X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • NinaB Ekspertka
    Postów: 139 281

    Wysłany: 9 lipca, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    Miałam tak kilka razy, nic się nie działo takiego. Torbiel, taką o której wiem, miałam raz- w ciąży 🙈😂 po owulacji się zrobiła, w niczym widocznie nie przeszkadzała. Widziało ją dwóch ginekologów, jeden w 5tc, drugi w 7tc i w 9tc już była prawie wchłonięta. Warto skonsultować, ale też nie ma co jakoś bardzo panikować 👌🏼
    Ufff dzięki za uspokojenie, udało się wcisnąć na 19:00 więc jadę

    Lexia lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023
    👩🏻 30
    PCOS, cykle długie 33-36, ale owulacyjne
    testosteron ⬆️
    PAI hetero, MTHRF hetero
    histeroskopia (polip trzonu macicy) 10/2024

    🧔🏻‍♂️ 35
    Badania nasienia 🆗
  • Paula6432 Przyjaciółka
    Postów: 74 81

    Wysłany: 9 lipca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    A jakie miałaś pęcherzyki? One rosną średnio 2mm na dzień (książkowo) więc od rana do wieczora może być różnica nawet 1-1,5mm w ich wielkości. Jeśli trochę im brakuje do optimum, warto podać kilka - kilkanaście godzin po wizycie. Jeśli nie to wręcz od razu warto podawać żeby nie przerosły. Trzeba to sobie podliczyć mniej więcej.

    A mogę prosić Cię o pomoc? Bo nie do końca to rozumiem. Dziś o 12:00 pęcherzyk miał 17,3mm, więc kiedy?? Jaka jest optymalna wielkość?

    '98👩‍🔬👨‍🔬🐱

    Starania od 6.2023
    Regularne cykle 29-31 dni
    Ciąża biochemiczna 6/7.2023 - 5t

    06.2024 AMH 11,6 ng/ml
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 9 lipca, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula6432 wrote:
    A mogę prosić Cię o pomoc? Bo nie do końca to rozumiem. Dziś o 12:00 pęcherzyk miał 17,3mm, więc kiedy?? Jaka jest optymalna wielkość?
    Skoro dzisiaj o 12:00 miał 17,3mm to za dwa dni będzie miał 19,3-21,3mm. Wtedy po 12:00 możesz podać zastrzyk, najpóźniej celowalabym w godzinę 20:00. Kiedy lekarz kazał ci go zrobić? Ile miałaś monitów w ciągu cyklu?

    Najlepiej żeby miał 20-22mm w momencie podania zastrzyku, minimum to 18mm. U mnie na stymulacji te 22mm były bardziej dojrzałe (po weryfikacji wysycenia endometrium progesteronem) ale to też u każdego może być inaczej.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 9 lipca, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbuntowana wrote:
    Wczoraj robiłam badania 21dc

    To wyglada jakby owulacji nie było w ogóle... nie masz problemów z progesteronem?

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Cukrzyca ciążowa na insulinie, clexane, aspiryna.. ciąża wysokiego ryzyka.
    Wizyty: 12.10, 1.11, 20.11 (kardiolog), 19.12, 16.01, 13.02 i wywołanie 😳
    preg.png
  • Paula6432 Przyjaciółka
    Postów: 74 81

    Wysłany: 9 lipca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Skoro dzisiaj o 12:00 miał 17,3mm to za dwa dni będzie miał 19,3-21,3mm. Wtedy po 12:00 możesz podać zastrzyk, najpóźniej celowalabym w godzinę 20:00. Kiedy lekarz kazał ci go zrobić? Ile miałaś monitów w ciągu cyklu?

    Najlepiej żeby miał 20-22mm w momencie podania zastrzyku, minimum to 18mm. U mnie na stymulacji te 22mm były bardziej dojrzałe (po weryfikacji wysycenia endometrium progesteronem) ale to też u każdego może być inaczej.

    Pani doktor powiedziała tylko żeby w czwartek i tyle z info.
    To jest mój pierwszy cykl stymulowany Lamettą i to był pierwszy monit w cyklu bo wcześniej była na urlopie a nie umiałam się nigdzie indziej wbić wcześniej.

    Tak bardzo Ci dziękuję, że mogę kogoś się tak podpytywać i nie ganicie mnie za to ❤️ jest to największe wsparcia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca, 19:48

    '98👩‍🔬👨‍🔬🐱

    Starania od 6.2023
    Regularne cykle 29-31 dni
    Ciąża biochemiczna 6/7.2023 - 5t

    06.2024 AMH 11,6 ng/ml
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2125 2107

    Wysłany: 9 lipca, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue wrote:
    Co do LuxMed to zauważyłam, że jak są spoko lekarze to terminy do nich znikają ekspresowo, a jak tacy se to terminów na cały dzień. U mnie na przykład ginekolodzy mający zawsze luz mają ocenę max 3 na ZL 🙈

    No u mnie jest jeden taki co terminów w opór codziennie I w weekendy, a ma na zl 2.5 gwiazdki buc i prostak 😅
    Jest jeden też co ma 5* ale do niego terminy na za miesiąc i dalej dopiero

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2125 2107

    Wysłany: 9 lipca, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się dzisiaj wkurzyłam, że znowu nie wyszło, że jak wsiadłam na rower to machnęłam 16 km w 58 minut 😅 teraz okres może przyjść już się wyżyłam 🤣

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • NinaB Ekspertka
    Postów: 139 281

    Wysłany: 9 lipca, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No u mnie jest jeden taki co terminów w opór codziennie I w weekendy, a ma na zl 2.5 gwiazdki buc i prostak 😅
    Jest jeden też co ma 5* ale do niego terminy na za miesiąc i dalej dopiero
    U mnie w Enel medzie tak samo.

    Ale udało mi się dzisiaj wbić do spoko lekarza na 19:00 bo ktoś odwołał

    Dostałam skierowanie na beta hcg - bo może to ciąża pozamaciczna😳 już nie mogę z tymi staraniami, zawsze coś…

    Starania o pierwsze od 09/2023
    👩🏻 30
    PCOS, cykle długie 33-36, ale owulacyjne
    testosteron ⬆️
    PAI hetero, MTHRF hetero
    histeroskopia (polip trzonu macicy) 10/2024

    🧔🏻‍♂️ 35
    Badania nasienia 🆗
  • Ragazza Koleżanka
    Postów: 40 63

    Wysłany: 9 lipca, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj ft4 i tsh po miesiącu brania Euthyroxu 25. Ft4 ładnie urosło, jest już optymalne wg kalkulatora, tsh 1.9. Także spadło, ale mogłoby być jeszcze niższe. Jutro powinnam mieć wyniki helicobakter, wolę sprawdzić czy też przypadkiem go nie mam.
    Nawet jeśli ten cykl jest stracony przez antybiotyk męża, to robię testy owu, żeby generalnie monitorować cykl. Byłam dokupić je w rossmanie i zastanawiam się jak to jest, że przez neta płaciłam za nie 9, a w rossku 20, masakra. 😀

    NinaB lubi tę wiadomość

    31 lat
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    Fertistim, omega 3, b12, cynk, d3, selen, olej z wiesiołka, Euthyrox25

    5cs
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 9 lipca, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No u mnie jest jeden taki co terminów w opór codziennie I w weekendy, a ma na zl 2.5 gwiazdki buc i prostak 😅
    Jest jeden też co ma 5* ale do niego terminy na za miesiąc i dalej dopiero
    To standard w tych wszystkich sieciówkach… u nas taki był, do którego zawsze była masa terminów, a potem dopisali przy umawianiu, że lekarz powołuje się na klauzulę sumienia i czy mimo to umówić wizytę. A wcześniej wyczytałam w komentarzach na ZL właśnie m.in., że tabletek nie chciał przepisywać i inne historie.

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 9 lipca, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    U mnie w Enel medzie tak samo.

    Ale udało mi się dzisiaj wbić do spoko lekarza na 19:00 bo ktoś odwołał

    Dostałam skierowanie na beta hcg - bo może to ciąża pozamaciczna😳 już nie mogę z tymi staraniami, zawsze coś…
    Oby nie, ale dawaj koniecznie znać!

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • NinaB Ekspertka
    Postów: 139 281

    Wysłany: 9 lipca, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Oby nie, ale dawaj koniecznie znać!
    Trochę się przestraszyłam, bo jednak tego scenariusza w ogóle nie rozważałam…
    Ale raczej większe jest prawdopodobieństwo, że wszystko skończy się dobrze. Tego się trzymam 🥰

    Starania o pierwsze od 09/2023
    👩🏻 30
    PCOS, cykle długie 33-36, ale owulacyjne
    testosteron ⬆️
    PAI hetero, MTHRF hetero
    histeroskopia (polip trzonu macicy) 10/2024

    🧔🏻‍♂️ 35
    Badania nasienia 🆗
  • Aries94 Przyjaciółka
    Postów: 79 137

    Wysłany: 9 lipca, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mieliśmy pierwszą konsultacje (online) w klinice niepłodności i jestem pełna nadziei 🥹

    W czwartek mamy wizytę u ginekolog, gdzie mnie „obejrzą”. W międzyczasie klinika da nam znać kiedy możemy przyjść do innego Pana Doktora, który specjalizuje się w płodności męskiej.

    Pani Doktor powiedziała wprost: „Spróbujemy poprawić Pana parametry i 2-3 cykle podziałacie Państwo naturalnie. Jeśli się nie uda ruszymy z procedurą in vitro. Będziecie mieć dziecko, nie martwcie się”.

    Cholernie mnie to podbudowało i zaczynam wierzyć, że jeszcze w tym roku zobaczę dwie kreski ♥️

    Treaclynat, Monk@, Frajda, Lexia, NinaB, DreamBee, kasia97, MadziaIsm, Darrika, Lusille, Lilinka, Daga121222, Dahlia, Zbuntowana, Lasia1234, brilka, Anulek84, Nikolala, Missi lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ - 30 lat (PCOS)
    🧔🏻‍♂️ - 34 lata (cukrzyca typu I, leczenie onkologiczne, kiepskie nasienie)
    😻 x4 - Wszystkie zdrowe i szczęśliwe 🥰

    Jesteśmy w KLN INVICTA Warszawa

    11/09/24 - Rocznica Ślubu i zakwalifikowanie nas do procedury IVF ✅

    🔜 Oczekiwanie na 🐵 by zacząć brać anty
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 9 lipca, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Trochę się przestraszyłam, bo jednak tego scenariusza w ogóle nie rozważałam…
    Ale raczej większe jest prawdopodobieństwo, że wszystko skończy się dobrze. Tego się trzymam 🥰
    Trzymam kciuki! 🤞🏼 kiedy robisz tę betę? Ile badań masz zrobić?
    Nie wiem, jaki to ból, ale u mnie kłucie zwiastowało ciążę - i teraz i poprzednio.
    A tylko jeden jajnik Cię boli?

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 9 lipca, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aries94 wrote:
    Dzisiaj mieliśmy pierwszą konsultacje (online) w klinice niepłodności i jestem pełna nadziei 🥹

    W czwartek mamy wizytę u ginekolog, gdzie mnie „obejrzą”. W międzyczasie klinika da nam znać kiedy możemy przyjść do innego Pana Doktora, który specjalizuje się w płodności męskiej.

    Pani Doktor powiedziała wprost: „Spróbujemy poprawić Pana parametry i 2-3 cykle podziałacie Państwo naturalnie. Jeśli się nie uda ruszymy z procedurą in vitro. Będziecie mieć dziecko, nie martwcie się”.

    Cholernie mnie to podbudowało i zaczynam wierzyć, że jeszcze w tym roku zobaczę dwie kreski ♥️
    Świetne wieści, zaciskam mocno kciuki! 🥰🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Aries94 lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • NinaB Ekspertka
    Postów: 139 281

    Wysłany: 9 lipca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Trzymam kciuki! 🤞🏼 kiedy robisz tę betę? Ile badań masz zrobić?
    Nie wiem, jaki to ból, ale u mnie kłucie zwiastowało ciążę - i teraz i poprzednio.
    A tylko jeden jajnik Cię boli?
    Aries - trzymam kciuki!!!

    Tak, boli mnie tylko po lewej stronie - a po lewej stronie miałam w tym cyklu owulację. Dlatego moja pierwsza myśl to właśnie cysta.
    Ale na usg widać że owulacja była, już dawno, ale była…

    Owulacja wg moich obliczeń itp powinna być ok tydzień temu - więc chyba na prawidłową ciążę to za wcześnie te objawy 😞

    Betę postaram się zrobić jak najszybciej, ale dostałam skierowanie w systemie więc muszę iść fizycznie do Enel medu… a tam terminy dramat.
    Na razie mam termin na sobotę, ale może ktoś odwoła.

    Gdybym zaczęła krwawić/ból by się zwiększył to mam jechać od razu do szpitala :/

    Starania o pierwsze od 09/2023
    👩🏻 30
    PCOS, cykle długie 33-36, ale owulacyjne
    testosteron ⬆️
    PAI hetero, MTHRF hetero
    histeroskopia (polip trzonu macicy) 10/2024

    🧔🏻‍♂️ 35
    Badania nasienia 🆗
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 9 lipca, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    U mnie w Enel medzie tak samo.

    Ale udało mi się dzisiaj wbić do spoko lekarza na 19:00 bo ktoś odwołał

    Dostałam skierowanie na beta hcg - bo może to ciąża pozamaciczna😳 już nie mogę z tymi staraniami, zawsze coś…
    Nina, 2 lipca pisałaś że czujesz, że owulacja będzie na dniach. Kiedy ja miałaś? Czułaś coś? Obserwowałas dokładniej szczyt śluzu? Skok tempery? Zakładając owulację 2 lipca, dzisiaj jesteś 7dpo. To zdecydowanie za wcześnie na CP (w ogóle na jakąkolwiek ciążę) z powodu kilkudniowego bólu jajnika. Mówiłaś kiedy miałaś dni płodne na tej wizycie? Zarodek równie dobrze mógł się nawet nie zagnieździć, a już na pewno nie kilka dni temu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca, 21:37

    Namisa, Lexia, Monk@ lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10392 14129

    Wysłany: 9 lipca, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    U mnie w Enel medzie tak samo.

    Ale udało mi się dzisiaj wbić do spoko lekarza na 19:00 bo ktoś odwołał

    Dostałam skierowanie na beta hcg - bo może to ciąża pozamaciczna😳 już nie mogę z tymi staraniami, zawsze coś…
    Zrobiłaś test ciążowy? Jeśli chodzi o bóle przy cp to raczej zaczynają się przy wyższych wartościach bety i na pewno nie 7 dpo ☺️ jeśli chodzi o ból jajnika po owulacji może tak się dziać z uwagi na działające hormony? Tego Ci lekarz nie powiedział przed postraszeniem ciążą pozamaciczną? Ja już jak betę miałam w okolicach 1000 to miałam bóle jajnika i nikt nie wskazał na ciążę pozamaciczną 😅 luz, oczywiście obserwuj się ale na spokojnie poczekaj do badania bhcg ☺️

    Namisa, Lexia, Monk@, Katsue lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • NinaB Ekspertka
    Postów: 139 281

    Wysłany: 9 lipca, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Nina, 2 lipca pisałaś że czujesz, że owulacja będzie na dniach. Kiedy ja miałaś? Czułaś coś? Obserwowałas dokładniej szczyt śluzu? Skok tempery? Zakładając owulację 2 lipca, dzisiaj jesteś 7dpo. To zdecydowanie za wcześnie na CP (w ogóle na jakąkolwiek ciążę) z powodu kilkudniowego bólu jajnika. Mówiłaś kiedy miałaś dni płodne na tej wizycie? Zarodek równie dobrze mógł się nawet nie zagnieździć, a już na pewno nie kilka dni temu.
    Mówiłam wszystko co wiedziałam.
    Owulacje na podstawie objawów strzelam ok 3-4/07. Na monitoring niestety nie udało mi się wtedy zapisać. Byłam tydzień wcześniej i na lewym jajniku był pęcherzyk dominujący 10mm.

    Też uważam że na ciążę to w ogóle za wcześnie. Dlatego jestem zaskoczona i liczę że zakończy się to dobrze.

    Ale tak czy siak tą betę pójdę zrobić. Choćby dla własnego spokoju

    Starania o pierwsze od 09/2023
    👩🏻 30
    PCOS, cykle długie 33-36, ale owulacyjne
    testosteron ⬆️
    PAI hetero, MTHRF hetero
    histeroskopia (polip trzonu macicy) 10/2024

    🧔🏻‍♂️ 35
    Badania nasienia 🆗
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 9 lipca, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Aries - trzymam kciuki!!!

    Tak, boli mnie tylko po lewej stronie - a po lewej stronie miałam w tym cyklu owulację. Dlatego moja pierwsza myśl to właśnie cysta.
    Ale na usg widać że owulacja była, już dawno, ale była…

    Owulacja wg moich obliczeń itp powinna być ok tydzień temu - więc chyba na prawidłową ciążę to za wcześnie te objawy 😞

    Betę postaram się zrobić jak najszybciej, ale dostałam skierowanie w systemie więc muszę iść fizycznie do Enel medu… a tam terminy dramat.
    Na razie mam termin na sobotę, ale może ktoś odwoła.

    Gdybym zaczęła krwawić/ból by się zwiększył to mam jechać od razu do szpitala :/

    Wg mnie to za wcześnie na objawy cp. Mnie kłuje jajnik raz jeden raz drugi środek i tak w kółko. Np wczoraj kuł mnie lewy jajnik znowu...

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Cukrzyca ciążowa na insulinie, clexane, aspiryna.. ciąża wysokiego ryzyka.
    Wizyty: 12.10, 1.11, 20.11 (kardiolog), 19.12, 16.01, 13.02 i wywołanie 😳
    preg.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ