Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:22

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w całym cyklu też miałam więcej,ale zużytych w tym cyklu nie liczę :) przyznam z testami ciążowymi mnie pobiłaś w tym cyklu, ale nie będę się ścigać :D matko w mojej klatce na 6 meszkań 4 mają małe brzdące...przyznaję się, że zawsze wchodząc i wychodząc z klatki macam te wózki z myślą, że przejdzie to na mnie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 19:24

    nick nieaktualny, Daisy, Basik122, Madlene84 lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • gagatka Przyjaciółka
    Postów: 63 21

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    u mnie chyba nie będzie sensu testować, bo cykl prawdopodobnie bezowulacyjny. Jakaś masakra... :( nie wyznaczyło owu, chociaż wydawało mi się, że była, ale po wykresie nic nie widać. Temperatura niska jak na moją FL, więc poczekam chyba na @. Nie wiem czy nie iść do gina, sprawdzić czy torbiele się nie pojawiły...
    Ogólnie lipa, czekam na następny cykl...

    Aniołek 15.07.2014 [*] 10/8 tc

    158cd6493ea9e9f08104cb7f152e0471.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim jeszcze nie, haha ale jeśli w tym cyklu się nie udało z Groszkiem, to coś czuję, że w następnym zostanę mistrzem testów owulacyjnych haha :D

    gagatka ovu nie zawsze wykryje owulację, serio! Dopóki nie ma @ jest nadzieja. Czasem takie na pierwszy rzut oka stracone cykle są udane :) trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 19:30

    Fatim lubi tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zana bardzo mi milo. :) :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 19:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:22

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy to ja poproszę kopa z nasieniem na stopie :D

    Daisy lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyłączam się do prośby Fatim:-) haha Nona jak często ta witb6 w ciągu dnia?

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:22

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cały cykl??

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Dziewczyny 3 dzień z rzędu wychodzą mi negatywne testy owulacyjne, ale muszę wam się przyznać, że przyszło do mnie 13 testów owulacyjnych i 1 ciążowy i diabeł się we mnie obudził >:] będę testować do soboty- niech żyje rozrzutność :D !!!
    W sumie mam na stanie 15 testów owu i 4 ciążowe :P nieeee ja nie mam problemu z głowa...


    hehe niezlla jestes :) racja niez zyje rozrzutnosc :) jak to mowia " na bogato " ;)

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    z ludowych metod:
    migdały i lamkpa wina do owu-na endometrium
    ananas i morele po owu-na zagnieżdżenie


    A powiedz mi czy tego ananasa to mogę mieć w postaci soczku czy musi być owoc a morele to suszone? Pierwszy raz czytam że ananas i morele sa dobre na zagnieżdżenie dla tego sie pytam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 20:25

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a słyszałyście coś kiedyś na temat jodu i tapioki?

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:21

    Bąbelek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny wczoraj pocieszałam a dzisiaj sama się ledwo trzymam w pionie...odwiedziłam dzisiaj kolejnego lekarza w przeciągu 2 mies ponoc też taki super...i wiecie jestem już załamana 3 lekarzy 3 znawców a każdy co innego....jeden nawalił mi we wrześniu leków,dupków i witamin, 2- chciał od razu odsyłać do prywatnej kliniki niepłodności na turnusik a dzisiejsza gwiazda kazała mi się wyluzować i poczekać jeszcze z pół roku i dopiero diagnozować. jejku kogo tu słuchać, wszyscy mają mnie w dupie a staram się juz ze 2 lata.
    jedyna pozytywna rzecz to pęknięty pęcherzyk.

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha, no to spróbuje w tym cyklu może coś z tego będzie:-)

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zana kop w dupe z nasieniem to chyba nie ta dziura :D

    Do jutra kochanienkie! ♡♡♡

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha właśnie mój poleciał po morele i ananasy do marketu:)

    nick nieaktualny, Bąbelek lubią tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znoszę suszonych moreli :/ a jak długo i ile pić sok z ananasa ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ