Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • Niki1 Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a 6 dni po owulacji progesteron 34.3 jest ok? Bo w każdy miesiąc kazywali brać duphaston a w tym sama zdecydowałam że nie biore

  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 23,64 dziś 11dpo chyba dobrze ?!

    Clausix, Niezapominajka 🍀, Papillon, Karenira, Renatyslawa, nick nieaktualny, Ekta, nick nieaktualny, Olla95, Mama8latka, Niki1, Natka95, Achna, misskity, Niereanimuj lubią tę wiadomość

    20s640t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Dziewczyny beta 23,64 dziś 11dpo chyba dobrze ?!
    Maja, bardzo dobrze myśle:)
    Cieszę się przeogromnie:)

    Majaaaa lubi tę wiadomość

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7041 5839

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Dziewczyny beta 23,64 dziś 11dpo chyba dobrze ?!

    Super! 😁

    Majaaaa lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Dziewczyny beta 23,64 dziś 11dpo chyba dobrze ?!
    Gratulacje 😍 Co tym razem Wam pomogło?

    Majaaaa lubi tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Dziewczyny beta 23,64 dziś 11dpo chyba dobrze ?!
    No pięknie jest 💖💖🤯

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz najgorsze czekanie na przyrost 😪
    U mnie w soboty nie po witają a jestem na weekend sama z synkiem i bez samochodu wiec będę musiała zrobić dopiero w poniedziałek.
    Jak w poniedziałek ładnie przyrośnie to dzwonię do lekarki żeby powiedziała jak spowrotem brać duphaston.
    Matko dziewczyny nie chce się cieszyć za wcześnie,
    Ale dajecie mi taka ogromna nadzieje ze aż chce skakać pod sufit!

    Ekta, Niki1 lubią tę wiadomość

    20s640t.png
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    Gratulacje 😍 Co tym razem Wam pomogło?
    Ja generalnie nie mam problemu z zaciążeniem bo dwie kreski widzę od stycznia już 4 raz. U mnie gorzej z utrzymaniem 😪
    Ale od tego cyklu co jest nowe to to ze przedewszystkim
    -zaczęłam ćwiczyć z taka babka na yt.
    -Dodałam do diety więcej warzyw. Wcinalam dużo borówek, suszonych morel, żurawinę i migdały. Po owu 3dni ananas po połówce.
    -Zawsze brałam zwykły kwas foliowy od tego cyklu metylowany.
    - popijałam szałwię (na obniżenie prolaktyny) brałam niepokalanek i wiesiołka
    - stary pił olej z czarnuszki i soki pomidorowe i dostał tabletki fertilman
    Wiec wybierz sobie co mogło pomoc 🤣

    20s640t.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki1 wrote:
    Dziewczyny a 6 dni po owulacji progesteron 34.3 jest ok? Bo w każdy miesiąc kazywali brać duphaston a w tym sama zdecydowałam że nie biore

    Ciazowy !;)

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Dziewczyny beta 23,64 dziś 11dpo chyba dobrze ?!

    Tak! Gratulacje!

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Ekta Autorytet
    Postów: 502 744

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Dziewczyny beta 23,64 dziś 11dpo chyba dobrze ?!
    Serdeczne gratulacje 😘

    Majaaaa lubi tę wiadomość

    16.05.2022 - jest ❤️ 5+5
    06.05.2022 beta - 607 , 04.05.2022 beta - 176
    30.04.2022 - ⏸️ ☘️
    Miłoszek ❤️30.04.2021 (31+5) 🖤 17.05.2021 💔
    Czekamy na synka z ZD ❤️
    13.10.2020 - 🍀⏸️ (22 dc)
    21.08.2020 - puste jajo 8tc 💔
    2000 - syn, 2002 - syn, 2014 - syn
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Ja generalnie nie mam problemu z zaciążeniem bo dwie kreski widzę od stycznia już 4 raz. U mnie gorzej z utrzymaniem 😪
    Ale od tego cyklu co jest nowe to to ze przedewszystkim
    -zaczęłam ćwiczyć z taka babka na yt.
    -Dodałam do diety więcej warzyw. Wcinalam dużo borówek, suszonych morel, żurawinę i migdały. Po owu 3dni ananas po połówce.
    -Zawsze brałam zwykły kwas foliowy od tego cyklu metylowany.
    - popijałam szałwię (na obniżenie prolaktyny) brałam niepokalanek i wiesiołka
    - stary pił olej z czarnuszki i soki pomidorowe i dostał tabletki fertilman
    Wiec wybierz sobie co mogło pomoc 🤣
    Może wszystko naraz. Teraz weekend przeżyj na spokojnie, łykaj duphaston i bądź dobrej myśli 😊🍀

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Olla95 Autorytet
    Postów: 393 526

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Dziewczyny beta 23,64 dziś 11dpo chyba dobrze ?!


    Maja gratulacje!! 😍❤ aby ładnie rosła


    Ja na swoje wyniki usłyszałam że muszę do jutra poczekać. :( A zzera mnie ciekawość!

    💌 czekając na cud 💌
    💌11cs
    23.07 - Beta-hcg: 485.39 mIU/ml, Progesteron: 24.600 ng/ml
    8.08 - 6+2 💓
    18.09 - 12+1 krwawienie - hospitalizacja 😭
    28.09 - 13+4 prenatalne spóźnione (według badania 14+1)- rozwastwienie
    5.10 - 14+4 badanie kontrolne - prawdopodobnie dziewczynka 💗 (krwiak 6x2 cm)
    5.12 - 23+2 - 700 g ( brak krwiaka ❤)
    11.01 - 28+4 - 1800g kruszynki 🤣
    03.02 - 31+6 - 2500g
    22.02 - 34+ - 2900~3060 g
    09.03 - 36+6 - 3500 g
    16.03.21 -37+6 - narodziny córeczki o 10:45 ❤ 55 cm i 3470 gram szczęścia ❤

    iv09df9hck6kpq6k.png
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    Może wszystko naraz. Teraz weekend przeżyj na spokojnie, łykaj duphaston i bądź dobrej myśli 😊🍀
    Dziś mam pierwszy dzień bez duphastonu. Dopiero jak zrobię oznaczenie i przyrost będzie dobry to mam zacząć brać spowrotem :)

    20s640t.png
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olla95 wrote:
    Maja gratulacje!! 😍❤ aby ładnie rosła


    Ja na swoje wyniki usłyszałam że muszę do jutra poczekać. :( A zzera mnie ciekawość!
    Ja bym umarła z niecierpliwości :(

    20s640t.png
  • Kleosia34 Znajoma
    Postów: 21 25

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję!
    U mnie wkurzenie od rana. Rano jeden test. Zero kresek. Po jakiś 30 min bardzo blada kreska testowa - zetknęłam przed wyjściem do pracy i schowałam do szafy. Po powrocie patrze. "Rozlana kreska" kontrolna , 1/4 kreski testowej. Więc stwierdzilam, że trzeba powtórzyć test bo ten wynik był nieważny. Zrobiłam kolejny test koło 16. I powtórka z rozrywki. Zero kresek. Znowu wynik nieważny. Okresu jak nie było tak nie ma. Kupiłam 2 testy innej firmy. Tym razem płytkowe.
    Do rana poczekam i mam nadzieje, że wkoncu się czegos dowiem.

    459cc4806749c83a4ba2ce63c5380a9e.png


    28.08.20 - 🍀⏸️ kreseczki
    28.08.20 - Beta hcG 332 mlU/ml
    31.08.20 - Beta HCG 1038 mlU/ml . Progesteron 14,7
    3.09.20 - Pęcherzyk 5-6 mm
    9.09.20 - Beta HCG 15992 mlU/ml . Progesteron 15.2
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleosia34 wrote:
    Gratuluję!
    U mnie wkurzenie od rana. Rano jeden test. Zero kresek. Po jakiś 30 min bardzo blada kreska testowa - zetknęłam przed wyjściem do pracy i schowałam do szafy. Po powrocie patrze. "Rozlana kreska" kontrolna , 1/4 kreski testowej. Więc stwierdzilam, że trzeba powtórzyć test bo ten wynik był nieważny. Zrobiłam kolejny test koło 16. I powtórka z rozrywki. Zero kresek. Znowu wynik nieważny. Okresu jak nie było tak nie ma. Kupiłam 2 testy innej firmy. Tym razem płytkowe.
    Do rana poczekam i mam nadzieje, że wkoncu się czegos dowiem.
    Ja dziś się sama na sobie przekonałam ze tylko beta, tylko ona nas uspokoi 💪

    20s640t.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Majaa super ! Gratulacje 🥰
    Teraz najważniejsze żeby dobrze przyrastala i kropek zeby się porzadnie zagoscil 🥰
    Trzymamy kciuki ✊✊✊✊✊

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Niki1 Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 23 lipca 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Dziewczyny beta 23,64 dziś 11dpo chyba dobrze ?!
    Super!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcielibyśmy w sobotę zbadać nasienie starego i albo będzie 5 dni albo dzisiaj mu pociągnę i będzie 2 dniowe. Jak lepiej?

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ