Forum Starając się - ogólne List do Świetego Mikolaja
Odpowiedz

List do Świetego Mikolaja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lussy Koleżanka

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    " Kochany Swiety Mikolaju"
    ...
    Nigdy nie pisalam listu do Nicolasa, mialam to szczescie, ze rodzice starali sie spelniac moje marzenia(ktore byly niewygorowane). W tym roku bylam troche niegrzeczna, pomoglam kilku osoba...
    Mam kilka marzen,ktore powtarzam gdy widze spadajaca gwiazde, gdy zdmuchuje swieczki na urodzinowym torcie, oraz gdy mysle o swietach.
    * Chcialabym byc silna i rozwazna by wychowac moje pociechy na dobrych ludzi
    *chcialabym kochac zawsze i byc kochana
    *chcialabym mojemu najukochanszemu mezczyznie podarowac najwiekszy cud swiata
    A poza tym dom z ogrodkiem, miliony w totolotku, podroze zagraniczne, wymarzony slub i takie tam drobiazgi...
    ♡♡♡♡♡♡♡♡♡
    Najwazniejsze by serca miec dwa ;)

Dziewczynki napiszecie swoje listy?
    Moze zdaze jedno testowanie 2/3grudzien drugie 27/28 grudzien

♡♡♡♡♡♡

Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

hvr5rsu.png

ovufrien
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje jedyne marzenie jest takie jak kazdej z Nas. Chciałabym też mieć normalną rodzinę, przeprowadzić się, no i wyzdrowieć chociaż to niemożliwe.

29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

wnidio4pt1tnqdku.png

atdcmg7y2012gdqt.png
  • Isia93 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam jedno zyczenie, chyba kazda wie jakie:-)

zAgatka lubi tę wiadomość

ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:53

Evaa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego