X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe mamusie
Odpowiedz

Listopadowe mamusie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Karola tempka pięknie w górę idzie... A mi też dziś podskoczyła he ..bawi się ze mną..
    boje sie ze moja tez znow bedzie sie bawiła, najgorsze jest to jak jednego dnia ładnie jest na gorze a nastepnego spada do poziomu sprzed 2 dni...a u mnie takie skoki to norma jest...

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się w tym cyklu bawi jakoś he

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 listopada 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mierzę temperatury od kilku miesięcy. Może w grudniu znów zacznę, fajnie było ją obserwować :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest moj 3 cykl z mierzeniem, powiem szczerze ze to moj jedyny wyznacznik kiedy jest owulacja, sluzu brak, bol czasami jest czasami go nie ma... temperatura mi pomoga sie utwierdzic w tym, ze owulacja jest zawsze w 13, 14 dc... tak jak sadziłam przez 2 lata...

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 listopada 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem, że owulacje mam 15/16 dnia. śluz mam książkowy, w każdym cyklu poza tym miałam również bóle owulacyjne. Także u mnie wszystko jest jasne i dlatego odeszłam od mierzenia.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Ja wiem, że owulacje mam 15/16 dnia. śluz mam książkowy, w każdym cyklu poza tym miałam również bóle owulacyjne. Także u mnie wszystko jest jasne i dlatego odeszłam od mierzenia.
    zazdroszcze :) ja mam z tym problem niestety...

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 listopada 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się podobało mierzenie ze względu na obserwacje temperatury po owulacji- spadnie, nie spadnie. Zawsze nieznacznie spadała mi dzień przed lub do okresu była stale podwyższona,a mimo to @ przychodził.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to już mogę na @ się szykować, cycki mi rozsadza, jedyne co mnie zaniepokoiło, to to ze poczułam takie ciągnące kłucie od pempka w dul, trwało chwile,może to od pęcherza, nie wiem.

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 20 listopada 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Amela a miałyśmy testować razem ;)
    Wiem Kochana, ale musze zrobić dzień wcześniej żeby lekarzowi ewentualnie powiedzieć :)
    ale bede z Tobą w sobotę Kochana nic się nie bój i wchodzę do Ciebie a tam zielona kropka :) <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 20 listopada 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    ja to już mogę na @ się szykować, cycki mi rozsadza, jedyne co mnie zaniepokoiło, to to ze poczułam takie ciągnące kłucie od pempka w dul, trwało chwile,może to od pęcherza, nie wiem.
    Spokojnie Kochana taki spadek to nie spadek dopiero 6 dpo :) jeszcze może odbić <3

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie,nie to co mi,u mnie juz praktycznie zero szans by odbila,niestety

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 listopada 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Ja wiem, że owulacje mam 15/16 dnia. śluz mam książkowy, w każdym cyklu poza tym miałam również bóle owulacyjne. Także u mnie wszystko jest jasne i dlatego odeszłam od mierzenia.
    Ja mam to samo dlatego na mierzenie temperatury sie nie zdecydowałam :)
    zobaczymy :)

    Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z was była na lekach stymulujących owulację??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmartwiło mnie bardziej to kłucie :(, bo ból piersi to normalne w tym czasie eeh :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    zmartwiło mnie bardziej to kłucie :(, bo ból piersi to normalne w tym czasie eeh :/
    kłucie to moze byc obiaw rozciagania sie macicy takze narazie tym sie nie przejmuj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aah nie mam wyjścia, muszę wytrzymać do przyszłego tygodnia :(,
    kaarola, mowisz, ze rozciąganie macicy, po owulacji to normalne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki rozciagajacy bol moze byc oznaka ciazy, macica sie wtedy powieksza i przygotowuje dla fasolki...czekaj cierpliwie, bedzie dobrze :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 20 listopada 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Spokojnie Kochana taki spadek to nie spadek dopiero 6 dpo :) jeszcze może odbić <3
    Hihi no przecież wiem Kochana :D
    Coś czuję, że ja też zatestuję w piątek, a co!? Albo nie! Aaaa sama nie wiem :D

    amela lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 20 listopada 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyliło mi się, miało to dotyczyć posta ameli:


    MOI napisała:
    Amela a miałyśmy testować razem ;)
    Amela napisała:
    Wiem Kochana, ale musze zrobić dzień wcześniej żeby lekarzowi ewentualnie powiedzieć :)
    ale bede z Tobą w sobotę Kochana nic się nie bój i wchodzę do Ciebie a tam zielona kropka :) <3

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 listopada 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI i zostanę sama? Dobra nie będę się gniewać, bo ja testów nie robię gdyż mam regularny okres. Chyba, że nie przyjdzie to zrobię w niedzielę lub poniedziałek. Wcześniej testów nie robię, bo bardziej boli mnie jedna kreska na teście niż nadejście @. Zresztą u mnie zawsze przed @ pojawiają się plamienia, więc jak dziś, jutro lub w piątek się pojawią to nie pozostawią mi żadnych złudzeń. Na razie bolą mnie piersi i jajnik, a co jakiś czas mam uczucie jakbym zaraz miała dostać okres.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 listopada 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, Lili; Drzwiona jak Wasze testowanie? Blue00, czemu nie testowałaś wczoraj, bo tak widziałam miałaś termin @?

    Ann_ lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ