X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Polkosia co to jest 4 miesiące. Mój jak się wziął za remont kuchni, to 4 lata trwał :P Teraz od przynajmniej 1,5 roku przedpokój jest w remoncie. Nie wspomnę o tym, że narzędzia walają się po całym mieszkaniu (126m2) i tylko słyszę k...wa, k...wa gdzie to jest :/ Ma szczęście, że ja tam nie mieszkam na stałe, bo już dawno zrobiłabym rewolucję niczym moja imienniczka - Magda Gessler :P
    buhahahahah usmialam się :)
    Ja to robie inaczej, dzwonie i mówie "kochanie dzis jak wrócisz z pracy bede na ciebie krzyczała" a on pyta "za co"
    no i ja wtedy mówie:
    "za to ze nie szanujesz mojej pracy bo ja sprzatam i dbam o to zeby nam sie dobrze mieszkalo a ty przynosisz swoje narzedzia i leżą na podłodze w kuchni juz 3 tydzien a ja sie o nie potykam!!! Jesli dzis nie zrobisz z tym porzadku to w ogole nie bede z Toba gadac!

    i DZIAŁA!!!!!

    Poprostu raz na jakis czas musze tupnac nogą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 19:47

    Qrczak, kaarolaa, polkosia, chmurreczkaa, isabelle lubią tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczyny ja jestem bardzo dumna z mojego M :)
    W 2 miesiące zrobił remont całego mieszkania ! Mój Supermen ;)
    Ile ja mu natrułam przez te 2 miesiące ... ale jak widać pomogło :D

    Qrczak, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oficjalnie - chociaż widzę że przed @ go już dostałam :-(

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia masz absolutną rację! Świetny sposób, tylko u mnie może się nie sprawdzić, bo ja tam oficjalnie nie mieszkam ;) Jestem trochę na walizkach między jednym domem a drugim. Cały czas mu powtarzam, że skoro nie mieszkamy razem, to ja nie będę sprzątać za niego i za jego mamę i gotować i prasować. Po czym i tak to robię :P Choć ostatnio trochę bardziej się buntuję ;) No ale jak teściowa zmywała naczynia, to i tak musiałam po niej poprawiać póki nie kupiliśmy zmywarki (o której trułam 2 lata!). Teraz trwa bój o pranie, bo ja mam wrażenie, że ona proszku do prania nie używa, lub bardzo oszczędnie bo jak dla mnie to pranie śmierdzi! O sprzątaniu nie wspomnę :/ Także jakoś mi nie śpieszno, żeby tam na stałe się wprowadzić. Chyba by mnie teściowa znienawidziła do końca i vice versa :P

    Welonisia, polkosia, kaarolaa lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yyyy nie rozumiem :/ nie mieszkasz z mężem?????

    A z tesciowa to najlepiej na zdjęciu sie wychodzi :D zabierz go z tamtąd do siebie bo nie ma nic gorszego jak tesciowa pod dachem hihihi ;)

    p19uskjohisr6juh.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia 1981 wrote:
    U mnie oficjalnie - chociaż widzę że przed @ go już dostałam :-(

    Tosia a ty nie robiłas wczesniej testu ze był (-)?

    p19uskjohisr6juh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u facetów wszytsko musi nabrać mocy prawnej :) mój rok temu zrobił remont całego mieszkania w miesiąć, tylko wieczorami po godzinach, to na razie go nie męczę :)
    zostało nam małe pomieszczenie obok sypialni(na razie wielka graciarnia/ciemnia foto), którą jak będę w ciąży wyremontujemy na pokój dla dzidziusia :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Tosia a ty nie robiłas wczesniej testu ze był (-)?
    Robiłam 3 dni temu :-) ale @ jeszcze nie było

    Welonisia lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteśmy jeszcze małżeństwem, choć on uważa że po tylu latach razem to jak małżeństwo. Ja jestem innego zdania, a poza tym konkubina źle brzmi :P
    Plan niestety jest taki, że ja mam zamieszkać u nich, bo mają wielkie mieszkanie. Ale mój warunek - to remont i jeden pokój (z 5) dla mnie! Jest tak jakbym tam mieszkała, bo w zasadzie nocuję tam, gotuję, sprzątam i mam sporo moich gratów. Tylko w dzień, kiedy mój do pracy jedzie, to ja też się stamtąd zabieram, bo pracuję w domu, a teściowa jest na emeryturze i nie wiem, czy wytrzymałabym z nią tyle godzin sam na sam, dlatego uciekam do rodziców. Tam mam swój kąt i ciężko mi się z nimi rozstać ;)
    Wiem, wiem trochę to pogmatwane i pewnie nie jedną z Was zdziwi. No ale to dłuuuuuższa historia, więc nie będę Was zanudzać ;) Niestety będę musiała się tam przeprowadzić na dobre jak zajdę w ciążę.

    Welonisia lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś boli bardzo brzuch, jak na @...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    u facetów wszytsko musi nabrać mocy prawnej :) mój rok temu zrobił remont całego mieszkania w miesiąć, tylko wieczorami po godzinach, to na razie go nie męczę :)
    zostało nam małe pomieszczenie obok sypialni(na razie wielka graciarnia/ciemnia foto), którą jak będę w ciąży wyremontujemy na pokój dla dzidziusia :)
    Szczera prawda :-) mój R cztery lata stawiał mi szklarnie na działce i doczekałam się tylko boków które straszyły :-) a w tym roku szwagier zmobilizował mojego emka i w jeden dzień go postawili

    polkosia lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam co jakis czas skurcze, chyba to dobrze :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wygląda na to, że tylko mój A. jest leserem! Oj oberwie mu się, niech no tylko z pracy wróci :P
    Tylko on to taka zosia soamosia, bez ojca wychowany, więc bardzo honorowy jest i chciałby wszystko sam zrobić bez niczyjej pomocy, i dlatego czasem te remonty tyle u niego trwają :/

    Welonisia lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie to uczucie na skurcze? Bo w sumie to ja nigdy nie obserwowałam tak swojego ciała, jak w tym cyklu i ledwo odróżniam ból brzucha, w sensie żołądka, od tego na @ :D

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tak z innej beczki..powiem Wam, że już 3 dni źle się czuję...ciągle bolą mnie jajniki, i łeb..nie wiem czy to dobra oznaka czy zła...testuje dopiero w okolicach 15..może to te burzowe pogody czy co?

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa może być od zmian pogody - ja jestem jak wyrocznia i zawsze boli mnie głowa (strasznie) przed zmianą pogody :)

    kaarolaa, isabelle lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi mam podobnie. Prawy jajnik co jakiś czas pika, a w okolicach owulacji czułam lewy i byłam przekonana, że to z niego była owulka. Od dwóch dni ćmi mnie głowa a do tego mam uczucie mokra. Jeśli dobrze wyliczyłam, to u mnie @ powinna być koło 15.04, bo owu była wcześniej. Ale na razie nie przepisuję się z 18.04, może za 3-4 dni to zrobię.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie za to ciągnie po środku tak... dosyć dziwne to uczucie

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam z lewego jajeczko, a bolał mnie dwa dni prawy :) A dziś znów lewy... Nie wiem ocb.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że to złe samopoczucie to dobry zwiastun...staram się nie nakręcać, ale kiepsko mi wychodzi...

    Qrczak, polkosia lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ