Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień co przeplata... a my zajdziemy w ciąże do lata! KWIETNIOWE TESTOWANIE 💚
Odpowiedz

Kwiecień plecień co przeplata... a my zajdziemy w ciąże do lata! KWIETNIOWE TESTOWANIE 💚

Oceń ten wątek:
  • Ewe Ekspertka
    Postów: 152 236

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    A u mnie w końcu dzisiaj spadek tempki. Niech już ta @ przychodzi, bo chciałabym zacząć mój cykl ciążowy :)

    Dziewczyny, to która chętna do założenia wątku majowego? :)

    Watek majowy juz jest 😉 w zakladce w oczekiwaniu na testowanie

    13/09/2015 córeczka Maya (⚖️3330, 📏51cm)
    30/01/2021 córeczka Julia ( ⚖️3300, 📏49cm)
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🤗

    Życzę Wam dobrego, spokojnego dnia, wolnego od trosk 😘 wyzwanie na dziś: ucieszmy się z małych, codziennych spraw 😍

    nick nieaktualny, luthienn, Annie1981, Koteczka82, nick nieaktualny, Susanne, eszanka, boo123 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe wrote:
    Watek majowy juz jest 😉 w zakladce w oczekiwaniu na testowanie
    A u nas w „Starając się” ktoś założył?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie witaminy lepsze dla męża Profertil czy Fertilman? Macie jakieś doświadczenia ?

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Motylku? Cały czas nosiłaś ten pasek św. Dominika czy jak?
    Tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w ten słoneczny poranek 🌷🌷🌷

    Annie1981, Koteczka82, Zyzia, Lalia lubią tę wiadomość

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    😱😱😱😵😵 O kurwa 😱😱
    Boli cię coś? Masz krwawienie? Powtórz za dwa dni.. może maluch jest jednak uparty
    Nic nie boli. Krwawienie też się skończyło. Zastanawiam się czy nie zbadać też progesteronu 🤔

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    A u nas w „Starając się” ktoś założył?
    No właśnie nie ma jeszcze i tak czekam która będzie chętna :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe wrote:
    Watek majowy juz jest 😉 w zakladce w oczekiwaniu na testowanie
    Zawsze są dwa wątki, w oczekiwaniu i tutaj. Ja osobiście już się przyzwyczaiłam tutaj dlatego dopytywałam o nowy wątek :)

    nick nieaktualny, luthienn lubią tę wiadomość

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    To tak jak u mnie. Dziś zaczęliśmy a do owu 6 dni niby 😃💪🏼
    Fajnie, to razem będziemy miały owulację 🙂 Będziesz robić testy owu?

    *KasiaS* wrote:
    Zawsze są dwa wątki, w oczekiwaniu i tutaj. Ja osobiście już się przyzwyczaiłam tutaj dlatego dopytywałam o nowy wątek :)
    Właśnie cały czas się zastanawiam dlaczego są 2 wątki 🤔

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    Nic nie boli. Krwawienie też się skończyło. Zastanawiam się czy nie zbadać też progesteronu 🤔
    Możesz zbadać razem z betą.. o ja cię.. a kiedy miałaś ten niby okres? Były bzyki w tym czasie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Piękna pogoda dziś. W związku z tym moje dziecię wstaje przed 6, ja sie kładę późno bo nie moge spac i rano ledwo wstaje....

    Andzia ja mówiłam tylko o grupach głównych na konfliktach w grupie rh nie wiem jak to jest.

    Koktajlowa daj znac jak nedziesz po wizycie daj znać, może jednak wszystko będzie dobrze🙏

  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Komu opowadam ta historie to jest w szoku. To jest nie do pomyślenia...🤦
    Brat mnie wtedy zaskoczył, nigdy nie miałam z nim dobrego kontaktu a tu takie poświęcenie 😍

    Brat na medal. Dobrze, że wszystko tak się skończyło. Nie do uwierzenia takie historie

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    Japieprze.... moja beta 344 ...

    O kuźwa! Coś tam się cały czas dzieje u Ciebie

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koktajlowa progesteron koniecznie - to bardzo dużo powie w kontekście ewentualnej cp

    koktajlowa lubi tę wiadomość

    🙈
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Możesz zbadać razem z betą.. o ja cię.. a kiedy miałaś ten niby okres? Były bzyki w tym czasie?
    19 marca był okres, bzyków nie było od tego czasu. A wcześniej miałam 2 lutego.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mogę mieć jutro wizytę u tego gościa ale średnio się z nim rozmawiało. Do tego wymaga maseczkę i rękawiczki. A pewnie maseczki nigdzie nie dostanę...

    Albo mogę spróbować dzisiaj do takiej babki.

    No i nie wiem co zrobić.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    No mogę mieć jutro wizytę u tego gościa ale średnio się z nim rozmawiało. Do tego wymaga maseczkę i rękawiczki. A pewnie maseczki nigdzie nie dostanę...

    Albo mogę spróbować dzisiaj do takiej babki.

    No i nie wiem co zrobić.

    Ja bym się już chyba łapała każdej okazji, dla swojego świętego spokoju.
    Dużo siły dla Ciebie! Daj koniecznie znać na co się zdecydowałaś i jaka "diagnoza"

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    No mogę mieć jutro wizytę u tego gościa ale średnio się z nim rozmawiało. Do tego wymaga maseczkę i rękawiczki. A pewnie maseczki nigdzie nie dostanę...

    Albo mogę spróbować dzisiaj do takiej babki.

    No i nie wiem co zrobić.
    Ja bym chyba poszła i tu i tu.

    Pamiętam, że jak poroniłam, to jeszcze tego samego dnia umówiłam się na 21.15 do innego lekarza, bo oczywiście swojemu nie ufałam...

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Nona kochana przytulam.

    Koktajlowa kurcze, może to tylko było bliźniacza i jedno zostało trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Co do giną ja bym jechała byle ktoś mnie zbadał. Można maseczki kupić w aptece.

    nick nieaktualny, koktajlowa, szona lubią tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ