X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wpisz mnie na 22 ,może dostanę prezent na.urodzinki: ) hi hi

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    to jeszcze kilka dni musisz być uzbrojona w cierpliwość.. ehh że to wszystko musi być takie trudne i skomplikowane :/
    Dokładnie...

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 5 maja 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja bardzo liczę na lipiec. Po pierwsze dlatego, że mam wtedy urodziny, a podobno miesiąc urodzin jest najbardziej płodny :)
    Poza tym prawdopodobnie zatestuję w lipcu aż dwa razy :)
    No i po trzecie w sierpniu mam termin laparoskopii, więc mam ogromną nadzieję, że jednak w szpitalu nie będę musiała się pojawić.
    Pozdrawiam i proszę mnie wstępnie wpisać na 2 i 31 :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w miesiącu swoich urodzin zobaczyłam II kreski to może i coś w tym jest :)
    ja w lipcu nie mam żadnych urodzin ani imienin, ale za to urodziła bym jeszcze przed egzaminem zawodowym i przed ślubem ;)

    ojejku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ja w miesiącu swoich urodzin zobaczyłam II kreski to może i coś w tym jest :)
    ja w lipcu nie mam żadnych urodzin ani imienin, ale za to urodziła bym jeszcze przed egzaminem zawodowym i przed ślubem ;)
    tez dobra motywacja :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 5 maja 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie na 21 proszę wpisać , miesiąc urodzin mojej córki może bedzie wreszcie szczęśliwy ... :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    tez dobra motywacja :)
    na egzamin co prawda też mogę iść już z brzuszkiem bądź na wesele. Jedynie co to jeśli sie nie uda teraz to muszę policzyć sobie termin porodu wrześniowy w sensie za rok. Kiedy musimy przystopować, bo bym nie chciała przekładać ślubu z racji porodu :D chociaż dopiero lutowe porody się szykują to cóż mam jeszcze kilka miesięcy na starania :)

    chociaż przy moim szczęściu to zajdę w ciąże i na ślub będę rodzić. Albo po Bożemu po ślubie zajdę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    na egzamin co prawda też mogę iść już z brzuszkiem bądź na wesele. Jedynie co to jeśli sie nie uda teraz to muszę policzyć sobie termin porodu wrześniowy w sensie za rok. Kiedy musimy przystopować, bo bym nie chciała przekładać ślubu z racji porodu :D chociaż dopiero lutowe porody się szykują to cóż mam jeszcze kilka miesięcy na starania :)

    chociaż przy moim szczęściu to zajdę w ciąże i na ślub będę rodzić. Albo po Bożemu po ślubie zajdę :D


    Noc poślubna na porodowce :D padlam :D a tak poważnie to ja wierzę że uda Ci się szybciej i placzysz ślub z chrzcinami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2016, 11:25

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepsza noc poślubna :D a na weselu taka w bieli i z welonem taka czysta :P pragnę dziecka ale ta wizja średnio mi się podoba :D

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam, żeby nikt drugiej nie założył :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś czuje ze czerwcowe i lipowa testowanie mi się przesunie nie mam jeszcze @ po odstawieniu w czwartek dupka

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też bym chciała dołączyć - bo tak w maju nie zajde bo to by było dziwne drugie dziecko w Lutym urodzić:) - czerwiec jakos go nie czuje - ale lipiec musi być mój :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, chodź na czerwiec, jak nie czujes zto tym bardziej kropek zrobi Ci niespodziankę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Coś czuje ze czerwcowe i lipowa testowanie mi się przesunie nie mam jeszcze @ po odstawieniu w czwartek dupka
    Madziulla, ale jeśli nawet, to plusem jest dobrej długości fl :) to tez swojego rodzaju sukces :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Madziulla, ale jeśli nawet, to plusem jest dobrej długości fl :) to tez swojego rodzaju sukces :)
    Wolałabym juz dostać bo chce mieć na wyjazd z głowy @ a jadę w piątek. ..

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 maja 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:
    Witajcie, ja bardzo liczę na lipiec. Po pierwsze dlatego, że mam wtedy urodziny, a podobno miesiąc urodzin jest najbardziej płodny :)
    Poza tym prawdopodobnie zatestuję w lipcu aż dwa razy :)
    No i po trzecie w sierpniu mam termin laparoskopii, więc mam ogromną nadzieję, że jednak w szpitalu nie będę musiała się pojawić.
    Pozdrawiam i proszę mnie wstępnie wpisać na 2 i 31 :)
    Jesteś wpisana na moje urodziny ;) liczę na prezent od Ciebie w postaci zdjęcia testu z dwoma kreseczkimi i masą wirusów ciążowych :) oczywiście o pierwszy termin mi się rozchodzi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Wolałabym juz dostać bo chce mieć na wyjazd z głowy @ a jadę w piątek. ..
    moja ostatnia fl wydłużyła się o 2 dni :/ i to był koszmar więc wiem kochana co czujesz.. albo niech wredota przychodzi, albo niech się II kreski pokazują na teście :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny zyjecie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zyje. w koncu @ przylazla :D

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyję, ale co to za życie ;) Byłam wczoraj u ginki i powiedziała, że z takimi wynikami męża to tylko inseminacja wchodzi w grę. Jestem strasznie podłamana tymi wiadomościami. Idziemy jeszcze do androloga z tymi wynikami. Zobaczymy co powie. Na razie odstawiam wszystkie leki na dojrzewanie jajeczek, przyrost endometrium i ewentualne podtrzymanie. Gina stwierdziła, że i tak do zapłodnienia nie dojdzie.

    Zostaję z wami, ale tylko dla dotrzymania towarzystwa :)
    Madziulla udanego urlopu :) wypoczywaj, złap dużo słonka i nazbieraj sił do dalszej walki :)

    Morwa dziękuję za miłe słowa. Chciałabym, żeby było tak jak piszesz :)

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ