X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to tak wlasnie jest czesto: jak sie odpuszcza to nagle jakby znikad pojawia sie bobo :-) Np.ja teraz koncze drugie studia,powinnam juz pisac prace mag.i wlasnie zalatwiam praktyki,a jak znam zycie to wlasnie wtedy zaciaze :-) Wyjazd to super pomysl.zrelaksujecie sie

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laleczki :)

    ja nie wytrzymałam i zatestowałam - oczywiście przewidywalnie negatyw... ale @ dalej nie ma. Więc póki nie ma @ jest nadzieja...

    Miłego dnia! :*

    polkosia lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie zamierzam jechać z mężem. Pojadę z przyjaciółką. Poza tym mąż teraz służbowo wyjeżdża i i tak go w dni płodne nie będzie.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania u Ciebie to jeszcze chyba za wcześnie na sikańca. Poza tym widzę, że wczoraj miałaś spadek a dziś znowu tempka w górę, więc obstawiałabym, że wczoraj mogło dojść do implantacji. Być może w piątek jakiś czuły test mógłby już coś pokazać, ale niekoniecznie. Ważne, że nie ma @. Trzymam kciuki :)

    Polkosia to ja się pakuję i jadę z Tobą ;) Przygarniecie mnie? We Włoszech jeszcze nie byłam ;)
    Mój w grudniu zaczął nową pracę, więc na urlop mogę liczyć najwcześniej we wrześniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 09:23

    ~Ania~ lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, pakuj się :P

    Qrczak lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia trochę cierpliwości, robisz te testy prawie codziennie :)
    na moje za wcześnie na testowanie u ciebie

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • Tygrysek86 Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wczoraj -, a dziś już temperatura spadła :(

    2008 Córka
    od 2010 starania o drugie
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia Ewa ma rację, wyluzuj choć trochę bo oszalejesz z tego stresu. Nie przesadzajcie też z tymi temperaturami, na większości ciążowych wykresów wcale nie trzymała się non stop wysokiego pułapu!!! Pooglądajcie galerię wykresów dziewczyny i wrzućcie na luz. Zdecydowanie lepiej zawsze się czymś zająć i wyczekać do terminu spodziewanej @.

    Tamka, ~Ania~ lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem... Problem w tym, że właśnie nie mam się czym zająć w tym cyklu i dlatego świruję :P

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie swirowac :) głowy do gory....

    u mnie tez zamiast do gory to tempka idzie w doł...ale co ja na to poradze.....

  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia,to jak Ci sie nudzi to moge Ci podrzucic mojego dwulatka :P albo do napisania prace mag.S.dxiewczyny tez Ci na pewno wynajda jeszcze jakies zajecia :P Wiem po sobie,ze nerwy nie pomagaja,w 1 i 2 ciaze zaszlam w 1 cyklu,a teraz zdziwko..Ale kto wie co sie wydarzy w tym cyklu ;-) Dziewczyny poki nie ma @ to jest nadzieja :-) i radze testowac najwczesniej dzien przed terminem @ :-)

    ~Ania~, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet już porządki świąteczne zrobiłam :P

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego ja nie testuje bo praktycznie nigdy nie zdaze skoro @ jest jak w zegarku.... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek30 wrote:
    Może podpadne teraz dziewczyna, ale..
    polkosia... już teraz nazywasz dziecko bachorem- a go jeszcze nie ma strach sie bac jak juz bedzie...
    Przeczytałam twoja historie...
    Raz aborcja..
    Drugi poroniłaś- bo zaszłas miesiac przed ślubem i mamusia powiedziało "O Boże" co ludzie powiedza.. niby jestes dorosła a zachowujesz sie jak byś miała nadal 17 lat..Skoro zarabiasz tak duzo jak sie chwalisz (było to na watku o syt. finasowej) czyli niezależna- to co Cie obchodziło zdanie tesciowej ??? chyba jestes troche zepsuta.. i CI nie zazdroszcze bo nie ma czego :)


    muszę się zgodzić. mam wrażenie, że przez całe życie wszystko przychodziło ci od tak, po kiwnięciu palcem i wskazaniem co chcesz, a teraz niestety nie idzie tak zrobić i jesteś bezradna. to z bachorem strasznie mnie uraziło, ale wolałam nie komentować i wywoływać kłótni.

    chmurreczkaa, Welonisia, Cynamonek30 lubią tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie dzis powinna pojawic sie @ ale temp znowu poszła do gówy, dzis 37,0 nic z tego nie rozumiem aaaaaaa zwariuje. Powiedzcie o co chodzi z tymi spadkami na implantacje??????
    Wczoraj 10dpo i spadek a dzis 11dpo i znowu wzrost. Owulacja sie opoznila, zawsze miałam cykle 28dn ale teraz chyba bedzie dluzszy no bo @ powinna sie pojawić 14dpo, dobrze myśle??????????????

    Nasikałam dzis nawet do pojemniczka ale stanełam nad nim i wylalam zawartość! Boje sie testowac :/

    p19uskjohisr6juh.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    muszę się zgodzić. mam wrażenie, że przez całe życie wszystko przychodziło ci od tak, po kiwnięciu palcem i wskazaniem co chcesz, a teraz niestety nie idzie tak zrobić i jesteś bezradna. to z bachorem strasznie mnie uraziło, ale wolałam nie komentować i wywoływać kłótni.


    Ja się ogólnie nie udzielam na tym wątku, dlatego też nie skomentowałam od razu, ale też bardzo mnie uraziło to z tym "bachorem".
    Polkosia, ogólnie jesteś kontrastową postacią forumową i nie podpasowujesz pod moje widełki moralne, ale jestem tolerancyjna - nie komentuję - ale teraz musiałam ;)

    Welonisia, Cynamonek30, kierzynka lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mam prawo mieć gorszy dzień? Czy nie? Akurat dziś taki mam!!!

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    muszę się zgodzić. mam wrażenie, że przez całe życie wszystko przychodziło ci od tak, po kiwnięciu palcem i wskazaniem co chcesz, a teraz niestety nie idzie tak zrobić i jesteś bezradna. to z bachorem strasznie mnie uraziło, ale wolałam nie komentować i wywoływać kłótni.

    dokładnie tak samo czułam... powiem Wam, że słowo bachor w tej chwili cały czas mi brzęczy w głowie i widzę z jaką złością było napisane... życzę wszystkim jednakowo powodzenia w staraniach, Tobie Polkosia też, ale pewne słowa są nie na miejscu. Pamiętaj, że ciąża to nie jakaś wygrana na loterii, jeśli nie ma u Ciebie żadnych medycznych problemów, to może po prostu jakaś "siła wyższa" stwierdza, że powinnaś jeszcze poczekać, że to nie ten moment? Przez to co napisałaś zastanawiam się czy na pewno jesteś już gotowa by zostać mamą... Czy dziecko to dla Ciebie nie jest tylko niespełniona fanaberia? Może Ci go brakuje do obrazu "idealnej rodziny"? Nie chcę Cię oceniać, bo się nie znamy, ale myślę, że tamten post w wielu dziewczynach wzbudził takie myśli...

    Cynamonek30, Enigma 34 lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Dziewczyny u mnie dzis powinna pojawic sie @ ale temp znowu poszła do gówy, dzis 37,0 nic z tego nie rozumiem aaaaaaa zwariuje. Powiedzcie o co chodzi z tymi spadkami na implantacje??????
    Wczoraj 10dpo i spadek a dzis 11dpo i znowu wzrost. Owulacja sie opoznila, zawsze miałam cykle 28dn ale teraz chyba bedzie dluzszy no bo @ powinna sie pojawić 14dpo, dobrze myśle??????????????

    Nasikałam dzis nawet do pojemniczka ale stanełam nad nim i wylalam zawartość! Boje sie testowac :/

    Welonisia fl może trwać nawet 16 dni, więc jak dobrze popatrzałam to jeszcze 5 dni niepewności. Spróbuj wyczekać, a jak nie dasz rady idż w piątek na betę.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek30 wrote:
    Może podpadne teraz dziewczyna, ale..
    polkosia... już teraz nazywasz dziecko bachorem- a go jeszcze nie ma strach sie bac jak juz bedzie...
    Przeczytałam twoja historie...
    Raz aborcja..
    Drugi poroniłaś- bo zaszłas miesiac przed ślubem i mamusia powiedziało "O Boże" co ludzie powiedza.. niby jestes dorosła a zachowujesz sie jak byś miała nadal 17 lat..Skoro zarabiasz tak duzo jak sie chwalisz (było to na watku o syt. finasowej) czyli niezależna- to co Cie obchodziło zdanie tesciowej ??? chyba jestes troche zepsuta.. i CI nie zazdroszcze bo nie ma czego :)

    Po pierwsze, aborcję miałam mając 17 lat, Ty nie miałaś nigdy tyle lat? Nie wiesz jak się czułam i jak było naprawdę. To, co opisałam, to tylko część całej historii. Mam wchodzić w szczegóły? Chyba byś tego nie chciała.

    Po drugie, to nie poroniłam chyba specjalnie? Widzę, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że prawdopodobnie stres i atak TEŚCIOWEJ, a nie "mamusi", na mnie (= jeszcze większy stres) to spowodowały. Wtedy chciałam mieć dziecko. Teściowa mnie swoimi tekstami dobiła, właśnie dlatego, że nic nie stało na przeszkodzie, żeby zajść w ciążę przed ślubem. Tobie też nie byłoby miło, gdyby Twoja teściowa pojechała z Tobą do ginekologa (myślałam, że w dobrych zamiarach), a całą drogę prawiła Ci kazania i wręcz krzyczała na Ciebie.

    Po trzecie, to nie chwaliłam się nigdzie, że dużo zarabiam?! Był wątek o sytuacji finansowej, to się udzieliłam. Moja rodzina była bardzo biedna i nie jestem rozkapryszona, bo wiele lat studiowałam i CIĘŻKO pracowałam, żeby dojść do tego, co teraz mam. Nie wygrałam w Lotto, zapewniam Cię.

    A po czwarte, to nie ocenia się ludzi po pozorach. Nie znasz mnie i nie życzę sobie takich słów w moim kierunku. Może rzeczywiście podchodzę do tego cyklu zbyt emocjonalnie, ale PONAD PÓŁ roku nie miałam owulacji i teraz, jak w końcu jest, to mam zszargane nerwy.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ