X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Kochana u mnie bez zmian. Tempka dalej jest, nie wiem może to przez duphaston. Rano test sikaniec 25ml negatywny wyszedł. Jutro hcg zrobie a po poludniu do lekarza. Nie wiem co mam myśleć.
    Czy to możliwe żeby to biochemiczna ciąża?
    A masz w ogóle telefon do niej? Bo ja tylko ogólny do abovo. Podejrzewam że ona pomoże mi zajść. A do gina prowadzącego pójdę do profesora
    Fajnie że do dr Włach trafiłaś i może w czymś pomoże. Jedyny minus to to że ciężko do niej dodzwonić:)
    Do mojego dra dzwonie na komóre i zawsze odbiera:)
    Może u Ciebie biochemiczna?
    A ty do dr Włach masz telefon? Bo ja tylko ogólny do abovo. Ja to mam nadzieję że ona pomoże mi zajść ze wspomagaczami. A ciążę prowadzić u prof Oleszczuka. On na Jaczewskiego jest ordynator em i dużo może. I prowadził niejedna trudna ciążę. Taki jest plan a jak wyjdzie zobaczymy. Ale kasę też konkretną bierze.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Dotek,Ty to się masz.... mam nadzieję,że to będzie szczęśliwe zakończenie kochana.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek ja też mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i się uda...

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem co mi jutro Pani doktor powie :)

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko a badałaś poziom D? Czy tak profilaktycznie zaleciła? Ja w okresie zimowym brałam D to do końca kwietnia powiedziała żeby odstawić.

    Kamilko miałam ale przez tydzień nie udało mi się do niej dodzwonić i usunelam bo stwierdzilam że to bez sensu i przez przychodnie ją łapałam.

    Możliwe że to biochemiczna, jutro wszystko się okaże.

    Noemi aby same dobre rzeczy Ci powiedziała i ułożyła jakiś plan działania.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak oby, bo właśnie odebrałam wyniki przeciwciała przeciw receptorowi hormonu tyreotropowego (TSH), który jest 4 a norma jest do 1,75 i masakra bo mam też te drugie przeciwciała aTPO też koło 300 więc już zgłupiałam co ja mam za chorobę.Oby Pani doktor wiedziała bo ja się właśnie załamałam. Jedne świadczą o Hasimoto drugie o choroba Gravesa-Basedowa normalnie super.

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej skąd wogóle takie rzeczy się biora. Kiedyś kobiety nie miały takich problemów, nawet usg nie było i nie było na taką skalę problemów. Trzymam kciuki za Twoją wizytę.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde. Noemi,I ja trzymam kciuki za Ciebie.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Tak oby, bo właśnie odebrałam wyniki przeciwciała przeciw receptorowi hormonu tyreotropowego (TSH), który jest 4 a norma jest do 1,75 i masakra bo mam też te drugie przeciwciała aTPO też koło 300 więc już zgłupiałam co ja mam za chorobę.Oby Pani doktor wiedziała bo ja się właśnie załamałam. Jedne świadczą o Hasimoto drugie o choroba Gravesa-Basedowa normalnie super.
    Nie wiem czy Ci usg tarczycy nie karze zrobić.
    Ale napewno coś poradzi. Do abovo idziesz? Bo ja w poniedziałek też byłam u niej.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hipisiątko a badałaś poziom D? Czy tak profilaktycznie zaleciła? Ja w okresie zimowym brałam D to do końca kwietnia powiedziała żeby odstawić.

    Kamilko miałam ale przez tydzień nie udało mi się do niej dodzwonić i usunelam bo stwierdzilam że to bez sensu i przez przychodnie ją łapałam.

    Możliwe że to biochemiczna, jutro wszystko się okaże.

    Noemi aby same dobre rzeczy Ci powiedziała i ułożyła jakiś plan działania.
    A sama dala Ci telefon do siebie?
    Bo jak tak to po co daje?
    Ja też chodziłam do ginki i ode mnie zawsze odbierała i SMS odpisywała. Nawet jak była w Brazylii a ja rodziłam to oddzwaniala do mnie. Ale cóż jak umie poprowadzić ciążę nie zagrożona. A tak jej wiedza się kończy. ...

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od innej dr miałam nr. Myślę że jakby była prowadzącą ciąże i to zagrożoną to by byl kontakt.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam po weekendzie, dużo naprodukowałyście,ale nadrobiłam:)
    Miły weekend z meżusiem, ale niestety znów musiał mnie opuścić na tydzień:(
    DotekDotek trzymam kciuki z całych sił!!!
    Mirabelka30 wrote:
    Hej dziewczyny;))
    Madziulla długo chodzisz do dr Swatowskiego? jesteś z niego zadowolona? Kieruje na jakieś badania itp? Kiedyś byłam u niego na usg i jakoś nie zapałałam do neigo sympatią;) taki oschły i gburowaty. Teraz mimo wszystko zastanawiam się nad nim bo ma dobre opinie i tłumacze sobie że wtedy miał zły dzień;)
    Ja póki co ani nie polecę ani nie odradzę, byłam na kilku wizytach, ale tylko 1 + analiza wwyników to było z przygotowaniem do ciąży w środę idę pierwszy raz od kiedy się nie udaje.
    Zrobiłam sobie podst badania:
    Prolaktyna: 12,47,
    FSH: 4,33
    LH: 4,04
    Estradiol: 30,70
    3dc.
    Wydaje sie, że wszystko ok. Zobaczę, czy dr mnie zbędzie czy się zajmie tematem jakoś. Ostatnio coś pierdnął na temat endo zobaczę czy teraz potwierdzi.
    a co do Barczentewicza mam 2 przypadki z otoczenia, znajoma miała wszystko, Endo, pcos i coś poważnie z tarczycą powiedział, że w rok ją wyprowadził i będzie miała dziecko i faktycznie tak się stało, ale pewne to, że jest drogi.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. USG tarczycy mam zaplanowane na 17.06 już. A tak teraz idę do niej do ABOVO. I powiem Wam, że mam doła. Dziewczyny są zdrowe rodzą dzieci a tu zawsze pod górkę. Jakaś masakra jak poczytałam co dalej się może się z tego wywiązać :( dzięki dziewczyny za wsparcie.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wszystko jest drogie badania, wizyty, pragnienie dziecka a gdzie w tym wszystkim jakaś pomoc bo o nfz nie wspomnę, że to jakaś kpina. Ale mnie chandra dopadła sorki.

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulka mieszkacie osobno? Ja z moim ze względu ma pracę zwykle na tygodniu jesteśmy osobno. Za to weekendy są nasze! Ciężko jest ale narazie nie ma wyjścia.


    Teraz zmierzyłam tempke to mam w majtkach 37,7;)
    Wiecie czy duphaston wpływa na tempke?


    Noemi dokładnie tak samo sobie czasami myślę i w sumie jest mi przykro bo chciałabym dać dziecku wszysyko, dobry dom i miłość i nie mogę. A inne kobiety rodzą dzieci i mogą nawet na nfz prowadzić viąże raz na trymestr bo nic im nie dolega.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No np taka matka http://www.tvn24.pl/25-letni-rodzice-zatrzymani-ws-pobicia-dziecka,549092,s.html

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do duphastonu to nie wiem:(

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek prawda jest taka, że nie ma co w tym zakresie szukać sprawiedliwości, bo jej nie ma, mają Ci którzy nie powinni, a tacy jak my nie mogą.
    Ja też mam męża na weekendy tylko, ale na szczęście to tylko czasowa delegacja i odliczamy tygodnie do końca. Już więcej za Nami niż przed:)
    Jest ciężko, ale mnie pociesza fakt, że poczekamy i będziemy znowu razem. A tak mieszkamy ze sobą już kilka lat.
    co do duphastonu mogę Ci ttylko na bazie tego co czytałam na forum chociażby Fiona 88 to przechodzi i podobno podnosi, ale ja osobiście styczności nie miałam więc nie powiem na 100%

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wiem że luteina napewno podnosi. Ale czy duphaston być może też bo o to o to progesteron.

    suwansa lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo. Dotek kiedy wynik bety?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ