Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka z rana :) gratulacje za bete udana :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula nieeee! Cos Ty! Ok 14 ma byc beta i wtedy zobaczymy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie @


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia a u Mnie ani @ ani objawy ciązowe :( masakra.....

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CHYBA ZARAZ ZEMDLEJE!!!!!!!!!!!! PINK EXPRESS
    o6nx5iu5ta3v_t.jpg

    Isia93, D., nick nieaktualny, mała.mi, nick nieaktualny, november123, MiSia :), vercia, Madlene84, Morwa, Brawurka84, mała2930, Fatim, nick nieaktualny, małaMyszka, zabcia2806, nick nieaktualny, Maczek, nick nieaktualny, monia91, olusia24, maaadzik1207, julita, Robotka1, Basik122, Bąbelek, agniesja, Mimi86, zielarka, zwei_kresken lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek puki nie ma @ to jest nadzieja:-) trzymam kciuki:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja powinnam jutro testować, ale coś czuję, że @ przyjdzie jeszcze dziś.


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    daisy pieknie gratuluje....ciekawe ile ja bede czekac na drugiego potomka?? heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy dawaj znać od razu jak beta! :) Strasznie się cieszę, że Ci się udało :)

    Mam nadzieję, że jak ja zacznę znowu staranka to już żadnej znajomej mi osóbki tutaj nie będzie!! :)

    Daisy, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Przecież piękny wykres masz:))

    wykres ładny, ale od rana bolą mnie jajniki strasznie, ból typowy jak przy @


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję :)

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje:) Super wieści z rana.

    Daisy czekam na Twoją betę:)

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. wrote:
    wykres ładny, ale od rana bolą mnie jajniki strasznie, ból typowy jak przy @

    ale chyba ból jak na miesiączkę może też występować na początku ciąży ? :P

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 13:40

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    Daisy co ja patrzę :O :O Cudnie <3 <3 czekam na wieści po wynikach z bety :) powodzenia i po cichu gratuluję :)
    Serdecznie gratuluję tym którym się powiodło i mają swojego Groszka <3 <3 pod serduchem <3 za oczekujące 3mam kciuki :) a te do których przyszła @ wspieram i dziewczyny nie poddajemy się <3 w końcu się uda :)
    U Nas wg. USG dziś zaczynamy pełen 10tc <3 mam nadzieję, że z Maluszkiem ciągle wszystko OK <3
    Na długi weekend byliśmy u teściów no i ogłosiliśmy dobrą nowinę :) teściowa się z radości popłakała chociaż ma już 3 wnucząt i teraz na dniach urodzi się kolejne :P to chyba jednak Nasze nieskromnie pisząc jest bardzo wyczekane :)
    Kolejne wizyty mamy dopiero za 2 tyg w poradni genetycznej i za 3 tyg ale to już u lekarza :) tyle jeszcze dni przed Nami ciężkie jest to wyczekiwanie.
    Ogólnie czujemy się dobrze i staram się wierzyć, że jest DOBRZE <3 <3 z dnia na dzień coraz mniej nasilone objawy ale to może dlatego, że coraz bliżej II trymestr - oby :)
    pozostaje czekać <3
    PS: dziewczyny którym się udało, nie wiem jak jest u Was z lekarzami na NFZ ale nie dajcie się spławiać i postarajcie się by pierwsze USG mieć między 6-8tc a nie dopiero po 10tc..nie chcę nikogo straszyć ale lepiej wcześnie wiedzieć czy z ciążą oki a dobrze przyrastająca beta nie zawsze świadczy o prawidłowym rozwoju ciąży bo czasem hcg w krwi rośnie a jest tzw. puste jajo płodowe. ostatnio nawet czytałam artykuł, że pierwsze USG powinno być między 6 a 8tc by stwierdzić kolokwialnie pisząc czy ciąża jest żywa..To tak w ramach dobrej rady broń Boże nie chciałam nikogo wystraszyć !!
    Pozdrawiam i zostawiam wiruski 2777688r4ast3gv53.gif2777688r4ast3gv53.gif2777688r4ast3gv53.gif

    nick nieaktualny, Daisy, czekolada:), MiSia :), Maczek lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się zazieleniło ;) gratulacje dziewczyny !

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wysyp!! Bosko, gratulacje dziewczyny!!!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina27 wrote:
    daisy pieknie gratuluje....ciekawe ile ja bede czekac na drugiego potomka?? heh

    Paulinko doczekasz sie na pewno! :)
    U mnie bylby porod w lipcu jak pierwszej cory :D tylko roznica przeogromna bedzie az 8 lat :/ u Ciebie na pewno duzo duzo mniej :)

    Jejku z nerwow az mi zimno :D

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Paulinko doczekasz sie na pewno! :)
    U mnie bylby porod w lipcu jak pierwszej cory :D tylko roznica przeogromna bedzie az 8 lat :/ u Ciebie na pewno duzo duzo mniej :)

    Jejku z nerwow az mi zimno :D

    Daisy u mnie różnica wieku będzie 12 lat ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuje Wam bardzo za wsparcie ;) <3
    Trzymam kciuki za Was wszystkie i mam nadzieję że niedługo wszystkie znajdziecie się na fioletowej stronie ;)
    Buziaki <3

    Daisy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ