X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka, a pijesz olej z wiesiołka czy tabletki?

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Stokrotka, a pijesz olej z wiesiołka czy tabletki?

    Tabletki oeparol

    karm3lka, She86 lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 listopada 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka. W końcu się doczekałaś owu, gratuluję :) Było tyle panikować? ;) Masz tak samo późno jak w poprzednim cyklu.

    AiCha4811. Żeby udostępnić wykres nie trzeba kopiować linku.
    Pod wykresem klikamy 'Udostępnij wykres', zakładka 'wykresy na tablicy' i trzeba zaznaczyć 'udostępnij dla wszystkich'.

    Jeżeli chodzi o te znikające cienie cienia to myślę, że najbezpieczniej testować po terminie @. Wcześniej wynik może nie być miarodajny i niestety kolejny raz przekonuję się o tym czytając forum.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 30 listopada 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    O córcie dwa cykle :)

    My o pierwsze dziecko staraliśmy się aż 7 cykli, teraz udało się za 4-tym razem! 3 cykl to naprawdę jeszcze nie powód do paniki :) Trzymam kciuki żeby teraz się udało!

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny takie pytanie : wiem że rychło wczas ale zaczęłam mierzyć tempke. Wczoraj była 36.6 a dziś 36.8 to dobrze ? Ile powinno się trzymać termometr rteciowy? 5 min wystarczy ?

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko przede wszystkim mierz termometrem z dwoma miejscami po przecinku.
    Skoro temp skoczyła do góry to dobrze :)
    A gdzie robisz pomiar?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 08:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pipce :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 min na takie mierzenie wystarczy?

    I jeszcze jedno : czy was też tak boli podbrzusze w trakcie seksu w dniu kiedy są dwie krechy na owulacujnym ? Ja wczoraj myślałam że zejdę podczas przytulanek całe podbrzusze czułam. Dziś od rana też takie tkliwe

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka. Nie wiem czy 5 min wystarczy, bo ja tam nie mierze ;)
    Mnie nic nie boli podczas seksu. Moze podbrzusze Cie boli, bo masz owulacje?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak Annie tak podejrzewam. Tylko mnie zastanawia czy to większość kobiet tak ma czy to jakaś anomalia :)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestan panikowac, bo robisz to caly cykl a wszystko jest w porzadku ;)
    Mnie tez lekko boli podbrzusze podczas owu, ale akurat nie mialam podczas przytulania ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka, ja jakbym miała oceniać powiedziałabym ze miałam przyjemniejsze zbliżenia niż te celowane z dzidziusia ;) bo czułam jakby mąż mi obijal juz mocno wczesniej obolale wnętrzności ;)
    Nie sadze wiec żeby była to anomalia.

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka ja podczas owulacji mam ogromne bóle podbrzusza i nie jest to dla mnie niestety przyjemne wtedy ;)

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dzisiejsze testerki? Tusia miała testować nie?

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Olciuska - a orientujesz się jak cenowo to wygląda? Raz byłam prywatnie u ginekologa i jak zobaczyłam jaka jest cena monitoringu to prawie spadłam z krzesła. Paręset zł.
    Wiesz, może po prostu kiedyś nie zwracałaś na to uwagi a jak się starasz to jednak obserwujesz swój organizm :) Powiem Ci że też staram się, ale niewiele odczytuję, jak bóli nie czułam tak nie czuję a co miesiąc myślę że jestem w ciąży... mimo że wcześniej się aż tak nie staraliśmy, to jednak negatywne testy bardzo mnie zawodziły. I nadal zawodzą:(

    stokrotka92 - pięknie :D jakby nie patrzeć, dobry znak. A długo działacie z wiesiołkiem? Ja dopiero zamówiłam na allegro tabletki, mam nadzieję że to coś zmieni w kolejnym cyklu i że dojdzie do mnie pocztą zanim @ przyjdzie.
    Zamówiłam też termometr do mierzenia temperatury, a jestem w tym kompletnie zielona...
    Przepraszam ,ze dopiero teraz odpisuje.
    Kochanie nie wiem ile w Polsce kosztuje ,ale wydaje mi sie ze 100zl (tyle co normalna wizyta) ja mieszkam w UK tu place tylko za monitoring 40f czyli jakies 200zl, rob testy owulacyjne i postaraj sie raz zrobic monitoring, bedziesz miala pewnosc ,ze testy w twoim przypadku sie spradzaja :). A dlugo sie staracie?, wiem co czujesz u nas 5 cs w zasadzie w tym tyg testuje ,ale nie czuje sie ciazowo wiec pewnie znowu bedzie biel, dajemy sobie czas do konca roku w styczniu lecimy do polski i pojde do gina, zobaczymy moze zapodam CLO, choc bardzo sie bronie poniewaz wszystko u mnie ok z owu :), jesli dlugo sie staracie zrob sobie prosze hormony one duzo Ci powiedza.

    Stokrotka, widzisz 2 miesiace z corcia to teraz musiscie nadrobic hihi, nie no oczywiscie zartuje, a wiesz co? moim zdaniem nie trafialiscie w owu! a nawet jak trafisz to 30% szans, bardzo prosze bez spiny! ;), aa mnie tez boli podczas owulki... tzn nie jest to przyjemny bol ,ale da sie wytzymac ;) i nawet przyjemnosc jest ;P zapisuj sobie kiedy masz owulke ile fl u Ciebie trwa... pamietaj norma musi to od 10-14dni.. serduszkuj ile wlezie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax...
    Powiedz prosze, czy jak sie jest juz w ciazy to sie to czuje np 10-15dpo?, byc moze glupie pytanie,ale duzo dziewczyn mowi ze od razu wiedzialy.
    Co o tym myslisz?

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie byłam pewna na 100% ale troche podejrzewałam ( tylko zmyliło mnie to , ze co miesiac podejrzewałam haha). Jednak koło 12dpo ( chyba) wzieła mnie choroba z taką sennościa nie do opanowania. Wtedy juz wiedziałam ze cos jest na rzeczy

    Olciuska lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kazda ciaze czulam ze jestem. W cyklu nieudanym wiedzialam ze nici. Bylam pewna ze nie jestem ale test i tak robilam. A juz po sexio ovulacyjnym wiedzialam ze to to :) nie wiem czy sobie wmawialam czy co ale bylam pewna ze sie udalo. I jak 10-12 dpo wyszedl negatyw to wiedzialam ze i tak wyjdzie pozytyw. I wychodzil :D intuicja chyba :) z synem jakos przed okresem wiedzialam ze jestem a pozniej zapomialam zupelnie o ciazy i mama z siostra mi przypomialy :D w kazdej nastepnej tez wiedzialam. :) nawet w biochemicznej.

    Olciuska lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec u mnie pewnie lipa heh, nic nie czuje ;)
    Tylko mam sluz przezroczysty troszken jest tego bialego ,ale reszta przezroczysta, dziwne, ale chyba pozostaje mi czekac na @.. i 6cs...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie kazda kobieta musi czuc ciaze ;)
    Nic stracone. Poczekaj. Czas pokaze czy jest bejbi czy nie ma.

    A bulkasia bedzie miala bliznieta <3
    Widze ze tu nie pisala to za nia napisze <3

    ktosiowa, Olciuska, bulkaasia lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 261 262 263 264 265
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ