X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek, ja wczoraj chałupę ogarniałam, a dzisiaj po pracy odpoczywammm :D może ewentualnie jakiś spacere z mężusiem zaliczymy ;)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Poszłam spać i nachlałam się niepełną szklanka piwa. :D
    U mnie już dawno po owu Zajsonku. Idę z Tobą praktycznie łeb w łeb, bo dzień po Tobie dostałam @. Teraz mam już 18 dzień cyklu a owulkę w tym cyklu wyznaczyło mi w 9 dniu. Wariactwo jakieś. Teraz mam posuchę w majtkach i <3 to chyba ostatnia rzecz na jaką mam teraz ochotę. Strasznie mnie lewy jajnik dziś napieprza :/

    mnie za to prawy tak nawalał w nocy, taki tępy ból :P
    a mój do mnie no co wgryzają się :D
    haha :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 13:01

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już od kilku dni próbuję się zmusić do sprzątania ale w moim malutkim mieszkaniu jest tak gorącą że cokolwiek zacznę to jestem zmęczona więc czekam na ochłodzenie :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do piwka to ja też się uwaliłam tą szklanką żurawinowego :D
    hahaha :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    a co do piwka to ja też się uwaliłam tą szklanką żurawinowego :D
    hahaha :)
    a ja wcale nie lubię piwa :P

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    a ja wcale nie lubię piwa :P

    Ale macie fajnie... ja siedzę w pracy...

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Ale macie fajnie... ja siedzę w pracy...
    ja też, do 16 :/

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    a ja wcale nie lubię piwa :P

    mam to samo co ty :)
    nienawidzę alkoholu pod żadną postacią :)
    ale ten redd's cranberry smakuje jak napój :)
    mój mnie wczoraj namówił na szklaneczkę i skończyło się kręciołkiem :D

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    mam to samo co ty :)
    nienawidzę alkoholu pod żadną postacią :)
    ale ten redd's cranberry smakuje jak napój :)
    mój mnie wczoraj namówił na szklaneczkę i skończyło się kręciołkiem :D
    ja lubię drineczki ale to muszę mieć ochotę, tak to nie ruszam wcale :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:57

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ja też. OF w pracy najlepsze ;-)
    ja jeszcze mam drugie forum, tak więc się nie nudzę :P

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ja też. OF w pracy najlepsze ;-)


    Oj tak :)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Spokojnie Motyl, widzę że badania masz porobione z grubsza. Nawet zdrowe pary próbują czasem pół roku-rok, mój gin by pwoiedział-lampka wina na dobre endometrium i działamy :-)
    tylko my działamy już rok po poronieniu i nic :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:57

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    kurcze ale 2 razy już Ci się udało. Czyli zajść potrafisz, wczoraj na plotku był post o wielokrotnych poronieniach itp. Ludziom się czasem udaje za którymś razem.
    temat dotyczy wszystkich:

    http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,16284209,_Serce_mi_peklo____Poronilam_5_razy___Te_gwiazdy_odwazyly.html
    no niby potrafię... ale widzisz, już rok i nic, teraz ginka nawet rozkłada ręce i proponuje inseminacje...

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kochane nie gardze alkoholem, ale tez sie nie upadlam. Wczoraj np w trakcie meczu wypilam 5 malych heinekenów, wiec jakby 2.5 duzego, wiec na miekko. Ale nie powiem, w czasie @ nie odmówię butelce wina, albo dwóm. Wtedy szybko zapominam o @, albo o jednej kresce.. :/

    Co do ogarniania to ja wczoraj sprzatalam dosc porzadnie, dzis rano juz sobie odkurzylam (pewnie jeszcze mnie czeka ze 3 x dzis - 2 psy i koty), wiec odkurzacz to ma swoje miejsce normalnie jak mebel, w rogu korytarza pod lustrem. Moglabym tylko go w sumie troche wyczyscic :p
    Co do planow na popoludnie to jak moje kochanie wroci po 18 to pewnie cos zjemy i do koszenia sie zabirzemy, bo trawka posiana juz troche wyrosla i trzeba skosic i dosiac bedzie trzeba, a potem moze na rowerek polecimy na chwilkę. Corki nie ma to trzeba jakos czas sobie organizowac :(.

    W piatek za to moj znowu wzial wolne (mial tez wolny poniedzialek) i bedziemy dalej meczyc taras, mam nadzieje ze juz bedziemy nasypywac piach i stawiac obrzeża. :) A ja sie pewnie znowu opale, w poniedzialek kibicowalam mojemu na hustawce i tak sie obracalam przez te pare h, ze wygladam jak czekoladka, mam opalanie na dluzszy czas z glowy :p
    Jutro za to pojade do mamusi, to moze wyciagne na plaze moja sis, ale ona na 14 idzie do pracy wiec musialybysmy isc dosc wczesnie.

    A powiedzcie jak tam burze u Was? U mnie na Pomorzu wczoraj troche dało czadu, z tego co sprawdzalam na zapowiedzianych wylaczeniach pradu energii to na poludniu kraju masa ludzi bez prądu. :/ :/ u mnie dzis dosc mocno wieje, wiec i dekoder sie wiesza co chwile i spokojnie tv nie mozna ogladac :p

    Ewa99, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    no niby potrafię... ale widzisz, już rok i nic, teraz ginka nawet rozkłada ręce i proponuje inseminacje...


    Motylku a mąż nasienie robił hm? Wiesz bo to nie jest tak ze jak nasienie jest ok to jest ok i koniec, moze warto przebadac znowu, jesli kiedys robiliscie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    A ja kochane nie gardze alkoholem, ale tez sie nie upadlam. Wczoraj np w trakcie meczu wypilam 5 malych heinekenów, wiec jakby 2.5 duzego, wiec na miekko. Ale nie powiem, w czasie @ nie odmówię butelce wina, albo dwóm. Wtedy szybko zapominam o @, albo o jednej kresce.. :/

    Co do ogarniania to ja wczoraj sprzatalam dosc porzadnie, dzis rano juz sobie odkurzylam (pewnie jeszcze mnie czeka ze 3 x dzis - 2 psy i koty), wiec odkurzacz to ma swoje miejsce normalnie jak mebel, w rogu korytarza pod lustrem. Moglabym tylko go w sumie troche wyczyscic :p
    Co do planow na popoludnie to jak moje kochanie wroci po 18 to pewnie cos zjemy i do koszenia sie zabirzemy, bo trawka posiana juz troche wyrosla i trzeba skosic i dosiac bedzie trzeba, a potem moze na rowerek polecimy na chwilkę. Corki nie ma to trzeba jakos czas sobie organizowac :(.

    W piatek za to moj znowu wzial wolne (mial tez wolny poniedzialek) i bedziemy dalej meczyc taras, mam nadzieje ze juz bedziemy nasypywac piach i stawiac obrzeża. :) A ja sie pewnie znowu opale, w poniedzialek kibicowalam mojemu na hustawce i tak sie obracalam przez te pare h, ze wygladam jak czekoladka, mam opalanie na dluzszy czas z glowy :p
    Jutro za to pojade do mamusi, to moze wyciagne na plaze moja sis, ale ona na 14 idzie do pracy wiec musialybysmy isc dosc wczesnie.

    A powiedzcie jak tam burze u Was? U mnie na Pomorzu wczoraj troche dało czadu, z tego co sprawdzalam na zapowiedzianych wylaczeniach pradu energii to na poludniu kraju masa ludzi bez prądu. :/ :/ u mnie dzis dosc mocno wieje, wiec i dekoder sie wiesza co chwile i spokojnie tv nie mozna ogladac :p
    u mnie burze od 3 dni codziennie tak po 17 się zaczynają, wczoraj tak lało przy okazji, że ulice były nieprzejezdne. Na dziś też zapowiadają te burze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Motylku a mąż nasienie robił hm? Wiesz bo to nie jest tak ze jak nasienie jest ok to jest ok i koniec, moze warto przebadac znowu, jesli kiedys robiliscie?
    No właśnie nie robił i tak też ginka powiedziała. Ogólnie dała nam taki plan:
    1. Zrobić monitoring cyklu przy najbliższej okazji (czyli jeszcze w lipcu)
    2. Zrobić badanie nasienia w jej klinice niepłodności (zrobimy w połowie sierpnia po powrocie z urlopu)
    3. Jeśli do końca tego roku nie zajdę, to rozważyć inseminację.

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ