X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    Angelab ale w końcu pękły ci pęcherzyki już po wizycie u gina?
    a w momencie gdy cię kłułu i myślałaś, że pęka to miałaś skok temperatury?


    temp. nie mierzyłam więc nie wiem czy miałam skok, Kochana nie wiem czy pękły bo gin mi powiedziała że to są już ciałka krwotoczne albo krwiste (nie pamiętam jak to ujęła) od poniedziałku miałam brać luteinę a we wtorek kazała mi kontynuować przez 10 dni i czekać na miesiączkę. Mam się do niej zgłosić w pierwszych dniach @ bo chce sprawdzić czy te pęcherzyki się wchłonęły. u mnie ten cykl już jest stracony :(

    Myśl Kochana pozytywnie :) u Ciebie przecież mogą a nawet muszą ładnie pękać :) trzymamy za to kciuki :)

    julita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    Dziekuje kochane za wszystkie mile slowa :) jestem nadal w szoku :)
    P.s. Anastazja zgubilas mi bocianka


    Gratuluję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale już dużo tych boćków :D

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 12 lipca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bockow :-D

    Angelabd lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 12 lipca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/wykres,66ab551302698ca0c345accf679fc3e8.html

    znalazłam dzisiejszą mamusie:)!!!

    Angelabd, Maluszek22 lubią tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 12 lipca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy tak skonsolidowanej łapance, to można i czerwcowki pobić :-) :-) :-)

    Kapturnica, ty sie nie smiej, moze przynosi szczescie, jak lipcu by mi wyszedł pozytyw, to będziesz przeszukiwać to forum jak Szarik niemieckie bunkry, żeby znaleźć kolejną mamusie:-) :-) :-) :-)

    Hihih, wszystkim życzę powodzenia
    I żadnego oglądania testów pod światło!! I cienia cienia podobnego do cienia...
    Na bete marsz i wtedy siup, po spodnie ciążowe!:-) :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 12 lipca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane ja sie zwlekam z lozka i bede sie wybierala na dol na poranna kawe dopiero :p

    Ale pogoda! Od rana pada i jak tu jechac na grilla ja sie pytam? Chyba w kaloszach! :D

    Milego dnia! :*

  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 12 lipca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_XxX wrote:
    Witam Was Kobietki :)

    Nie udawało się przez parę miesięcy. Nie udało się w kwietniu, maju, w czerwcu też nie...ale prawdopodobnie udało się w lipcu - w 13-stym miesiącu starań :) Zobaczyłam wynik pozytywny :D więc bardzo proszę wstawić mi w dniu dzisiejszym Waszego pięknego bocianka :D

    A tak w ogóle to prosiłabym o coś jeszcze :D A mianowicie proszę wszystkim dziewczynom testującym w lipcu, aż do końca listy wstawić bocianki, bo zarażam Was wszystkie, czy tego chcecie czy nie :D

    Nie smućcie się żabki, bo bociek i tak Was wszystkie dopadnie :D <3 Powodzenia Kochane :*

    Gratuluję serdecznie i zapraszam na fioletową stronę do Marcowych Mamusiek 2015:)

    Nieukowa, Ania_XxX, Anastazjaaa, beti97 lubią tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 12 lipca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    Gratuluję nowych boćków :)
    Życzę cierpliwości oczekującym :) i wytrwałości :)
    Oraz udanego weekendu 568378mrtj84imb1.gif
    a u mnie chyba już po owulacji :o dziwnie bo jak na mnie nawet przy CLO to byłaby dość wcześnie :P no ale co pozostaje :P czekać :P idzie przywyknąć <3

    Angelabd, Maluszek22 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 12 lipca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia86 wrote:
    Gratuluję serdecznie i zapraszam na fioletową stronę do Marcowych Mamusiek 2015:)
    Gratulacje :-D

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 12 lipca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle Mamusiek :-D lal

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cymcia wrote:
    Dziewczyny, patrzę na listę i jestem pełna podziwu ile bocianków u nas zawitało :D
    ja byłam zapisana na 8 lipca, ale póki co test negatywny, a @ dalej nie ma. Ovu nie wyznaczył mi owulki, więc możliwe, że ten miesiąc jest bezowulacyjny.... jeśli dalej tak będzie, to będę musiała za pewne pójść n wywołanie @ :( esh....

    oby dalej się u nas bocianiło :D
    Jak dla mnie Twoj wykres wskazuje na cykl bezowulacyjny na 100%

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 12 lipca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie wiem czy to dobry temat na moje pyt. ale tak ten cykl mam na totalnym luzie, nawet urlop mojego lekarza rozwiązał mój problem z odpuszczeniem w tym cyklu monitoringu, w końcu jak w jednym cyklu z CLO nie pójdę na monit. to nic się nie stanie :P tylko pozostaje ta niewiedza czy coś rosło czy pękło ale nie czuję tego stresu i napięcia, że już czas na serduchowanie, że już trzeba bo pęcherzyk lada dzień pęknie itp. Jest mi tak lepiej :) w pierwszą ciążę udało Nam się zajść też na takim cyklu...ale jednak mam dylemat otóż jak tak patrzę póki co na mój wykres to na podstawie temp. śluzu oraz moich odczuć fizycznych mogę przypuszczać, że owulacja już była i bo to może gdzieś między 12/14dc chociaż obstawiam 13dc no i mój dylemat dot. tego, że jeśli owulacja była rzeczywiście tak wcześnie to termin @ też będzie wcześniejszy a mianowicie na przełomie 24/25lipca a ja wtedy będę w górach..i teraz nie wiem czy robić test na urlopie bo wiem, że jak tylko wyjdzie mi pozytywny muszę brać wsparcie w formie dup-ka i lipa chciałam by te wakacje były na luzie a tutaj jednak taki "problem". W sumie nie miałabym nic przeciwko jeśli wrócimy z "gapowiczem" ale teraz nie wiem co robić czy brać dup-ka ze sobą wg góry czy dać sobie na wstrzymanie i na spokojnie jeśli @ się nie pojawi robić test po powrocie czyli 28 lipca..Poratujecie Kochane?? Gdyby mój prg. od początku walki o cud był chociażby na takim poziomie jak w ubiegłym cyklu (ok 16) to bym sobie darowała to całe "zadręczanie" a tak to eh.. My kobiety to jednak mamy "ciężko" w życiu :P
    Z góry dziękuję za każdą radę :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 12 lipca 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ja bez zastanowienia zabralabym dupka ze soba. Pomysl czy jednak wolisz go brac i miec czyste sumienie czy po powrocie plakac ze nie zabralas. Oczywiscie nie zycze zadnych zlych doswiadczen, ale sama dobrze wiesz jak syt. u Ciebie wyglada kochanie! :*

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 12 lipca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Madziu ja bez zastanowienia zabralabym dupka ze soba. Pomysl czy jednak wolisz go brac i miec czyste sumienie czy po powrocie plakac ze nie zabralas. Oczywiscie nie zycze zadnych zlych doswiadczen, ale sama dobrze wiesz jak syt. u Ciebie wyglada kochanie! :*
    no właśnie też tak myślę tym bardziej, że mam 1 całe opakowanie plus kilka tabl. z drugiego więc wystarczyło by do powrotu i do wizyty :)
    dziękuję za poradę <3 <3 ale test chyba wezmę jeden :P i zrobię go w terminie @ albo dzień po terminie :) myślę, że tak będzie oki :)
    A jak tam Twój wypoczynek Kochana?? pewnie ciągle tęskno za córą <3 buziaki :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 12 lipca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu wlasnie jedziemy w deszczu do tej rodziny na grilla..masakra nie mam kaloszy :/
    Za corcia teskno, teskno ale co zrobic ;) Dzis obchodzi imieniny ;) Tak wyszlo ze imprezka dzien po dniu ;). A wypoczynek super wczoraj juz ogladalismy miejscowki w Dalmacji ♥ I pewnie w przyszlym tyg bedziemy cos klepac :) Jejku w jedna strone prawie 2tys km ;). Ale kiedys jechalam do Malagi i Marbeli w Hiszpanii, tez autem i to dopiero byla wycieczka ;) Albo do Rumunii hihi :p

    Ale leje :/ :/ :/

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 12 lipca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u Nas póki co przestało padać :) no to widzę, że plany na wakacje fajne macie :) my wyjeżdżamy już w przyszły czw. ale najpierw do rodziny męża bo po drodze wesele a dwa dni później chrzciny więc będzie impreza :P będzie zabawa będzie się działo :) jakoś wytrzymam te 4 dni w tamtych stronach :) A później w pn po drodze zabiera Nas moja siostra ze swoim mężem i malutką i jedziemy do Zakopanego :) mam nadzieję, że pogoda dopisze bo deszcz w górach = tydzień siedzenia w domu albo zwiedzania Krupówek :P Ale ponoć pogoda ma być :) jak dla mnie wystarczy odrobina słońca i max 25C na plusie i będę happy <3 <3 Bo te ostatnie upały powyżej 30 C ciężkie jak dla mnie :P dlatego dzisiejsza pogoda mi odpowiada..a znając anomalia nasze pogodowe to pewnie od pn. znowu przyjdą upały bo przecież jak człowiek ma wolny weekend to musi padać :P itp. No i zobaczymy czy urlop zakończymy z "gapowiczem" czy z @ :P
    No Kochana Daisy mam nadzieję, że Wasze plany wypalą :) i trochę współczuję tych km..mnie przerażają te w góry co będziemy jechali, bo jak raz jechałam pociągiem a później pks by dojechać do Krościenka to w sumie 12h w drodze miałam już dość :P no ale te widoki później wszystko wynagrodziły :)

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 12 lipca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama3 aniolków wrote:
    witajcie wszystkie Aniołkowe Mamusie!

    Chcę się z Wami podzielić radosną nowiną w drugim cyklu starań zobaczyłam na teście 2 śliczne czerwone kreseczki:) zrobiłam hcg i wyszedł jakiś 3-4 tydzień. czekam teraz na wizytę u lekarza i cały czas biorę leki. teraz czekają też mnie zastrzyki przez całą ciążę alee....zrobię wszystko co będzie trzeba a nawet i więcej.

    pozdrawiam, przytulam i trzymam za Was wszystkie kciuki:*

    znalazłam wczoraj mamuśkę jak ma przynieść szczęście nam to ujawniam mam nadzieję że nie są złe że je wyszukujemy :-)

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 12 lipca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Madziu wlasnie jedziemy w deszczu do tej rodziny na grilla..masakra nie mam kaloszy :/
    Za corcia teskno, teskno ale co zrobic ;) Dzis obchodzi imieniny ;) Tak wyszlo ze imprezka dzien po dniu ;). A wypoczynek super wczoraj juz ogladalismy miejscowki w Dalmacji ♥ I pewnie w przyszlym tyg bedziemy cos klepac :) Jejku w jedna strone prawie 2tys km ;). Ale kiedys jechalam do Malagi i Marbeli w Hiszpanii, tez autem i to dopiero byla wycieczka ;) Albo do Rumunii hihi :p

    Ale leje :/ :/ :/[/QUOTE udanego grila u mnie pada nadal lozeczko i kino lampka wina i M. :-D

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 12 lipca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:33

    Zajsonek lubi tę wiadomość

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ