X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie jestem herbatożłopem. Piję różne, czarną, zieloną, melisę, teraz często grzańce :) Mieszkając pewien czas w Anglii zaraziłam się piciem herbatki :) Teraz sobie nie wyobrażam dnia bez kubka gorącej, aromatycznej herbaty.
    Dziewczyny, wiadomo, że wszystko w nadmiarze szkodzi - kawa, herbata, alkohol, sól, cukier, tłuszcz. Ale chodzi o to, żeby zachować umiar we wszystkim. Nie dajmy się zwariować. A każdy albo rezygnuje, albo nie wg swoich preferencji. Ja sama na początku starań rezygnowałam ze wszystkiego co niezdrowe, teraz nie świruję, żyć trzeba normalnie.

    Minja serdecznie gratuluję II kreseczek, spokojnej ciąży życzę!

    Dziewczyny, na każdą z nas przyjdzie pora, wierzę w to!

    pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:25

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Magda_lena88 bardzo fajnie ze wciaz zaglądasz do nas. powodzenia na usg :-) idziesz ze swoim facetem?
    Kochana ja o Was pamiętam każdego dnia mimo tego, że mnie tutaj mniej bo po prostu jakoś męczy mnie zbyt długie siedzenie przy kompie ot taki plus zdrowotny ciąży :) Wiem, co czujecie kiedy za każdym razem przychodzi @ później nowy cykl i tak w kółko..my walczyliśmy prawie 4 lata w tym jedną ciążę straciliśmy na wczesnym etapie..teraz jesteśmy w 8t+2dz (9tc) mam nadzieję, że z Maluszkiem ciągle wszystko OK ale pozostaje czekać do jutrzejszej wizyty. Niepokój, stres, strach jest i pewnie będzie aż do samego końca i później jak już bobas będzie na świecie - taka rola matki :P ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze :) i chociaż wiem, że takie pozytywne nastawienie jest ciężkie to staram się jak mogę i mocno wierzę to, że Każdej z Was się uda :)
    Co do tego czy idę z facetem to tak, mąż stwierdził, że idzie ze mną bo też chce zobaczyć Nasze Serducho na żywo :P pomimo tego, że teraz jeszcze będzie ostatni raz USG dopochwowe..ale jeśli chce iść nie zabronię mu a nawet się cieszę bo będzie mi lżej :) a lekarz jak pytałam na ostatniej wizycie nie ma przeciwwskazań na obecność partnera :P w końcu chodzę prywatnie to spróbował by mieć :P
    A co do zakazów i nakazów..nie można dać się zwariować, bo kurcze to wyglądałoby tak, że po domniemanej owulacji nic tylko wegetować i czekać albo na @ albo na II kreski a trzeba żyć - żyjąc :) ja w sumie alkoholu ogólnie nie piję więc tutaj się nie wypowiem, ale co do herbaty to dość sporo jej piłam bo np. nie pijam kawy...co do diety to jakoś nie szalałam i jadałam to co zwykle no i chodziłam sobie na moją ZUMBĘ :) co prawda Nasz cykl był stymulowany CLO bo nie zawsze naturalnie pęcherzyki rosły i pękały ale i tak cieszę się, że udało Nam się "prawie" naturalnie :) bo to był ostatni cykl z farmakologią i już nawet po necie szukałam klinik i cen inseminacji..a tutaj taki CUD :)
    Damy radę !! I Każda z Was zobaczy te upragnione II krechy i pięknego brzdąca na USG chociaż na pierwszym i na drugim usg u mnie to była taka słodka kreseczka <3 może teraz już bardziej nabrał bobas kształtów :) zobaczymy :)
    PS: proszę 3majcie jutro za Nas kciuki <3
    989318pgqolztaen.gif

    Nona, november123, Daisy, Mimi86 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, cytrusy są zakazane? jak to? nie miałam pojęcia


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:25

    mana lubi tę wiadomość

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć, zaraz zaczyna się sezon mandarynek, więc będę musiała zachować umiar :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona przepraszam, może faktycznie za daleko poszłam i za to przepraszam, ale to magiczne odpręż się, a zajdziesz, które wyjątkowo irytuje działa. Ile jest przypadków, że już para odpuściła, di in vitro się szykowali i kobieta jednak zaszła. Oczywiście jak są duże problemy to, to nic nie da, ale brzy ich braku jest wskazane. Nawet głupie myślenie o danej rzeczy może nas zablokować, albo spowodować poważne rzeczy. Może słyszałaś o samospełniającej się przepowiedni? To też jedna z zasad, którymi się wróżki posługują, ale nie o nich. Na tyle uporczywie myślisz o danej rzeczy, że nieświadomie robisz wszystko żeby do tego doszło. Sytuacje typu kobieta wmówiła sobie, że ma raka i umarła. Brzmi absurdalnie, ale się zdarzają. Potęga podświadomości jest ogromna i ma też spore znaczenie przy staraniach. Wiesz o tym, że w tych lepszych ośrodkach przed in vitro obowiązkowe jest spotkanie z psychologiem? Też po to żeby zobaczyć, czy przyczyną nie jest blokada psychiczna, szczególnie polecane jest to u par, które mają idealne wyniki, a nie wiadomo dlaczego nie zachodzą.

    Katarzyna87, Daisy lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Marutka Przyjaciółka
    Postów: 105 107

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    poproszę o dopisanie mnie na 7 listopada :) to będzie dzień po urodzinach mojego męża - mam nadzieję, że dostanie spóźniony prezent :)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:25

    Evaa, Morwa, mana, Minja lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wtrącę się :P

    luzzzz ... "kobieto wrzuć na luzzz" oj tak .. wiem działa jak płachta na byka :D
    nie nawidziłam takiego pocieszenia...

    ale wiecie co.. ja w cyklu w którym sie udało juz od owulki spisałam ten cykl na straty i skrupulatnie planowałam następny.. mieliśmy iść do kliniki na5- te badanie nasienia, dzwoniłam, zapisałam nas do endo , byliśmy znów u urologa... planowałam ciągle następny cykl... którego jak sie okazało 2 tyg później nie było i nie bedzie mam nadzieje :)
    życze Wampowodzenia kochANE i WIEM jak wam ciężko i wiem jak czasem niektóre słowa wprowadzaja w szał - a zwłaszcza rodziny, która wpadła, albo zaszła w pierwszym miesiącu starań i wielce udziela "złote rady " wwwwrrrr. i nie mają nawet grama pojęcia o problemach zwiazanych zpoczęciem

    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 12:02

    Daisy lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minja wrote:
    Wyszły mi rano dwie wyraźne krechy !!! Yupiiii :D
    GRATULUJĘ ;)

    Minja lubi tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w listopadowym wątku ;) ja odpuściłam totalnie jak wiecie co niektóre z innego wątku ;) nie wiem czy będę testować w tym miesiącu bo nie wiem kiedy @ przyjdzie pod odstawieniu leków, ale zapisuję się do listopadówek :D chociaż wielkich nadziei nie wiążę.
    Powodzenia wszystkim :*

    Minja gratuluje :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 12:09

    Minja lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nona sie nie nakreca...po prostu sie cieszy ze majstruja dzidzie... to dopiero 3 ci cykl wiec... normalne.... tym bardziej ze ma instynkt maciezynskii i to przemawia...uwazam ze to zdrowe buziaki

    p.s mam nadzieje ze na urodziny bedziesz miala swoj prezent ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 12:11

    mana lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Listopadowe Groszki !!!! Szukałam listy z boćkami ale nie znalazłam ;( ile juz w listopadzie jest pozytywnych testów? Oczywiście ciążowych?

    Daisy lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista jest na 1 stronie :) Jeden zaznaczony i jeden dzisiejszy ;) Poprawcie mnie jak coś namieszałam :P Z moich rachunków 2 boćki :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 13:24

    karen85, Carmen.92 lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sa groszki nie bocki ;) mamy dwa. Lista TYLKO na pierwszej stronie. Pouzupelniam jak wroce z pracy :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kawy nie pijam bo nie lubie. Herbate pije tylko w okresie zimowym i to sporadycznie. Poje duzo miety i zielonej kawy czasami. Cytrusy lubie.

    Przed pierwsza ciaza obzeralam sie pomaranczami i potrm caly poerwszy ttrymestr

    Tak wiec nie popadajmy w paranoje bo wyjdzie ze nie wolno nam nic jesc i pic jak tylko korzonki bez gmo i woda najlepiej 150 razy filtrowana

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 13:25

    Maczek, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:21

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ