X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień, stary hasa, będę z tego mieć bobasa :)
Odpowiedz

Kwiecień plecień, stary hasa, będę z tego mieć bobasa :)

Oceń ten wątek:
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1085 2609

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    No mi właśnie biocenoze mają o 7 rano pobrać w tej poradni co byliśmy a potem mam iść od razu na oddział. Tylko tu już z góry mam powiedziane ze na 2 dni się kładę

    Oo oni będą Ci coś więcej robić? Czy to ze względu na oczekiwanie na wynik?

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49
    🍀 24.04 beta 199
    🍀 26.04 beta 608
    🍀 02.05 beta 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy 🥺


    🔜 13.05 / 15.05 wizyta

    💊Euthyrox 100, Glucophage XR 2000, acard

    preg.png
  • Miś Ekspertka
    Postów: 205 350

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Emilgiana kamień z serca mi spadł bo się o Ciebie martwiłam Kochana ❤️

    Hibiskus witam w klubie tych którym lubi ważny dczas cyklu wypadać wtedy co nie trzeba. Ja aktualnie próbuje przedłużyć cykl duphastonem, bo jakby przyszedł o czasie to HSG mogłabym zrobić tylko w weekend majowy, no a wiadomo że wtedy nikt mi tego nie zrobi. Nie chce czekać na to kolejny miesiąc. Ale jak dziś @ nie przyjdzie to chyba się uda 😉

    No i sama mam owu już w 11-12 dc swoje naturalne, czasem w 16 🤪

    Ja za to mam nadzieję że przedłuże sobie cykl progesteronem bo w kolejnym robię biopsje endometrium a jestem zapisana na taki termin że mogę nie zdążyć w pierwszej fazie cyklu. I też bym nie chciała tego przekładać na kolejny cykl a umówić się na wcześniejszy termin nie da

    starania od 8/2023

    fertistim, magnez+B6, omega 3
  • Alysa Autorytet
    Postów: 3679 5686

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Oo oni będą Ci coś więcej robić? Czy to ze względu na oczekiwanie na wynik?
    Chyba tylko hsg. Podejrzewam że taka polityka szpitala, w razie gdyby po HSG coś się działo. W tym drugisz szpitalu też finalnie leżałam dwa dni po wymiotowałam po znieczuleniu

    18 cykl starań

    👱🏻‍♀️31 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - nienajgorsze, do powtórzenia ze względu na gorączkę w trakcie
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności
    "Przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń "
  • Alysa Autorytet
    Postów: 3679 5686

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Ja za to mam nadzieję że przedłuże sobie cykl progesteronem bo w kolejnym robię biopsje endometrium a jestem zapisana na taki termin że mogę nie zdążyć w pierwszej fazie cyklu. I też bym nie chciała tego przekładać na kolejny cykl a umówić się na wcześniejszy termin nie da
    Dam Ci znać czy u mnie coś da 😉 jak coś to mogę Ci potem napisać jak ja to ogarnęłam

    Miś lubi tę wiadomość

    18 cykl starań

    👱🏻‍♀️31 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - nienajgorsze, do powtórzenia ze względu na gorączkę w trakcie
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności
    "Przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń "
  • emilgiana Przyjaciółka
    Postów: 69 100

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Ja ze swojej strony Ci tego życzę 🥰 fantastyczna sprawa bliźniaki.

    Emilgiana cudownie,że trafiłaś na lekarza z odpowiednim podejściem. Swoją drogą idziemy łeb w łeb w tym cyklu. U mnie dzis wieczorem zapowiada się pik i wtedy mam podać zastrzyk. Niestety dopadła Nas angina i od wczoraj już myślałam ,że zrezygnujemy ze starań,bo oboje bez sił,ale coś tam się udało dziś podziałać,więc albo będzie złoty strzał albo nic 😂 także pewnie będę testować za 12 dni 😊 bo ja z tych niecierpliwych


    Oo jak się złożyło 🍀 oby nam się poszczęściło.. razem raźniej
    Działajcie, działajcie. Mi kazał męża od dziś do niedzieli mocno przytulać.

    blob, pp2018, constella lubią tę wiadomość

  • Hibiskus Ekspertka
    Postów: 202 191

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Emilgiana super, że tak dobrze trafiłaś, trzymam kciuki! 🤞🏼

    Mam wyniki bety i proga 😁 beta 608, progesteron 47,5. Jakoś zaczęłam się stresować że tam jest więcej niż jeden lokator 😅 Wiem że miałam dwa pecherzyki

    Gratulacje ♥️ ja to bym się nawet cieszyła z bliźniaków 😆 dwójka za jednym przysiadem 😆

    blob, grazka0022, pp2018, emilgiana, Dagica, constella lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Drugi cykl stymulowany--> start 26.04
    🍓28.04-02.05 - Aromek (3-7 dc)
    06.05 - pierwszy monitoring (11dc) - jest jeden pęcherzyk, który daje nadzieję
    10.05 - drugi monitoring (po zastrzykach Puregon)

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 441 1024

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blob wrote:
    grazka to chyba Twój? bo wkleiłam go a teraz zgłupiałam czy Twój :)

    Tak, tak :D
    Ale laski Wy jesteście kreatywne, ja przez miesiąc wymysliłam jeden, a Wy pomysły jak z rękawa :D

    blob, pp2018, Mamausia, constella lubią tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    3 cs ⭐️

    22-04 - rozpoczęcie
    07-05 - planowana owulacja

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim, Olej z wiesiołka

    *Feristim Men

    15.04 -> wizyta gin -> Wyniki książkowe
  • Hibiskus Ekspertka
    Postów: 202 191

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Tak, badanie drożności niezależnie jaka metoda robi się tylko w 1 fazie cyklu. Po ustaniu krwawienia. U mnie krwawienie trwa 5 dni, owulacje mogę mieć nawet już w 12 dniu. Dlatego dla mnie przedział kiedy mogę to zrobić wypada od 6 do 10 dc, za dużo czasu nie mam na to. A w tym miesiącu akurat tak wyszło że @ wypadała na dziś. 6 dc przypada na 1 Maja, a 10 na niedzielę. No nijak by mi tego nie zrobili. Dlatego ta kombinacja z dupkiem żeby cykl przedłużyć. Podobne wyliczenia miałam pol roku temu, bo wtedy HSG robiłam w okolicy 1 listopada i wtedy też po drodze był weekend 😉
    To dobrze, że piszecie dziewczyny o tym bo ja nie miałam pojęcia, że to ma być zrobione w 1 fazie cyklu 🫢 Ale to gorzej bo jak ja nie znam swoich cykli w trakcie tej stymulacji (zresztą przed tym bardziej) to skąd ja będę wiedziała na pół roku do przodu czy mogę w danym terminie czy nie 😢 a takie są terminy w szpitalu

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Drugi cykl stymulowany--> start 26.04
    🍓28.04-02.05 - Aromek (3-7 dc)
    06.05 - pierwszy monitoring (11dc) - jest jeden pęcherzyk, który daje nadzieję
    10.05 - drugi monitoring (po zastrzykach Puregon)

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 261 612

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam ankietę na WĄTEK MAJOWY 💐☀️
    Możecie głosować na nazwy, które podobają Wam się najbardziej. Ostrzegam, że wszytskie sa super i jest ciężko wybrać 😂

    https://forms.gle/GdpAAHoeJ7V55SND6

    Nieprzejrzysta, brilka, Treaclynat, Nomeolvides, Miś, Patrycja3791, blob, Britta, Dagica, Alysa, constella, siesiepy, Hibiskus, Kroliczek2411, Malamia lubią tę wiadomość

    👧🏻 27
    👦🏼 25
    4cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • Miś Ekspertka
    Postów: 205 350

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Dam Ci znać czy u mnie coś da 😉 jak coś to mogę Ci potem napisać jak ja to ogarnęłam
    Konieczne 🙂. Te starania to w większości opierają się na nauce ścisłej -matematyce. Ciągle trzeba coś wyliczać 😅

    emilgiana, blob, Alysa, pp2018 lubią tę wiadomość

    starania od 8/2023

    fertistim, magnez+B6, omega 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Wrzucam ankietę na WĄTEK MAJOWY 💐☀️
    Możecie głosować na nazwy, które podobają Wam się najbardziej. Ostrzegam, że wszytskie sa super i jest ciężko wybrać 😂

    https://forms.gle/GdpAAHoeJ7V55SND6
    Zaglosowane

    Chochlik12, pp2018 lubią tę wiadomość

  • pp2018 Autorytet
    Postów: 266 317

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję promkę w ALAB: wystarczy, że od dziś do 29.04.2024r. wpiszesz kod: NLKW6Q podczas składania zamówienia w e-sklepie, a otrzymasz aż 20% zniżki na WSZYSTKIE badania i pakiety.

    Alysa, constella, Miś, blob, emilgiana lubią tę wiadomość

    Starania od 02/2024, 38 lat
    Usunięcie polipa 31.05.23
    AMH 0,82 ng/ml
    ANA pozytywny SS-B (+)
    Pueria Uno, witamina D, olej lniany i z czarnuszki, ester-C, magneB6 forte, urydynox
  • Vienna Autorytet
    Postów: 418 1116

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny 😊 mało się tutaj udzielałam, bo głównie jestem na wspólnym wątku i jednak ogarnianie dwóch wątków mnie przerosło 🤣

    Chciałam tylko dać małą aktualizacje bo byłam tutaj wpisana na 20.04 na testowanie 😅

    21.04 zaczęły się u mnie plamienia więc już myślałam że cykl nieudany, bo takie plamienia pojawiają się u mnie przed okresem. 23.04 coś mnie tknęło, zrobiłam test i zobaczyłam cień cienia na teście ⏸️ Poleciałam na betę i proga, wyniki możecie podejrzeć w stopce. Wiedziałam że progesteron to jakaś masakra, ale udało mi się szybko zadziałać, umówić teleporadę jeszcze tego samego dnia i dostałam receptę na progesteron dopochwowo.

    Dziś badałam przyrost bety i jest w normie, plamienia też ustały już wczoraj ❤️Zaczynam nieśmiało się cieszyć i wierzyć że będzie dobrze 🥹🥰😍

    Niezmiennie trzymam za Was mocno kciuki 🤞🥰

    Liyss🧚🏻, constella, Britta, Nomeolvides, pp2018, Dagica, bonmer, blob, PaulaG lubią tę wiadomość

    preg.png

    👩 🧔 29l.

    23.04. ⏸️
    Beta: 9,330 mlU/ml
    Progesteron: 4,56 ng/ml 🙏🙏🙏

    24.04
    Beta: 15,730mlU/ml😍
    Progesteron: 17,74 ng/ml 🥹

    26.04
    Beta: 36.020 mlU/ml 🥹

    30.04
    Beta: 94,920 mlU/ml 🙏

    06.05
    Beta: 551,140 mlU/ml

    Suple: Pueria/Mamadha premium+
  • constella Debiutantka
    Postów: 8 15

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Wrzucam ankietę na WĄTEK MAJOWY 💐☀️
    Możecie głosować na nazwy, które podobają Wam się najbardziej. Ostrzegam, że wszytskie sa super i jest ciężko wybrać 😂

    https://forms.gle/GdpAAHoeJ7V55SND6

    Też już zagłosowałam 😊

    Szacun dla dziewczyn za talent do rymowania! 😎

    Chochlik12, pp2018, blob lubią tę wiadomość

  • Mamausia Autorytet
    Postów: 436 929

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstępnie po monitoringu miałam dziś zrobić zastrzyk ,ale gin kazał zrobić to po Piku na teście.

    Myślicie ,że to już I zrobić dziś wieczorem czy jutro rano?

    f93f557ff998c.jpghttps://zapodaj.net/plik-rB0hCQTrPe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 16:52

    👩🏼 37 lat
    🧔🏻40 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012 -stymulacja
    👶🏻 córeczka 2019
    IV szczęście
    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    3.01.2024 diagnoza 'puste jajo' beta 52965
    4.01.2024 indukcja farmakologiczna - poronienie

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    czekamy.....
  • monii00 Ekspertka
    Postów: 214 350

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Moni u mnie też ze spaniem słabo aktualnie. Budzę się kolo 5 i nie mogę dalej zasnąć

    Dagica kciuki 🤞🏼

    Brillka 🫂

    Ja byłam dzisiaj na krwi, robię betę, morfologie, glukozę, tarczyce. Trochę się martwię, bo nie widzę dużej różnicy w testach, wręcz pink mi zjaśniał, ale ten który robiłam wczoraj jest inny od pozostałych i na maksa mnie zdziwiło jak mocno się wczoraj wybarwił (ewidetnie różni się napisami jakiś różowy, reszta jest fuksjowa/fioletowa). Na facelle widać ściemnianie ale delikatne. Mam nadzieje że wyniki będą szybciej niż o 18 jak ostatnio 🤦🏼‍♀️
    Uff.. dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam problem ze snem 🫣 tak mi się wydaje, że od zmian hormonalnych i wgl wskazano to jako objaw ciążowy 🙂
    Jutro rano jadę na betę.. zobaczymy czy przyrost prawidłowy. Oczywiście dam znać 🙂
    Testy są niestety obarczone błędem, już pewniejsza beta.. nie martwmy się na zapas 🤰

    🔜 09.05.2024 🩺 wizyta u gin
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    02.05.2024 beta 19 mIU/ml 💔
    27.04.2024 beta 138 mIU/ml progesteron 19,6 ng/ml 🍀
    25.04.2024 ⏸️ beta 78 mIU/ml
    progesteron 25,7 ng/ml 🍀
    01.03.2024 wznowienie starań
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz
    15.10.2023 ⏸️
    02.09.2023 początek starań
    17.07.2021 👰‍♀️🤵‍♂️
    👧 28 l. 🧔‍♂️ 33 l.
    Cel ➡️ diagnostyka, utrata wagi
  • Alysa Autorytet
    Postów: 3679 5686

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Wstępnie po monitoringu miałam dziś zrobić zastrzyk ,ale gin kazał zrobić to po Piku na teście.

    Myślicie ,że to już I zrobić dziś wieczorem czy jutro rano?

    f93f557ff998c.jpghttps://zapodaj.net/plik-rB0hCQTrPe
    Wydaje mi się po zdjęciu że do piku jeszcze chwila. Tzn kreska przy T jest jeszcze minimalnie słabsza. Albo to wina zdjęcia. Siknij może jeszcze za 2 h.

    Vienna Gratulację

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 17:01

    Vienna lubi tę wiadomość

    18 cykl starań

    👱🏻‍♀️31 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - nienajgorsze, do powtórzenia ze względu na gorączkę w trakcie
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności
    "Przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń "
  • monii00 Ekspertka
    Postów: 214 350

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blob wrote:
    Dziewczyny z innej beczki :)

    jakie dodatki ( buty, torebka) do różowej sukienki takiej ciemniejszej ( fuksja) ? :)
    Srebro, biel, czerwień, czerń.. nie wiemy jaki masz typ urody i sukienki 😂🌸

    blob lubi tę wiadomość

    🔜 09.05.2024 🩺 wizyta u gin
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    02.05.2024 beta 19 mIU/ml 💔
    27.04.2024 beta 138 mIU/ml progesteron 19,6 ng/ml 🍀
    25.04.2024 ⏸️ beta 78 mIU/ml
    progesteron 25,7 ng/ml 🍀
    01.03.2024 wznowienie starań
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz
    15.10.2023 ⏸️
    02.09.2023 początek starań
    17.07.2021 👰‍♀️🤵‍♂️
    👧 28 l. 🧔‍♂️ 33 l.
    Cel ➡️ diagnostyka, utrata wagi
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 2970 5734

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia mocna kreska, nie wiem jak na żywo wygląda bo zdjęcie czasami przekłamuje. A spróbuj dodać zdjęcie do aplikacji Premom. Ja jak dodawałam zdjęcia testów owu to na żywo widziałam pik a dziewczyny pisały, że jeszcze nie bo takie zdjęcie a aplikacja potwierdziła mi, że pik 🙈

    Możesz jeszcze za 2h ponowić test

    Mamausia lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    🔜 09.05 pierwsza wizyta

    preg.png
  • monii00 Ekspertka
    Postów: 214 350

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienna wrote:
    Hejka dziewczyny 😊 mało się tutaj udzielałam, bo głównie jestem na wspólnym wątku i jednak ogarnianie dwóch wątków mnie przerosło 🤣

    Chciałam tylko dać małą aktualizacje bo byłam tutaj wpisana na 20.04 na testowanie 😅

    21.04 zaczęły się u mnie plamienia więc już myślałam że cykl nieudany, bo takie plamienia pojawiają się u mnie przed okresem. 23.04 coś mnie tknęło, zrobiłam test i zobaczyłam cień cienia na teście ⏸️ Poleciałam na betę i proga, wyniki możecie podejrzeć w stopce. Wiedziałam że progesteron to jakaś masakra, ale udało mi się szybko zadziałać, umówić teleporadę jeszcze tego samego dnia i dostałam receptę na progesteron dopochwowo.

    Dziś badałam przyrost bety i jest w normie, plamienia też ustały już wczoraj ❤️Zaczynam nieśmiało się cieszyć i wierzyć że będzie dobrze 🥹🥰😍

    Niezmiennie trzymam za Was mocno kciuki 🤞🥰
    Super wiadomość! Zdrówka ❤️

    Vienna lubi tę wiadomość

    🔜 09.05.2024 🩺 wizyta u gin
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    02.05.2024 beta 19 mIU/ml 💔
    27.04.2024 beta 138 mIU/ml progesteron 19,6 ng/ml 🍀
    25.04.2024 ⏸️ beta 78 mIU/ml
    progesteron 25,7 ng/ml 🍀
    01.03.2024 wznowienie starań
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz
    15.10.2023 ⏸️
    02.09.2023 początek starań
    17.07.2021 👰‍♀️🤵‍♂️
    👧 28 l. 🧔‍♂️ 33 l.
    Cel ➡️ diagnostyka, utrata wagi
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ