X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj choroba się zbiera... Mam 37,1 (pod pachą oczywiście :P) a gardło mnie rano bolało, katar też miałam rano a cały dzień przelewa w brzuchu. Koleżanka miała ostatnio grypę żołądkową a wczoraj się z nią widziałam, mam nadzieję, że nic nie złapałam, bo w poniedziałek mam robić badania :( błagam dajcie mi jakieś złote rady jak się szybko podleczyć i nie zmienić wyników badań jakimiś lekami ?!

    Daisy lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:21

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam suszone morele...i swiezego ananasa...dodaje jeszcze garsc winogron i lyzke miodu albo garsc rodzynek...

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim ja tez od rana smarki, bol gardla i ogolne lewostronne wywiniecie ;) zdrowka! ♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:44

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Tak, stężenie jodu we krwi ma pływ na prawidłowe funkcjonowanie tarczycy.
    Konsekwencją niedoboru jodu jest zmniejszenie syntezy T3 i T 4 i rozwój niedoczynności tarczycy.
    Dlatego warto spożywać produkty bogate w jod: ryby morskie, owoce morza. (ja staram się ryby jeść codziennie czy to szprotka czy makrela czy tuńczyk czy łosoś).
    Pobieranie jodu przez tarczycę może być zakłócone przez obecność goitrogenów w niektórych produktach. Właśnie maniok i tapioka zawierają dużo goitrogenów. Ale też fluor w paście do zębów czy dym papierosowy.
    Dzięki Kochana za informacje :-)

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Dziewczyny 3 dzień z rzędu wychodzą mi negatywne testy owulacyjne, ale muszę wam się przyznać, że przyszło do mnie 13 testów owulacyjnych i 1 ciążowy i diabeł się we mnie obudził >:] będę testować do soboty- niech żyje rozrzutność :D !!!
    W sumie mam na stanie 15 testów owu i 4 ciążowe :P nieeee ja nie mam problemu z głowa...

    Fatim, u mnie tez poki co negatywy. :/ i tez zamierzam robic jeszcze przez najblizsze 5dni. Ale za to sluz robi sie rozciagliwy wiec jest nadzieja. :)

    Ech dziewczyny, jak nie urok do sraczka, nawrot hemoroidow, bol, pieczenie, ogolem masakra. Pora wyciagnac z szafki proctohemolan.
    Rano bylam na zdjeciu szwow po wyrywaniu i facet dal mi zastrzyk z lekiem i wsadzil tabletke i bol minal po chwili, zero ketonalu, zero apapu (tfu tfu!).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 21:13

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 6 listopada 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi, bo nieszczęścia chodzą param. Nona w takim razie mi już sok nic nie pomoże, chyba że nie chodzi o 2 dni bezpośrednio po owulce

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 6 listopada 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O morelach i ananasie nie słyszałam. Od przyszłego cyklu może spróbuję :) Witaminę B też jem. W tym cyklu dorzuciłam do swojego menu witaminowego witaminę D, bo mało na słońcu bywam a i ryby ostatnio tylko chude jem a podobno powinno się ją przyjmować w miesiącach zimowych.

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 listopada 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na in vitro skazali w 2 cs i niebawem przyjdzie pora pomyslec o tym na powaznie ;)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 6 listopada 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczniesz myślec o tym poważnie i bum zaciążysz za chwilę jak to już bywa :P
    Może to jest metoda żeby od samego początku zacząć myśleć o in vitro to natura na przekór naturalnie nas zafasolkuje ;)

    Daisy lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 6 listopada 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Szukałam w innych postach, ale nie znalazłam, a wiem że Wy wiecie ;p

    Kochane mam zamiar po poronieniu iść zbadać tarczycę. Czy to musi być jakiś konkretny dzień cyklu? W Katowicach jest promocja i TSH, FT3, FT4 jest za 29 zł z pobraniem...

    Chyba też skorzystam z tej promocji. I do tego zbadam progesteron i prolaktyne...

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak :-)
    http://sla.pl/pakiet-badan-tarczycowych-29-zl/?utm_source=wp&utm_medium=mailing&utm_campaign=tarczyca

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje to tak, więc chyba warto. Ja jeszcze żadnych badań nie robiłam ale chyba po prawie roku starań i poronieniu w między czasie trzebaby o tym w końcu pomyśleć.

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:22

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za bete place 50 zl :D

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    50 zł... sporo, ja w ŚLA płaciłam chyba 30 zł niecałe.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah kur... Fatim sie dobrałysmy... jakim cudem to nie wiem. U mnie dzis w dalszym ciagu tez test negatywny, ale wczoraj zamowilam nowe, pewnie beda jutro, wiec przyjdzie zapasik 15+5 ciazowych ahahhaha i chociaz juz im nie wierze to bede robic do upadlego :P wciaz ladny sluz, chyba dzis nawet ladniejszy, wiec heja, ide gwalcic meza, jak wroci :P

    Fatim lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:21

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ