X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2125 2107

    Wysłany: 11 lipca, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Mam betę - 43 🥰 (w poniedziałek była 11)

    Noooo piękna beta, niech dalej rośnie 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca, 06:58

    Monk@, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1645 1110

    Wysłany: 11 lipca, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Madzialsm Czyli po prostu pech. Trzymam kciuki żebyś nie musiała długo czekać na ciążę 😊

    @Lasia1234 Bardzo silne bóle brzucha z lewej strony w nadbrzuszu/śródbrzuszu. Jak się ból rozkręci to wywołuje u mnie migreny. Ciężko to przechodzę. Często nie ma dnia żeby nie bolało. Dlatego wzięłam się za diagnostykę bo już mam dość.
    Może warto zrobić od razu gastroskopię? Wtedy od razu robią test na helicobacter.
    Mi sugerował lekarz żeby zbadać jeszcze nietolerancję glutenu. Plus jak leki nie pomogą to rezonans.

    MadziaIsm lubi tę wiadomość

    PAI homo
    ANA typ homogenny 1:640
    Stan zapalny
    Przewaga estrogenowa
    Ogólnie dramat...

    04.2024 cb (7cs)
    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • Lusille Ekspertka
    Postów: 151 101

    Wysłany: 11 lipca, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduje @, jak w zegarku 🫡
    Ja zaczynam przygotowania do stymulacji in vitro a za was dziewczyny trzymam mocno kciuki 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca, 07:44

    Anulek84 lubi tę wiadomość

  • KasiaWitaminka Koleżanka
    Postów: 58 87

    Wysłany: 11 lipca, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Monk@ 🩷🩷🩷
    Też od razu pomyślałam o klątwie prowadzącej, super 😁

    Ja teraz zaczynam nowy cykl i pomału zbliżamy się do owulacji :D

    Nie wiem czy Wy też dostałyście z aplikacji ovufrend darmowa wizytę lekarską i 50% vocher na badania nasienia i amh? ja sie zapisałam na początek sierpnia (są dostępne tylko invicty) i zobaczymy co tam nam powiedza, możliwe ze tez nas skieruja na in-vitro 😏 co prawda dopiero 5 cykl się staramy, ale właśnie słyszałam że wiek +35 i obniżone amh też są wskazaniem

    👩🏼 (37) 6cs ⭐️
    cykl miesiączkowy i owulacja ✅
    morfologia, B 12, ferrytyna, żelazo, insulina, glukoza, Tsh - 1.61 ✅
    LH:FSH - 0,5 Fsh - 11, wit D - 36,7
    Amh - 0,66 🥹

    👨🏻 (40)
    nasienie ✅

    💕💍 marzec 2023r
    👶🏼 start starań marzec 2024r
    🍇 🥑 start diety płodnościowej maj 2024r

    💊 Fertistim, Nac, Koenzym Q10, laktoferyna, jod, tran, wit D+K , A+E, magnez, hepaset pro, dhea, olej z wiesiołka i czarnuszki, sok z pokrzywy i aleosu
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 11 lipca, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🤩

    Lusille, przytulam za 🐒 i trzymam kciuki za IVF 🫂🤞🏼

    KasiaWitaminka, powodzenia 🔥🔥

    Zbuntowana, KasiaWitaminka lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Zbuntowana Autorytet
    Postów: 946 800

    Wysłany: 11 lipca, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Mam betę - 43 🥰 (w poniedziałek była 11)
    Gratulacje spokojnej ciazy

    Monk@ lubi tę wiadomość

    mięśniak macicy usunięty 2017
    drożność jajowodów 2018
    niedoczynność tarczycy
    nadwaga
    euthyrox N 25
    ona&on 2016
    naturalny cud boy 2021
    poronienie 2023
    poronienie 2024
    staramy się o drugi cud..07.2023
    po drodze torbiele mięśniaki..
    wiek ah ten wiek..

    nadzieja zawsze umiera ostatnia...
  • Malamia Autorytet
    Postów: 756 1140

    Wysłany: 11 lipca, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ życzę ci nudnej ciąży 🥰

    Przytulam za małpiszony 🫂

    Do mnie dziś przyszedł z rana wielki bocian na taras. Monk@, może to ten sam co u Ciebie? 😅
    Spacerował sobie po podwórku. Chociaż to tak z przymrużeniem oka bo u nas często bywają bociany na dachu lub właśnie łażą wkoło domu 😀 mimo wszystko nie mogę się doczekać wtorku 🤣

    Monk@ lubi tę wiadomość

    17 cykl 😶
    ________________________

    Starania od 07.2018.
    01.2019 💔
    7 cs szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. ♥️
    26.11.2019. 👶🏻🩵

    👩🏻’97 🧔🏻‍♂️’93
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 11 lipca, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    Monk@ życzę ci nudnej ciąży 🥰

    Przytulam za małpiszony 🫂

    Do mnie dziś przyszedł z rana wielki bocian na taras. Monk@, może to ten sam co u Ciebie? 😅
    Spacerował sobie po podwórku. Chociaż to tak z przymrużeniem oka bo u nas często bywają bociany na dachu lub właśnie łażą wkoło domu 😀 mimo wszystko nie mogę się doczekać wtorku 🤣
    Może to mój! Przynosi szczęście, więc czekamy na Ciebie na fioletowej 🤩 i puść go dalej ;)

    Dziękuję 🥰

    Malamia, Paula6432 lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 11 lipca, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaWitaminka wrote:
    Gratulacje Monk@ 🩷🩷🩷
    Też od razu pomyślałam o klątwie prowadzącej, super 😁

    Ja teraz zaczynam nowy cykl i pomału zbliżamy się do owulacji :D

    Nie wiem czy Wy też dostałyście z aplikacji ovufrend darmowa wizytę lekarską i 50% vocher na badania nasienia i amh? ja sie zapisałam na początek sierpnia (są dostępne tylko invicty) i zobaczymy co tam nam powiedza, możliwe ze tez nas skieruja na in-vitro 😏 co prawda dopiero 5 cykl się staramy, ale właśnie słyszałam że wiek +35 i obniżone amh też są wskazaniem

    Cześć, ostatnio na bocianie była akcja i seminogram mamy za free, za drobną opłatą rozszerzają wyniki o dodatkowe parametry. Niewiem czy to prawda ale na NFZ badanie nasienia +35, przy przedl sie staraniach jest za darmo, potrzebne jest tylko skierowanie od specjalisty.

    KasiaWitaminka lubi tę wiadomość

  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 11 lipca, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam wszystkie za małpiszony 🫂
    Od wczoraj taka duchota, że czekam na burzę z utęsknieniem 😅
    My po wizycie u gina, wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości, mam leki. Przez najbliższe 3 mies. mamy działać, teraz po drożności podobno są największe szanse. Jak pisałam nie będę chodzić na monitoring, działamy na spokojnie bez stresu. Jest plan B 😅 ale to dopiero październik po ślubie , po wakajkach➡️ kierunek klinika 😇
    Ostatnio nie mogłam się przełamać w tym temacie , żeby porozmawiać z moją mamą o staraniach, zawsze jakoś się wzbraniałam przyznać, że staramy sie ponad rok. I to była dobra decyzja, bo mam wsparcie z jej strony i mogę pogadać tak na luzie co mnie trapi ☺️

    Monk@, KasiaWitaminka, Darrika, Dahlia lubią tę wiadomość

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 11 lipca, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Przytulam wszystkie za małpiszony 🫂
    Od wczoraj taka duchota, że czekam na burzę z utęsknieniem 😅
    My po wizycie u gina, wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości, mam leki. Przez najbliższe 3 mies. mamy działać, teraz po drożności podobno są największe szanse. Jak pisałam nie będę chodzić na monitoring, działamy na spokojnie bez stresu. Jest plan B 😅 ale to dopiero październik po ślubie , po wakajkach➡️ kierunek klinika 😇
    Ostatnio nie mogłam się przełamać w tym temacie , żeby porozmawiać z moją mamą o staraniach, zawsze jakoś się wzbraniałam przyznać, że staramy sie ponad rok. I to była dobra decyzja, bo mam wsparcie z jej strony i mogę pogadać tak na luzie co mnie trapi ☺️
    Świetnie, że porozmawiałaś z mamą i masz jej wsparcie. To mega ważne ❤️ trzymam kciuki, żeby jednak klinika nie była potrzebna i udało się po drożności 🤞🏼

    A co do duchoty, u nas była w nocy burza, ale dzisiaj znów parno 🥵

    KasiaWitaminka, Anulek84 lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2125 2107

    Wysłany: 11 lipca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Przytulam wszystkie za małpiszony 🫂
    Od wczoraj taka duchota, że czekam na burzę z utęsknieniem 😅
    My po wizycie u gina, wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości, mam leki. Przez najbliższe 3 mies. mamy działać, teraz po drożności podobno są największe szanse. Jak pisałam nie będę chodzić na monitoring, działamy na spokojnie bez stresu. Jest plan B 😅 ale to dopiero październik po ślubie , po wakajkach➡️ kierunek klinika 😇
    Ostatnio nie mogłam się przełamać w tym temacie , żeby porozmawiać z moją mamą o staraniach, zawsze jakoś się wzbraniałam przyznać, że staramy sie ponad rok. I to była dobra decyzja, bo mam wsparcie z jej strony i mogę pogadać tak na luzie co mnie trapi ☺️

    Super, że się przełamałaś i porozmawiałam z Mamą, wparcie bliskich jest mega ważne :)

    Plan B jest w razie co, to kzoecie teraz na luźnych głowach cieszyć się życiem i się starać, a kto wie, może już lada moment będą ⏸️😁

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 322 546

    Wysłany: 11 lipca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Monk@, gratulacje 😍

    Dziewczyny, ile pijecie tego soku z buraka? Codziennie? Fuj to jest 🙈

    Monk@ lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2023
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1278 2677

    Wysłany: 11 lipca, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam wszystkie, których los obdarzył wątpliwej jakości prezentem w postaci @ 🫂
    Oby to był Wasz pierwszy dzień ciąży i data, która się wryje w pamięć z tego dobrego powodu ;)

    Monk@, super przyrost ❤️ umowilas już pierwszą wizytę u gin?

    U mnie upał przeokropny, bleee. Cała się lepię, do tego jeszcze jakieś przeziębienie mnie i męża dopadło i się snujemy tylko z kąta w kąt 🤦🏼‍♀️ niech już będzie jesień albo chociaż ochłodzenie 🙏🏼
    Miałam takie ambitne plany, żeby zrobić generalne porządki (mam wolne, córka w żłobku), a ledwo mam siłę i wenę ogarnąć podstawy typu obiad. Mam nadzieję, że może przyszły tydzień choć trochę będzie bardziej do życia...

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1126 1303

    Wysłany: 11 lipca, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka93 wrote:
    @Monk@, gratulacje 😍

    Dziewczyny, ile pijecie tego soku z buraka? Codziennie? Fuj to jest 🙈

    Ja w czasie starań piłam 50-100 ml przy żelazie pod górną granicą i ferrytynie 54, a teraz po poronieniu pije codziennie szklankę. Teraz pije sok z buraka, ale zakupiłam zakwas, jak kwaskowy to lepiej wchodzi :)

    Sosenka93 lubi tę wiadomość

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA

    preg.png
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 11 lipca, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli do końca dnia nie dostanę 🐒 to zrobię test, dzisiaj już bolał mnie brzuch jak na okres, potem bylam pewna, że już leci a tu nic nie ma, za ro mam od kilku dniu jakby takie mrowienie/ skurcze podbrzusza, jutro chce zbadać żelazo, ferytryne, tsh, ft3 i ft4, homocysteine, zastanawiam się czy ponawiać jeszcze magnez i AMH, bo ostatnio badalam to w grudniu... a we wtorek mam konsultacje z dietetyczka kliniczną i zastanawiam się, jakich jeszcze moze potrzebowac moich badań

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 11 lipca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia, umawiam się dopiero na przełom lipca i sierpnia :) zarezerwowałam 3 sierpnia wstępnie :) zdrówka dla Was ❤️

    Lilinka, oby nie przyszła! Może zamiast amh betę dodasz :) choć chyba amh nie ma co powtarzać 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca, 13:38

    Lexia lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3595 7165

    Wysłany: 11 lipca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Jeśli do końca dnia nie dostanę 🐒 to zrobię test, dzisiaj już bolał mnie brzuch jak na okres, potem bylam pewna, że już leci a tu nic nie ma, za ro mam od kilku dniu jakby takie mrowienie/ skurcze podbrzusza, jutro chce zbadać żelazo, ferytryne, tsh, ft3 i ft4, homocysteine, zastanawiam się czy ponawiać jeszcze magnez i AMH, bo ostatnio badalam to w grudniu... a we wtorek mam konsultacje z dietetyczka kliniczną i zastanawiam się, jakich jeszcze moze potrzebowac moich badań

    Magnezu na pewno nie, bo badanie go z surowicy nie jest wiarygodne - większość magnezu znajduje się w kościach i wewnątrz komórek, w krwi zaledwie 1% więc to badanie słabo odzwierciedla realne wysycenie magnezem - niedobory wyjda dopiero przy powaznych zaburzeniach elektrolitowych, a takie raczej dawałyby konkretne objawy ogólnoustrojowe.
    Jeśli już badać to magnez w erytrocytach, choć akurat w kontekście tego pierwiastka można założyć że wszyscy powinniśmy go suplementowac bo jest na bieżąco zużywany, więc badanie raczej mija się z celem. Jeśli dostałabyś wczesniej okres i zdążysz być przed wizytą w tym około 2-3dc to możesz zbadać LH, FSH i jakies androgeny jesli wczesniej nie badalas, np. DHEAS, testosteron. AMH z grudnia jest jeszcze dość aktualne 👍edit. Aaa, jeszcze glukoza i insulina na czczo do wyliczenia HOMA-ir i wykluczenia problemów z gospodarką węglowodanową! To dość tanie badania i myślę że przydatne do diagnostyki dla dietetyka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca, 14:14

    Monk@, pp2018, Lilinka, Dahlia lubią tę wiadomość

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • KasiaWitaminka Koleżanka
    Postów: 58 87

    Wysłany: 11 lipca, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka ja bym jeszcze zbadała wit D, widzę ze niski poziom dosyć miałaś ostatnio, a właśnie wit D3 koreluje z Amh, ja po 2ch miesiącach suplementacji w dużych dawkach kropelkami miałam poziom praktycznie ten sam, o 1punkcik wzrosło tylko i okazało sie ze robiłam błędy podczas suplementacji. Brałam jednocześnie z tranem i wit A, a to blokowało przyswajanie. Teraz wit D biore osobno i łącze tylko z magnezem, ktory pomaga sie jej przyswoić

    Lilinka lubi tę wiadomość

    👩🏼 (37) 6cs ⭐️
    cykl miesiączkowy i owulacja ✅
    morfologia, B 12, ferrytyna, żelazo, insulina, glukoza, Tsh - 1.61 ✅
    LH:FSH - 0,5 Fsh - 11, wit D - 36,7
    Amh - 0,66 🥹

    👨🏻 (40)
    nasienie ✅

    💕💍 marzec 2023r
    👶🏼 start starań marzec 2024r
    🍇 🥑 start diety płodnościowej maj 2024r

    💊 Fertistim, Nac, Koenzym Q10, laktoferyna, jod, tran, wit D+K , A+E, magnez, hepaset pro, dhea, olej z wiesiołka i czarnuszki, sok z pokrzywy i aleosu
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 11 lipca, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny… kolejny raz myślę sobie, że bzdur w szkole uczą, a takie przyswajanie witamin to o wiele ważniejsze informacje, niż funkcje trygonometryczne. Człowiek wchodzi w dorosłość, nie umie rozliczyć podatków (wiele osób nie wie nawet, że je płaci), założyć działalności czy zadbać i zdrowie…

    Lilinka, Namisa, Malamia, KasiaWitaminka, kasia97, bajkowadama, Katsue lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ