X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Wiola musisz jeszcze poczekac, bo w 1 fazie masz wysokie twmpki i tak mysle, ze jeszcze ze 2 wysokie i powinno zaznaczyc na wykresie owulke...badz cierpliwa...

    Wlasnie to samo napisalam Jej pod wykresem ze to dopiero 1wsza wyzsza :)

    kaarolaa, Wiola25 lubią tę wiadomość

  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaczku mocno zaciskam kciuki!

    kaarolaa, Qrczak lubią tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    halo dzien dobry :) ovufriend nie wyznaczył mi jeszcze owulacji :( niech ktos zerknie na moj wykres i powie czemu :( są już 3 wyższe temperatury od spadku a tu ni widu ni słychu :( :p

    Spróbuj usunąć ten kremowy śluz z dnia w którym był spadek tempki, moze to cos zmieni?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurka a jak u Ciebie, jak sie czujesz?

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny! wszystkim którym już się udało zdrówka ;)i wytrwałości dbajcie o siebie a reszcie trzymam kciuki ;)

    kaarolaa, Qrczak lubią tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia wzdecia sa nieco słabsze, troche ustąpiły. Bóle miesiączkowe tez, wczoraj wieczorem troche pobolewalo. Poza tym jestem strasznie senna, ale to pewnie wina pracy i pogody. Nie wiem, nic juz nie wiem. Wkurza mnie to czekanie.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi teraz wzdecia tez juz ustepuja, bole tez sa słabsze i rzadsze...a tak nie mam innych objawow, kompletnie nic...i znow przychodzi ten strach, chociaz bole głowy mogłyby sie pojawic, nie ma nic...

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, wczoraj wieczorem pojawiła sie zgaga, moze przez popcorn. Teraz w pracy zjadlam ciastko zbożowe, zapilam kawa i znow to samo. Boje sie nakręcić, pewnie ostatnio gorzej sie odzywiam.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak samo sie nie nakrecałam i nadal sie nie nakrecam....chociaz dzisiaj czuje, ze sie zgaga zaczyna...ale niech jest, musi byc.... :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaa a jak beta ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola, nie zamartwiaj się na zapas :) wiele kobiet przechodzi bardzo łagodnie pierwsze tygodnie!
    Ja np wczoraj miałam straszne wzdęcia i gazy, trochę mnie mdliło i pobolewał brzuch, dziś już jest duzo lepiej nie mam wzdęcia na razie:P
    brzuch pobolewa tak tylko delikatnie jakby pulsując no i nie mam mdłości :)
    za to sutki mnie dziś tak szczypią, mrowią i to jest bardzo nieprzyjemne uczucie:(
    aha i zgagi nie mam w ogóle hm ;)
    A u Ciebie jak z piersiami ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2014, 09:16

    Kate

    np55zzc.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, u mnie tempka w dół , niedobra ;) ale cóż, to sobie sama wróżyłam

    będę w nowym cyklu sprawdzać hormony, zaraz muszę odszperać post Karolii, gdzie pisała w którym dniu co sprawdzać, zbyt mocno bolą mnie piersi od dnia owulacji i wydaje mi się, że krecią robotę odwala mi prolaktyna , wredna ;)

    i męża wyślę na, jak to określił urolog-obcokrajowiec - "poszew" ;)

    Kurczaczku, ściskam mocno kciuki! chmureczko - też, no i Doris - test to tylko formalność ;)

    kaarolaa, Qrczak, Doris-83 lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak z piersiami tez nie za ciekawie...sa tylko lekko powiekszone i nic wiecej, juz nie bola, tylko jak je dotkne to wtedy sa takie wrazliwsze...

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaa, napisz mi proszę co kiedy badać, plizzzz, bo produkujemy tyle postów, że do jutra będę szukać ... :P

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2-4 dc estradoil, FSH, LH, TSH, FT3, FT4, anty-TPO

    a 7 dni po owulce prolaktyna, testosteron, progesteron...

    ja w takie dni robiłam

    Tamka, kittykate, Daisy lubią tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Kochana! już sobie drukuję i będę w portfelu nosić ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie tego dowiedziałam tutaj, gdyby nie dziewczyny to pewnie do tej pory nie wiedziałabym, ze mam problemy z prolaktyna...

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola spoko piersi wrażliwe to dobry znak mnie też nie bolą są po prostu pełniejsze, trochę powiększone sutki i czasem właśnie takie mrowiące:)
    PS. jeszcze bedziesz miała dość dolegliwości ciązowych :)

    Ja też robiłam prolaktyne i progesteron 7dpo :)

    Powodzenia!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja tez sie tego dowiedziałam tutaj, gdyby nie dziewczyny to pewnie do tej pory nie wiedziałabym, ze mam problemy z prolaktyna...

    a miałaś może tak, że właściwie od owulacji do miesiączki bolały Cię bardzo mocno piersi?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym bólem piersi to jak czytam każda ma różnie jedne piszą że bolą inne że nic nie czują mi np bóle piersi pojawiły się tradycyjnie kilka dni przed spodziewaną @ dopiero w dniach @ tak się nasiliły że nie dawałam sobie z tym rady bo cały czas się ruszałam, a teraz jest spokój od wczoraj

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ