Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec, lato, morza szum 🌊, wiosną będzie baby boom 👶☀️
Odpowiedz

Lipiec, lato, morza szum 🌊, wiosną będzie baby boom 👶☀️

Oceń ten wątek:
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 14 listopada 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    No, ale przecież nie musisz. Boisz się oceny innych?
    Czy sama byś chciała, ale masz jakąś blokadę?

    Nie- nie przejmuje sie raczej zbytnio tym, co pomyślą sobie inni. U mnie to raczej 2 przypadek - chciałabym ale sam akt karmienia piersią mnie tak odpycha, ze nie masz pojęcia. Nie wyobrażam sobie, żeby dziecko miało kontakt z moja piersią. Wiem, ze to jest najbardziej naturalna sprawa na świecie ale piersi sa moja silna strefa erotogenna i wydaje mi sie, ze mój mózg nie potrafi tych dwóch rzeczy ze sobą pogodzić i rozgraniczyć, stad to mnie tak odpycha. Liczę, ze może po porodzie hormony zrobią swoje i cos mi sie odmieni.

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 14 listopada 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet wrote:
    Nie- nie przejmuje sie raczej zbytnio tym, co pomyślą sobie inni. U mnie to raczej 2 przypadek - chciałabym ale sam akt karmienia piersią mnie tak odpycha, ze nie masz pojęcia. Nie wyobrażam sobie, żeby dziecko miało kontakt z moja piersią. Wiem, ze to jest najbardziej naturalna sprawa na świecie ale piersi sa moja silna strefa erotogenna i wydaje mi sie, ze mój mózg nie potrafi tych dwóch rzeczy ze sobą pogodzić i rozgraniczyć, stad to mnie tak odpycha. Liczę, ze może po porodzie hormony zrobią swoje i cos mi sie odmieni.

    Uwierz kochana, że jest naprawdę mnóstwo takich kobiet! :)
    Najważniejszy jest Wasz komfort.

    Izet lubi tę wiadomość

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 14 listopada 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet wrote:
    Nie- nie przejmuje sie raczej zbytnio tym, co pomyślą sobie inni. U mnie to raczej 2 przypadek - chciałabym ale sam akt karmienia piersią mnie tak odpycha, ze nie masz pojęcia. Nie wyobrażam sobie, żeby dziecko miało kontakt z moja piersią. Wiem, ze to jest najbardziej naturalna sprawa na świecie ale piersi sa moja silna strefa erotogenna i wydaje mi sie, ze mój mózg nie potrafi tych dwóch rzeczy ze sobą pogodzić i rozgraniczyć, stad to mnie tak odpycha. Liczę, ze może po porodzie hormony zrobią swoje i cos mi sie odmieni.

    Może faktycznie sprobuj z tym odciaganiem, skoro chcialabys karmic swoim mlekiem, ale masz takie problemy.

    Izet lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 14 listopada 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet wrote:
    Nie- nie przejmuje sie raczej zbytnio tym, co pomyślą sobie inni. U mnie to raczej 2 przypadek - chciałabym ale sam akt karmienia piersią mnie tak odpycha, ze nie masz pojęcia. Nie wyobrażam sobie, żeby dziecko miało kontakt z moja piersią. Wiem, ze to jest najbardziej naturalna sprawa na świecie ale piersi sa moja silna strefa erotogenna i wydaje mi sie, ze mój mózg nie potrafi tych dwóch rzeczy ze sobą pogodzić i rozgraniczyć, stad to mnie tak odpycha. Liczę, ze może po porodzie hormony zrobią swoje i cos mi sie odmieni.
    Też mi się to jeszcze niedawno dziwne wydawało. Zawsze przy ❤️ jakoś się o te piersi 'zahaczy', to dla nas przyjemne i do tej pory piersi były tylko i wyłącznie kojarzone ze strefą seksualną. A nagle mam tam dziecko przystawić 😱
    Ale sama się staram z tym oswajać, mam nadzieję, że w praktyce przyjdzie samo, instynktownie.
    Teraz też mąż lubi się przytulić i mnie za cycka złapać, szczególnie, że są sporo większe i sama się do niego śmieje, żeby zostawił, bo to chwilowo nie jego tylko Filipka 😜
    Boję się też co będzie potem, przecież pokarm może być rok albo i dłużej i co mam z takimi piersiami w czasie ❤️ zrobić? To odległa przyszłość, staram się nie martwić na zapas, ufam, że wszystko stanie się naturalne.
    Może z czasem też Ci się odmieni, a jeśli nie, to też nic złego i ja Ciebie dobrze rozumiem.

    Izet lubi tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 14 listopada 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Może faktycznie sprobuj z tym odciaganiem, skoro chcialabys karmic swoim mlekiem, ale masz takie problemy.

    No tak kombinuje troche. Tez nie wykluczam, ze cos mi sie odmieni- dlatego chce sie przygotować na każda ewentualność, do karmienia piersią tez, tylko muszę wymyślić jak to zrobić w komfortowy sposób. Do tej pory opcja z odciąganiem pokarmu i butla wydaje mi sie najsensowniejsza. Narazie przyswajam sobie ten temat i sie edukuje. A jesli po porodzie mi sie jednak nie odmieni - to trudno, będzie butla - nie bede sie zmuszać.

    Kasia95, wellwellwell lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 15 listopada 2022, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Well, wydaje mi się, że to Ty pisałaś tu o grupie wózkowej na Fb? Podrzuciłabyś nazwę tej Twojej? Bo ja jakieś niby znalazłam, ale niewiele mogę znaleźć o wózkach, które bierzemy pod uwagę 😞

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 15 listopada 2022, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Well, wydaje mi się, że to Ty pisałaś tu o grupie wózkowej na Fb? Podrzuciłabyś nazwę tej Twojej? Bo ja jakieś niby znalazłam, ale niewiele mogę znaleźć o wózkach, które bierzemy pod uwagę 😞

    Well chyba pisała o tej ;)

    Screenshot-20221115-093513-Facebook.jpg

    wellwellwell lubi tę wiadomość

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 15 listopada 2022, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    Well chyba pisała o tej ;)

    Screenshot-20221115-093513-Facebook.jpg

    Tak, ja szukalam opinii tam 😊

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 15 listopada 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jak tam dzisiaj samopoczucie ? Ja sie obudziłam z bólem głowy ale wypiłam kawę, przespałam sie chwilkę i jakoś przeszło.

    Kasia, ty ogarniasz takie tematy wiec może będziesz potrafiła mi doradzić - Ja na stałe pracuje w korpo i jest to moje gl. Źródło utrzymania. Plus, do tego mam mały procent udziałów w firmie mojego ojca (5%) ale tam nie pracuje w ogóle, to tylko udział, ale tato odprowadza za mnie oczywiście wszelkie składki. Tutaj pytanie - jakie dokumenty muszę dostarczyć księgowej ojca przeć pójściem na l4 ? Ogólnie u siebie w korpo temat już ogarnelam i wysłałam do HR zaświadczenie, ze jestem w ciąży ale bladego pojęcia nie ma, jakie formalnosci muszę wypelnic w firmie u ojca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2022, 09:56

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 15 listopada 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Jak tam dzisiaj samopoczucie ? Ja sie obudziłam z bólem głowy ale wypiłam kawę, przespałam sie chwilkę i jakoś przeszło.

    Kasia, ty ogarniasz takie tematy wiec może będziesz potrafiła mi doradzić - Ja na stałe pracuje w korpo i jest to moje gl. Źródło utrzymania. Plus, do tego mam mały procent udziałów w firmie mojego ojca (5%) ale tam nie pracuje w ogóle, to tylko udział, ale tato odprowadza za mnie oczywiście wszelkie składki. Tutaj pytanie - jakie dokumenty muszę dostarczyć księgowej ojca przeć pójściem na l4 ? Ogólnie u siebie w korpo temat już ogarnelam i wysłałam do HR zaświadczenie, ze jestem w ciąży ale bladego pojęcia nie ma, jakie formalnosci muszę wypelnic w firmie u ojca.

    Pytałam starego, bo to już nie mój poziom wiedzy 😄

    Screenshot-20221115-100759-Messenger.jpg

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 15 listopada 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie, to już przesada... to ta wizyta, którą wczoraj złapałam, zamiast odwołanej z Medi...
    Screenshot-20221115-101718.jpg

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 15 listopada 2022, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    No nie, to już przesada... to ta wizyta, którą wczoraj złapałam, zamiast odwołanej z Medi...
    Screenshot-20221115-101718.jpg

    😱 wiesz co? Ja chyba bym dzwonila z hałasem, że mają Ci znaleźć wolny termin do 22.11 i koniec :/ nie odpuściłabym, bo to jakaś kpina.

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 15 listopada 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    Pytałam starego, bo to już nie mój poziom wiedzy 😄

    Screenshot-20221115-100759-Messenger.jpg

    Dzięki kochana ❤️ Dostaje tez 5% dochodu od obrotu - pomagalam od zawsze sporadycznie ojcu a, ze wcześniej miał spółkę z ciotka, która sie wymiksowala a on potrzebował wspólnika do spółki to mi zaproponował udział. Ale jak mówiłam - ja tam nie pracuje regularnie. Pomagam mu kiedy tego potrzebuje a on mi wypłaca te 5%. Nie wiem czemu płaci za mnie składki ani co dokładnie płaci bo to załatwia księgowosc. 🤔

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 15 listopada 2022, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    No nie, to już przesada... to ta wizyta, którą wczoraj złapałam, zamiast odwołanej z Medi...
    Screenshot-20221115-101718.jpg

    O kurde :/ ale bym sie wściekła 🤦‍♀️

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 15 listopada 2022, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet wrote:
    Dzięki kochana ❤️ Dostaje tez 5% dochodu od obrotu - pomagalam od zawsze sporadycznie ojcu a, ze wcześniej miał spółkę z ciotka, która sie wymiksowala a on potrzebował wspólnika do spółki to mi zaproponował udział. Ale jak mówiłam - ja tam nie pracuje regularnie. Pomagam mu kiedy tego potrzebuje a on mi wypłaca te 5%. Nie wiem czemu płaci za mnie składki ani co dokładnie płaci bo to załatwia księgowosc. 🤔

    Warto więc się dokładnie dowiedzieć za co są płacone skladki/podatek :) bo tak to nawet nie jesteśmy w stanie nic więcej powiedzieć. Jak coś będziesz wiedziala to pisz śmiało :)

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 15 listopada 2022, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    😱 wiesz co? Ja chyba bym dzwonila z hałasem, że mają Ci znaleźć wolny termin do 22.11 i koniec :/ nie odpuściłabym, bo to jakaś kpina.
    Wcisnęli mnie na ten piątek. Więc będę miała czwartek i piątek pod rząd połówkowe.
    Mojemu mężowi też to nie pasuje, będzie musiał się wyrwać w środku dnia z ważnego spotkania. No, ale zależy nam na tym lekarzu, więc już pójdziemy.
    Do 3 razy sztuka, może teraz się uda🤦‍♀️

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 15 listopada 2022, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Wcisnęli mnie na ten piątek. Więc będę miała czwartek i piątek pod rząd połówkowe.
    Mojemu mężowi też to nie pasuje, będzie musiał się wyrwać w środku dnia z ważnego spotkania. No, ale zależy nam na tym lekarzu, więc już pójdziemy.
    Do 3 razy sztuka, może teraz się uda🤦‍♀️

    Najważniejsze, że udało się coś załatwić. Ja mam wrażenie, że ostatnio wszędzie jakieś problemy z lekarzami. Jak czytam o szpitalach to w każdym jakieś dziwne akcje się dzieją. Strach teraz zachorować.

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 15 listopada 2022, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Wcisnęli mnie na ten piątek. Więc będę miała czwartek i piątek pod rząd połówkowe.
    Mojemu mężowi też to nie pasuje, będzie musiał się wyrwać w środku dnia z ważnego spotkania. No, ale zależy nam na tym lekarzu, więc już pójdziemy.
    Do 3 razy sztuka, może teraz się uda🤦‍♀️

    Wiesz co, ten lekarz przyjmuje tez w mojej klinice Ginvita i niby wlasnie ma jakies terminy na 22.11. tam 🤔 tylko pewnie na polowkowe i tak sie trzeba umawiac osobno, bo trwaja dłużej niz standardowa wizyta. Kurcze no nie fajnie sie zachowuja. 😡

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 15 listopada 2022, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Wiesz co, ten lekarz przyjmuje tez w mojej klinice Ginvita i niby wlasnie ma jakies terminy na 22.11. tam 🤔 tylko pewnie na polowkowe i tak sie trzeba umawiac osobno, bo trwaja dłużej niz standardowa wizyta. Kurcze no nie fajnie sie zachowuja. 😡
    Faktycznie 😮
    A ja miałam na 9, czyli dokładnie na te samą godzinę co w tej Twojej klinice.
    To w jednej odwołali, a przyjmuje w drugiej 😮 😡
    Zakładowa to dla nas całe miasto do zjechania, więc odpada, ale w głowie mi się to nie mieści. Jeśli to on taki kapryśny to trochę mi się odechciewa do niego chodzić.

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 15 listopada 2022, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Wcisnęli mnie na ten piątek. Więc będę miała czwartek i piątek pod rząd połówkowe.
    Mojemu mężowi też to nie pasuje, będzie musiał się wyrwać w środku dnia z ważnego spotkania. No, ale zależy nam na tym lekarzu, więc już pójdziemy.
    Do 3 razy sztuka, może teraz się uda🤦‍♀️

    W sensie idziesz na dwie wizyty z usg polowkowym czy wizyta w czwartek i w piatek polowkowe?

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
‹‹ 489 490 491 492 493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ