X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szurabura gratuluję kochana!!! Która chce byc jeszcze zafasolkowana bo patrze że za kogo bym nie ściskała mocno kciuków to się udaje :) A zresztą co mi tam trzymam kciuki za Was wszystkie :)!! <3

    Daisy, Qrczak lubią tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 wrote:
    Szurabura gratuluję kochana!!! Która chce byc jeszcze zafasolkowana bo patrze że za kogo bym nie ściskała mocno kciuków to się udaje :) A zresztą co mi tam trzymam kciuki za Was wszystkie :)!! <3

    ja chcę, ja chcę :) trzymaj te kciuki, ale mocno :D

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmureczka-u CIebie to tylko formalnosc:) mi by sie przydaly kciuki z okazji braku serduszek:(((


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01.04. livia30 (-), macadamia <3, Ita <3, sara_nar <3
    02.04. BATTINKA (-), Ewelcia <3,dynamiczna <3, karolcia22 <3
    03.04. Alfetka <3
    04.04. anna83_83 <3,
    05.04. Iwka (-), Tosia 1981 (-)
    06.04. Maleczka <3
    07.04. Vaniliaa(-)
    08.04. zielarka(-), malufka(-), Elfik(-), Kosmitka <3, Picia <3,
    09.04. Welonisia(-), Katha81 (-), zAgatka (-) , Lila84 (-), Nenaaa (-) ,gosia_9020 (-)
    10.04. Lillith(-), Tygrysek86,(-)
    11.04. Pinia108(-), Ewa99, Gajka <3, Magdalenna <3, Anusiak88 <3, mamaxmama <3
    12.04. Zemraa <3
    13.04. polkosia (-), paaulla84 (-), KMK, kittykate <3, slodka100 (-) , Anutka (-), zabcia_A <3, oczekująca <3
    14.04. isabelle (-), ~Ania~ (-), Basic Bartez <3, julianna <3 moniska4444 <3
    15.04. AnBe, Rubi(-), Qrczak, szurabura <3 , waszka88
    16.04. Brawurka84(-), M4DZI4, Doris-83
    17.04. Lenka123321, kaarolaa
    18.04. Miśkaa
    19.04. Anutka, alternatywa, Kkarolinaaaa
    20.04. Ania1986(-), munirka, kkisia, simcat86, Monifah, Mega
    21.04. kasiuleks, Ida, kasiatoja
    22.04. Tynka1990, Daisy, chmurreczkaa, olencja
    23.04. Kierzynka, XxMoniaXx, Klif
    24.04. aniulkab86
    25.04. karola_aa
    26.04. madzianka, kejti91, Andziorr
    27.04. Wiola25
    28.04.
    29.04. tomiika
    30.04. justysss, Tamka, Rybeńka, justta, misia79

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 21:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wykres wyglada narazie bardzo dobrze :) kochane powodzenia, <3 sie sypia :)

    M4DZI4, Daisy lubią tę wiadomość

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukam mocno za wszystkie razem i każdą osobno!!!mam nadzieję że i Wy za mnie trzymacie bo wierzę w to mocno że każdej z nas się w końcu uda i prędzej czy pózniej (u mnie pózniej :p) powitamy na świecie swoje skarby :)

    kaarolaa, gosia_9020, Wiola25, Daisy, Qrczak lubią tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam podłapałam dziś doła, bo w sumie to znów się jakieś bóle małpowe pojawiają na wieczór :( nie sądzę, by miało się tym razem udać. Posmutam się dzisiaj, a jutro mi przejdzie. Od piątku będę wypatrywać @.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uda sie kazdej z nas, czy to predzej, czy pozniej ale sie uda...ja widziałam wiele beznadziejnych przypadkow tutaj, a jednak sie udało :)

    Tamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    ja tam podłapałam dziś doła, bo w sumie to znów się jakieś bóle małpowe pojawiają na wieczór :( nie sądzę, by miało się tym razem udać. Posmutam się dzisiaj, a jutro mi przejdzie. Od piątku będę wypatrywać @.
    ja mam 3 dzien takie bole i juz sie tym nie przejmuje, i tak juz nic nie zmienie...wiec zobacze czy to na @ czy na II kreseczki...

  • szurabura Autorytet
    Postów: 456 223

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki M4DZI4 :)

    i dzięki Kaarolaa za aktualizację listy :)

    Powiedzcie mi, w innych miesiącach też jest tak serduszkowo, czy to taki szczęśliwy miesiąc?


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szurabura wrote:
    Dzięki M4DZI4 :)

    i dzięki Kaarolaa za aktualizację listy :)

    Powiedzcie mi, w innych miesiącach też jest tak serduszkowo, czy to taki szczęśliwy miesiąc?
    to roznie, zalezy ile dziewczyn wpisze sie w danymmiesiacu na liste lub ujawni majac II kreski...

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja mam 3 dzien takie bole i juz sie tym nie przejmuje, i tak juz nic nie zmienie...wiec zobacze czy to na @ czy na II kreseczki...

    jak się z tym prześpię to pewnie mi też przejdzie. wkurzają mnie tylko te moje wzdęcia, już piąty dzień, a dziś ledwo spodnie zapięłam!!! poza tym byłam u przyjaciółki, która jest po 5 inseminacjach i nic, a oboje z mężem mają wręcz wzorowe wyniki!!! :( sama się wpędziłam w doła, musi mi przejść po prostu.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    jak się z tym prześpię to pewnie mi też przejdzie. wkurzają mnie tylko te moje wzdęcia, już piąty dzień, a dziś ledwo spodnie zapięłam!!! poza tym byłam u przyjaciółki, która jest po 5 inseminacjach i nic, a oboje z mężem mają wręcz wzorowe wyniki!!! :( sama się wpędziłam w doła, musi mi przejść po prostu.
    ja to mam takie wzdecia od ponad tygodnia, ze mnie to juz dobija...chodze w rozpietych spodniach... mama mi dzisiaj jakies swoje dresiory dała, bo ja swoich nie spakowałam, ciezko w dzinach mi jest...

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja to mam takie wzdecia od ponad tygodnia, ze mnie to juz dobija...chodze w rozpietych spodniach... mama mi dzisiaj jakies swoje dresiory dała, bo ja swoich nie spakowałam, ciezko w dzinach mi jest...

    hmm... dużo podobieństw widzę :D oby to była dobra wróżba. w każdym razie, wkurza mnie ten mój brzuchol!! Dobrze, że moje Kochanie ma nocki, bo zabiłabym go chyba gazami. Wczoraj rano mała biegunka a poza tym od kilku dni nic :( zdarzały mi się wzdęcia czasem, ale zwykle jeden-dwa dni i koniec. a teraz już piąty dzień się męczę i już mam dosyć. robię się nerwowa i nieprzyjemna z tego powodu.

    Wiola25, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie, piszę pierwszy, ale nie ostatni raz. Pierwszy pozytywny test wyszedł mi ponad tydzień temu, ale beta była <2. Dziś kolejny test pozytywny, dwa dni przed skokiem temperatury miałam USG i wyszło, że pęcherzyk pękł, ale endometrium dość cienkie, po tej wiadomości starania były intensywne. Jutro idę na betę, stresa mam niesamowitego, do tego od paru dni pobolewa mnie brzuch jak przed @, nadzieje maleją z godziny na godzinę.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    hmm... dużo podobieństw widzę :D oby to była dobra wróżba. w każdym razie, wkurza mnie ten mój brzuchol!! Dobrze, że moje Kochanie ma nocki, bo zabiłabym go chyba gazami. Wczoraj rano mała biegunka a poza tym od kilku dni nic :( zdarzały mi się wzdęcia czasem, ale zwykle jeden-dwa dni i koniec. a teraz już piąty dzień się męczę i już mam dosyć. robię się nerwowa i nieprzyjemna z tego powodu.
    ja tak z gazami nie mam problemu, wydaje mi sie, ze one zatrzymuja sie w srodku i dlatego wygladam jakbym puchła...z dnia na dzien jest co raz gorzej :( ale ja mysle ze u mnie to przez progesteron, ktory biore od 2 tyg...

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem kaarolaa, ale ja progesteron mam niski, bo robiłam badania i był w okolicy 10.5, nie wcinam też luteiny ani nic z tych rzeczy i mam tak samo jak Ty. Gazy sama zazwyczaj wstrzymuję, bo wiem jak bardzo są nieprzyjemne dla świeżości otoczenia, a nie przebywam cały dzień sama w zamkniętym pomieszczeniu, więc nie mam jak puszczać bączków :) wieczorem jak zostaję sama to mogę sobie ulżyć dopiero. Prawie nic nie jem, bo się w brzuszku nic nie mieści, ale cały czas siedzę w lodówce, bo smaki mam takie, że szok. Przynajmniej sobie mogę popatrzeć. No i myśli mam tylko o jedzeniu. Ewidentnie u mnie @ przyjdzie na dniach, teraz tak myślę, że przecież zawsze przed @ wzrasta mi apetyt.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 22:37

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra ja uciekam :) dobranoc i do jutra...chmureczka nie bedzie @...pamietaj, same pozytywne myslenie ;)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    dobra ja uciekam :) dobranoc i do jutra...chmureczka nie bedzie @...pamietaj, same pozytywne myslenie ;)

    jeszcze trochę się posmucę i od jutra znów same pozytywy ;) Dobranoc, ja też uciekam :D

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że tez mam ogromne wzdęcia... nie cierpię tego uczucia!

    3i49bd3mn3g76zlc.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ