X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Dziewczyny proszę Wam trzymajcie kciuki za mnie po 17 bo mam dziś wizyte u gina :)
    Trzymam kciuki z całych sił :*:* i oczywiście czekam na info :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mogę do Was dołączyć? Dziś dostaliśmy zielone światło od mojej ginekolog. Wcześniej staraliśmy się 5 miesięcy, po badaniach okazało się że mam problemy z prolaktyną. Pierwszy cykl z bromergonem i pozytywny test. Niestety nasze szczęście nie trwało długo. W 10 tyg okazało się, że naszemu maluszkowi przestało bić serduszko ;( Teraz mamy trochę utrudnione, TŻ wraca tylko na weekendy do domu, ale nie tracimy nadziei.
    Termin @ wypada 1 lipca. Super prezent mielibyśmy na pierwszą rocznicę ślubu :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety będę do was oficjalnie dołączać. Wstępnie jestem juz na liście. Jednak dziś odpadlam z czerwcowego testowania-beta ujemna czekam na @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już po wizycie :) pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym odpowiadają 5 tc więc ovu była tak jak program wyliczył. Na chwilę obecną ciąża rozwija się tak jak należy . Dostałam skierowanie na podstawowe badania, zrobił cytologie. Za 2 tyg kolejna wizyta :) (post skopiowany)

    Madziulla, AJA_S, Morwa, anuschka, Mona_M, Ania-nowa, Zołza:) lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;)
    Bardzo proszę o dopisanie mnie na 6 lipca.
    Życzę wszystkim powodzenia:)

    Paulette lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wspaniałe wiadomości

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje czerwcowa @ :( proszę o przepisanie mnie z 6 na 10 lipca. na pewno bede na forum rzadziej. musze odpoczac zebrać siły bo porażka czerwcowa mnie zdołowała mega. :( trzymam kciuki za wszyskie :*

    Paulette lubi tę wiadomość

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja melduję dzisiejszą @. Madziulla idziemy łeb w łeb ;) Życzę nam obu dwóch kreseczek w lipcu.
    Proszę o przepisanie mnie na 8 lipca, to dzień moich urodzin to może będzie szczęśliwy... aha i o wykreślenie z 31. Na pewno drugi raz nie zdążę zatestować. Coś mi się ostatnio cykle przedłużają.
    Powodzenia dla wszystkich

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełnione :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór wszystkim :)

    anuschka, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaśli tylko Ridż przyjdzie do mnie w tym miesiącu sam, nie będe musiała po niego iść do szpitala, to dołączę do Was i będę testować od 7dpo, obiecuję :)


    w końcu dziada złapię i nie wypuszczę już <3 :) powodzenia wszystkim w łapaniu dziedziców w sidła macicy :) dobre pułapki szykujcie, na podkładzie z duzej ilości czerwonego wina i orzeszków brazylijskich, albo samego wina :)


    giphy.gif

    Jagah, AJA_S, Paulette, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku- lubię za dzieciaka w koszu i dziedzica w sidlach macicy, hahaha ;)

    ojejku, AJA_S lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po @.... 2 dni normalne krwawienie i wczoraj plamienie. Robiłam dziś badania tsh i ft4 dla gina. Czekam na wyniki i będę próbowała dziś się wbić do lekarza.. naprawdę ostatnio nie ogarniam swojego organizmu...

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja juz po @.... 2 dni normalne krwawienie i wczoraj plamienie. Robiłam dziś badania tsh i ft4 dla gina. Czekam na wyniki i będę próbowała dziś się wbić do lekarza.. naprawdę ostatnio nie ogarniam swojego organizmu...

    My jak poprzednim razem się staraliśmy, to było tak samo. Co cykl to co raz gorzej. Raz @ przychodziła po 23 dniach, raz po 31. Przed staraniami oczywiście było jak w zegarku.

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy ja mogę dołączyć?

    Nie mam pojęcia czy dane mi będzie testowanie w lipcu ale zaglądam do Was i mam nadzieje ze jednak się uda.

    Krótko o sobie: W październiku tamtego roku urodziłam synka, obecnie ma on 7 i pół miesiąca. Chcemy sie starać juz o kolejne maleństwo tak aby nie wracać po macierzyńskim do pracy. Nieststy nadal czekam na pierwszą owulacje po porodzie, spowodowane jest to tym ze nadal karmię piersią. Odstawić małego nie chce, mam nadzieje że płodność wróci w najbliższym czasie. Najbardziej chciałaby żeby udało się trafić w sierpniu ale jak uda się wczesnie to też się uciesze, a jak się nie uda to wrócę do pracy...

    Paulette lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, no jasne że możesz dołączyć :)

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    To ja poproszę o wpisanie na 3ciego i 30lipca. Mam urodziny i imieniny w lipcu wiec liczę że dziecko zrobi mamusi prezent.

    PS śniło mi się dzisiaj ze przewijalam dziecko... brzydko pachniało i wyglądało a m i tak się podobało... chyba jestem gotowa na własne:)

    Myślicie ze test owulacyjny wciąż negatywny?

    https://zapodaj.net/2e401fc77f039.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 10:15

    Paulette lubi tę wiadomość

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem ekspertem ale ja bym uznała za negatywny...

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska testowa musi być taka jak kontrolna albo ciemniejsza. :)

    My dziś jedziemy do rodziców Tż, na dwa dni. Tż ma urlop więc mamy długi weekend.

    Miłego dnia! :)

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety na testach sie nie znam ;)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ