X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobas nie ma to jak takt w takiej sytuacji :) jestem w szoku, ze kobieta kobiecie może chcieć dowalic w ten sposób. Myślisz, ze ja z własnego widzimisie chciałam mieć USG co dwa dni ? Nie, po prostu było wysokie ryzyko CP potwierdzone przez lekarzy, a co za tym idzie szansa na zagrożenie mojego życia. Jak mnie wzieli do szpitala, to byli w 98% pewni, ze to CP.
    Mój lekarz twierdzi, ze nie ma jednoznacznych badan mówiących o tym, ze usg jest szkodliwe. ani w jakiej częstotliwości byłoby szkodliwe. Jeśli ktoś ma zdrowa ciaze, bez historii z poronieniami, to spoko, ale w moim wypadku żaden z 8 lekarzy w tym szpitalu nie miał wątpliwości.

    Stres tez (bez wątpienia) jest szkodliwy, więc w tym czasie w ogóle jestem wyrodna matka według twojego toku myślenia. Ryczalam i panicznie się balam przez dwa dni w tym szpitalu, aż na tym zlowieszczym USG pokazał się cien nadziei.

    Nie prosilam cię o porady, poza tym jakos bardziej ufam lekarzom, niż nieznajomej na forum.
    I naprawde, uwierz, nie chcialabys byc w takiej sytuacji. Nie zycze tego nikomu. Ale jak będziesz, to jestem ciekawa, czy się sprzeciwisz robieniu badan.

    Oby Tobie tez sie wszystko ułożylo .....




    Dzięki dziewczyny za wsparcie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 17:29

    AJA_S, emaj, kasieniaczek, Marmurkowa, Demsik lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate wiedz ,że ja z Tobą w ogień ! Wszystkie tu na swój własny sposób jesteśmy z Tobą:* Ja mieszam w kociołku, inne się za was modlą. Wiedz ,że wiele pozytywnej energii leci od nas dla was wraz z promieniami słońca :D żadna Bobasowa nie przebije się przez nasz silny mur :) odpoczywaj i nie zawracam sobie nią głowy, bo nie warto ;)

    ZakreconaŻona, ojejku, Kjopa3, AJA_S, Cytrynka_, Mona_M, Lorka, Marmurkowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa polać Ci! Ale to ostatnie picie bo my z Kate zawalimy Cie takimi wirusami, że nie ogarniesz ;)

    ojejku, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, dziewczyny Ci strzelą kumulację :P
    Ledwo jedno wyjmą z brzucha i już drugie.
    Co rok, to prorok.
    Szykuj się! :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! wiem, że to nie miejsce, ale udziela się tu dużo kobiet więc i większe doświadczenie. Odebrałam wyniki badania histopatologicznego po poronieniu. Rozpoznanie: Krew, endometrium z przmianą doczesnową.
    Czy mogłaby mi któraś wyjaśnić co to jest?

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate trzymam kciuki. Rob tyle usg ile zaleci Ci lekarz. Tu liczy się również TWOJE zdrowie. I o tym powinnaś myśleć. Może trochę egoistycznie, ale w Twoim przypadku tak trzeba.
    A ja choć mało się tu udzielam to jestem z Tobą myślami. I z resztą dziewczyn też ;)

    Morwa, Marmurkowa lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate spoko jedna bobasowa nie da rady z armią :D
    U Morwy będzie w każdym kątku po dzieciątku :D

    Cytrynka_, Morwa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie :*


    Paulette ja niestety nie pomogę. A kiedy masz wizytę u lekarza, żeby to skonsultować?

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej chwile nie zaglądałam bo miałam napięty grafik i troche wyjazdów i co widze... znów pełno zmian!
    Abby bardzo mi przykro, trzymaj sie dzielnie i walcz!

    Kate lepszej wiadomosci nie mogłam sobie tutaj wymarzyć. Odpoczywaj i ciesz się i nie przejmuj sie dziwnymi opiniami nieproszonych osób.

    ZakręconaŻona ty to zafundowałaś sobie takie głośne "wejście" cos na zasadzie na spóźnioną każdy zwraca uwagę ;) Gratuluję, rośnijcie zdrowo!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Dziękuję za wsparcie :*


    Paulette ja niestety nie pomogę. A kiedy masz wizytę u lekarza, żeby to skonsultować?
    Chyba jest na urlopie. Jutro bede wydzwaniac i albo w ta srode albo za tydzien..

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Morwa polać Ci! Ale to ostatnie picie bo my z Kate zawalimy Cie takimi wirusami, że nie ogarniesz ;)
    Jeszcze czekam na wirusy od Ojejku :D to już wtedy na pewno się uda :D Ojejku sikaj jak najszybciej na patyka, bo żem spragniona !!! Z miłą chęcią pobawię się w masowej kupie zapłakanych brzdąców. Wcale nie muszą być ładnie, uśmiechnięte i pachnące. Podejmę takie wyzwanie, raz kozie śmierć :p

    ojejku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Witam! wiem, że to nie miejsce, ale udziela się tu dużo kobiet więc i większe doświadczenie. Odebrałam wyniki badania histopatologicznego po poronieniu. Rozpoznanie: Krew, endometrium z przmianą doczesnową.
    Czy mogłaby mi któraś wyjaśnić co to jest?
    Pauli, ja miałam jak Monia, rozpoznanie - decidua vera et villi, dane kliniczne - puste jajo płodowe, pęcherzyk kosmówkowy 27mm.
    Morwa wrote:
    Jeszcze czekam na wirusy od Ojejku :D to już wtedy na pewno się uda :D Ojejku sikaj jak najszybciej na patyka, bo żem spragniona !!! Z miłą chęcią pobawię się w masowej kupie zapłakanych brzdąców. Wcale nie muszą być ładnie, uśmiechnięte i pachnące. Podejmę takie wyzwanie, raz kozie śmierć :p
    na góry brudnych pieluch! właśnie się spostrzegłam, że moje sikanie w tym cyklu zakłóca ovitrlle... nie wiem jak przeżyję to, że nie będę sikać od 7dpo, naprawdę nie wiem jak dam radę :D jedyna przyjemność jaka mi pozozstała to zbadania proga w 7dpo... :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby strasznie mi przykro.
    Kate super wieści :) Bardzo się cieszę :)
    Paulette wynik histo w porządku.
    Ojejku jak by co to i ja o wirusy poproszę bo wyczuwam 2 krechy :)

    ojejku, Paulette lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    na góry brudnych pieluch! właśnie się spostrzegłam, że moje sikanie w tym cyklu zakłóca ovitrlle... nie wiem jak przeżyję to, że nie będę sikać od 7dpo, naprawdę nie wiem jak dam radę :D jedyna przyjemność jaka mi pozozstała to zbadania proga w 7dpo... :P
    Możesz sikać :D będziesz jak detektyw obserwować jak kreski bledną po Ovitrelle a potem jak będą się robić tłuste od ciąży :D chociaż nie, u Ciebie się to niestety nie sprawdzi , bo za dużo dziedziców :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra mamy 2 sierpnia pora na podsumowanie Lipca!!

    Brave, Cytrynka widzę że cykl wam sie wydluza wiec już oczywiście prechodzicie na sierpien
    Reszte osob co nie dały znac wykasowałam

    Finał Lipca jest taki: 16 wisienek i 35 @ piekny wynik ale licze ze sierpień bedzie jeszcze lepszy !!! :)

    Wisienkowe rośnijcie zdrowo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 18:49

    Paulette, Magda87, AJA_S, Morwa, ktosiowa lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do usg, ja się uczyłam na studiach że tak krótkie impulsy wysyłane nie mają zagrożenia, że jest to badanie bezpieczne i nieinwazyjne

    ojejku lubi tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    dobra mamy 2 sierpnia pora na podsumowanie Lipca!!

    Brave, Cytrynka widzę że cykl wam sie wydluza wiec już oczywiście prechodzicie na sierpien
    Reszte osob co nie dały znac wykasowałam

    Finał Lipca jest taki: 15 wisienek i 35 @ piekny wynik ale licze ze sierpień bedzie jeszcze lepszy !!! :)

    Wisienkowe rośnijcie zdrowo
    30% skuteczności :D:D:D:D

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawie co 3 zaciążyła ; p

    a skoro do 3 razy sztuka to czas w sierpniu na mnie haha :D
    daj Panie Boże :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 16:51

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Da Marciuu na pewno :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    30% skuteczności :D:D:D:D
    Gdybym była na liście, podkręciłabym statystyki :P
    Testowałam 16.07. i jest Wisienka :)

    AJA_S, ojejku, Madziulla, ktosiowa, Paulette, Kjopa3 lubią tę wiadomość

‹‹ 153 154 155 156 157
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ