X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe Groszki 2015
Odpowiedz

Kwietniowe Groszki 2015

Oceń ten wątek:
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi np lekarz powiedział, ze przed terminem owulacji lepiej kilka dni wstrzemięźliwość zachować, to plemniki będą silniejsze (dodam, że wyniki nasienie w normie) i tak jutro monitoring, a mąż dzisiaj, że ma ochotę, a ja, że nie, bo jutro wizyta, a poza tym to co lekarz mówił i mu jeszcze pokazałam notatki tutaj, a on w totalny śmiech, że MY (kobiety) to jednak dziwne stworzenia i on chyba sobie też zacznie dni płodne wyznaczać - śmieliśmy się oboje co nie miara :D

    Chociaż przyznam, że jak po ostatnim Pregnylu mięliśmy spięcie i się nie kochaliśmy tak często jak bym to widziała, to czułam pewnego rodzaju żal i do tej pory myślę czy niepowodzenie tą przerwą małą nie było spowodowane...

    Ach to życie... Oby od jutra było lepsze po wizycie, a dziś kieliszeczek czerwonego wina - na endometrium rzecz jasna ;)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilkaaa wrote:

    Ale znam pare która, uwaga, 8lat chodzenia i zero sexu, 6 lat po slubie i swój pierwszy raz w dni płodne. Oczywiście ciaza i zero sexu, dziecko ma ponad 4 lata i od jego poczecia nic, bo laska twierdzi, ze ja to brzydzi. Szok.


    o kurcze.. ale to juz ciezka sprawa.. wspolczuje temu facetowi.. chyba ze jest podobny :P ja teraz mam zakaz do 16 tygodnia ciazy.. wiecie jaka to meczarnia.. ;( śmiałam sie ostatnio, że nerwicy sie nabawie :) no radzimy sobie na inne sposoby ze tak ujme.. ale to nie to samo.. wiec korzystajcie poki mozecie do oporu :P

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ale znam pare która, uwaga, 8lat chodzenia i zero sexu, 6 lat po slubie i swój pierwszy raz w dni płodne. Oczywiście ciaza i zero sexu, dziecko ma ponad 4 lata i od jego poczecia nic, bo laska twierdzi, ze ja to brzydzi. Szok.[/QUOTE]


    takie osoby nazywa się chyba aseksualnymi - oglądałam jakieś programy o tym, że że tacy serio istnieją - szok!!!

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 01:19

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Nie nazwałabym tego wymuszonym seksem tylko seksem z rozsadku- no niestety jak sie chce miec dziecko to czasem trzeba sie nagimanstykowac:) wszakeze to ciezka praca :P mi lekarka mowila jak bedzie owulacja to prosze współżyc 3-4 dni pod rząd a potem mozecie sie kochac kiedy macie ochote :) ja uwazam ze jak sie kogos kocha i pragnie poza tym to ma sie zawsze ochote :) ja mam zawsze- nawetpo 12 h pracy :P
    no to skoro masz zawsze ochotę, to co ty gadasz o seksie z rozsądku albo wymuszonym? :)
    emilkaaa wrote:
    Ale znam pare która, uwaga, 8lat chodzenia i zero sexu, 6 lat po slubie i swój pierwszy raz w dni płodne. Oczywiście ciaza i zero sexu, dziecko ma ponad 4 lata i od jego poczecia nic, bo laska twierdzi, ze ja to brzydzi. Szok.
    według mnie to jest jakieś zaburzenie :) to na pewno nie jest normalne :D

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Facet jest świadomy tego, ze nie znajdzie innej kobiety :( i dlatego sie jej podporządkował. A u mnie jesze 2 dni rozłąki z moim i dwa dni do @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate bo ja pisze ogólnie a nie tylko o sobie.. Jeżeli dwoje partnerów chce dziecko to dobrze wie ze najwieksza szansa na jego poczecie jest w dni płodne :) dlatego najrozsadniej jest kochac sie w te dni :)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaaa jak sytuacja?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my o Olusia staraliśmy się przeszło dwa lata. Z tymi staraniami to różnie bywało bo i kłótnie były w dni płodne więc zero seksu i brak chęci też czasem, czasem zmęczenie. Ale zmuszanie męża do seksu w stylu : dziś mam płodne do dzieła - masakra. Mojemu od razu by pewnie opadł. Zawsze starałam się i staram żeby seks był super dla nas obojga, a w dni płodne starałam się jeszcze bardziej :) i każdemu polecam radę mojego gina:
    bzykać się, bzykać się i jeszcze raz bzykać się :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ... śluz kremowy nadal temperatura 37 ...siedze pod kołderką i się grzeje ;-)

    Jakoś tak spokojnie czekam bo wydaje mi się ze @ jutro z rana mnie zaskoczy hehehe

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój małż ma problemy z tarczycą wiec nie chce mu się bzykac... robimy to przewaznie w dni płodne bo chcemy dzidziusia, od czasu do czasu jakiś spontan ale rzadko... jestem cierpliwa, czasem się złoszcze ze mi odmawia bo np. mam ochote go całego zjeść a on nic .. cóż ... życie

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Inaa mam przeczucie że Wam się udało :)
    Już nie mogę się doczekać, ąż zrobisz rano test i wstawisz nam to fotę pięknych dwóch kreseczek ;)

    inaa lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby nie :) tez sie grzeje, marznięcie też jest przynajmniej u mnie objawem :)

    inaa lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj odpuszczam to i wysyłam moje myśli w kosmos... mam mega przeczucie ze nic z tego. tak czuje ze @ bedzie rano . Co chwila sprawdzam sluz bo wydaje mi sie ze to juz małpiszon.




    uznaje za negatyw bo na prawde.. lupa potrzeba .. czekam czekam @@@@@@@@@@ @ nie jest taka zła wygląda jak kwiat róży o @--/---

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 20:57

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokaż :) kurcze jesteście mi totalnie obce, a wkręcam się Wasze starania, jak dobrej kumpeli ;)i nie powiem, najbardziej lubie ogladac fotki ;) hehe

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeczytałam wpis mojej "znajomej" na portalu społecznościowym : Kurde, będę miała bliźniaki. Co za porażka !

    Brak mi słów... Rozumiem, że nie każdy marzy o podwójnym szczęściu, ale raczej przesadziła :-/

    Matleena, oficjalne, ogromne gratulacje !!! :-)

    Matleena lubi tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh nie no nie męczcie wzroku hih

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 21:01

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem "coś" tam widać :) jutro zrób z rana :)

    inaa lubi tę wiadomość

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, dawaj zdjęcie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu ja nie widzę zdjęcia???

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ