Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec, lato, morza szum 🌊, wiosną będzie baby boom 👶☀️
Odpowiedz

Lipiec, lato, morza szum 🌊, wiosną będzie baby boom 👶☀️

Oceń ten wątek:
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 2 listopada 2022, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet, ja na temat szumisia będę trąbiła wszędzie, że NIE. Miałam dla młodszej i dorobiła się problemów z mową. Spędziłyśmy u neurologopedy ponad rok. Są już badania, które mówią, że takie wysokie dźwięki źle wpływają na rozwój dziecka. Ja niestety tego nie wiedziałam :(

    W ogóle przypomniało mi się jak urodziłam pierwsza córkę. Nagle taki szok, że jak to, ja musze nakarmić, wychować i w ogóle to dziecko ma żyć dzięki mnie? Że ja jestem totalnie odpowiedzialna? Więc mimo że instynktownie wiedziałam co i jak to było to dla mnie abstrakcyjne 😁

    Donoszę jeszcze, że dla klubowiczów w H&M jest -20% przy zakupie 4 rzeczy i -15% przy zakupie 3 😜 do jutra jak coś.

    wellwellwell, Izet, Karo1234, natkurka lubią tę wiadomość

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 2 listopada 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Well, na pewno lateksowy chcę, ale ja monitora nie będę kupowała 🙂 żadnych kokos-gryka itd.

    wellwellwell lubi tę wiadomość

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 2 listopada 2022, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Ja z wyprawką mam póki co taki plan, że idę zgodnie z listą z Amko.
    Teraz kompletuję ubranka, potem jak wszystko kupię to tekstylia, potem kosmetyki i art higieniczne itd.
    Jak coś ma date ważności to sie wstrzymuję, ale nożyczki, termometry itd to myślę śmiało można kupować :)

    MałaMi, Ty masz jutro połówkowe u nowego doktora, dobrze kojarzę?

    Izet, mam tak samo, główny cel to nie uszkodzić 🤣

    Dzięki Dziewczyny za podzielenie się objawami. Czyli jednak w większości coś tam czujemy, tylko łagodniej.
    Zawsze to trochę uspokaja <3
    Tak, jutro już u tego gin do którego chcę się przepisać😉 trzymajcie kciuki żeby się zgodził być moim prowadzącym😁
    Taka nasza forumowa wymiana doświadczeń jest super, uspokaja, że nie jesteśmy same z tymi dolegliwościami 😅 a jeszcze dziewczyny co mają już dzieciaczki to fajnie że doradzają w tematach wyprawkowych, bo w necie wszystkiego pełno i juz niewiadomo co się przydaje a co niee😅

    wellwellwell, Kosa, Izet, natkurka, Karo1234 lubią tę wiadomość

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • Kosa Autorytet
    Postów: 1086 1373

    Wysłany: 2 listopada 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi i natkurka zapomniałam... Pięknie wyglądacie :) ładne brzuszki macie :) w ogóle wy wszystkie takie szczuplitkie jesteście to brzuszki tak ładnie wyglądają 🙂 u mnie to tak sobie ;) czekam aż bardziej urośnie :)

    Właśnie sprawdziłam ceny mojego gina, wizyta bez USG 250, z USG 450 - dobrze że chodzę do niego na NFZ :)
    A do tego jeszcze za darmo do luxmedu gdzie co wizyta robi mi USG.

    MałaMi91, natkurka lubią tę wiadomość

    👧🏼 córka 2012

    starania o wspólne potomstwo od czerwca 2021🌸

    29.07.22 ⏸
    01.08.22 Beta HCG 149
    03.08.22 Beta HCG 433 - rośnij zdrowo Kropeczko 🍀
    06.08.22 USG - widać mały pęcherzyk 🥰
    19.08.22 jest ❤️ CRL 5,3 mm
    31.08.22 Kropeczka ma już 1,5 cm 🥰
    28.09.22 prenatalne - niskie ryzyka, Iga 💓
    30.11.22 USG II trymestru (21+0) połówkowe - 344 g zdrowej Igusi 🥰
    04.01.23 - zdiagnozowana cukrzyca ciążowa 🍭, w USG z Igą wszystko w najlepszym porządku 🤩👌🏻
    12.01.23 (27+1) - kontrolne USG, wszystko super, córcia waży 1000g 😍
    24.01.23 USG III trymestru (28+6) 1156g zdrowej Iguni ❤️(39 centyl)
    01.02.23 USG (30+0) 1310g - brzuszek do kontroli
    22.02.23 kontrolne USG (33+0) Iga waży 1820g... Nadal kontrola wagi i wymiarów
    05.04.23 (39+0) Igusia jest już na świecie! 🎀 48cm, 2920g, 10:33💜

    age.png
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 2 listopada 2022, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Kasia, to dobrze , ze dzielisz sie swoim doświadczeniem, bo na temat szumisi w necie mase pozytywnych recenzji ale na logikę zaczęłam sie zastanawiać czy taki szum jest po prostu zdrowy.

    Ja będąc na studiach słuchałam w bibliotece białego szumu przez słuchawki przez pewien okres i powiem tak - super sie dzięki temu mogłam skupić ale po zdjęciu słuchawek strasznie szumiało mi w uszach i miałam wrażenie, ze jestem otumaniona, wiec na pewno jakiś wpływ na aparat słychu taki szum ma. Dlatego na chłopski rozum cos mi tu nie pasowało. Dobra to ja tez w takim razie wstrzymam sie z kupnem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2022, 12:27

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 2 listopada 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiem, bo spała przy nim super. Jednak jak zaczęły wychodzić problemy z mową to się bardziej zagłębiłam i wszystko by się zgadzało. Nasza neurologopeda też mówi, że mogło to mieć duży wpływ. Dla takiego maluszka to zbyt wysokie dźwięki.

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 2 listopada 2022, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że ubranka z Coccodrillo wypadają raczej standardowo 🙂 I jakość na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem ok 🙂
    I chyba popłynęłam z ubraniami 😆

    Karo1234, natkurka lubią tę wiadomość

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 2 listopada 2022, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz idę odebrać swoją paczkę z ubrankami, ale nie wiem które to przyszły 😜
    Zdecydowałam się na to szczepienie p. grypie.
    W sumie nie wiem czemu, chyba najbardziej dlatego, że już nie chce żadnych komplikacji i niespodzianek. Już bym chciała spokojnie do końca przeżyć ten czas.
    Mam na 16:40, trzymajcie kciuki, żebym dobrze zniosła.
    Potem kciuki dla Natkurki ✊

    natkurka, Izet lubią tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 2 listopada 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki Karo 🤞

    Dziewczyny a jak ubierać dziecko latem?
    Termin mam na 9 kwietnia wiec wydaje mi sie, ze cześć ubranek na rozmiar 62/68 muszę miec letnich.
    Mi do głowy tylko przychodzi ubranie dziecka w samo body z krótkim rękawem plus ewentualnie skarpetki lub Rampersy. Macie jeszcze jakies pomysły ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2022, 15:53

    Karo1234 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 2 listopada 2022, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet wrote:
    Trzymamy kciuki Karo 🤞

    Dziewczyny a jak ubierać dziecko latem?
    Termin mam na 9 kwietnia wiec wydaje mi sie, ze cześć ubranek na rozmiar 62/68 muszę miec letnich.
    Mi do głowy tylko przychodzi ubranie dziecka w samo body z krótkim rękawem plus ewentualnie skarpetki lub Rampersy. Macie jeszcze jakies pomysły ?

    Moja młodsza jest z początku czerwca i zakładałam albo samo body albo koszulkę tylko :) ale to wiadomo, zależy od faktycznej temperatury.

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 2 listopada 2022, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo kciuki za szczepienie

    Karo1234 lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 2 listopada 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo kciuki 🤞🤞

    Karo1234 lubi tę wiadomość

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 2 listopada 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że też mnie męczą wzdecia od 3 dni 😟 wcześniej sporadycznie mialam wzdecia w tej ciazy, ale nie jakoś mocno meczace, a teraz sa dosc bolesne... Pewnie przyczyniła sie do tego moja dieta przez ostatnie dni, bo dostalam od mamy golabki, pierogi i schabowe 😅 no ale musialam je zjesc ❤

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 2 listopada 2022, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Powiem Wam, że też mnie męczą wzdecia od 3 dni 😟 wcześniej sporadycznie mialam wzdecia w tej ciazy, ale nie jakoś mocno meczace, a teraz sa dosc bolesne... Pewnie przyczyniła sie do tego moja dieta przez ostatnie dni, bo dostalam od mamy golabki, pierogi i schabowe 😅 no ale musialam je zjesc ❤
    Oo gołąbki moja miłość z początku ciąży ❤️
    Niestety takie jedzonko sprzyja, o ile się na codzień nie jada takich smakołyków.
    Ja ostatnio zaczęłam jeść wołowinę, a ogólnie nie jem mięsa. Teraz to tylko i wyłącznie przez to marne zelazo. I ewidentnie sobie mój organizm nie radzi z nim, tak samo mam bolesne, kłujące wzdęcia.
    A zgadnijcie co właśnie odgrzewam na obiad 😅
    O rany, dobrze, ze jutro ryba 😅

    wellwellwell lubi tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 2 listopada 2022, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Well, ja mimo zdrowego jedzenia dziś znowu się męczę :/ no w żadnej ciąży tak nie miałam. Przelewa mi się dzisiaj cały dzień 🙄

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 2 listopada 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po szczepieniu, przyjemność to to nie jest, ale jak nie będę miała gorączki to będę szczęśliwa. Tylko tego się w sumie boję.
    Oddaję wszystkie kciuki dla Natkurki 😀

    Kasia, dzięki za info o promce w HM, wzięłam pajace i połśpiochy :)
    W sumie wyszło mi 90 zł taniej, zawsze coś...
    ...na kolejną paczkę 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2022, 17:54

    wellwellwell, Kasia95, MałaMi91, natkurka, Izet lubią tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie o takim kombinezonie na wierzch, pod to np. body i spodenki, na spacer w kwietniu/maju? Wiadomo, że zależy jaka będzie pogoda, ale tak przy typowej pogodzie około 15-20 stopni?

    https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1091364002.html

    Czy to za mało?

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, przy takiej temperaturze to ja bym go spokojnie założyła z samymi bodami ;) mam bardzo podobny i planuję go założyć na wyjście ze szpitala.

    Karo1234 lubi tę wiadomość

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    Karo, przy takiej temperaturze to ja bym go spokojnie założyła z samymi bodami ;) mam bardzo podobny i planuję go założyć na wyjście ze szpitala.
    O fajnie, dzięki :)
    Będę go mieć na oku, ten kombinezon spełnia moje wszystkie kryteria, bo jest na zamek, z bawełny, bez kaptura. No i ma odwijane rękawki i nogawki, więc może trochę posłuży.

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Co myślicie o takim kombinezonie na wierzch, pod to np. body i spodenki, na spacer w kwietniu/maju? Wiadomo, że zależy jaka będzie pogoda, ale tak przy typowej pogodzie około 15-20 stopni?

    https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1091364002.html

    Czy to za mało?
    Ja też go planuje kupic tylko ten w kropki😅 i mysle że przy takiej temp na body wystarczy😉

    Karo1234 lubi tę wiadomość

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ