Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec, lato, morza szum 🌊, wiosną będzie baby boom 👶☀️
Odpowiedz

Lipiec, lato, morza szum 🌊, wiosną będzie baby boom 👶☀️

Oceń ten wątek:
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkurka jak tam u Ciebie?

    natkurka lubi tę wiadomość

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi91 wrote:
    Ja też go planuje kupic tylko ten w kropki😅 i mysle że przy takiej temp na body wystarczy😉
    A jaki rozmiar planujesz wziąć?

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    A jaki rozmiar planujesz wziąć?
    Wezmę chyba 62😉

    Karo1234 lubi tę wiadomość

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko okej :) młody ładnie rośnie. Pani posprawdzala wszystkie parametry i za kazdym razem mówila ze wszystko super wiec z tego wszystkiego nawet nie zapytalam ile ma cm i ile waży ale zaraz sprawdzę na opisie wizyty :) doszukiwała się płci, my nic nie mowilismy ale nie mogla dojsc bo młody pokazywał tylek i Pani powiedziala ze nie bedzie oceniac. Powiedzialam jej o plci z prenatalnych i powiedziala ze zapewne tak jest ale nie chce nic mowic az tu wkoncu mlody nagle sie obrocil i Pani zrobila zdjecie i mowi „ Oooo a tu ptaaaaszek” :) No i nic sie nie wchlonie ;)

    Ogolnie szybka wizyta, glownie mowila Pani doktor a ja nawet nie wiedzialam o co dopytywac bo mowila ze zupenie nie ma sie do czego przyczepic. Po krwiaku dawno nie ma sladu, szyjke badala i okej wiec juz o nic innego nie dopytywalam typu łożysko itp ( te zaslyszane tutaj diagnozy) bo jak okej to okej :) odnosnie zwolnienia chcuala mi dac ale nie chcialam, powiedziala tylko zeby wyslac jej sms jak bede potrzebowac zwolnienie i będzie zalatwione💪 kolejna wizyt 30.11.

    MałaMi91, Karo1234, wellwellwell, Izet lubią tę wiadomość

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomości natkurka☺️ Fajnie że z tym zwolnieniem da się tak załatwić😉

    natkurka lubi tę wiadomość

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    U mnie wszystko okej :) młody ładnie rośnie. Pani posprawdzala wszystkie parametry i za kazdym razem mówila ze wszystko super wiec z tego wszystkiego nawet nie zapytalam ile ma cm i ile waży ale zaraz sprawdzę na opisie wizyty :) doszukiwała się płci, my nic nie mowilismy ale nie mogla dojsc bo młody pokazywał tylek i Pani powiedziala ze nie bedzie oceniac. Powiedzialam jej o plci z prenatalnych i powiedziala ze zapewne tak jest ale nie chce nic mowic az tu wkoncu mlody nagle sie obrocil i Pani zrobila zdjecie i mowi „ Oooo a tu ptaaaaszek” :) No i nic sie nie wchlonie ;)

    Ogolnie szybka wizyta, glownie mowila Pani doktor a ja nawet nie wiedzialam o co dopytywac bo mowila ze zupenie nie ma sie do czego przyczepic. Po krwiaku dawno nie ma sladu, szyjke badala i okej wiec juz o nic innego nie dopytywalam typu łożysko itp ( te zaslyszane tutaj diagnozy) bo jak okej to okej :) odnosnie zwolnienia chcuala mi dac ale nie chcialam, powiedziala tylko zeby wyslac jej sms jak bede potrzebowac zwolnienie i będzie zalatwione💪 kolejna wizyt 30.11.

    To super, że wszystko dobrze ❤ i że możesz sobie zalatwic zwolnienie kiedy będziesz chciała 🙂

    natkurka lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkurka, fajnie, że Twoja lekarka taka mniejsza służbistka i da Ci zwolnienie na SMS.
    No i najważniejsze, że Młody ładnie rośnie 💙

    natkurka lubi tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 2 listopada 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie skusiłam na pierwszy zakup. Przed wizytą miałam troche czasu i skoczyłam do galerii i weszłam do HM. Kupilam taki zestaw ( stacjonarnie w dwupaku) w rozmiarze 56. Jak wychodzilam ze sklepu to poczulam jakies wyrzuty sumienia ze kupilam a co jesli bedzie cos nie tak? Wtedy serce mi pęknie bo to takie malusie i kochaniusie❤️💙

    E15-FA697-8-ECF-4755-9969-4-CFE60-CA8-FCA.png
    8-E4-D62-F2-8-F19-46-A0-91-BE-BD03016-C290-B.png

    MałaMi91, Karo1234, Izet lubią tę wiadomość

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 2 listopada 2022, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu ty mowilas ze szukasz zapinanych przy szyji body. Widzialam stacjonarnie te z HM. Co prawda są w dwupaku z rozowymi ale sliczne takie azurowe.

    94-A310-BF-042-A-49-E2-9502-18-E22-DF7-D52-A.png

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 3 listopada 2022, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkurka, super, że z małym wszystko dobrze 😊 już się oswoiłaś z myślą, że to na pewno Różan?
    Ja kochana szukam na krótki rękaw, tak żeby pod bluzkę założyć. Na długi mam już cały zapas 🙂

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 3 listopada 2022, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi, trzymam kciuki za wizytę i żeby Cię doktor przejął do siebie ✊✊✊

    MałaMi91 lubi tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 3 listopada 2022, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi o której masz wizytę?
    Trzymamy kciuki! 🤞❤️ teraz już trochę tych rąk mamy na wątku 😊

    MałaMi91 lubi tę wiadomość

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 3 listopada 2022, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami kciuki ✊✊✊

    MałaMi91 lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 3 listopada 2022, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny😘 wizytę mam o 18 także jeszcze tyle czekania🙈

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 3 listopada 2022, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja jeszcze pytanie o wozek. Jeden, ktory rozwazam ma udzwig do 15kg a drugi do 22kg. I sie zastanawiam czy to 15kg to nie jest za malo? 🤔 niby pisza, ze 15kg to powinno do 3 lat starczyc, ale chrzesnica mojego meza ma rok i wazy 13 kg 🙈

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 3 listopada 2022, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Dziewczyny a ja jeszcze pytanie o wozek. Jeden, ktory rozwazam ma udzwig do 15kg a drugi do 22kg. I sie zastanawiam czy to 15kg to nie jest za malo? 🤔 niby pisza, ze 15kg to powinno do 3 lat starczyc, ale chrzesnica mojego meza ma rok i wazy 13 kg 🙈
    Do gondoli chyba wystarczyłoby, ale dla spacerówki wydaje mi się że jakoś mało 😉

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 3 listopada 2022, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Well, to chyba też tak teoretycznie 🙂 no i dzieci później już tak nie rosną szybko. Np. Moja młodsza ma 6,5 roku a waży 16kg 😜 Raczej rzadko zdarzają się takie duże dzieci 😊

    wellwellwell lubi tę wiadomość

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Kosa Autorytet
    Postów: 1086 1373

    Wysłany: 3 listopada 2022, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkurka super że u Ciebie i maluszka wszystko dobrze :) i pokazał się w całej okazałości 😁 dobrze że nie będziesz musiała dodatkowo płacić za wizytę jeśli będziesz chciała L4. No i pierwsze zakupy za Tobą :) fajny ten komplecik :)

    MałaMi kciuki za dzisiejsze połówkowe 🤞

    Fajnie wygląda ten bawełniany kombinezonik, zapisałam go sobie do kupienia :)

    Well 15kg to trochę mało, dzieci są naprawdę różne i ja bym nie ryzykowała

    A mnie właśnie rozkłada jakieś przeziębienie 🤧

    MałaMi91, wellwellwell, Karo1234 lubią tę wiadomość

    👧🏼 córka 2012

    starania o wspólne potomstwo od czerwca 2021🌸

    29.07.22 ⏸
    01.08.22 Beta HCG 149
    03.08.22 Beta HCG 433 - rośnij zdrowo Kropeczko 🍀
    06.08.22 USG - widać mały pęcherzyk 🥰
    19.08.22 jest ❤️ CRL 5,3 mm
    31.08.22 Kropeczka ma już 1,5 cm 🥰
    28.09.22 prenatalne - niskie ryzyka, Iga 💓
    30.11.22 USG II trymestru (21+0) połówkowe - 344 g zdrowej Igusi 🥰
    04.01.23 - zdiagnozowana cukrzyca ciążowa 🍭, w USG z Igą wszystko w najlepszym porządku 🤩👌🏻
    12.01.23 (27+1) - kontrolne USG, wszystko super, córcia waży 1000g 😍
    24.01.23 USG III trymestru (28+6) 1156g zdrowej Iguni ❤️(39 centyl)
    01.02.23 USG (30+0) 1310g - brzuszek do kontroli
    22.02.23 kontrolne USG (33+0) Iga waży 1820g... Nadal kontrola wagi i wymiarów
    05.04.23 (39+0) Igusia jest już na świecie! 🎀 48cm, 2920g, 10:33💜

    age.png
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 3 listopada 2022, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    Natkurka, super, że z małym wszystko dobrze 😊 już się oswoiłaś z myślą, że to na pewno Różan?
    Ja kochana szukam na krótki rękaw, tak żeby pod bluzkę założyć. Na długi mam już cały zapas 🙂

    Tak juz sie przyzwyczailam ze to Różan chociaz mój mąż dla zartow wynysla coraz to glupsze imioma teraz ma faze na to ze mały to Fabio jak jakis piłkarz🤦‍♀️ i jeszcze tak do wszystkich zartuje wiec moj syn zdarzyl byc już Różą, Różanem i Fabio ;) a prawdziwe imie nadal nie wybrane. Ja obstaje za Janem ale mąż cos nie przekonany takze jeszcze wybór w trakcie

    MalaMi trzymam kciuki❤️

    MałaMi91 lubi tę wiadomość

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 3 listopada 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkurka, gratulacje - super ze mały rośnie zdrowo ❤️ Daj znsc, jak już wymyślicie imię. My ciagle nie mamu pomysłu. Ostatnio na tapecie u nas jest Michał, Damian, Kamil i Filip.

    Btw kupiłam identyczne body i spodenki z HM 😅

    Ja wczoraj za szybko sie pochwaliłam… nie wzięłam tabletek na mdłości drugi już dzień i sie zacząło. Cały dzień przeleżałam praktycznie z migrena i nudnościami także super 😅 dzisisj już wzięłam tabletki- chce normalnie funkcjonować 😅

    W ogole, to nie wiem czy sobie cos ubzdurałam czy jak, ale wydaje mi sie, ze w ciąży jestem mega wrażliwa na zmiane pogody i niskie ciśnienie. Wczoraj u nas była właśnie taka barowa pogoda i cały dzień przeleżałam. Tez tak macie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2022, 10:36

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
‹‹ 456 457 458 459 460 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ