X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiowa w sumie tutaj plus że łykasz i po problemie no nie wiem... ja nie pomogę bo też sama biorę. Mogę podjechać jutro spytać u siebie czy by mi wypisały może da radę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo naprawdę? :*

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulla wypielas sie na mnie z testowaniem :-) oj nieładnie :-) :-) :-)fajny taki wyjazd na spontanie.oby jak najczesciej
    Ja mam jutro testowac ale jakos boje sie jak cholera.dzis brzuch mnie bolal miesiaczkowo i piersi zaczynaja delikatnie bolec jakby.maz stwierdzil ze piersi mam inne w sensie sutki powiekszone i to tyle na dzis.normalnie mam cykle 30dniowe dzis 31dc i tyle na dzis.

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    madziulla wypielas sie na mnie z testowaniem :-) oj nieładnie :-) :-) :-)

    Demsik na nie śmiałabym :) po prostu jak wczoraj był negatyw to się boje a poza tym nie posiadam testu. czekam do środy. we wtorek zakupie z 2 testy i w środę testowanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiowa pewnie ale nie obiecuję, że się uda. Zależy jaki lekarz będzie. Chociaż w sumie idę do gina jutro to może jego poproszę wtedy nie będę musiała iść do przychodni :)

    Misiowa_mama lubi tę wiadomość

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety nie dostałam prezentu na urodziny. Jutro ostatni sikaniec, jak negatyw to idę do medycyny pracy a we wtorek robota do 21. Ehh..

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a może na bezrobocie? Albo gdzieś możliwość na pół etatu?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żebym nie miała płatnego l4 w ciąży i macierzyńskiego? nieeee. nie jest aż tak straszna ta praca, ale po 3 miesiącach wolnego strasznie mi się nie chce. Kierowniczka nie zgodziła się na 8h dziennie, tylko co 2 dzień 12, gdzie przy małym dziecku to kicha :( nie lubię, jak wychodzę a ona śpi, wracam a już śpi i widzi mnie co 2 dzień :(


    od 2 dni mam takie skurcze macicy, że chodzę do kibla co kilka godzin. Szczególnie z lewej strony. Tam chyba trwa walka o przetrwanie :D

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech przetrwa :)

    Fipsik lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech ci sie mosci ile chce byle sie zadomowilo :-)

    Fipsik, AJA_S lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 3 lipca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie wiem co mi jest :/ Od kilku dni czuję się tak fatalnie, że szok... Zaznaczam objawy na wykresie, patrzę na niego i czuję się jak hipochondryczka :P W listopadzie po owulacji to mi głównie częstomocz dokuczał i dopiero 13dpo pojawiły się mdłości. A na okres to nigdy nie miałam żadnych objawów, dopiero podczas okresu zaczynał brzuch boleć.
    No i nie wiem co z temperaturą - na ciążę powinny być 3 fazy temperatur, w listopadzie tak właśnie miałam, że bezpośrednio po owu skoczyła, była taka przez kilka dni a potem podskoczyła jeszcze wyżej, teraz po owulacji mam praktycznie taką samą. Przeglądałam galerie wykresów żeby zobaczyć czy to jakaś sztywna zasada i chyba w większości ciążowych widać te trzy fazy, ale też nie w każdym, więc ciekawi mnie jak to się rozwinie...

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 3 lipca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon chodzi o to ze najpierw po owu jest skok nagle jednorazowy spadek i wzrost potem?spojrz prosze na oj wykres bo to moj pierwszy cykl tutaj

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cholera dopadła mnie bezsilność... siedzę i wyję :( do diabła, dlaczego te patologie mnożą się jak króliki, a my nie możemy????
    ja wiem, że mam już jedno dziecko. ale wiem też że zawsze marzyłam o dużej rodzinie. zamiast tego 2 lata 6 m-cy starań, 29 lat na karku i nieopisany żal. Do świata? Do siebie?
    Po prostu mam dość!!!!

    ehh idę spać. Jutro chce tu widzieć dobre wieść!

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam powiedziec ze gdybym nie jechala do pracy to wlasnie bym sie upila!!!!!!test negatywny i na razie tyle mam do powiedzenia:(nawet moj maz wstal zeby byc ze mna przy tescie.eh a dodatkowo przez to spac nie moge.a w 13dpo i 80% detektora to juz cien cienia cienieczka powinien byc.
    Wam zycze milego dnia :-) mimo wszystko :-)
    Misiowa mama tez czasami tak mam a ja mam 32 lata.przytulam mocno nie smutaj sie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 07:03

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 4 lipca 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś byłam na nocce... w sumie często oddawałam mocz, jajniki (to chyba one też dawały o sobie znać ) i plecy. Az tu nagle 5 rano... poczułam parcie na mocz :-D I mówię sobie "znowu?" A tu nic.... ani jednej kropelki :-( Pewnie przewialam pęcherz.

    10 cs
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 4 lipca 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik ja w swoim ciążowym cyklu miałam tak, że po owu skoczyła, jednorazowy spadek w 3dpo, potem 4-9 dpo temperatura utrzymywała się 36,7-36,8 a w 11dpo skoczyła na 36,93 i taka prawie 37 się już trzymała. Na wykresie to po prostu widać. Jeśli masz abonament to wejdź w galerię wykresów i tam sobie popatrz, na większości ciążowych chyba tak to wygląda.
    U mnie nieaktualne, dziś temperatura spadła, więc pewnie w ciągu 3 dni będzie @.
    Na koniec lipca się nie załapię, pewnie dopiero druga połowa sierpnia, bo moje cykle to straszne tasiemce. I to już będzie ostatni cykl starań bez żadnych leków.

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 4 lipca 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, u mnie dziś test znów negatywny.
    3 dni po terminie, @ brak, temp odrobinę do góry.

    Już bym chciała wiedzieć na czym stoje. Jak ma przyjść @ to niech przyłazi i nie marnuje mojego czasu :(

    Demsik, ja mam 33... No Młodsza się nie robię, czas najwyższy zakropkować :D

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 4 lipca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ale skrobiecie. Szans nie ma zebym się włączyła w dyskusje. Czytam raczej w miarę na bierząco ale pisać nie mam jak.

    Co do wykresów ciażowych to np u mnie nie było żadnej trzeciej fazy. Po ovu temp rosła bardzo powoli i od 5dpo utrzymywała się juz stale na jednym poziomie mniej więcej więc reguły nie ma.

    Ja czekam na ovulacje i mam nadzieję ze w końcu takowa u mnie wystapi. Obstawiam końcówke tego tygodnia aczkolwiek moze być różnie. Szczerze to nawet nie liczę na to że uda się w lipcu zaskoczyć, grunt żeby w końcu pojawiła się owulacja.

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 28 w sierpniu i nadal brak dziecia...a chcialabym 2 lub 3 dzeci.. alew takim tempie tto cos czuje ze jak kiedys ta ciaza bedzie ze na jednym sie ostanie..

    Dzis mnie tak mdli ze ledwo sniadanie zjadlam... wiem ze to moze byc efektt dupka ale kurcze nigdy az tak nie mialam a z kolei trzeżwo mysląc az na takie mdlosci to chyba troszke za szybko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja mam 28 w sierpniu i nadal brak dziecia...a chcialabym 2 lub 3 dzeci..
    ja w maju skończyłam 29, też staram się o pierwsze :(
    Jak tak dalej pójdzie, to zdecyduje się na jedno po drugim gdy tylko dowiemy się co nas blokuje...

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ