X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    nie pytaj :P 95 :D

    Ja z 91. :P

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja93

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e to generalnie nie jest źle :)
    kurde ale, żeby wtak młodym wieku i mieć problemy szok

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    e to generalnie nie jest źle :)
    kurde ale, żeby wtak młodym wieku i mieć problemy szok

    No niestety, ale wiek nie zawsze idzie z tym w parze :(
    Moja ciocia mimo 37 lat z łatwością zaszła.
    A Dziewczyna rok czy 2 ode mnie młodsza (wtedy miała 19-20lat) poronila...
    Nie ma reguly.
    Fakt, że % osób które mają trudności jest większy u starszych kobiet ale nie jest to reguła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo, ale jednak trochę to przykre

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Demsik wybacz mi :( juz jestes na liście
    Dziekuje

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    wiadomo, ale jednak trochę to przykre

    Jasne.
    Przykre jest to ze to co teraz jemy, stres który jest już choroba cywilizacyjną tak wpływa negatywnie na naszą płodność

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadey wrote:
    A ja dziś byłam na nocce... w sumie często oddawałam mocz, jajniki (to chyba one też dawały o sobie znać ) i plecy. Az tu nagle 5 rano...
    Ja tak miałam na początku ciąży, czułam ze mnie pęcherz ciśnie i biegiem do toalety, a tu nic ☺

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chciałam poprawić, nie 27 lipca, a 23 lipca poproszę :)

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem z was najmłodsza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 13:01

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik :) Beta 485,5 ml/m :) :) :) :)

    Isia93, Omon, ZakreconaŻona, justysia 90, pepsunieczka, potforzasta, gosia89, vitae13, emerald_m, Morwa, AJA_S, Jagah, gabi544, ktosiowa, rosax3, anuschka, Meginka lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk wrote:
    Mam wynik :) Beta 485,5 ml/m :) :) :) :)

    Gratulacje !

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka już miałam pisać, że na 100% ja jestem najmłodsza :P Ale jednak nie - ja jestem rocznik 94, w sumie też smarkula :D

    No z tym wiekiem niby się mówi, że młode dziewczyny nie powinny problemów mieć.
    Pytanie do tych młodszych dziewczyn: Wy też na każdym kroku słyszycie teksty typu "młoda jesteś, jeszcze Ci zbrzydną te dzieci, ciesz się młodością póki możesz" itp.? Ja już to tyle razy słyszałam i za każdym razem miałam ochotę kogoś porządnie walnąć w łeb. Rozumiem, że dziewczyny po 30 są często w gorszej sytuacji, bo jest ta świadomość, że zegar biologiczny tyka itd. ale w momencie gdy ja chcę mieć dziecko to mnie to ani trochę nie pociesza :/ Pewna pani endokrynolog powiedziała nawet, że to, że poroniłam to może znak, że powinnam jeszcze przemyśleć tą decyzję.

    I niestety tak jak napisała Marciaa - tyle chemii teraz w jedzeniu, że szok...

    Powiem Wam, że kocham owoce, szczególnie te sezonowe, jak mieszkałam w mieście to miałam swój ulubiony warzywniak, w którym babeczka miała pyszniutkie owoce i warzywa. Lubiłam u niej kupować, mimo, że strasznie kantowała na kasie :/
    Teraz mieszkam na wsi i już postanowiłam, że za rok posadzę sobie swoje truskawki, porzeczki, maliny itd. Bo już w tylu sklepach i na tylu targach w tym roku owoce kupowałam i ani razu smaku nie było. Mąż mi kupił kilka dni temu maliny - piękne, ogromne, czerwoniutkie, a jak pachniały - marzenie. A w smaku jak mydło.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w podbrzuszy dziś zaczyna się coś dziać. Eh oby dobre działanie to było :)Bo ja generalnie, nie mam bóli miesiączkowych itp. Jak ma być @ to od 6 rano ból, o 10 okres. Ale to pewnie po clo...
    Ten cykl nie mam jakiegoś parcia na testy, jeszcze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuku to miód na moje oczy. Poproszę o dużą ilość wirusów bo mimo vizirowej bieli na testach dzieje się ze mną coś dziwnego. Mam nadzieję, że nie wszystko jeszcze stracone i dziedzic dopiero teraz zagnieżdża się tam gdzie jego miejsce.

    borsuk lubi tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk wrote:
    Mam wynik :) Beta 485,5 ml/m :) :) :) :)
    Superowo :-)

    borsuk lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! !to dopiero początek miesiąca i uważam, że się do końca mocno za czerwieni (czyt.wisienki )☺

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Landryneczka już miałam pisać, że na 100% ja jestem najmłodsza :P Ale jednak nie - ja jestem rocznik 94, w sumie też smarkula :D

    No z tym wiekiem niby się mówi, że młode dziewczyny nie powinny problemów mieć.
    Pytanie do tych młodszych dziewczyn: Wy też na każdym kroku słyszycie teksty typu "młoda jesteś, jeszcze Ci zbrzydną te dzieci, ciesz się młodością póki możesz" itp.? Ja już to tyle razy słyszałam i za każdym razem miałam ochotę kogoś porządnie walnąć w łeb. Rozumiem, że dziewczyny po 30 są często w gorszej sytuacji, bo jest ta świadomość, że zegar biologiczny tyka itd. ale w momencie gdy ja chcę mieć dziecko to mnie to ani trochę nie pociesza :/ Pewna pani endokrynolog powiedziała nawet, że to, że poroniłam to może znak, że powinnam jeszcze przemyśleć tą decyzję.

    I niestety tak jak napisała Marciaa - tyle chemii teraz w jedzeniu, że szok...

    Powiem Wam, że kocham owoce, szczególnie te sezonowe, jak mieszkałam w mieście to miałam swój ulubiony warzywniak, w którym babeczka miała pyszniutkie owoce i warzywa. Lubiłam u niej kupować, mimo, że strasznie kantowała na kasie :/
    Teraz mieszkam na wsi i już postanowiłam, że za rok posadzę sobie swoje truskawki, porzeczki, maliny itd. Bo już w tylu sklepach i na tylu targach w tym roku owoce kupowałam i ani razu smaku nie było. Mąż mi kupił kilka dni temu maliny - piękne, ogromne, czerwoniutkie, a jak pachniały - marzenie. A w smaku jak mydło.

    Co do tych stwierdzeń to raz jak się jescze nie staraliśmy usłyszeliśmy, że nie ma co się spieszyć bo to wielka odpowiedzialność itp (od świeżo upieczonej mamy)
    Natomiast poza tym to nie, bo nikt nie wie że się staramy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piekna beta :) gratulacje.
    Wróciłam do domu wcześniej. kupiłam po drodze testy ciążowe. i czekam na jutrzejsze testowanie :D

    borsuk lubi tę wiadomość

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ