X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia bardzo mi przykro. Zaglądałam codziennie, żeby zobaczyć co u Ciebie. Uda nam się w grudniu!

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Niestety :( też mi strasznie przykro, bo myślałam, że się udało a tu nic... trudno wpiszcie mi @ bo to kwestia kilku dni wrecz może nawet godzin. I spadam na wątek grudniowy...

    jesli nadązam to testy wychodzily blade ale pozytywne a beta 2.2 ? :O masakra.... i jak tu potem wierzyc tym testom, bardzo Ci wspolczuje, kobiet asie gmnastykuje czeka na te || a tu taki szok, moge tylko sie domyslac jak Ci przykro :( choc ja w tym cyklu bylam 90 % pewna ciazy bo wreszcie owu byla i detektor ciazy podpowiadal ze wszystko na plus i co tez dupa :/ obysmy obie piły soczki warzywne w sylwestra ! :*

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 moja beta z wczoraj 1,2 wiec mozesz juz wpisac mi @ trzymam kciuki za Twoja ciaze i chcialam bardzo podziekowac wszystkim dziewczynom ktore komentowaly moj wykres, czulam bardzo silne wspracie dzieki temu i jakos łatwiej mi sie pogodzic z brakiem ciąży wiedząc ze mam tutaj tyle osób które rozumieją co to znaczy. :* ciesze sie ze trafiłam na OF

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    jesli nadązam to testy wychodzily blade ale pozytywne a beta 2.2 ? :O masakra.... i jak tu potem wierzyc tym testom, bardzo Ci wspolczuje, kobiet asie gmnastykuje czeka na te || a tu taki szok, moge tylko sie domyslac jak Ci przykro :( choc ja w tym cyklu bylam 90 % pewna ciazy bo wreszcie owu byla i detektor ciazy podpowiadal ze wszystko na plus i co tez dupa :/ obysmy obie piły soczki warzywne w sylwestra ! :*
    To jest efekt odczytywania wyników po godzinach, wypatrywania kresek pod światło itd...
    wiem, wiem wszystkie to robimy.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    jesli nadązam to testy wychodzily blade ale pozytywne a beta 2.2 ? :O masakra.... i jak tu potem wierzyc tym testom, bardzo Ci wspolczuje, kobiet asie gmnastykuje czeka na te || a tu taki szok, moge tylko sie domyslac jak Ci przykro :( choc ja w tym cyklu bylam 90 % pewna ciazy bo wreszcie owu byla i detektor ciazy podpowiadal ze wszystko na plus i co tez dupa :/ obysmy obie piły soczki warzywne w sylwestra ! :*


    i dlatego teraz będę robić test dopiero jak mi sie @ spóźni i bez ceregieli jak wyjdzie pozytywny to na betę od razu... nie będę kolejny raz się denerwować :( Dziękuję wam dziewczynki za wsparcie. Naprawdę dla mnie jest to bardzo istotne, bo która mnie lepiej zrozumie jak nie własnie ta osoba, która też się stara... Jeszcze wczoraj byłam u koleżanki i się okazuje , ze jest z 2 dzieckiem w 7 tygodniu, a kolejna nasza koleżanka z 2 dzieckiem w 10 tygodniu :( Ciesze się ich szczęściem ale niestety też mi przykro, bo jakaś wybrakowana się czuję :(

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie rozumiem czemu beta 2,2 a nie np <0,5 hmmm....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie właśnie też to zastanawia czemu beta jednak wyszła powyżej 2 a nie poniżej 2...

    Co do koleżanek to ja nie mogę patrzeć na ciezarne zwłaszcza te które są na początku ciąży a ja o tym wiem. :/ szlag mnie trafia i zazdrość mnie zżera.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Mnie właśnie też to zastanawia czemu beta jednak wyszła powyżej 2 a nie poniżej 2...

    Co do koleżanek to ja nie mogę patrzeć na ciezarne zwłaszcza te które są na początku ciąży a ja o tym wiem. :/ szlag mnie trafia i zazdrość mnie zżera.
    Uda ci sie! , nam wszystkim sie uda, a ile staraliscie sie o corcie? :)

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wasze odpowiedzi, tak też mi się zdawało, choć bez mierzenia temperatury i monitorowania u lekarza ciężko w ogóle stwierdzić, że owulacja była...

    Tusia87 - kurcze to niby szansa jakaś na ciążę jest u mnie, ale jak zwykle pewnie nic z tego... a Ty będziesz testować na dniach?

    Sylwia80 - Ty to przynajmniej wiesz kiedy masz owulację a ja nigdy nie wiem... nigdy nie mam żadnych bóli ani przed owu, ani w trakcie, ani przed okresem nawet nie mam bóli. Często zdarzało się że @ przychodziła a ja byłam w pracy i na dodatek bez ani grama podpaski... :/ No nic nie czuję... Boję się, że może być coś ze mną nie tak.

    stokrotka92 - jeśli jesteś rocznik 92, to jesteśmy w tym samym wieku i widzę że podobnie czekamy na @. Chociaż widząc Twoje testy owu może Ci się udało? Naczytałam się trochę, że jak testy owu wychodzą pozytywne przed okresem to mogą zwiastować ciążę. Moje niestety są negatywne.. :P

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Dzięki za wasze odpowiedzi, tak też mi się zdawało, choć bez mierzenia temperatury i monitorowania u lekarza ciężko w ogóle stwierdzić, że owulacja była...

    Tusia87 - kurcze to niby szansa jakaś na ciążę jest u mnie, ale jak zwykle pewnie nic z tego... a Ty będziesz testować na dniach?

    Sylwia80 - Ty to przynajmniej wiesz kiedy masz owulację a ja nigdy nie wiem... nigdy nie mam żadnych bóli ani przed owu, ani w trakcie, ani przed okresem nawet nie mam bóli. Często zdarzało się że @ przychodziła a ja byłam w pracy i na dodatek bez ani grama podpaski... :/ No nic nie czuję... Boję się, że może być coś ze mną nie tak.

    stokrotka92 - jeśli jesteś rocznik 92, to jesteśmy w tym samym wieku i widzę że podobnie czekamy na @. Chociaż widząc Twoje testy owu może Ci się udało? Naczytałam się trochę, że jak testy owu wychodzą pozytywne przed okresem to mogą zwiastować ciążę. Moje niestety są negatywne.. :P
    Kochana idz na monitoring jak tylko masz na to moliwosc, ja naleze do grona tych ktore czuja te bole, ale z miesiaczkowym to z checia bym sie podzielila bo czasem az ciezko funkcjonowac, a wiesz co jest najdziwniejsze ,ze teraz jak sie staram bardzo czuje owulke a kiedys albo to olewalam, albo boli nie bylo nasza psychika jest nie oceniona!! 3ymam kciuki za Cb :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheerah no to widaj rowiesniczko.

    U mnie przepiękne bordowe kreseczki na teście owulacyjnym tym o czułości 10 :)

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Uda ci sie! , nam wszystkim sie uda, a ile staraliscie sie o corcie? :)


    O córcie dwa cykle :)

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/936725cf93c15.jpg.html

    No to dzisiaj napad na męża :)

    AiCha4811, Asiulka83 lubią tę wiadomość

  • Eolinka Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co mam zrobic zebyscie widziały moj wykres?

    Eolinka
  • Eolinka Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Eolinka
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduje @

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eolinka wrote:
    Dziewczyny co mam zrobic zebyscie widziały moj wykres?

    pod wykresem po lewej str masz podlinkowany napis udostepnij wykres , otworzy sie okienko, wybierz zakladke LINK > skopiuj link i wrzuc w komenta
    dziewczyny poprawcie mnie jesli zle mowie bo nie jestem pewna

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska - a orientujesz się jak cenowo to wygląda? Raz byłam prywatnie u ginekologa i jak zobaczyłam jaka jest cena monitoringu to prawie spadłam z krzesła. Paręset zł.
    Wiesz, może po prostu kiedyś nie zwracałaś na to uwagi a jak się starasz to jednak obserwujesz swój organizm :) Powiem Ci że też staram się, ale niewiele odczytuję, jak bóli nie czułam tak nie czuję a co miesiąc myślę że jestem w ciąży... mimo że wcześniej się aż tak nie staraliśmy, to jednak negatywne testy bardzo mnie zawodziły. I nadal zawodzą:(

    stokrotka92 - pięknie :D jakby nie patrzeć, dobry znak. A długo działacie z wiesiołkiem? Ja dopiero zamówiłam na allegro tabletki, mam nadzieję że to coś zmieni w kolejnym cyklu i że dojdzie do mnie pocztą zanim @ przyjdzie.
    Zamówiłam też termometr do mierzenia temperatury, a jestem w tym kompletnie zielona...

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduję@

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Olciuska - a orientujesz się jak cenowo to wygląda? Raz byłam prywatnie u ginekologa i jak zobaczyłam jaka jest cena monitoringu to prawie spadłam z krzesła. Paręset zł.
    Wiesz, może po prostu kiedyś nie zwracałaś na to uwagi a jak się starasz to jednak obserwujesz swój organizm :) Powiem Ci że też staram się, ale niewiele odczytuję, jak bóli nie czułam tak nie czuję a co miesiąc myślę że jestem w ciąży... mimo że wcześniej się aż tak nie staraliśmy, to jednak negatywne testy bardzo mnie zawodziły. I nadal zawodzą:(

    stokrotka92 - pięknie :D jakby nie patrzeć, dobry znak. A długo działacie z wiesiołkiem? Ja dopiero zamówiłam na allegro tabletki, mam nadzieję że to coś zmieni w kolejnym cyklu i że dojdzie do mnie pocztą zanim @ przyjdzie.
    Zamówiłam też termometr do mierzenia temperatury, a jestem w tym kompletnie zielona...


    Ja z wiesiolkiem jeden cykl tylko.

‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ