X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie było ponad 1700 i dopiero mały pecherzyk sie pokazał wiec trzeba cierpliwie czekac...na kolejnej wizycie juz zobaczysz swojego Kropka :)

    Klif lubi tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie chyba moje 28 dniowe cykle nie okłamują, czyli mam już lekkie brązowe plamienie a według mnie jutro powinna byc @ OVu wyznaczył mi ją na 29 ale chyba i tak nic z tego poczekam do jutra i dam znać.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    czesto i po roku staran przychodza fasolki :) mocno trzymam kciuki zeby w koncu i Tobie sie udało :) i zycze duzo pozytywnego myslenia bo to jest najwazniejsze... :) witamy na kwietniowkach :)
    dziękuje Kaarolaa i obym nie zapeszyła bo w tym cyklu miałam bardzo ładny pęcherzyk i szkoda by było gdyby nic nie wyszło ale nadzieję bd miała:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Żono Boba powinnaś chyba przejsc do mnie na majówki przytulanko.gif
    też prawda:) Daisy to musimy założyć nowe forum dla majóweczek bo wszystkie dziewczynki bd po testowaniu a ja dopiero w połowie cyklu jestem:P

    Daisy lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    u mnie było ponad 1700 i dopiero mały pecherzyk sie pokazał wiec trzeba cierpliwie czekac...na kolejnej wizycie juz zobaczysz swojego Kropka :)


    Trzymam kciuki za dobry przyrost bety.

    Kaarolaa wysłałam Ci zaproszenie, mam nadzieję, ze zaakceptujesz ponieważ mam do Ciebie kilka pytanek na priv :)
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie zafasolkowane.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam teraz w wc i mam dużo białego, dosyć płynnego śluzu. Zwykle przed okresem miałam sucho. Czy może to być sprawka wiesiołka, którego nie biore od owulacji?? jestem 10dpo

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem i mam wyniki, betka wynosi 10760 :) czyli Kropek rosnie :) moze nie jest bardzo powalajaca ale odpowiednia dla mojego tc... :)

    zonaboba, Qrczak, Rybeńka, Daisy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    Trzymam kciuki za dobry przyrost bety.

    Kaarolaa wysłałam Ci zaproszenie, mam nadzieję, ze zaakceptujesz ponieważ mam do Ciebie kilka pytanek na priv :)
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie zafasolkowane.
    juz zaakceptowałam Twoje zaproszenie :) pytaj a ja bede w miare mozliwosci odpowiadała :)

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem że może nie tu powinnam zadać to pytanie ale mam "problem" może któraś z was się orientuje? ponieważ w sobotę piłam alkohol i temp wzrosła o tym słyszałam że tak jest ale czy alkohol wpływa w jakiś sposób na cykl bo w wykresie mam nieładną górkę i cały ten wykres mi się nie podoba zdaniem gin dzis powinien pęknąć pęcherzyk no ale tylko bolal mnie dziś brzuch tak od 7 do 10 a śluzu jest mniej niż wczoraj nie wiem co myśleć...

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola trzymam kciuki z Twoją Kropkę:)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola ja zazwyczaj przed @ mam dużo białego śluzu a co dziwne w dniach płodnych jest go mało albo w ogóle. a co do wiesiołka to nie wiem bo nie stosuje a nawet chciałabym się zapytać czy on jest dobry na poprawę śluzu w dc około owulacyjnych?? bo coś by nie się takiego sprawdzonego przydało

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zignoruj ta temperature bo moze zaburzyc Ci wyznaczenie owulacji...albo całkiem ja skasuj jakbys w tym dniu tempki nie mierzyła...

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    juz zaakceptowałam Twoje zaproszenie :) pytaj a ja bede w miare mozliwosci odpowiadała :)

    Wiesz co, nie mogę napisać wiadomości bo nie dodało mi Cię :(

    Gratuluję bety... w porównaniu z moją marnie rosnącą jest powalająco duża :)

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do sluzu to ja taraz jestem w ciazy i tez go nie mam, a podobno jest duzo białego, kremowego...

    ale ja w kazdej ciazy go nie miałam i ciagu cyklu tez nie było...

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja teraz tonę w śluzie. Jest go na prawdę sporo, takiego białego o konsystencji rzadkiego balsamu :P Aż jestem w szoku, że po tych 6 dniach paskudnych brunatnych plamień, które miałam niedługo po owulacji, teraz jest tak czysto, biało. Ciągle mi mokro :/

    Przed ciążą na brak śluzu też zresztą nie narzekałam. No ale żeby go aż tyle było...

    kaarolaa, Wiola25 lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    Wiesz co, nie mogę napisać wiadomości bo nie dodało mi Cię :(

    Gratuluję bety... w porównaniu z moją marnie rosnącą jest powalająco duża :)
    to pytaj tutaj...

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dziękuje to ja wykasuje.ja też słyszałam właśnie że w ciąży występuje duża ilość śluzu to przez parę cykli miałam nadzieje że może fasolka jest a potem rozczarowanie wiec jak mam taki śluz pod koniec cyklu to nawet nie zwracam na to uwagi

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Kochane :) ja odpadam na kilka miesięcy podejrzewam, albo i dłużej - niedrożne jajowody...oba..

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    też prawda:) Daisy to musimy założyć nowe forum dla majóweczek bo wszystkie dziewczynki bd po testowaniu a ja dopiero w połowie cyklu jestem:P


    Zono majowki juz sa i czerwcowki i lipcowki :p

    Kochane ja nie zagladam bo zrobilismy sobie jutro wolne i jestesmy juz na dzialce nad jeziorkiem. Maz ogarnia ja juz gore ogarnelam i polozylam corcie spac i ogladam gessler.
    Co do mojej wizyty dzis w invikcie to pobieznie opisalam w notatce. Jestem bardzo zadowolona z wizyty dzisiejszej :)

  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja :) Dzis moja temp poszła do góry uff :p Wczoraj wieczorem mąż chwycił mnie za cycucha i mowi, ze jestem w ciazy :D mowie mu ze to przed okresem, a on ze nie bo sa inne :p oby mial racje! :) :) A on jest do TYCH spraw zdystansowany, tj. jest zdania, że nie ma co sie nakręcac i robic nadziei, bo cos mnie zakłuje czy pobolewa :p a tu prosze! :p trzymajcie kciuki!

    Brawurka84, Ofelaine, zonaboba, Qrczak, justta, Krokodylica, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ