X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o zmianę daty testowania na 23.07 :)
    W tym cyklu ze względu na wyjazd nie będę mierzyć temperatury, więc obstawię drugi termin zołzy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia jest na spontaniczny wyjeździe i kazała przekazać że jak wróci uzupełni listę :)

    Magda87 lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 lipca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i czołem :D jak wam mija dzień ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema siema :) u mnie nudy. Leje od samego rana masakra. Wstałam na mierzenie o 5 a tu burza nagle :P
    A teraz oczekuje końca 12dni :P byle nie zwariować hahahha

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 lipca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Siema siema :) u mnie nudy. Leje od samego rana masakra. Wstałam na mierzenie o 5 a tu burza nagle :P
    A teraz oczekuje końca 12dni :P byle nie zwariować hahahha
    12 dni to nie dużo:D Ty wysikasz 2 kreski na ciążowym a ja na owulacyjnym :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    12 dni to nie dużo:D Ty wysikasz 2 kreski na ciążowym a ja na owulacyjnym :D
    Hahah oby :) chociaż czarno to widzę ale... jak nie pyknie to chociaż na wakacje pojedziemy :P o ile fundusze nam pozwolą :P
    Wy o pierwsze bobo się staracie?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hahah oby :) chociaż czarno to widzę ale... jak nie pyknie to chociaż na wakacje pojedziemy :P o ile fundusze nam pozwolą :P
    Wy o pierwsze bobo się staracie?
    Tak o pierwsze. Jedyne ziemskie dzieci jakie mam to kocie dzieci ;) teraz wolałabym takie ludzkie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to my mamy psie dziecie :P zawsze to coś hahh

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zmieniam datę testowania na.. hmm może piątek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś się czuje jak przewrócona na lewą stronę... W głowie mi się kręci, więc stale leżę hehe a właściwie śpię. Babcia przejęła na szczęście opiekę nad małym, bo bym chyba nie dała rady.
    CLO też tak źle znosiłam, aż się boję tego dupka wziąć dziś, bo jeszcze to dojdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa ja już jedną dawkę dupka mam za sobą :P o 17:30 kolejna :P
    mnie naparzają jajniki :( aż się boje że coś nie tak. Jutro lecę do gina bo osiwieje

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie wysyłałam podanie o prace, bo są widoki, by mieć ja około 6km od domu a nie 30km jak dotychczas. Ale czekam na testowanie - jestem 12dpo, temp znowu w górę testować chcę jutro, a dzis tak mnie korci, że szok. my to mamy przerąbane w okolicach owu, żeby nie przegapić i w okolicach testowania. istny obłęd...

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik mogłaś rano :P teraz chyba nie ma sensu Powodzenia jutro :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie na szczęście jajniki dają żyć. ale karuzela nie opuszcza od początku :( a ile miałam pęcherzyków?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa a ty?
    były 3 ale dwa urosły dojrzałe i miałam zastrzyk

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 14:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też :D dwa dominujące i jeden leniwy. Gin powiedział, że owulacja pięknie przebiegła, wiec zostaje czekać. Mi zawsze ładnie pękały, jak już tylko się pojawiły. Duuuużo bezowulacyjnych za nami. Stąd moje cykle czasiem miały 60-70 dni.
    Chyba mój pierwszy cykl od dawna kiedy wreszcie było wystarczająco <3, bo mój problem był taki, że hormony "kazały" mi się z mężem kłócić na owu ;) a ja w złej atmosferze seksu nie toleruje, nawet dla wyższej spraw :) a tym razem libido mmmmmm jak nie u mnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to teraz pozostaje czekać :) niech się zakończy zielono !

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś temperatura spadła... wczoraj 36,85 (jakoś tak) ,a dziś 9 dpo 36,41 ;-) Ehhh... w tym cyklu tez pewnie nic nie wyjdzie.

    10 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadey wrote:
    A u mnie dziś temperatura spadła... wczoraj 36,85 (jakoś tak) ,a dziś 9 dpo 36,41 ;-) Ehhh... w tym cyklu tez pewnie nic nie wyjdzie.
    masz bardzo chwiejną temp. badałaś progesteron?
    edit. widzę, że o rożnych godzinach mierzysz a to nie ma sensu także temp się nie sugeruj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 15:38

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku nie da rady badać inaczej, pracuje na nocki... Wiec po prostu mierze po tym jak wstanę:-)

    10 cs
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ