Forum Starając się - ogólne Luteina i castagnus
Odpowiedz

Luteina i castagnus

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • zielarka Autorytet
  Postów: 2092 3373

  Wysłany: 28 lutego 2014, 20:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Castagnus zawsze pomagał mi na plamienia przed @, podbijał też owulację i regulował temperatury. Ostatnio gin zapisał mi luteinę od owu do @. Czy mogę łączyć te dwa leki? Któraś z Was brała je razem?

  FITop1.png
 • Eli Autorytet
  Postów: 951 634

  Wysłany: 28 lutego 2014, 22:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja brałam castagnus 3 cykle teraz mam przerwe 1 miesiąc, w tym za to biorę luteine. W przyszłym cyklu to i to, nic mi lekarz nie mówił, że są przeciwskazania. A co powiedział Ci na temat luteiny? Masz odstawić po 10 dniach, czy dopiero jak potwierdzisz ciązę lub jej brak?

  iv096iye2nwxgbh1.png
  zi139jcgosgurbhf.png
 • zielarka Autorytet
  Postów: 2092 3373

  Wysłany: 28 lutego 2014, 22:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam brać do terminu @.
  Czyli można od przyszłego cyklu brać i lutkę i casta?

  FITop1.png
 • Eli Autorytet
  Postów: 951 634

  Wysłany: 1 marca 2014, 10:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja akurat castagnus brałam na zmniejszenie napięcia przedmiesiączkowego i przez to, że prl po obciążeniu lekiem miałam podwyższoną. Luteine z kolei na wydłużenie fazy lutealnej i w razie czego zagnieżdżenie zarodka oraz plamienia [email protected] Jak w pon po badaniu z krwi ciąży będzie brak, to będę brać to i to. Wiele dziewczyn tak bierze z tego co czytałam na forach. Miłego weekendu :)

  iv096iye2nwxgbh1.png
  zi139jcgosgurbhf.png
 • OvuFriend

  Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ