X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja bym nie mierzyla w ogóle bo nie ma to najmniejszego sensu musi być jedna stała pora pomiaru

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to sobie przelicz do jednej godziny, wtedy będzie bardziej miarodajne

    Jak wstajesz godzinę później niż okreslona godzina to odejmujesz 0,1. Jak wstajesz szybciej dodajesz 0,1.

    Demsik lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ciekawe spostrzeżenie, nie wiedziałam.dzięki Fipsik;)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko tą korektę można stosować tylko z rana, jedno źródło podaje między 4 a 11. Jak wstajesz później to poprostu nie mierz. Pojedyncze dni dużo nie wpłyna, a takie mierzenie o 13 zaburza cały wykres

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usunelam wszystkie temperatury,które były mierzone po nocce. Te o stałej porze tylko zostawiłam. Mimo wszystko jest spadek :-D No nic, po prostu nie będę się sugerować temperatura. Do @ juz niedługo...

    10 cs
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program w ogóle źle Ci owulkę zaznaczył. łatwiej by było jakbyś codziennie szyjkę badała, skoro temperatury nie możesz

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak zapytam ciągle masz nocki? O której wracasz? może jak wracasz o stałej porze to odeśpij trzy godzinki ustawiaj sobie budzik na mierzenie zmierz i dalej lulu :) wtedy byś miała stałą godz pomiaru a odespać dalej możesz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mam nocki. pracuje na 3 zmiany i zauwazylam ze mierzenie po nockach zaburza mi wykres. wiec najlepiej ignorowac te temp z nocnej zmiany . gorzej jak nocki wypadaja w okolicy owulacji ;) wtedy odpuszczam mierzenie caly cykl...

    Tak wogóle to mnie juz zmeczylo mierzenie temp po tylu latach poprostu nie chce mi sie juz. staramy się w dni plodne i w koncu musimy trafic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 17:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyn może ma któraś do odsprzedania duphaston?

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 3 lipca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mam

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez właśnie pracuje na dniowke, wstaje o 5... I na nocki.. wiec tak kiepsko. Chyba przestanę całkowicie mierzyć temperaturę :-) Ale myślałam,że może temperatura mierzona rano o 5 coś mi powie :-) co jakiś czas ale... ehhh

    10 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa niestety nie. Ale idź może do lekarza zwykłego powiedz że ci się skończył a gin na urlopie. Nie masz w ogóle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka jestem :) lista uzupelnioma. :)
    Ale mąż mnie zaskoczyl z tym wyjazdem :) Lubie takie spontany :)
    Morwa wczoraj wieczorkiem wypilam za Twoje zdrowie :)teraz czekam z testowaniem z 2-3 dni. jak wczoraj był negatyw nie chce robić za szybko

    ja niestety nie odsprzedam dupka bo sama używam.

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Madziula odpoczęłaś co? :) fajne są spontany człowiek chociaż na chwilę może oderwać myśli. Ja ciągle trzymam kciuki za twoje testowanie

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj tak spontany sa super ale rano miałam po wczorajszym rowerze miałam zakwasy. zrobiłam prawie 70 km :)

    Dzieki Landryneczka za kciuki :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla musi wyrównać złą passę i będzie wisienka... A co do wisienek w sobotę czeka mnie zrywanie wiśni i dżem, a może i jakiś soczek? Obiecałam B że w tym roku robimy zapasy na zimę ;)

    Madziulla, borsuk lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Misiowa niestety nie. Ale idź może do lekarza zwykłego powiedz że ci się skończył a gin na urlopie. Nie masz w ogóle?

    Mam 1 listek. U mnie na nfz króluje luteina, mała miejscowość tylko 2 lekarzy :/ A mój gin prywatnie, 160 zł wizyta +recepta bez refundacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa a luteiny nie chcesz? Ja powiem szczerze, że wolałabym luteinę no ale... zawsze dupka dostaje hahahah
    AJA ommm dżemik ale mam smaka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Madziulla musi wyrównać złą passę i będzie wisienka... A co do wisienek w sobotę czeka mnie zrywanie wiśni i dżem, a może i jakiś soczek? Obiecałam B że w tym roku robimy zapasy na zimę ;)

    Mam nadzieje ze wyrównam. :)Jestem na liście na jutro ale na pewno nie będę jutro testować

    borsuk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luteina pod język fuuuu a po dowcipnej stale jakieś infekcje mam. I jeszcze niedawno brałam ją, ale za słaba była. Dupek wygodniejszy :) połkniesz i już :D

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ