Forum Starając się - ogólne Luteina i castagnus
Odpowiedz

Luteina i castagnus

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • zielarka Autorytet
  Postów: 2092 3373

  Wysłany: 28 lutego 2014, 20:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Castagnus zawsze pomagał mi na plamienia przed @, podbijał też owulację i regulował temperatury. Ostatnio gin zapisał mi luteinę od owu do @. Czy mogę łączyć te dwa leki? Któraś z Was brała je razem?

  FITop1.png
 • Eli Autorytet
  Postów: 951 634

  Wysłany: 28 lutego 2014, 22:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja brałam castagnus 3 cykle teraz mam przerwe 1 miesiąc, w tym za to biorę luteine. W przyszłym cyklu to i to, nic mi lekarz nie mówił, że są przeciwskazania. A co powiedział Ci na temat luteiny? Masz odstawić po 10 dniach, czy dopiero jak potwierdzisz ciązę lub jej brak?

  iv096iye2nwxgbh1.png
  zi139jcgosgurbhf.png
 • zielarka Autorytet
  Postów: 2092 3373

  Wysłany: 28 lutego 2014, 22:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam brać do terminu @.
  Czyli można od przyszłego cyklu brać i lutkę i casta?

  FITop1.png
 • Eli Autorytet
  Postów: 951 634

  Wysłany: 1 marca 2014, 10:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja akurat castagnus brałam na zmniejszenie napięcia przedmiesiączkowego i przez to, że prl po obciążeniu lekiem miałam podwyższoną. Luteine z kolei na wydłużenie fazy lutealnej i w razie czego zagnieżdżenie zarodka oraz plamienia [email protected] Jak w pon po badaniu z krwi ciąży będzie brak, to będę brać to i to. Wiele dziewczyn tak bierze z tego co czytałam na forach. Miłego weekendu :)

  iv096iye2nwxgbh1.png
  zi139jcgosgurbhf.png
 • OvuFriend

  Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego