X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 9 lipca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Hej kochane!
    Brawurko kochanie trzymam mocno kciuki, ale wez jednak wrzuc te zdjęcia, chetnie zobaczymy czy faktycznie nic tam nie widać! O ktorej wyniki bety? Och ale super :)

    Moj wykres tez jest inny niz wszystkie dotychczasowe :D Nic nie zaznaczam, nie robie testow owu, nie mierze tempki..eeee co ma byc to bedzie, postanowilam ze na czas wakacji luzuje gacie i koniec tematu. :)


    Dobre podejście :)

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Hej kochane!
    Brawurko kochanie trzymam mocno kciuki, ale wez jednak wrzuc te zdjęcia, chetnie zobaczymy czy faktycznie nic tam nie widać! O ktorej wyniki bety? Och ale super :)

    Moj wykres tez jest inny niz wszystkie dotychczasowe :D Nic nie zaznaczam, nie robie testow owu, nie mierze tempki..eeee co ma byc to bedzie, postanowilam ze na czas wakacji luzuje gacie i koniec tematu. :)
    I to jest odpowiednie podejscie ;-)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luz mi nie pomogl.........


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    luz mi nie pomogl.........
    i mi też nie :/

    olencja lubi tę wiadomość

  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio serio dziewczynki,nic nie widać na fotkach-do tego ręka mi się trzęsie jak biorę te testy do ręki :P
    myślę,że może ciut później miałam owulację-nawet o 1 dzień,więc to ledwo co 10-11 dpo.
    I właśnie Daisy dobrze pisze: trzeba się wyluzować,naprawdę.
    Ja kilka dni temu kończyłam sesję-wszystkie egz.na 5 i nawet do głowy by mi nie przyszło,że zobaczę dziś 2 kreski na teście (dlatego tak się na Was wkurzyłam,że już mi postawiłyście minusa 5 dni przed @) :P
    normalnie się trzęsę przed tą betą echh,ale jak ujemna to chociaż jutro idę ze spokojnym sumieniem na siłownię,a dziś wieczorkiem piję piwko miodowe :-)
    chociaż ostatnio jak tak odwlekałam piwko miodowe,to dopiero mogłam go spróbować po ponad 1,5 roku ;-) (ciąża plus karmienie)

    Daisy lubi tę wiadomość

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ten mój wykres jest do dupy za przeproszeniem :/
    bez sensu, chyba ten cykl stracony wygląda mi na bezowulacyjny :(

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dupy jakiś ten dzień dzisiejszy, jestem zniechęcona do wszystkiego. Prawdopodobnie wczoraj była owulka i jak na złość wczoraj nie było możliwości <3 :(

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierdziu, czemu mi się nie udaje, co? ma ktoś jakieś pomysły?

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    kurde ten mój wykres jest do dupy za przeproszeniem :/
    bez sensu, chyba ten cykl stracony wygląda mi na bezowulacyjny :(


    Zajsonku, przy 3temp. wyzszej niz 6 poprzednich Ci wyznaczy owulkę. Dla mnie na pewno masz wykres owulacyjny więc spokojnie czekaj, masz dopiero pierwsza wyzsza tempke dzis.

    Nona, co do <3 przed, po i w trakcie, to mimo wszystko jednak zaleca się <3 przed owu, bo seks uprawiany w dzien owu daje nikle szanse na zaplodnienie, twierdzi sie, ze komorka jajowa jest zdolna do zaplodnienia niekiedy tylko przez 6 h, a tyle wlasnie czasu potrzebuja plemniki by się uzbroic do zaplodnienia wewnatrz naszego organizmu, mimo tego, ze do jajowodów docieraja w 15 min :)

    Co do luzu to nie twierdze, ze mi on pomoze, tylko, ze sa wakacje i trzeba skupic mysli na sloneczku i wypoczynku, a nie na staraniach wiecznie, powiem Wam, ze osobiscie czuje sie teraz o wiele lepiej, nie sikam 2 czy 3 razy dziennie na testy, termometr szczerze powiem Wam, ze nawet nie wiem gdzie lezy, a na pewno nie ma go nocnej szafce :p Seks jakos inaczej smakuje, jakos bardziej nam sie tez chce :)

    Motylku dlaczego odstawiasz dzis juz dupka? Zrobilas juz bete? Nie powinnas odstawiac progesteronu przed zrobieniem bety..test Ci nie wyjdzie jeszcze pozytywny, ale beta dopiero Ci powie czy odstawić już prg czy nie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 12:49

    motyl1993, Zajsonek lubią tę wiadomość

  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus: nie ma reguły,ja w pierwszą ciążę zaszłam w dzień owu,albo dzień przed były serduszka.A drugą 3 dni przed owu tylko raz

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonku, bo Ci zaraz nakopie do Twojej zgrabnej pupy ;)
    Przecież Ci pisałam, że owulke mialas 15-16 dnia cyklu. Aplikacja Ci jeszcze linii nie wyznaczyła, bo przed owulacją nie zmierzylas tempki chyba trzy dni z rzędu, więc program trochę się pogubił. Pewnie jutro wyznaczy Ci linię. Miałaś już dziś skok, znaczy się, że weszlas w fazę lutelaną. A teraz czekaj na fasolkę :)

    motyl1993, Daisy, Zajsonek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:57

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Zajsonku, bo Ci zaraz nakopie do Twojej zgrabnej pupy ;)
    Przecież Ci pisałam, że owulke mialas 15-16 dnia cyklu. Aplikacja Ci jeszcze linii nie wyznaczyła, bo przed owulacją nie zmierzylas tempki chyba trzy dni z rzędu, więc program trochę się pogubił. Pewnie jutro wyznaczy Ci linię. Miałaś już dziś skok, znaczy się, że weszlas w fazę lutelaną. A teraz czekaj na fasolkę :)

    dziękuję Ci kochanie <3
    powiedz mi jak tam po meczu było ? :D

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie :* jak to dobrze, że tu trafiłam.
    Poczekam jeszcze, aż owu wyznaczy mi dzień owulki, zresztą i tak nie pozostaje nic innego jak czekać, mój smutek w niczym nie pomoże

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie :* jak to dobrze, że tu trafiłam.
    Poczekam jeszcze, aż owu wyznaczy mi dzień owulki, zresztą i tak nie pozostaje nic innego jak czekać, mój smutek w niczym nie pomoże

    no to czekamy razem na ten moment <3
    tule :*

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie :* jak to dobrze, że tu trafiłam.
    Poczekam jeszcze, aż owu wyznaczy mi dzień owulki, zresztą i tak nie pozostaje nic innego jak czekać, mój smutek w niczym nie pomoże


    Ja też tak bardzo wszystko przeżywałam miesiąc temu a w tym miesiącu powiedziałam sobie że to i tak mi nie pomoże, tylko powoli się wykańczamy i sprawiamy że starania o dziecko przeradzają się w koszmar dlatego co ma być to będzie głowa do góry a będzie na pewno dobrze :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Badałaś TSH lub progesteron? Powodów może być masa...
    TSH 2,3020 (wg lekarzy nie kwalifikuje się do zbijania), progesteron nie badałam, lf, fsh, estradiol w normie. prolaktyna na czczo i po obciążeniu za wysoka (dostałam bromergon), glukoza w normie, insulina za wysoka (dostałam metformax), anty tpo w normie, anty tg wątpliwe (ale nic nie każą z tym robić)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam spać i nachlałam się niepełną szklanka piwa. :D
    U mnie już dawno po owu Zajsonku. Idę z Tobą praktycznie łeb w łeb, bo dzień po Tobie dostałam @. Teraz mam już 18 dzień cyklu a owulkę w tym cyklu wyznaczyło mi w 9 dniu. Wariactwo jakieś. Teraz mam posuchę w majtkach i <3 to chyba ostatnia rzecz na jaką mam teraz ochotę. Strasznie mnie lewy jajnik dziś napieprza :/

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kochaniutkie :*
    ja idę trochę ogarnąć chałupę, bo jakieś tornado przeszło przez moje mieszkanko :P
    tak mi się nie chce sprzątać, bo duchota, ale muszę :P
    odezwę się myślę, że niedługo bo bez was żyć już normalnie nie można i za to wam dziękuję <3

    motyl1993, Nasturcja, Daisy lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ