X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe Groszki 2015
Odpowiedz

Kwietniowe Groszki 2015

Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BYŁAM NA BECIE... < tutaj brawa po proszę> bolało :( buhuhuhuhu

    Agnesia, justyna14, Lena87 lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja niemieckiego sie zaczynam uczyc. Emilanka widzac duze podobienstwa miedzy nami, to pewnie i z tą szyjką u mnie tez bedzie jak u Ciebie :) powiem szczerze, ze czarna magia u mnie z ta szyja, chyba nie chce jej poznawać :)

  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    ej.. nie uwierzycie, ale ja sie nie poddałam i .. uwaga... sukces życiowy .. poszłam znowu roztrwonić pieniądze bo wyczytałam ze niktorym tez testy nie wychodza po mimo ciazy hahaha
    Przez śmiech az powiedzialam sama do siebie "ja pier... wariatka" :) Brawo za odwagę, czekamy na wyniki z zacisnietymi kciukami :)

    inaa lubi tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    BYŁAM NA BECIE... < tutaj brawa po proszę> bolało :( buhuhuhuhu


    Brawa brawa!
    No ale kiedy wynik????

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    BYŁAM NA BECIE... < tutaj brawa po proszę> bolało :( buhuhuhuhu

    w koncu! W takim razie w przewie pracy zagladne ile wynosi ta beta:) obstawiam ze 38 :)

    inaa lubi tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hhahhahahahahahahahahah lubie robic po prostu nowe rzeczy, musze Was tutaj powkurw... hahahahhaha :-) wyniki na maila koło 16 ;p łałałiła ... obstawiam 2 hahaha

    masakra jaki ja mam znowu dobry humor hahahahahahhaha otwieram wszystkie okna w mieszkaniu <3 eska na full i sprzatanko .. ajjjjjj lubie takie słoneczne dni !!! :D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D chyba mi depresja mija

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:04

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa to super, że poszłaś na betę:D dziś wieloodcinkowa telenowela pod tytułem "ciąża czy nie ciąża" się skończy :D :D

    justyna14 lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    hhahhahahahahahahahahah lubie robic po prostu nowe rzeczy, musze Was tutaj powkurw... hahahahhaha :-) wyniki na maila koło 16 ;p łałałiła ... obstawiam 2 hahaha

    masakra jaki ja mam znowu dobry humor hahahahahahhaha otwieram wszystkie okna w mieszkaniu <3 eska na full i sprzatanko .. ajjjjjj lubie takie słoneczne dni !!! :D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D chyba mi depresja mija


    No tego to nawet w tej telenoweli nie było, żeby robić "konkurs" w obstawianie bety, skoro nawet nie wiadomo czy jest ciąża - no przynajmniej dzięki Wam nie opuszcza mnie dobry humor :)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kur.... inaa nie dobijaj ludzi bo u mnie pochmurno, deszczowo i sama z dzieckiem w domu - no z dwójką już teraz.

    Dobrze że w końcu na bete poszłąś, czekam jak na szpilkach do tej 16 :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj przynajmniej się dzieje :)

    inaa lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    kur.... inaa nie dobijaj ludzi bo u mnie pochmurno, deszczowo i sama z dzieckiem w domu - no z dwójką już teraz.

    Dobrze że w końcu na bete poszłąś, czekam jak na szpilkach do tej 16 :)


    No to trzeba przyznać, że u mnie tez pochmurno, a jeszcze jak pomyślę jaki syf w domu (remont w pełni) to w ogóle porażka...
    Ale liczę na to, że w maju będzie już wszystko po nowemu - i dom i życie, bo już jakby "we trójkę" ;D

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 ... toż to telenowe a la moda na sukces... to sie jeszcze dzisiaj nie skonczy hahahaha ;-) bo będą następne aktorki hahahahah :-) !!!!!!!!!!!! Każdy z każdym ciąża , nie ciąża... bety , testy, kreski, bladziochy... ahhh samo życie :D:D:D:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:18

    justyna14 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    kate55 ... toż to telenowe a la moda na sukces... to sie jeszcze dzisiaj nie skonczy hahahaha ;-) bo będą następne aktorki hahahahah


    od mody na sukces różnica taka, że tam to każdy z każdym "serduszkuje" a tutaj każda ze swoim facetem teoretycznie :D

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa czekam z niecierpliwością a wyniki!

    inaa lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha wiecie co mnie sie przypomniało hahahahahahahahahahahahha
    Mój mąż ostatnio jak był przy moim kompie zacząl się tak śmiać.. ale tak smiać ze myslałam - cos sie stało. Szybko przybiegłam do pokoju a przez smiech wykrztusił..

    KOCHANIE ALE TY MASZ PIĘKNE GAZY NA WYKRESIE hahahahahahahahahahahahahahah Powiedział tez ze sie zaloguje i napisze mi pod wykresem o tych gazach po czym ochrzcił mnie pierdzącą krolewną hahahah

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    hahaha wiecie co mnie sie przypomniało hahahahahahahahahahahahha
    Mój mąż ostatnio jak był przy moim kompie zacząl się tak śmiać.. ale tak smiać ze myslałam - cos sie stało. Szybko przybiegłam do pokoju a przez smiech wykrztusił..

    KOCHANIE ALE TY MASZ PIĘKNE GAZY NA WYKRESIE hahahahahahahahahahahahahahah Powiedział tez ze sie zaloguje i napisze mi pod wykresem o tych gazach po czym ochrzcił mnie pierdzącą krolewną hahahah


    No faceci jakby tego nie obczajają, że my tu wszystko zaznaczamy nie bez powodu ;P

    Mój jak wczoraj mu pokazałam, to oprócz tego co wcześniej pisałam, to jeszcze mówi "Nie idź jutro do gina i przesuń sobie owulację" a ja, że niby jak, a on "no tam na tym swoim grafiku" :):):):)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    od mody na sukces różnica taka, że tam to każdy z każdym "serduszkuje" a tutaj każda ze swoim facetem teoretycznie :D
    Kochana w tym cyklu niektórym pomagał niejaki "dmuchacz Stefan" ;)

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilkaaa wrote:
    Kochana w tym cyklu niektórym pomagał niejaki "dmuchacz Stefan" ;)


    Faktycznie - zapomniałam!!! Ale jak to uwzględnię, to ja na pewno w tym cyklu zajdę, bo w sob stałam na wietrze baaaardzo długo - a myślałam, że to nic dobrego przynieść nie może, a tu taką mi przypomniałaś kwestię ;)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahahahahahaha Abra kur... rozwaliłaś mnie .. hahahah przesuń owulacje hahahahah kurw... ja nie moge hahahahahahahhahahahahahahahahahah w grafiku hahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahaha nie moge !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak mi mąż powiedział, bo miał ochotę na ♥, a jak że nie, bo jutro wizyta i gin mówił, żeby przed owulacją kilka dni "postu", to taki mi wysunął argument, żeby mnie przekonać - faceci to pomysłowe istoty się okazuje :D

    inaa, justyna14 lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ