejścia Naszego Aniołka...staram się mocno wierzyć w to, że do Nas powróci ale to już jest coraz trudniejsze, ciekawe co mi dziś lekarz powie..choć w sumie spodziewam się co będzie :) będzie usg, info. że cykl bezowulacyjny, dostanę receptę na CLO, będę uboższa o stówkę plus wykupienie recepty :D pewnie powie mi że mam dzwonić jak dostanę @ to znowu umówimy się między 13/16 dc żeby zobaczyć czy CLO działa, czy coś rośnie bądź czy już pękło...wiem, że monitoring jest wskazany przy stymulacji ale ja chyba bym wolała być bez niego bo on trochę mnie stresuje jeśli chodzi o serduszkowanie z zalecenia i konieczności..no ale czas pokaże co i jak a tym czasem Kochane życzę Wam:
    u.gifd.gifa.gifn.gife.gifg.gifo.gifempty.gifd.gifn.gifi.gifa.gif
    2878581i50wdh2n27.gif

    Madziula a Twój mężuś jaki rodzaj badania robił komputerowe czy manualne? Bo są bardzo różne opinie na temat wyboru badań. Mój robił takie i takie a wyniki bardzo się różnią. Przy pierwszym podejściu komputerowe wyszły kiepsko a manualne w sumie dobre. Teraz po 3 miechach idzie na kontrolę pod koniec maja.

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 maja 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Madziula a Twój mężuś jaki rodzaj badania robił komputerowe czy manualne? Bo są bardzo różne opinie na temat wyboru badań. Mój robił takie i takie a wyniki bardzo się różnią. Przy pierwszym podejściu komputerowe wyszły kiepsko a manualne w sumie dobre. Teraz po 3 miechach idzie na kontrolę pod koniec maja.
    kurcze wiesz, że nie wiem :x w sumie poszedł do laboratorium dał pojemniczek i chyba na drugi dzień były wyniki .. ale czy manualnie czy komputerowo...pewnie jak Nam będzie się dość długo znowu nie udawało to powtórzymy badania ale póki co nie trzeba :) zobaczymy <3
    Relacja z dzisiejszej wizyty: cykl bezowulacyjny, owulacji nie było i nie będzie, jakoś nie spodziewałam się rewelacji w tej kwestii :P no i po USG wizualnie wszystko tak OK :) więc na spokojnie lekarz zapisał mi CLO :O ale trochę inaczej niż zwykle bo wcześniej brałam od 5 do 9dc a teraz mam już od 3 do 7dc to mi pewnie skróci cykl :D jeśli owulacja będzie normalnie :) to mi nawet pasuje :) tylko zapomniałam się spytać jak to będzie bo mam dzwonić w trakcie bądź po @ żeby umówić się na USG pomiędzy 13/16dc (standardowo) tylko jak ja brałam CLO 2x1tab (teraz też tak mam) ale od 5 do 9dc to w 13dc już pęcherzyk miał 19mm to jak teraz będę brała CLO wcześniej to mogę pójść na USG jak już będzie po pęknięciu nawet,hmm.. chociaż lekarz zawsze mi mówił, że USG można robić np 13dc by zobaczyć jak tam to CLO działa albo np 16dc nawet jak już będzie po owulacji to on i tak to zauważy na USG więc chyba będzie dobrze :) no i jeśli dam radę to przed kolejną @ tak na 7 dni przed nią (będę strzelała) mam zrobić progesteron bo w tym cyklu nie ma sensu bo skoro jest cykl bezowulacyjny to progesteron będzie niski :) i ogólnie dziś trochę podpytałam dokładnie o tą całą stymulację jak te pęcherzyki nie rosną naturalnie to czy one są jakby "wadliwe" i czy taka wypuszczona komórka z pęcherzyka po stymulacji może być "wadliwa" ale możliwa do zapłodnienia i że wtedy może dojść do poronienia, no i lekarz mi ładnie wytłumaczył, rozrysował :D no i mówi, że zawsze zgadzając się na stymulację podejmujemy jakieś ryzyko i to wszystko zależy jak taka komórka będzie się dzieliła a na to nie mamy zbytnio wpływy, no i może być tak, że cykl będzie nieudany, udany, albo może być wczesne poronienie bądź ciąża mnoga i tutaj się uśmiechną i stwierdził, że jak będzie ciąża bliźniacza to będziemy się cieszyć :D On tak fajnie to wszystko mówi jakby ta ciąża miała być z NIM :D :D no i na końcu ja podsumowałam, że był cykl z CLO nieudany :P było poronienie :( no to teraz musi się udać i musi być wszystko dobrze :)
    No w końcu płacę stówkę za wizytę to wykorzystałam ten czas i tak sobie pogawędziłam z lekarzem pół godzinki :D

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 maja 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda trzymamy kciuki za Twój następny wspomagany cykl będzie dobrze byle @ przyszła jak najszybciej teraz a potem ZIELONOŚCI :-) :-)

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 maja 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Magda trzymamy kciuki za Twój następny wspomagany cykl będzie dobrze byle @ przyszła jak najszybciej teraz a potem ZIELONOŚCI :-) :-)
    d.gifz.gifi.gife.gifk.gifu.gifj.gife.gifempty.gif 742469s3709nw4fb.gif

    misia79 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 maja 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) miałam ciężki czwartek i piątek. cieszę się, że już weekend :)
    czasem myślę, że jestem mało rozgarnięta dosłownie, co chwilę popełniam jakieś gafy. wczoraj taki opr dostałam od przełożonej, że zrobiło mi się czarno przed oczami i prawie zemdlałam. ile stresu przy tym :( ja to muszę mieć pecha...

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 maja 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście już weekend :-)
    A ja jutro do pracy na cały dzień ale cóż był urlop teraz będzie praca.
    Wszystkim życzę udanego weekendu. :-)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 maja 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u.gifd.gifa.gifn.gife.gifg.gifo.gifempty.gifw.gife.gife.gifk.gife.gifn.gifd.gifu.gifempty.gif
    1030693fq2hx6cxfq.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam w okropny poniedziałek :(
    kiedy w końcu bedzie pogoda godna maja???
    buziaki :)

    misia79 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ale Nam się tutaj zrobiła cisza :O ja siedzę i czekam na @..ubiegły bezowulacyjny cykl trwał 32dni więc dziś 32dc jutro powinna zawitać szanowana pani @ 8) i mam nadzieję, że tak będzie i będziemy mogli działać na nowo i oby tym razem owocnie <3. W sumie dziś spadek temp. mam nadzieję, że to na @ :) Pozdrawiam <3 u.gifd.gifa.gifn.gife.gifg.gifo.gifempty.gift.gify.gifg.gifo.gifd.gifn.gifi.gifa.gif33627qz0kw47zut.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 12 maja 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie cicho tak u nas :( mało dziewczyn z regionu, pewno zajęte serduszkowaniem ;) trzeba jakiś ciekawy temat wymyśleć, który zajmie parę stron ;)

    misia79 lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 13 maja 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 33dc w ubiegłym bezowulacyjnym właśnie 33dc pojawiła się @ pod wieczór więc może dziś też tak się zjawi..OBY !! Tylko kurde wczoraj spadek temp. na 36,2 a dziś skok na 36,5..no co za wredna @ bawi się ze mną w kotka i w myszkę :| a ja chciałabym już rozpocząć nowy cykl i na nowo działać...mamy plan więc musi się udać. A tym bardziej chciałabym już dostać @ cobym przed wakacjami wiedziała na czym stoję bo chyba będziemy je spędzać w górach, a łażenie po górach w pierwszym trymestrze i po poronieniu już nie wiem czy będzie wskazane..eh..No nic. Obiecałam sobie, że spokojnie poczekam do 40dc jak się nie pojawi @ to 41dc testuję choć wiem jaki będzie wynik ale to tak dla św. spokoju no i dzwonię do lekarza z pytaniem czy mogę brać sobie dup-ka na wywołanie bo mam jeszcze opakowanie po ciąży bo teraz wiem, że nie ma sensu dzwonić do lekarza bo z reguły każą czekac tydzień, robić test i wtedy dopiero wizyta na która też się czeka i dopiero działają :P a skoro w sumie wiem na czym stoję to po co lekarzowi głowę zawracać :P A Was moje Kochane w.gifs.gifp.gifi.gife.gifr.gifa.gifm.gif2247632iq2m4akv72.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ