X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 19 lipca, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Przepraszam jeśli Cię uraziłam pytaniem jak się czujesz. W ogóle nie doczytałam stopki a w innych wątki oprócz tego nie wchodzę i zupełnie nie wiem co się dzieje u ciebie :(
    Nic się nie stało, aktualnie jestem po prostu zmęczona tym kołowrotkiem. 😅

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4705 5780

    Wysłany: 19 lipca, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Właśnie nie badałam wcześniej

    To zbadaj w 2dc ale przed przyjęciem hormonów;)

    Missi lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 19 lipca, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Nic się nie stało, aktualnie jestem po prostu zmęczona tym kołowrotkiem. 😅


    Na pewno będzie wszystko dobrze.
    Bardzo mocno trzymam kciuki

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 19 lipca, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy, niezmiernie mi przykro, że wciąż nie możesz cieszyć się spokojną ciążą, że jak już się w końcu udało, to co chwilę coś. Życie nie jest sprawiedliwe i choć dobrze o tym wszystkie wiemy, to po prostu nie chce się wierzyć, że jedną osobę może tyle spotkać… życzę Ci dużo siły, ściskam Cię bardzo mocno i mam nadzieję, że wszystko skończy się możliwie najlepiej 🫂❤️

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 19 lipca, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny, rozgośćcie się, jeszcze została 1/3 miesiąca, więc sporo :) jeśli chcecie, by dopisać Was do testowania, śmiało piszcie. Ja w przerwach w pracy i wieczorami podczytuję i uzupełniam, dalej średnio się udzielam, bo ciągle u mnie zjazd nastroju i po prostu brak mi sił. Ale jestem myślami z Wami i czekam na kolejne kreski.

    Paflina, Kinia92 lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 19 lipca, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wicher wrote:
    Cześć, mam nadzieję że mnie przygarniecie. Jestem mamą aniołka 💔 i zaczynam starania o drugie dziecko. To nasz drugi cykl starań, pierwszym razem się nie udało, w tym zaczęłam działać z testami owu (pierwszy raz w życiu 😅) ale nie za bardzo ogarnęłam temat - wydawało mi się że mam pik w 19 dniu standardowo 28dniowego cyklu - to nie za późno? 😅

    W pierwszą ciążę zaszłam bez problemu ale teraz jestem strzępkiem nerwów i czuję że się nie uda 🥲 Mam też 35 lat więc wiek też nie sprzyja…

    Planuje w kolejnym cyklu zrobić badania hormonów, żeby zobaczyć na czym 'stoję’. Myślicie że warto robić AMH na początku starań?

    Testować zamierzam 23.07 dzień przed spodziewaną 🐒
    Przykro mi z powodu Waszej straty 🫂

    No to tak… owulacja może się przesunąć, nawet jeśli masz regularne cykle, to raz na jakiś czas, ze względu na stres, wyjazd, chorobę - może się zmienić jej czas, więc 20dc jak najbardziej jest realny. Tylko wtedy nie spodziewałabym się 🐒 w 28dc, tylko około 34dc. Bo rozumiem, że swoje cykle niezbyt ogarniasz poza tym, że z reguły mają 28 dni? Nigdy nie sprawdzałaś kiedy miałaś owulację? Co do testów z domowego laboratorium, to ja ich używam i bardzo lubię, u mnie się pięknie wybarwiały i im ufam, facelle to też bardzo dobre testy, więc jeśli jedne i drugie pokazały pik, a wcześniej go nie było, to pewnie organizm się przygotowywał do owulki. To czekamy razem z Tobą 🤞🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 22:21

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Wicher Przyjaciółka
    Postów: 92 239

    Wysłany: 19 lipca, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Przykro mi z powodu Waszej straty 🫂

    No to tak… owulacja może się przesunąć, nawet jeśli masz regularne cykle, to raz na jakiś czas, ze względu na stres, wyjazd, chorobę - może się zmienić jej czas, więc 20dc jak najbardziej jest realny. Tylko wtedy nie spodziewałabym się 🐒 w 28dc, tylko około 34dc. Bo rozumiem, że swoje cykle niezbyt ogarniasz poza tym, że z reguły mają 28 dni? Nigdy nie sprawdzałaś kiedy miałaś owulację? Co do testów z domowego laboratorium, to ja ich używam i bardzo lubię, u mnie się pięknie wybarwiały i im ufam, facelle to też bardzo dobre testy, więc jeśli jedne i drugie pokazały pik, a wcześniej go nie było, to pewnie organizm się przygotowywał do owulki. To czekamy razem z Tobą 🤞🏼

    Nigdy nie wnikałam bardziej w kwestie cyklu bo jakoś nie miałam potrzeby. Cykle 28-29dniowe, bóle (raczej) okołoowulacyjne pokrywały mi się z szacunkami w apkach. Lekarze też nie widzieli żadnych problemów.


    Dzięki 🌹

    4cs ⏸️
    17.09 38,8 beta 12,8 prog
    19.09 112,66 beta

    Nadzieja umiera ostatnia.
  • Paflina Ekspertka
    Postów: 166 158

    Wysłany: 19 lipca, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Witam nowe dziewczyny, rozgośćcie się, jeszcze została 1/3 miesiąca, więc sporo :) jeśli chcecie, by dopisać Was do testowania, śmiało piszcie. Ja w przerwach w pracy i wieczorami podczytuję i uzupełniam, dalej średnio się udzielam, bo ciągle u mnie zjazd nastroju i po prostu brak mi sił. Ale jestem myślami z Wami i czekam na kolejne kreski.

    Dzięki!
    Ja już sama nie wiem kiedy okres powinnam dostać. Aplikacja wylicza mi że 29.07 dostanę okres a to znaczy że mój cykl ma trwać 22 dni xD wtf
    Ostatnie cykle były różne ale najkrótszy trwał 25 dni a nie 22
    Zakładam że jakoś 04.08 powinnam testować więc poczekam na wątek sierpniowy 🌼🌼🌼

    23.08- kropek 3,4mm, akcja serca widoczna
    05.09 - kropek 1,7cm 💕💕
    25.09 - kontrolka
    30.09 - genetyczne


    preg.png
  • Nieprzejrzysta Ekspertka
    Postów: 250 442

    Wysłany: 20 lipca, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja weekend zaczynam dobrą wiadomością - nie mam mutacji genu Mthfr 😀
    Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej myślałam że wyjaśni się skąd moje problemy ze sercem 🤔
    Miłego weekendu wszystkim 😊

    Darrika, Lexia, ellevv, Anulek84, pp2018, Kinia92, Britta lubią tę wiadomość

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -18.09.24 r. Prog. 29.61
    Beta 63.73 ❤️
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 7dpo 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2123 2093

    Wysłany: 20 lipca, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Hej dziewczyny, ja weekend zaczynam dobrą wiadomością - nie mam mutacji genu Mthfr 😀
    Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej myślałam że wyjaśni się skąd moje problemy ze sercem 🤔
    Miłego weekendu wszystkim 😊

    No to dobre wieści! Wiadomo, że z jednej strony bu się chciało już wyjaśnić, ale taka wiedzą to też w sumie krok do przodu w tych wyjaśnieniach, coś już wyklucozne można szukać dalej

    Nieprzejrzysta lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2123 2093

    Wysłany: 20 lipca, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, ja też nie widziałam na innych wątkach i myślałam, że wszystko u Ciebie cacy, Ach jaki los przewrotny, trzymam z całych sił kciuki żeby wszystko poszło w tą jedyna słuszna i dobra stronę!

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 20 lipca, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paflina wrote:
    Hej! Jestem tu nowa i trochę próbuje wbić się w wątek 😜 kiedy będziesz testować? Ja też odliczam dni. Moje ostatnie cykle wahały się między 29 i 25 i sama nie wiem kiedy okres powinien przyjść 😅
    No hej! 28 lipca mam 10 dpo, ale nie wiem czy wtedy zatestuje. Na pewno jeszcze w lipcu ale raczej chyba w ostatni dzień o ile 🐒 nie przyjdzie szybciej ;) a wiesz kiedy miałaś owu ? Monitoring, śluz? :)

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Paflina Ekspertka
    Postów: 166 158

    Wysłany: 20 lipca, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    No hej! 28 lipca mam 10 dpo, ale nie wiem czy wtedy zatestuje. Na pewno jeszcze w lipcu ale raczej chyba w ostatni dzień o ile 🐒 nie przyjdzie szybciej ;) a wiesz kiedy miałaś owu ? Monitoring, śluz? :)

    Pozytywny test owulacyjny mialam w nocy ze środy na czwartek(17/18.07). Nie miałam monitoringu. Zmiany w śluzie zawuzylam w czwartek ale nie powiem żeby było go jakoś bardzo dużo. Za to badam sobie szyjkę i w czwartek 18.07 i piątek była otwarta. Dziś juz jest zamknięta.

    Śmiałam się do męża że wszechświat nam sprzyja 🤣 myślałam że nie uda nam się poprzytulac wczoraj bo on od rana był w pracy a ja szłam na noc i myślałam że się miniemy. Ale odwołali mu jedno spotkanie i się udało 😂

    Kurcze to ja podobnie. Ja 28/29.07 też będę miala 10dpo

    Kinia92 lubi tę wiadomość

    23.08- kropek 3,4mm, akcja serca widoczna
    05.09 - kropek 1,7cm 💕💕
    25.09 - kontrolka
    30.09 - genetyczne


    preg.png
  • Ragazza Koleżanka
    Postów: 40 63

    Wysłany: 20 lipca, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki z 8dpo:
    Progesteron: 14,83 ng/mL
    Estradiol: 176,70 pg/mL

    Chyba jest ok?

    31 lat
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    Fertistim, omega 3, b12, cynk, d3, selen, olej z wiesiołka, Euthyrox25

    5cs
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 20 lipca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Witam nowe dziewczyny, rozgośćcie się, jeszcze została 1/3 miesiąca, więc sporo :) jeśli chcecie, by dopisać Was do testowania, śmiało piszcie. Ja w przerwach w pracy i wieczorami podczytuję i uzupełniam, dalej średnio się udzielam, bo ciągle u mnie zjazd nastroju i po prostu brak mi sił. Ale jestem myślami z Wami i czekam na kolejne kreski.

    Jeśli mogę prosić, to byłabym wdzięczna za wpisanie na testowanie tak 27.07 :)

    Ja w końcu 'zerwałam' z moim nieszczęsnym doktorkiem i czekam z niecierpliwością na wizytę w klinice xd zgodnie z Waszymi poradami poprosiłam o historię leczenia ale oczywiście wyniku seminogramu od męża nie dostałam... W przyszłą sobotę zrobimy to badanie na własną rękę bo mam już serdecznie dosyć tego lekarza :/

    Cykl mi powariował po dupku ale ciągle liczę na to, że jeszcze coś bedzie z tego cyklu :D

    bajkowadama lubi tę wiadomość

  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 20 lipca, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Jeśli mogę prosić, to byłabym wdzięczna za wpisanie na testowanie tak 27.07 :)

    Ja w końcu 'zerwałam' z moim nieszczęsnym doktorkiem i czekam z niecierpliwością na wizytę w klinice xd zgodnie z Waszymi poradami poprosiłam o historię leczenia ale oczywiście wyniku seminogramu od męża nie dostałam... W przyszłą sobotę zrobimy to badanie na własną rękę bo mam już serdecznie dosyć tego lekarza :/

    Cykl mi powariował po dupku ale ciągle liczę na to, że jeszcze coś bedzie z tego cyklu :D

    Dobrze zrobiłaś 👏😊

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4705 5780

    Wysłany: 20 lipca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Jeśli mogę prosić, to byłabym wdzięczna za wpisanie na testowanie tak 27.07 :)

    Ja w końcu 'zerwałam' z moim nieszczęsnym doktorkiem i czekam z niecierpliwością na wizytę w klinice xd zgodnie z Waszymi poradami poprosiłam o historię leczenia ale oczywiście wyniku seminogramu od męża nie dostałam... W przyszłą sobotę zrobimy to badanie na własną rękę bo mam już serdecznie dosyć tego lekarza :/

    Cykl mi powariował po dupku ale ciągle liczę na to, że jeszcze coś bedzie z tego cyklu :D

    Przejrzałam Twoje posty i widzę, że chcesz iść do Kliniki, jak dla mnie to na pierwszą wizytę powinnaś iść już z badaniami żeby móc zacząć działać. Na początek zrobiłabym:
    Morfologię, panel na anemię, homocysteine, lipidogram, próby wątrobowe, lh,FSH,prolaktynę, krzywe glukozy i insuliny najlepiej wszystko w między 2-5dc lekarz już wtedy ma jakiś obraz i można zacząć działać...

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 20 lipca, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś wie jaki powinien byc estradiol podczas starań? Badany w 5dc?

    Ja w 5dc mam 26,7 to chyba mało?
    To może mieć wpływ na problem z zajściem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca, 20:10

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 20 lipca, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Przejrzałam Twoje posty i widzę, że chcesz iść do Kliniki, jak dla mnie to na pierwszą wizytę powinnaś iść już z badaniami żeby móc zacząć działać. Na początek zrobiłabym:
    Morfologię, panel na anemię, homocysteine, lipidogram, próby wątrobowe, lh,FSH,prolaktynę, krzywe glukozy i insuliny najlepiej wszystko w między 2-5dc lekarz już wtedy ma jakiś obraz i można zacząć działać...

    Hej, bardzo Ci dziękuję za rady :D większość z wymienionych przez Ciebie badań mam już zrobionych, ale dorobię jeszcze aktualne AMH i krzywe glukozy :) plus od męża seminogram, bo poprzedni doktorek nie chce mi wyników dać a już nie chce mieć z nim nic wspólnego xd

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4705 5780

    Wysłany: 20 lipca, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Dziewczyny czy któraś wie jaki powinien byc estradiol podczas starań? Badany w 5dc?

    Ja w 5dc mam 26,7 to chyba mało?
    To może mieć wpływ na problem z zajściem?

    Jak na moje oko trochę nisko jednak w poprzednich cyklach byłaś na stymulacjach letrozol obniża estriadiol więc narazie bym się nie przejmowała powtórz 7 dpo z progesteronem

    MałaMi91 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ