X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik dobrze przepowiedziałam w takim razie, że z naszego dnia Ty masz ciążę pisaną. Gratuluje! :)

    Lapie wszystkie wirusy! Teraz moja kolej!

    P.s. Ze złości że przyszła @ poszłam do fryzjera i obcięłam włosy... Oot babski wkurw... I co? Żałuję :)

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko wczoraj mi nie wyszło :) a dziś ledwo cień. Ale zobaczymy jak jutro beta wyjdzie :) zaczełam plamić, więc dostałam luteinę, a wizyta lekarska 20 lipca dopiero. Ehh. Ciekawe czy się utrzyma.

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być. Trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie pozytywne testy owulacyjne i ciazowe :)

    Mnie nadal mecza skurcze i dalej krwawie. W srode jade po wypis to zapytam sie poloznej ile czasu musze sie jeszcze meczyc. Po pierwszym zabiegu nie krwawilam wcale ale za to krwawilam 4 dni przed zabiegiem, teraz tylko jeden dzien przed wiec pewnie musi sie to wyrownac. Ogolnie czuje sie oslabiona moja temp nawet 36,0 stopni nie przekracza :/ za tydzien ide na rozmowe o prace. Chociaz zeby na wakacje sie gdzies zalapac zeby nie siedziec w tych czterech scianach .

    Milego wieczoru zycze. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lista uzupelniona :) Ja ledwo zyje...zmierzyłam temp pod pacha mam 38.10 nie wiem czy się martwic czy nie :(
    dalej mdli mnie tak ze na jedzenie patrzeć nie mogę, lamie w kosciach, kluja jajniki i plecy bola...

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette ja krwawiłam 2 tygodnie prawie, ale nie miałam zabiegu

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla moze idz na bete bedziesz spokojniejsza w razie jakbys miala brac leki jesli jakas choroba sie rozwinie?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Czy Wy, podobne rocznikowo, też spotykacie się w swoim otoczeniu z takim podejściem, że mówią Wam, że jesteście za młode na pieluchy i dzieci?

    My raczej nie mówimy o staraniach. U nas było tak, że po ślubie dużo osób nas pytało o to czy planujemy dzieci - tylko jednej kumpeli powiedziałam, że się staramy, ale my się znamy jeszcze z przedszkola, więc od zawsze mówiłyśmy sobie o takich rzeczach jak pierwszy raz itd. więc też nie miałam oporów powiedzieć, że staramy się o dziecko. Nikomu więcej nie miałam potrzeby mówić, mój mąż też nie chwali się takimi rzeczami. Najwięcej dopytywała się moja mama, dosłownie przy każdym spotkaniu :/
    Jak zaszłam w ciążę to powiedzieliśmy tylko moim teściom, bo nie chcieliśmy, żeby za dużo osób wiedziało a moja mama zaraz by całą rodzinę obdzwoniła - za to teściowa kompletnie mnie zawiodła i wiedziała cała rodzina męża. Ale oni pozytywnie to przyjęli. Moja rodzina dowiedziała się dopiero jak trafiłam do szpitala (mąż stwierdził, że moi rodzice powinni wiedzieć a potem to moja mama oczywiście wszystkich obdzwoniła - zapomniała w tym wszystkim tylko zadzwonić do mnie i chociażby zapytać jak się czuję, no ale ona już taka jest). Wtedy kuzynka mi napisała na fb, że ta ciąża tylko skomplikuje mi życie - nie wiedziałam jak to skomentować, więc nie rozmawiam z nią do dziś, mimo, że miałyśmy kiedyś świetny kontakt.
    A poza nią to tylko pani endokrynolog mi powiedziała, że poronienie to może znak, że powinnam przemyśleć tą decyzję, bo jestem taka młoda.

    A pozostali raczej nie poruszają tematu, bo chyba wiedzą, że po poronieniu to nie jest bezpieczny temat. Chociaż kuzynka męża do mnie raz w środku nocy zadzwoniła i spytała "Jak się czujesz po stracie maluszka?" - no kurde, moje ulubione pytanie. A jak się można czuć? Zamiast jej odpowiedzieć to kazałam jej spojrzeć na zegarek, rozłączyłam się i wróciłam do spania :P

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon ile masz lat?

    Mnie nie pytali nigdy, czy nie za wcześnie bo ja ślubowałam mając 27 lat :P

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Landryneczka już miałam pisać, że na 100% ja jestem najmłodsza :P Ale jednak nie - ja jestem rocznik 94, w sumie też smarkula :D

    No z tym wiekiem niby się mówi, że młode dziewczyny nie powinny problemów mieć.
    Pytanie do tych młodszych dziewczyn: Wy też na każdym kroku słyszycie teksty typu "młoda jesteś, jeszcze Ci zbrzydną te dzieci, ciesz się młodością póki możesz" itp.? Ja już to tyle razy słyszałam i za każdym razem miałam ochotę kogoś porządnie walnąć w łeb. Rozumiem, że dziewczyny po 30 są często w gorszej sytuacji, bo jest ta świadomość, że zegar biologiczny tyka itd. ale w momencie gdy ja chcę mieć dziecko to mnie to ani trochę nie pociesza :/ Pewna pani endokrynolog powiedziała nawet, że to, że poroniłam to może znak, że powinnam jeszcze przemyśleć tą decyzję.

    Ja też jestem rocznik 94. Jak rodzina czy kolezanki dowiedziały się że poroniłam, cały czas słyszałam "młodzi jesteście, jeszcze bedziecie mieć dzieci" " nie śpieszcie się tak" " lepiej tak niż dziecko miałoby być chore" przy tym ostatnim zrobiłam taka awanturę, że już nikt więcej nie powiedział.

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Omon ile masz lat?

    Mnie nie pytali nigdy, czy nie za wcześnie bo ja ślubowałam mając 27 lat :P
    Mnie też :D pierwsze dziecko 34 lata a drugie 36 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziekuje za wspolna zabawe w tym miesiacu. Beta nie pozostawia zludzen. Na wisnie sie nie zalapie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia 90 wrote:
    No to jestem z was najmłodsza
    który rocznik ;p

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zskreconazona tylko nie uciekaj od as w ktorym dc robilas bete?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba najstarsza :P

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona nie lubię tego!

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    A ja chyba najstarsza :P
    Ja na początku czerwca przywitałam się z trójką z przodu!

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myśląc pozytywnie kupiłam dzisiaj testy owu :D na nowy cykl najwyżej komuś oddam :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja umieram, bolą mnie plecy/krzyż, jajniki, brzuch i leje się ze mnie śluz aż na udzie czuje. Serio... masakra jakaś :/
    chce juz termin @

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    który rocznik ;p
    90 ☺

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ