X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • just Przyjaciółka
    Postów: 62 25

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka64 wrote:
    Przykro mi :(
    Spodziewałam się trochę tego bo nie było za dużo ❤️, ale zawsze ta kropelka nadzieji jest. Pamiętam że kiedyś sprawdzałam statystyki zachodzenia w ciążę i wyszło mi że po roku starań na 100 kobiet 1 pozostaje bez ciąży i wydaje mi się że to będę ja.😞

    13 CS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki, gratuluję wszystkim nowym kreseczkom.
    Anita K Gratulacje! trzymam kciuki żeby jutro pięknie ściemniała!
    Juudi u Ciebie to już nie ma wątpliwości - piękne tłuste krechy! Gratulacje!

    U mnie za dwa dni powinien być okres . Jesli mnie organizm nie zmylił to owu była bardzo wcześnie w 9 dc, a przytulanki aż 4 dni przed owu więc nie nastawiam się na nic i czekam na szybką @ i nowy cykl. Dobrze że ten cyjkl chociaż taki króciutki to szybciej nadchodzi nowy i może tym razem uda się chociaz "postarac". Mój mąż to jak nie jelitówka to infekcja albo badanie u proktologa które go zniszczyło psychicznie...

  • Poziomka64 Ekspertka
    Postów: 197 151

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just wrote:
    Spodziewałam się trochę tego bo nie było za dużo ❤️, ale zawsze ta kropelka nadzieji jest. Pamiętam że kiedyś sprawdzałam statystyki zachodzenia w ciążę i wyszło mi że po roku starań na 100 kobiet 1 pozostaje bez ciąży i wydaje mi się że to będę ja.😞
    Ktory to cs?

    vxa105d.png

    Poronienie zatrzymane: 26.05.2019 (11tc)
  • just Przyjaciółka
    Postów: 62 25

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka64 wrote:
    Ktory to cs?
    10 jak @ raczy się pojawić będzie 11

    13 CS
  • Muki85 Autorytet
    Postów: 458 794

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Już po wizycie. 13dc, endometrium 10mm i po jednym pecherzyku na każdym jajniku- 13 i 16 mm. Pregnyl mam podać sobie SAMA (aaa!) w sobotę wieczorem i starania niedziela, poniedziałek oraz wtorek. Dostałam też Acard w związku z poprzednimi wynikami i wczesnym poronieniem w poprzednim cyklu.
    Mnie zastrzyk robił narzeczony i wygląda na to, że przyniosło to szczęście, bo od 3 dni wychodzą mi pozytywne testy, co prawda druga kreska jest blada ale jest 😁 Teraz muszę tylko u lekarza potwierdzić ciąże.
    Powodzenia, trzymam kciuki.

    AnitaK, anna1990, Gula, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

    wnidj48ag36qvarj.png
    4.04 beta 1210 😀
    16.12.19 Natalka ❤️👶🏻
  • Poziomka64 Ekspertka
    Postów: 197 151

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muki85 wrote:
    Mnie zastrzyk robił narzeczony i wygląda na to, że przyniosło to szczęście, bo od 3 dni wychodzą mi pozytywne testy, co prawda druga kreska jest blada ale jest 😁 Teraz muszę tylko u lekarza potwierdzić ciąże.
    Powodzenia, trzymam kciuki.

    A jak u Was wyglądały przytulanki? Co ile dni?
    Oczywiście jesli nie chcesz to nie odpowiadaj :)

    vxa105d.png

    Poronienie zatrzymane: 26.05.2019 (11tc)
  • katarynka9595 Autorytet
    Postów: 381 239

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just przykro mi... oby @ nie przyszła a jak już przyjdzie to powodzenia w kolejnym cyklu :)

    6cs 💚🤰
    Jagódka, Ur. 09.04.2020, 17:16 3600g, 57cm, sn 💗🤱

    8fbdccf4c6.png

    lprkmg7yglslnkid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam się zastanawiać czy znowu nie porzucić tego mierzenia temperatury, może przez to znowu czuję jakąś presję i stres związany z brakiem owulacji.

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Poziomka64 Ekspertka
    Postów: 197 151

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Zaczynam się zastanawiać czy znowu nie porzucić tego mierzenia temperatury, może przez to znowu czuję jakąś presję i stres związany z brakiem owulacji.

    dlatego ja po skoku rzuciłam termometr do szafy bo przeżywałam każdy wzlot i spadek tempki ;)

    AnitaK lubi tę wiadomość

    vxa105d.png

    Poronienie zatrzymane: 26.05.2019 (11tc)
  • just Przyjaciółka
    Postów: 62 25

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarynka9595 dziękuję😘

    13 CS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jadę do kliniki
    Jestem ciekawa co powie lekarz i jak tam moje pęcherzyki po tabletkach. Mam nadzieję że uda się przeprowadzić zabieg IUI w piątek. 😊

    Gratuluję wszystkim którym się udało A tym które walczą życzę powodzenia i nie zalamywanja się bo jak spojrzycie na moja stopkę to ja już walczę 35 miesięcy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka64 wrote:
    dlatego ja po skoku rzuciłam termometr do szafy bo przeżywałam każdy wzlot i spadek tempki ;)
    Nie no tak to ja bym nie potrafiła, albo całkiem bym nie mierzyła albo normalnie. ;) Bo tak to bym każdy cykl miała owulacyjny. :D

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Malamia Autorytet
    Postów: 712 1055

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2019, 00:15

    anna1990 lubi tę wiadomość

    12 cykl starań o drugą dzidzię
    ________________________
    Starania od 07.2018.
    01.2019 ciąża biochemiczna💔
    7 cykl starań szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. - 3,6 mm szczęścia i ♥️
    26.11.2019. Nasz chłopczyk 🩵 3390g i 52 cm
    👩🏻26l. 🧔🏻‍♂️30l.
  • Iza Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Widzę, że już jest kilka szczęśliwych Pań, które zobaczyły dwie kreseczki. Gratuluję, chociaż zazdroszę.

    U mnie kicha. Byłam w poniedziałek u lekarza, to był mój 11 dc i na lewym jajniku pęcherzyk 11mm, a na prawym 9,7mm. Lekarz powiedział, że to za małe pęcherzyki przy cyklach 28-30 dniowych i że wątpie, by owulacja była... Kazał się starać, ale dam do zrozumienia, że średnio to widzi. Przepisał mi też clo od następnego miesiąca.
    Ehh, nie mam już siły i nerwów do tego wszystkiego...

    24cs
    -2 cykle z CLO
    -HSG
    -Laparoskopia

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie..."
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muki, gratuluję :) Ślij mi tu zaraz ciążowe wiruski :))
    Czy którejś z Was lekarz kazał brać witaminę D?

    Muki85 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Iza Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zapytam - Dziewczyny czy stosujecie może Inofem? Zauważacie jakąś różnicę?

    24cs
    -2 cykle z CLO
    -HSG
    -Laparoskopia

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie..."
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak coś będę testować 11.04 a nie 9.04. Owu niby się przesunęła chociaż wg mnie nie było jej wcale albo była dzień później a nie aż 2.

    Tak czy siak wątpię, że się uda, bo współżycie było 4/5 dni przed owu, więc marne szanse.

    Październik 2017 synek <3
  • just Przyjaciółka
    Postów: 62 25

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna1990 wrote:
    Jutro jadę do kliniki
    Jestem ciekawa co powie lekarz i jak tam moje pęcherzyki po tabletkach. Mam nadzieję że uda się przeprowadzić zabieg IUI w piątek. 😊

    Gratuluję wszystkim którym się udało A tym które walczą życzę powodzenia i nie zalamywanja się bo jak spojrzycie na moja stopkę to ja już walczę 35 miesięcy...
    Powodzenia kochana, trzymam kciuki żeby się udało ☺️✊

    anna1990 lubi tę wiadomość

    13 CS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza wrote:
    A ja zapytam - Dziewczyny czy stosujecie może Inofem? Zauważacie jakąś różnicę?
    Ja stosuję ale Symfolik to to samo, żadnej różnicy nie widzę. ;)

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Iza Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Ja stosuję ale Symfolik to to samo, żadnej różnicy nie widzę. ;)

    A długo już stosujesz? Może trzeba poczekać na efekty, przynajmniej tak to sobie tłumaczę :)

    24cs
    -2 cykle z CLO
    -HSG
    -Laparoskopia

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie..."
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ