X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas się denerwuje jak dostaje niechcianą miesiączkę, ale wciąż mamy nadzieję.

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle ze to zalezy od organizmu. U niektórych spada powoli z dnia na dzien a u niektórych tuz przed @.

    p19uskjohisr6juh.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CLOnówka wrote:
    Dziewczynki, takie pytanko, czy jeśli małpa się zbliża to wartości na wykresie maleją?? Czy temp od owu rośnie rośnie i dopiero w dzień małpy robi BACH???

    dlatego postanowiłam sobie, że mierzę tempkę tylko do dnia, w którym na wykresie zaznaczy mi owulkę :) Potem odpuszczam, żeby nie ześwirować. Jak oglądałam ciążowe wykresy to są tak przeróżne, że prędzej sobie włosy z głowy powyrywam niż zatestuję lub dostanę @. Zostawiam wszystko naturze, niech robi swoje :)

    Welonisia, kaarolaa, Ewa99, CLOnówka, Qrczak lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo przeglądałam wykresy i widziałam właśnie że raz jest tak a raz tak :)

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka skoro tak uwazasz :) to na pewno jestem zazdrośnica :) :)
    Mam prawo , akurat do wyrazania swojej opinii :)
    na mnie to akurat podziałało jak płachta na byka, ale rożni ludzzie rożne emocje.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to :) Co ma być to będzie, ani tego nie przyspieszę, ani nie odwlekę w czasie. Jak ma być ciąża to będzie, a jak nie to po świętach zabieramy się do kolejnego miesiąca walki. W końcu się uda, bo przecież musi się udać :D

    kaarolaa, Qrczak lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:40

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, nie chcę tworzyć kolejnego wątku, bo jest ich już tyle, a mam pytanie czy któraś z Was miała zapalenie przydatków/jajników? czym się objawiało?

    jeśli nie chcecie tutaj takiej dyskusji, to dajcie znać, założę wątek, chcąc nie chcąc ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Hej
    testowałam i test wyszedł negatywny
    ale widze ze temp nadal wysoka :/ Zawsze tak dlugie cykle masz?

    p19uskjohisr6juh.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    nie chetnie prosze o wstawienie minusika (-) :(
    Przykro mi :(
    Ja właśnie zauważyłam plamienie i nie wiem co tym myśleć. Pewnie to wpływ zwiększonej dawki Inofolicu, bo ciągle pika mi prawy jajnik.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Hej
    testowałam i test wyszedł negatywny


    :( coś mało u nas ostatnio tych serduszek :(

    Jeszcze dzisiaj dwie dziewczyny testują, może nam poprawią statystyki?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Zakończmy już te niepotrzebne spory, postaraj się nas Polkosia nie prowokować takimi brzydkimi słowami :D Każda z nas ma tu swoje zdanie i ma prawo je wypowiadać. Ale ocenianie kogoś kogo się nie zna, też nie jest do końca w porządku. Rozejm? :D
    Szkoda, że nie można polubić postów kilka razy :D bardzo mi się podoba chmureczko, że próbujesz zaprowadzić porządek :)

    kaarolaa, Welonisia, Tosia 1981 lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    dziewczyny, nie chcę tworzyć kolejnego wątku, bo jest ich już tyle, a mam pytanie czy któraś z Was miała zapalenie przydatków/jajników? czym się objawiało?

    jeśli nie chcecie tutaj takiej dyskusji, to dajcie znać, założę wątek, chcąc nie chcąc ;)
    ja mialam to po lyzeczkowaniu ale praktycznie bezobjawowo to przeszłam tylko mniej wiecej poł roku po łyzeczkowaniu zaczelo mnie bolec po prawej stranie podczas <3 a i jeszcze dosc długo plamiłam podczas <3
    to juz byl znak, ze cos sie dzieje, ale chodzilam po lekarzach i nic nie widzieli, dopiero w pazdzierniku 2012 trafilam na swietnego lekarza i zdiagnozował co mi jest....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 11:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uaktualniam nasze kurczaczki bo zgubiłyśmy parę stron temu :) przepisuję się na jutro, jak mi odwagi starczy i @ nie przyjdzie to rano sikaniec :)

    01.04. livia30 (-), macadamia <3, Ita <3, sara_nar <3
    02.04. BATTINKA (-), Ewelcia <3,dynamiczna <3, karolcia22 <3
    03.04. Alfetka <3
    04.04. anna83_83 <3,
    05.04. Iwka (-), Tosia 1981 (-)
    06.04. Maleczka <3
    07.04. Vaniliaa(-)
    08.04. zielarka(-), malufka(-), Elfik(-)
    09.04. Welonisia(-), Katha81 (-), zAgatka (-) , Lila84
    10.04. Lillith, Tygrysek86, Ewa99
    11.04. Pinia108
    12.04. Nenaaa, Gajka
    13.04. polkosia, paaulla84, waszka88
    14.04. isabelle,
    15.04. slodka100,AnBe
    16.04. Brawurka84, M4DZI4
    17.04. Lenka123321, kaarolaa
    18.04. Miśkaa, Qrczak
    19.04. Anutka, alternatywa, Kkarolinaaaa
    20.04. Ania1986(-), munirka, kkisia, simcat86, Monifah
    21.04. kasiuleks
    22.04. Tynka1990, Daisy, chmurreczkaa, olencja
    23.04. Kierzynka, XxMoniaXx, Klif
    24.04. aniulkab86
    25.04. Rubi, karola_aa
    26.04. madzianka, kejti91, Andziorr
    27.04.
    28.04.
    29.04. tomiika
    30.04. justysss, Tamka, Rybeńka, justta, misia79

    ile negatywów się nazbierąło :(
    ale wszystkich staraczek tutaj nie ma, po forum krążą zazielenione w kwietniu, a niewpisane tutaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba liste odswiezyc....

  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    dziewczyny, nie chcę tworzyć kolejnego wątku, bo jest ich już tyle, a mam pytanie czy któraś z Was miała zapalenie przydatków/jajników? czym się objawiało?

    jeśli nie chcecie tutaj takiej dyskusji, to dajcie znać, założę wątek, chcąc nie chcąc ;)

    W zeszłym tygodniu odwiedziłam moją koleżankę w szpitalu, własnie miała zapalenie przydatków, objawiało się to wysoką temperaturą ponad 39 stopnie oraz bólem brzucha i podbrzusza, ale takim, że nie mogła chodzić i nie było to ani podczas owulacji ani miesiączki. Wyszła po 6 dniach, ale wciąż musi brać antybiotyki przez 2 tygodnie i jest na zwolnieniu w sumie 3 tygodnie.

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm, kurcze, bo mnie mocno boli dzisiaj z prawej strony, tak promieniuje aż do kości ogonowej , zmarzłam rano wprawdzie ale żeby tak się aż to objawiało? chwilami jest to bardzo silny ból, ale gorączki nie mam, czasem podczas serduszkowania coś mnie pobolewało i w czasie usg też prawy jajnik z reguły dawał o sobie znać...

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picia i Kosmitka testowały w ostatnich dniach i mają po <3, to tak na pocieszenie ;)

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem w jakich wątkach są dziewczyny, ale może niech się dopiszą do listy. Czym więcej nas tym lepiej ;) Potrzebne nam te serduszka :D

    Tamka lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    hm, kurcze, bo mnie mocno boli dzisiaj z prawej strony, tak promieniuje aż do kości ogonowej , zmarzłam rano wprawdzie ale żeby tak się aż to objawiało? chwilami jest to bardzo silny ból, ale gorączki nie mam, czasem podczas serduszkowania coś mnie pobolewało i w czasie usg też prawy jajnik z reguły dawał o sobie znać...
    mozliwe, ze to na owulke....

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ