X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Legnica się stara :)
Odpowiedz

Legnica się stara :)

Oceń ten wątek:
  • lililolo Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wita się nowa legniczanka :)))
    Napiszcie, do którego ginekologa chodzicie i czy jesteście zadowolone?
    Ja do Ewy Sosnkowskiej - Raczkowiak, ale planuję zmienić, bo nie satysfakcjonuje mnie jej poziom zainteresowania i podejście.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2014, 00:16

    Lena '88. Planująca starania...

    cbprxqpkudpypr0x.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 października 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:27

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 6 października 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja jestem co prawda z Jawora, ale jeśli chcesz, to mogę polecić Ci swojego ginekologa. Przyjmuje zarówno w Jaworze jak i w Legnickim Polu - tu miałabyś bliżej. Wizyty prywatne i na NFZ. Dysponuje dobrym sprzętem i sporą wiedzą oraz doświadczeniem. Ja chodzę do niego na NFZ a mimo to jestem zadowolona. Zaczęłam chodzić do niego w marcu, po tym jak poprzednia ginekolog na wieści o tym, że się staram podczas usg poklepała mnie tylko po udzie i powiedziała: "próbować". No i zaleciła mi picie Inofolicu.
    U obecnego jak poszłam, to nawet nie pytał jak długo się staram, tylko przebadał, zrobił usg, dał skierowanie na podstawowe badania i stwierdził, że mam nadal pić Inofolic i jeśli się nie uda w tym cyklu, to będziemy się wspomagać w kolejnym. Pod koniec kwietnia mieliśmy zacząć monitoringi i stymulację, ale na szczęście zamiast tego przyszłam do gina z dobrymi wieściami ;) Za wiele mi nie musiał pomagać, bo udało się zajść naturalnie jedynie ze wspomagaczami witaminowymi ;) Ale nakierował mnie co i jak, skierował na badani no i przede wszystkim chciał pomóc, a nie kazał czekać, przez rok próbując - jak to robią inni lekarze - i dopiero gdyby wtedy się nie udało, to zacząć działać.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 14 października 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:27

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 15 października 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A jak się nazywa ten ginekolog? Ja w sumie po całym Dolnym śląsku jeżdżę, wiec jak dobry jest to może być i z Jawora☺
    dr Jerzy Koryś. Przyjmuje w Jaworze w przychodni KORMED. Polecam ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 października 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:27

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 16 października 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ostrzegam, że doktor jest specyficzny i bywa czasem niemiły. Ale to tylko jak ma zły dzień. Wystarczy do niego zagadać, uśmiechnąć się coś zażartować i już jest inny ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 20 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do Was pytanie. Szukam w Legnicy laboratorium, gdzie mogłabym zrobić pakiet badań przed ciążą, ale nie mogę znaleźć nic takiego w googlach, inne miasta mi wyskakują i się wkurzam :( ew. okoliczne miejscowości też mogą być. Możecie mi coś podpowiedzieć? Pozdrawiam :)

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 22 października 2014, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:27

  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 22 października 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Morwa! :) :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • Mileczka Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, dołączam się do wątku, również jestem z Legnicy. Czy są tu jeszcze jakieś staraczki? Widzę że wielu z Was się już udało.

    Tosia80 lubi tę wiadomość

  • Tosia80 Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mileczka wrote:
    Cześć Dziewczyny, dołączam się do wątku, również jestem z Legnicy. Czy są tu jeszcze jakieś staraczki? Widzę że wielu z Was się już udało.
    Hej ,ja też mieszkam w Legnicy :-)

    Hashimoto-Letrox75,
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ