X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w klubie Rubi ;)

    Rubi, polkosia lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Głowa może być od zmian pogody - ja jestem jak wyrocznia i zawsze boli mnie głowa (strasznie) przed zmianą pogody :)
    a mnie znow bola nogi albo rece na zmiane...dzisiaj bolała mnie lewa noga i od godziny jest burza oraz niezła ulewa :)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu moje testowanie 19 kwietnia zbliża się dużymi krokami... :D

    polkosia, kaarolaa lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Tak sobie czytam ten wątek i jestem pełna podziwu dla Was dziewczyny, za tę wytrwałość. Doskonale Was rozumiem, bo sama się staram o ciążę już dwa lata, wcześniej miałam ciążę pozamaciczną i od tamtego czasu nic się nie dzieje. Mam jeden droży jajowód, a drugiego nie mam, bo mi pękł przez ciążę. Od trzech miesięcy jestem w klinice leczenia niepłodności i wykryli moją przyczynę, mam PCO, wcześniej inny lekarz mnie faszerował na ślepo masą leków, a w klinice mi przepisali letrozol, który na mnie dobrze działa. Jak narazie ciązy brak, w tym miesiącu miałam owulację z jajnika po stronie drożnego jajowodu. Zobaczymy, trzymajcie kciuki, a ja za Was też trzymam.

    kaarolaa, Anutka, Qrczak, chmurreczkaa, Lila84 lubią tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a mnie znow bola nogi albo rece na zmiane...dzisiaj bolała mnie lewa noga i od godziny jest burza oraz niezła ulewa :)
    Karolcia ale u Ciebie to może dobry objaw na kropka :D Bo ponoć czasem dziewczyny na początku ciąży czują się jak przy grypie. Jejciu ja już się nie mogę doczekać tych Twoich dwóch kreseczek! :D

    Anutka lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia79 wrote:
    Hej Tak sobie czytam ten wątek i jestem pełna podziwu dla Was dziewczyny, za tę wytrwałość. Doskonale Was rozumiem, bo sama się staram o ciążę już dwa lata, wcześniej miałam ciążę pozamaciczną i od tamtego czasu nic się nie dzieje. Mam jeden droży jajowód, a drugiego nie mam, bo mi pękł przez ciążę. Od trzech miesięcy jestem w klinice leczenia niepłodności i wykryli moją przyczynę, mam PCO, wcześniej inny lekarz mnie faszerował na ślepo masą leków, a w klinice mi przepisali letrozol, który na mnie dobrze działa. Jak narazie ciązy brak, w tym miesiącu miałam owulację z jajnika po stronie drożnego jajowodu. Zobaczymy, trzymajcie kciuki, a ja za Was też trzymam.
    kochana ty to dopiero jestes wytrwała... 2 lata a nadziaja nadal w Tobie jest :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Karolcia ale u Ciebie to może dobry objaw na kropka :D Bo ponoć czasem dziewczyny na początku ciąży czują się jak przy grypie. Jejciu ja już się nie mogę doczekać tych Twoich dwóch kreseczek! :D
    ja też tak mam jak karolaa... boli a potem pada... jak na grypę to dziewczyny się czują troszkę inaczej... chodzi bardziej o ból głowy i te takie :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia79 wrote:
    Hej Tak sobie czytam ten wątek i jestem pełna podziwu dla Was dziewczyny, za tę wytrwałość. Doskonale Was rozumiem, bo sama się staram o ciążę już dwa lata, wcześniej miałam ciążę pozamaciczną i od tamtego czasu nic się nie dzieje. Mam jeden droży jajowód, a drugiego nie mam, bo mi pękł przez ciążę. Od trzech miesięcy jestem w klinice leczenia niepłodności i wykryli moją przyczynę, mam PCO, wcześniej inny lekarz mnie faszerował na ślepo masą leków, a w klinice mi przepisali letrozol, który na mnie dobrze działa. Jak narazie ciązy brak, w tym miesiącu miałam owulację z jajnika po stronie drożnego jajowodu. Zobaczymy, trzymajcie kciuki, a ja za Was też trzymam.
    Kasieńko nie poddawaj się. Moja siostra nie ma jednego jajnika, bo miała jakiegoś guza paskudnego i musieli usunąć go razem z jajnikiem. A mimo to urodziła dwóch zdrowych chłopaków, drugi w czwartek skończył dwa miesiące :D
    Mam nadzieję, że trafiłaś już w dobre ręce i niedługo będziesz się cieszyć upragnioną ciążą :) Trzymam kciuki <3

    Anutka, kaarolaa lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Karolcia ale u Ciebie to może dobry objaw na kropka :D Bo ponoć czasem dziewczyny na początku ciąży czują się jak przy grypie. Jejciu ja już się nie mogę doczekać tych Twoich dwóch kreseczek! :D
    nie, to moje problemy spowodowane pogoda...mam to juz od kilku ładnych lat...jak sie zmienia pogoda to mam własnie takie odczucia :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    nie, to moje problemy spowodowane pogoda...mam to juz od kilku ładnych lat...jak sie zmienia pogoda to mam własnie takie odczucia :)
    też tak mam :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogromnie w to wierzę, że to tylko kwestia czasu dla nas wszystkich, które czekają w kolejce po szczęście

    kaarolaa, Anutka, Rubi, Qrczak, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    też tak mam :)
    najgorszy jest ten bol, niczym nie mozna go usunac, tabletki nie działaja, masci nie dzialaja, a bol nie pozwala czesto zasnac....

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia79 wrote:
    Ogromnie w to wierzę, że to tylko kwestia czasu dla nas wszystkich, które czekają w kolejce po szczęście
    długa ta kolejka :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    buhahahahah usmialam się :)
    Ja to robie inaczej, dzwonie i mówie "kochanie dzis jak wrócisz z pracy bede na ciebie krzyczała" a on pyta "za co"
    no i ja wtedy mówie:
    "za to ze nie szanujesz mojej pracy bo ja sprzatam i dbam o to zeby nam sie dobrze mieszkalo a ty przynosisz swoje narzedzia i leżą na podłodze w kuchni juz 3 tydzien a ja sie o nie potykam!!! Jesli dzis nie zrobisz z tym porzadku to w ogole nie bede z Toba gadac!

    i DZIAŁA!!!!!

    Poprostu raz na jakis czas musze tupnac nogą :D


    Mamy taką samą strategię :) Na szczęście póki co skuteczna, szkoda tylko, że doraźnie, a nie na stałe ;D

    kaarolaa, Welonisia lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    nie, to moje problemy spowodowane pogoda...mam to juz od kilku ładnych lat...jak sie zmienia pogoda to mam własnie takie odczucia :)
    Oj karola Ty nic nie kpw :P Ja tu dobre intencje mam, żebyś się nie zamartwiała, a Ty co ;) że pogoda, że tak zawsze.... To objawy na dzielnego kropka i... koniec kropka :P

    Anutka, kaarolaa lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, Kaarolaa, weź się w garść i myśl pozytywnie, bo inaczej naprawdę nic z tego nie będzie! :P

    kaarolaa, Qrczak, kierzynka lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Oj karola Ty nic nie kpw :P Ja tu dobre intencje mam, żebyś się nie zamartwiała, a Ty co ;) że pogoda, że tak zawsze.... To objawy na dzielnego kropka i... koniec kropka :P
    he he dobra jestes... :D
    dobrze niech i tak bedzie teraz nawet bol palca bede brała za zwiastun, ze kropek sie zadomowił :)

    polkosia, Qrczak, chmurreczkaa, Brawurka84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od teraz przyzekam juz tylko pozytywne mysli :) moze byc?

    polkosia, Qrczak, chmurreczkaa, misia79 lubią tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    he he dobra jestes... :D
    dobrze niech i tak bedzie teraz nawet bol palca bede brała za zwiastun, ze kropek sie zadomowił :)
    kaarolaa wrote:
    od teraz przyzekam juz tylko pozytywne mysli :) moze byc?
    No i teraz to mi się podoba :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia skurcze to taki ból jak na @ :)bardzo charakterystyczny, czasem mocniejszy a czasem słabszy. Bardzo czesto wyczuwalny na poczatku ciąży (4tydz)!

    polkosia, kaarolaa lubią tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ