X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe mamusie
Odpowiedz

Listopadowe mamusie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe - masz rację !!!
    Dziewczyny są tu meeeega !
    Można się duuużo nauczyć - ja nauczyłam się o swoim organizmie bardzo wiele, w trudnym dla mnie czasie (złe wyniki męża) dostałam tu cenne porady, pomoc, wsparcie ... <3

    kaarolaa, Malinkowe oczekiwanie, Andzia33, eunika, kierzynka, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja trafilam na ovu bo szukalam programu do prowadzenia wykresu i tak trafiłam tutaj. podobało mi sie jak dziewczyny otwarcie o tym wszystkim rozmawiaja, zadna nie ma pretensji, nie kłoca sie, tylko sa dla siebie opoka i dziela sie doswiadczeniem...tutaj duzo mi pomogłyscie, dowiedzialam sie bardzo duzo o hormonach, o metodach leczenia, tutaj dziele swoje smutki i radosci, chociaz jej jest duzo mniej...ale bedzie dobrze bo mamy siebie :)

    Malinkowe oczekiwanie, maximka84, Andzia33, eunika, kierzynka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo w końcu kto Cię lepiej zrozumie niż kobieta która przechodzi przez podobną historię? Ja nawet ze swoją przyjaciółką nie rozmawiam na temat starań i swoich perypetii z tym związanych. No bo cóż ona może mi powiedziec, skoro ona nawet nie myśli jeszcze o dzieciach. Zanudziłabym ją na śmierc :-D

    kaarolaa, Andzia33, eunika, Iwka lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co - własnie prze to bedziemy wspanaiłymi rodzicami :D

    Malinkowe oczekiwanie, Andzia33, eunika, amela, kierzynka, Iwka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    Kochane :-* nie wyobrażam sobie tego jakbym przypadkowo nie trafiła na ten portal. Dajecie tyle ciepła i wsparcia. To cudowne jak ktoś obcy stoi za tobą murem i tak wspiera. Chociaż Wy już dla mnie wcale a wcale nie jesteście obce mimo że wirtualne! :) Dziękuję Wam z całego serducha! <3

    łezka mi poszła...
    czuję dokładnie tak samo!

    Malinkowe oczekiwanie, kaarolaa, eunika, Iwka lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że tak Kaarolaa! :-* <3

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    No bo w końcu kto Cię lepiej zrozumie niż kobieta która przechodzi przez podobną historię? Ja nawet ze swoją przyjaciółką nie rozmawiam na temat starań i swoich perypetii z tym związanych. No bo cóż ona może mi powiedziec, skoro ona nawet nie myśli jeszcze o dzieciach. Zanudziłabym ją na śmierc :-D
    a u mnie kolezanki bez problemow zachodzily i rodziły dzieci, chociaz pytaja sie jak tam postepy to nie wiedza na czym to wszystko polega bo same tego nie przechodziły, a tu wiemy o staraniach bardzo duzo...

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 15 listopada 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też koleżanki zachodziły w ciążę na zasadzie "chcę i mam" i nie wiedzą jak to jest, kiedy nie wychodzi. Denerwuje mnie, kiedy ciągle pytają mnie kiedy ja będę w ciąży. Odpowiadam im wtedy, że jak przyjdzie czas to będę. Nie chcę im się tłumaczyć, wolę pogadać z Wami.

    maximka84, Andzia33, kaarolaa, deJzi, Iwka lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 15 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka musi byc duży przyrost bety!
    Trzymam kciuki!

    Malinkowe oczekiwanie, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    U mnie też koleżanki zachodziły w ciążę na zasadzie "chcę i mam" i nie wiedzą jak to jest, kiedy nie wychodzi. Denerwuje mnie, kiedy ciągle pytają mnie kiedy ja będę w ciąży. Odpowiadam im wtedy, że jak przyjdzie czas to będę. Nie chcę im się tłumaczyć, wolę pogadać z Wami.


    ...ja przez takie pytania też przestałam w sumie z co niektórymi osobami mieć cokolwiek do czynienia ...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 15 listopada 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo. I co okazja to: i życzymy dziudziusia bo już chyba najwyższy czas o tym pomyślec - kurka tyle tylko że my już tyle czasu o tym "myślimy" :-/ ehh... może w te święta mnie to ominie. Albo będę miała ciętą ripostę, że już nie musimy myślec ;)

    Andzia33, eunika, Iwka lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 15 listopada 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33, czy to oznacza, że beta negatywna? A @ przyszła? Bo wiesz jak mówia, póki nie przyszła to jest nadzieja :)

    A mi się dzisiaj śnilo, że karmiłam piersia śliczne dzieciatko :) To że ten sen się spełni jest pewne, kwestia tylko kiedy.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ma podwyższoną lepkość plemników, małą ich żywotność już nie mówiąc o ruchliwości. Dodatkowo ma tylko 6% prawidłowo ich zbudowanych. Od wczoraj faszeruję go witaminkami i liczę po cichutku na cud. A wszyscy w koło tylko się dopytują czy to już i że słabo nam idzie że co to ma być :( makabra z nimi :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 15 listopada 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaS wrote:
    Mój mąż ma podwyższoną lepkość plemników, małą ich żywotność już nie mówiąc o ruchliwości. Dodatkowo ma tylko 6% prawidłowo ich zbudowanych. Od wczoraj faszeruję go witaminkami i liczę po cichutku na cud. A wszyscy w koło tylko się dopytują czy to już i że słabo nam idzie że co to ma być :( makabra z nimi :(

    Wcale nie pomagają, a jeszcze bardziej stresują ludzi :-/

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 15 listopada 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Andzia33, czy to oznacza, że beta negatywna? A @ przyszła? Bo wiesz jak mówia, póki nie przyszła to jest nadzieja :)

    Beta 0,10,byłam na usg ,nie ma szans na nic w tym cyklu,@ jeszcze nie ma,pewnie w niedzielę.

    Sen piękny,życzę szybkiego spełnienia!

    Topola, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 15 listopada 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wpadła do mnie koleżanka z wielkim brzuchem ;do pracy[taka,co widzimy się raz na rok]i od razu stwiedzenie,,a ty co? miałaś się starac?
    przy moim wczorajszym dole,to tylko stwierdziłam ,że najwidoczniej teraz zachodzą ci co sie nie starają .Ona ma 39 lat dwoje dzieci 16 i 13

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się trochę boję bo od tygodnia boli mnie jajnik, a przed wczoraj miałam takie klucie ze az mnie zgielo, a do dzis dalej pobolewa,a owulacja już była bo temperatura dzis skoczyła, mam wielką nadzieję, ze się udało, tak bardzo bym chciała, czuć serduszko pod sercem,nie potrafię zapomnieć o dziecku które poroniłam,eeh

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 15 listopada 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe, jak tam wyniki bety? Miałaś mieć koło 18, czy coś mi się pomyliło? Czekam z niecierpliwością na pozytywne wiadomości :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki jest aktualny stan listy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe - czekamy na wynik !!!
    :)

    alma lubi tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ