X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Legnica się stara :)
Odpowiedz

Legnica się stara :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta Jędrzejczyk przyjmuje na NFZ?

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale czeka się 1-2 miesiące.

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sporo, ja na szczescie na okrzei nie muszę długo czekać,konkretny gość i zrobi co potrzeba

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten gość też jest na NFZ? Ma usg dowcipne? No i zna się np. na LUF, nie pękających pęcherzykach?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koryś ma usg dopochwowe i w ogóle uważam, że to gość z głową na karku, jeśli są kłopoty to dopóki nie ma sukcesów to wojuje do skutku. Lubię go.

    FITop1.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    I ja dołączam do Legniczanek, ale co do spotkania, to niestety ale odpada,tu gadać możemy, owszem ;)
    Przyznam, trochę mnie dziwi niechęć do spotkania :D ale to może ja jestem dziwna, że nie mam oporów :D

    FITop1.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) I ja z Legnicy:) JA mogę się spotkać, czemu nie?:) Nam się udało po roku, ale póki co nie wszyscy jeszcze wiedzą. Więc jak coś mogę spotkać się po nowym roku, bo na święta planujemy wysyłać smsy z życzeniami od naszej trójeczki:)(a właściwie piąteczki z psem i królikiem) No i szczerze jeśli ktoś z was ma mnie znać, to po tym wpisie i nicku już będzie wiedział:)

    Ja chodzę do dr. Rojka do MCZ a na usg do niego prywatnie;)

    zielarka, Katha81 lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 20 lutego 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Czy są tu jeszcze jakieś legniczanki? Ja jestem z okolic Legnicy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2014, 17:17

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 20 lutego 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    FITop1.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj zielarka :) Jak już pisałam mieszkam niedaleko Legnicy, więc bywam tam często, zwłaszcza na zakupach ;) Zawodowo też jestem związana z Legnicą.

    Coś cicho tutaj. Widzę, że większości dziewczyn udało się szczęśliwie zajść w ciążę. Mam nadzieję, że nam też się szybko uda zielarko :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaczku dziołchy wstydzą się chyba pisać bo boją się że ktoś z Legnicy je rozpozna, pewnie dlatego tak tu cicho :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2014, 20:17

    FITop1.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No całkiem możliwe. Ale przecież nikt nie karze nam się tu przedstawiać z imienia i nazwiska. Piszemy o sobie tyle ile chcemy. No cóż dobrze, że choć Ty Zielarko się nie wstydzisz :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieopatrznie na początku zaproponowałam spotkanie na kawę i to chyba wszystkich spłoszyło :D :D :D mea culpa :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2014, 20:36

    FITop1.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha boją się dziewczyny spotkania w realu :) Przecież nic na siłę! Ja też póki co nie jestem gotowa na takie spotkanie. Może po jakimś czasie i wymianie więcej niż kilku zdań tu na forum ;) Ale absolutnie nie wykluczam takiej opcji :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pochodze tez z okolic Legnicy, niestety teraz tam niemieszkam ale przyjezdzam i chetnie bym sie spotkala na kawe jak bym nadal tam mieszkala :)

    zielarka lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Legniczanki :) Ja też od niedawna do tego grona należę, nie znam w ogóle tego miasta i lekarzy, także Was zapytam:)
    Czy słyszałyście o endokrynolog Krystynie Jurkian? Ma dobre opinie w internecie.. może któraś z Was u niej się leczy?

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ilenka :) Ja nie jestem bezpośrednio z Legnicy, ale całkiem niedaleko :) Z Legnicą jesteśmy oboje z moim A. związani zawodowo. Niestety co do endokrynolog nie pomogę, bo nie znam. Ale postaram się zapytać koleżankę, która jest w ciąży a od dłuższego czasu leczy się właśnie u endokrynologa. Może ona będzie wiedziała. Jeśli dowiem się czegoś to dam znać :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak, dzieki :) a może jakiegoś sprawdzonego ginekologa w tym regionie polecisz?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2014, 14:54

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Legnicy nie znam żadnego ginekologa, bo chodzę w Jaworze. Ale jedna moja koleżanka poleca bardzo gina - dr Grzegorz Pacułt.
    Właśnie mi się przypomniało, że mam też numer tel. do jakiegoś endokrynologa - ginekologa w Legnicy, ale nie mam pojęcia gdzie przyjmuje. Dostałam tylko numer telefonu. Gdybyś chciał, to daj znać. Do Pacułt też mam.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 24 maja 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubin :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ