X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • MadziaIsm Autorytet
    Postów: 329 787

    Wysłany: 9 lipca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Dziękuję:) jestem z Wrocławia. Podpytam o diagnostykę, bo widziałam, że w niektórych miastach robią, ale na liście nie było Wrocławia, z drugiej strony Krakowa też nie 😅 diagnostyka jest na każdym kroku, a do Luxmed mam kawałek, choć mają sporo placówek, ale niestety nie w mojej okolicy. Na samą morofologie i mocz pewnie jeździć nie będę, jak nie będzie można w diagnostyce, tylko na pozostałe badania.

    W Krakowie pierszt raz o tym , że można sprawdzać na stronie diagnostyki usłyszałam przy pobieraniu krwi, więc tak myślę że jeśli nawet nie jest to konkretnie diagnostyka to na pewno inne labo i tam powinna też być taka możliwość. Wiadomo, że na wyniki bety czekamy zawsze z największą niecierpliwością

    🧑 43
    🧔31
    🧍 24
    💃14

    14.10.23 ⏸️
    3.11.23 ❤️
    20.02.24 💔😇 Milusia
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 9 lipca, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja mam cykle 28-29dni z min.odchyleniami..ostatnio raz miałam w 26 a po poronieniu 30dni.
    Niekiedy zdarza mi zatestować 2x w mies 😇
    Dzisiaj wizyta u gina, jestem ciekawa jaki ma dla mnie dalszy plan. Przez najbliższe 2 mies. nie chcę chodzić na monitoring, nie będę mieć czasu,a z drugiej strony idę na żywioł😋 wezmę receptę na neoparin i proga. Liczę na owulaki i temp.
    Po tej przerwie miesięcznej czuję, że będzie 🔥❤️❤️
    😁😁😁

    Monk@, Darrika, DreamBee lubią tę wiadomość

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 9 lipca, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaIsm wrote:
    W Krakowie pierszt raz o tym , że można sprawdzać na stronie diagnostyki usłyszałam przy pobieraniu krwi, więc tak myślę że jeśli nawet nie jest to konkretnie diagnostyka to na pewno inne labo i tam powinna też być taka możliwość. Wiadomo, że na wyniki bety czekamy zawsze z największą niecierpliwością
    Aaa, tylko na badanie idziesz do punktu Luxmed, a wyniki masz w diagnostyce. Już rozumiem :) myślałam, że w diagnostyce można zrobić badanie. To mnie nie urządza zbytnio 😀 ale dzięki!

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 9 lipca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Hej,
    Ja mam cykle 28-29dni z min.odchyleniami..ostatnio raz miałam w 26 a po poronieniu 30dni.
    Niekiedy zdarza mi zatestować 2x w mies 😇
    Dzisiaj wizyta u gina, jestem ciekawa jaki ma dla mnie dalszy plan. Przez najbliższe 2 mies. nie chcę chodzić na monitoring, nie będę mieć czasu,a z drugiej strony idę na żywioł😋 wezmę receptę na neoparin i proga. Liczę na owulaki i temp.
    Po tej przerwie miesięcznej czuję, że będzie 🔥❤️❤️
    😁😁😁
    🤞🏼🤞🏼🔥🔥🔥

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2125 2107

    Wysłany: 9 lipca, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam luxmed i dużo korzystamy wszyscy, ale mam kawałek drogi, żeby jeździć do labu, bo mieszkam na wiosce pod samym poznaniem, a do Poznania bym musiała jeździć. Mam na szczęście dobrego gina na NFZ więc jeżeli się coś uda to i tak będę do niego chodzić a luxmed pewnie tak dorywczo zeby te pierwsze bety i progi porobic, a nie placic kilkadziesiat zloty, skoro to mam w pakiecie a jak mowicie, ze wystarczy teleproada na skierownaie to idealnie. Terminy do ginekologa jednego są nawet w soboty i niedziele, ale ma takie opinie na znanym lekarzu, że nie będę swojego czasu na typa marnować 😅

    pp2018, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2125 2107

    Wysłany: 9 lipca, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze od wczoraj popołudnia tak mnie głowa boli, rano wstałam dzisiaj było ok, ale znowu mi dokucza i trochę mnie przez to mdli aż, na pracy się skupić nie mogę ech, byle do piątku i potem tydzień wolnego.

    Nie wiem czy brać jakąś tabletkę czy sobie odpuścić skoro nie wiem czy coś tam się dzieje czy to na małpę 😬

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • MadziaIsm Autorytet
    Postów: 329 787

    Wysłany: 9 lipca, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Aaa, tylko na badanie idziesz do punktu Luxmed, a wyniki masz w diagnostyce. Już rozumiem :) myślałam, że w diagnostyce można zrobić badanie. To mnie nie urządza zbytnio 😀 ale dzięki!


    Tak właśnie. Ja mam kilka takich placówek, gdzie jest w miarę blisko domu, albo pracy, więc zawsze sprawdzam gdzie mi najbardziej po drodze. I my też bardzo dużo korzystamy. W zeszłym tygodniu popatrzyłam wrzątkiem łydkę I wizytę u chirurga miałam jeszcze tego samego dnia, bez czekanie godzinami na sorze. Jeszcze mi podpowiedział żeby zgłosić szkodę u ubezpieczyciela I wpadło 325 zł 😁

    Monk@, pp2018, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    🧑 43
    🧔31
    🧍 24
    💃14

    14.10.23 ⏸️
    3.11.23 ❤️
    20.02.24 💔😇 Milusia
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3595 7165

    Wysłany: 9 lipca, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Dziękuję za wskazówki, bo własnie nigdzie nie mogę znaleźć przyczyny... niedowagi na pewno nie mam, bo przy 157 cm wzrostu ważę 58 kg :/ wiec niestety przytułam.. choć w BMI prawidlowym jeszcze się mieszcze, sportu u mnie wlasciwie zadnego przez tryb pracy od 6 do 18... tylko jakies spacery jak sie uda, ale to w weekendy... dieta rożnie staram sie jesc duzo warzyw i iwocow, czesto zupy krem na dwa dni, potrawki z kurczaka lub indyka, ale tez jak na szybko mam jakis obiad zrobic po pracy to idzie makaron, gotowa chinszczyzna na patelnię, mam tez niestety ogromna slabośc do wszystkiego co słodkie i na pewno za malo piję wody... no i posilki tez nieregularne sniadanie zawsze okolo 5:30, potem jakas szybko kanapka w pracy, ewentualnie herbata/kawa lub to co zostanie z jedzenia przedszkolnego (pracuje w przedszkolu to z kuchni tam czasem cos podjem ;)) i dopiero potem obiado-kolacja po 18 jak wrocimy z męzem, wiec moze ru jest problem...
    Badalam razem z morfologia lipidogram i mam cholesterol ogólnu 124, cale zycie mam bardzo niski cholesterol mimo, ze naprawde jem niestety duzo tlustych rzeczy typu czasem jakies frytki itp. :/

    Oo ten niski cholesterol to jest tez duza wskazówka - hormony plciowe powstają z cholesterolu, jeśli w obiegu jest go mało to zużywanie go do funkcji reprodukcyjnych jest na samym końcu kolejki - bo je można wyłączyć w pewnym sensie bez straty dla organizmu, nawet go w ten sposób odciążyć. Nieregularne posiłki to też jest stresor dla organizmu - jedzenie regularnie i odżywczo to sprawia ze organizm czuje sję bezpiecznie i predzej zdecydujw sie na taki duzy wydatek energetyczny jakim jest ciaza. Stresory z kolei mogą powodować wyrzuty prolaktyny i kolo się zamyka. Ja bym na twoim miejscu skonsultowala sie z jakims dietetykiem klinicznym który dobrze ogarnia temat hormonów i z nim poszukała przyczyn tego stanu rzeczy. Wątroba, gospodarka węglowodanowa, choroby autoimmunologiczne, styl zycia - jest dużo punktów zaczepienia ale warto żeby ktoś na to spojrzał profesjonalnym okiem 🧐

    Lilinka lubi tę wiadomość

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 137 254

    Wysłany: 9 lipca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, po USG piersi wszystko ok jakieś pojedyncze małe torbielki.

    Ja też mam LUXMED nie wiem czy wy jesteście zadowolone ale ja średnio chwilowo tam chodzę ale lekarze są tacy se jeszcze nie zaczęłam szerszej diagnostyki chciałabym zrobić ile się da w ramach luxmedu ale poszukać specjalisty spoza.

    Podobnie wybiegając w przyszłość nie wiem czy chciałabym prowadzić tam ciążę na ten moment bo do lepszych lekarzy nie ma terminów a u tych gorszych zdarzało mi się już być i mam kiepskie wspomnienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca, 10:21

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔

    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    09.2024 ⏸️ 🥹 12dpo beta 51,26
  • MadziaIsm Autorytet
    Postów: 329 787

    Wysłany: 9 lipca, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na początku trafiłam na delikatnie mówiąc niekompetentną lekarkę. ( Moja historia jest na październiku 2023) Ale potem znalazłam ta właściwą ☺️

    🧑 43
    🧔31
    🧍 24
    💃14

    14.10.23 ⏸️
    3.11.23 ❤️
    20.02.24 💔😇 Milusia
  • ellevv Autorytet
    Postów: 990 925

    Wysłany: 9 lipca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas chyba cykl stracony, stary od wczoraj chora a mi się zaczynają te dni 🫣 no cóż będzie następny

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️badanie progesteronu za tydzień
    🔹️do oddania krew w 3dc : SHGB, testosteron, estradiol, FSH, LH, TSH
    🔹️wizyta w listopadzie u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 9 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Oo ten niski cholesterol to jest tez duza wskazówka - hormony plciowe powstają z cholesterolu, jeśli w obiegu jest go mało to zużywanie go do funkcji reprodukcyjnych jest na samym końcu kolejki - bo je można wyłączyć w pewnym sensie bez straty dla organizmu, nawet go w ten sposób odciążyć. Nieregularne posiłki to też jest stresor dla organizmu - jedzenie regularnie i odżywczo to sprawia ze organizm czuje sję bezpiecznie i predzej zdecydujw sie na taki duzy wydatek energetyczny jakim jest ciaza. Stresory z kolei mogą powodować wyrzuty prolaktyny i kolo się zamyka. Ja bym na twoim miejscu skonsultowala sie z jakims dietetykiem klinicznym który dobrze ogarnia temat hormonów i z nim poszukała przyczyn tego stanu rzeczy. Wątroba, gospodarka węglowodanowa, choroby autoimmunologiczne, styl zycia - jest dużo punktów zaczepienia ale warto żeby ktoś na to spojrzał profesjonalnym okiem 🧐
    Dzięki, wlasnie zastanawiam sie nad konsultacja z dietetykiem klinicznym, jest duzo ich na insta, ale 400 zł i więcej za wizytę online to duzo i do tego pewnie jeszcze dodatkowe badania, może macie kogoś polecanego online w przystępnej cenie? :D

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • MadziaIsm Autorytet
    Postów: 329 787

    Wysłany: 9 lipca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Dziękuję za wskazówki, bo własnie nigdzie nie mogę znaleźć przyczyny... niedowagi na pewno nie mam, bo przy 157 cm wzrostu ważę 58 kg :/ wiec niestety przytułam.. choć w BMI prawidlowym jeszcze się mieszcze, sportu u mnie wlasciwie zadnego przez tryb pracy od 6 do 18... tylko jakies spacery jak sie uda, ale to w weekendy... dieta rożnie staram sie jesc duzo warzyw i iwocow, czesto zupy krem na dwa dni, potrawki z kurczaka lub indyka, ale tez jak na szybko mam jakis obiad zrobic po pracy to idzie makaron, gotowa chinszczyzna na patelnię, mam tez niestety ogromna slabośc do wszystkiego co słodkie i na pewno za malo piję wody... no i posilki tez nieregularne sniadanie zawsze okolo 5:30, potem jakas szybko kanapka w pracy, ewentualnie herbata/kawa lub to co zostanie z jedzenia przedszkolnego (pracuje w przedszkolu to z kuchni tam czasem cos podjem ;)) i dopiero potem obiado-kolacja po 18 jak wrocimy z męzem, wiec moze ru jest problem...
    Badalam razem z morfologia lipidogram i mam cholesterol ogólnu 124, cale zycie mam bardzo niski cholesterol mimo, ze naprawde jem niestety duzo tlustych rzeczy typu czasem jakies frytki itp. :/


    Witam koleżankę po fachu ☺️

    Lilinka lubi tę wiadomość

    🧑 43
    🧔31
    🧍 24
    💃14

    14.10.23 ⏸️
    3.11.23 ❤️
    20.02.24 💔😇 Milusia
  • bajkowadama Przyjaciółka
    Postów: 64 112

    Wysłany: 9 lipca, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    No to ciekawe bo ja mam PCOS a mam 0,78..
    teraz też już nic nie rozumiem 🤪

    A, no i tyle mam z researchu na własną rękę 🤦🏼‍♀️

    👩🏻 31👨🏼‍🦱 30

    👩🏻 🦀 Rak tarczycy
    👩🏻 ⬆️Podniesiona prolaktyna
    ❌ Niska morfologia i leukocyty w nasieniu

    💊 Kwas foliowy, Kwas Omega, Olej z wiesiołka, Wit D, Wit C, Cynk, Magnez, Siemię lniane
    💊Letrox

    29.07 ⏸️
    23.08 ❤️
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3595 7165

    Wysłany: 9 lipca, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Dzięki, wlasnie zastanawiam sie nad konsultacja z dietetykiem klinicznym, jest duzo ich na insta, ale 400 zł i więcej za wizytę online to duzo i do tego pewnie jeszcze dodatkowe badania, może macie kogoś polecanego online w przystępnej cenie? :D

    Ciężko znaleźć kogoś serio ogarniętego w temacie hormonów za mniej niestety, większość jest bardzo oblegana i tylko raz na jakis czas maja wolne terminy na konsultacje 1:1. Ale szczerze - jak już inwestować swój czas i kasę w wizytę to lepiej raz a dobrze z kimś zorientowanym niż zapłacić te 100 zł mniej i usłyszeć jakieś głupoty. Ja dotąd nie korzystałam sama ale interesuje się ta tematyką i polecam Justynę z "taodhormonów" - pracuje w teamie Kasi z Więcej niż Hormony, szkoliła się u niej na kursie Konsultantki Hormonalnej i myślę że będzie potrafiła Ci pomóc. Popatrzyłam teraz i u niej jednorazowa konsultacja to 399 zł za 90 minut.

    Lilinka lubi tę wiadomość

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 9 lipca, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Ciężko znaleźć kogoś serio ogarniętego w temacie hormonów za mniej niestety, większość jest bardzo oblegana i tylko raz na jakis czas maja wolne terminy na konsultacje 1:1. Ale szczerze - jak już inwestować swój czas i kasę w wizytę to lepiej raz a dobrze z kimś zorientowanym niż zapłacić te 100 zł mniej i usłyszeć jakieś głupoty. Ja dotąd nie korzystałam sama ale interesuje się ta tematyką i polecam Justynę z "taodhormonów" - pracuje w teamie Kasi z Więcej niż Hormony, szkoliła się u niej na kursie Konsultantki Hormonalnej i myślę że będzie potrafiła Ci pomóc. Popatrzyłam teraz i u niej jednorazowa konsultacja to 399 zł za 90 minut.
    Dzięki :) na pewno obaczaję jej insta, póki co udało mi się zapisać online do ogarnij.hormony - Magda Sikorska 239 zł 60 minut :) wiec zobaczę co z tego wyjdzie ;) mam nadzieję, ze pomoze dobrac odpowiednia diete przy moim trybie pracy i suplementację

    Namisa lubi tę wiadomość

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Paula6432 Przyjaciółka
    Postów: 74 81

    Wysłany: 9 lipca, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Wyszłam dość podbudowana, żadko się to zdarza 😅 ładne endometrium 9mm, dorodny pęcherzyk 17mm i nic tylko działać ❤️

    Dziewczyny, pytanie do stosujących Ovitrelle.
    Dostałam pierwszy raz przepisany zastrzyk. Trochę się go obawiam, muszę zrobić go sama za dwa dni na wyjeździe służbowym. Miałyście jakieś objawy, skutki uboczne? 😬

    Zbuntowana, Monk@, Darrika, Lilinka, Lexia, MadziaIsm, DreamBee lubią tę wiadomość

    '98👩‍🔬👨‍🔬🐱

    Starania od 6.2023
    Regularne cykle 29-31 dni
    Ciąża biochemiczna 6/7.2023 - 5t

    06.2024 AMH 11,6 ng/ml
  • Zbuntowana Autorytet
    Postów: 946 800

    Wysłany: 9 lipca, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Pytanie który dpo, a nie dc :) przy krótkich cyklach możesz być tuż przed @. Ale jeśli to był 7dpo, to faktycznie owulacji nie było. U mnie 21dc to jeszcze przed owulacją ;)
    Nie wiem bo nie robie testów owu..

    mięśniak macicy usunięty 2017
    drożność jajowodów 2018
    niedoczynność tarczycy
    nadwaga
    euthyrox N 25
    ona&on 2016
    naturalny cud boy 2021
    poronienie 2023
    poronienie 2024
    staramy się o drugi cud..07.2023
    po drodze torbiele mięśniaki..
    wiek ah ten wiek..

    nadzieja zawsze umiera ostatnia...
  • Zbuntowana Autorytet
    Postów: 946 800

    Wysłany: 9 lipca, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Dzięki :) na pewno obaczaję jej insta, póki co udało mi się zapisać online do ogarnij.hormony - Magda Sikorska 239 zł 60 minut :) wiec zobaczę co z tego wyjdzie ;) mam nadzieję, ze pomoze dobrac odpowiednia diete przy moim trybie pracy i suplementację
    Daj znać czy jesteś zadowolona wydaje mi się że już dzies mi sie przewinelo to imię i nazwisko

    Lilinka lubi tę wiadomość

    mięśniak macicy usunięty 2017
    drożność jajowodów 2018
    niedoczynność tarczycy
    nadwaga
    euthyrox N 25
    ona&on 2016
    naturalny cud boy 2021
    poronienie 2023
    poronienie 2024
    staramy się o drugi cud..07.2023
    po drodze torbiele mięśniaki..
    wiek ah ten wiek..

    nadzieja zawsze umiera ostatnia...
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 9 lipca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbuntowana wrote:
    Nie wiem bo nie robie testów owu..
    No to badanie poziomu progesteronu trochę mija się z celem, jeśli nie wiesz, w którym momencie cyklu jesteś

    Lexia lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ