X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania teraz musisz trzymać kciuki(ja już trzymam kciuki za Ciebie) za to żeby ciałko żółte przekształciło się w ciążowe.

    _Hania lubi tę wiadomość

    ignite
  • Macy Ekspertka
    Postów: 178 491

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka Elka wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test i dwie krechy jak się patrzy :D nie wiem tylko jak wam tu wrzucić zdjęcie :) jestem w mega szoku że się udało tak szybko...

    Hej Ewelka, mam pytanie, co cie sklonilo do testowania? Widzialam ze jestes zapisana zeby testowac za pare dni.

    Hej dziewczyny, dolaczam do watku. Czytam was od kilku dni i codziennie jakies dobre wiesci:) ja jestem w 6dpo 4cs. Jutro ide Zrobic proga bo mam zawsze plamienia od 2-3 dni przed@. Gin mowil ze nie ma sie czym przejmowac, nie winie go bo moze nie ma sensu straszyc pacjentke ze cos nie tak zanim sie zacznie starac.
    Mialam taki ciezki dzien w pracy ze wyszlam ze lzami w oczach, fajnie ze mozna tu zajrzec, jakos lepiej sie robi.

    Zycze wszystkim owocnych staran.

    _Hania, MałaMi90, Sung lubią tę wiadomość

    s9cmnt1.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ogromne :* Grupa wsparcia tu jest taka, że starania robią się o wiele znośniejsze. I każde II kreski to kolejna nadzieja dla nas pozostałych.

    Ja trzymam kciuki za każdą z nas, nie ma co komu żałować (mówię też w kontekście ciąż w towarzystwie), bo to nie jest tak, że jest odgórny przydział i ktoś zmniejsza moje szanse zachodząc w ciąże. Ale powiem Wam, że jak jacyś znajomi dzwonią po dłuższym czasie nierozmawiania to mam ciągle obawę, że dzwonią pochwalić się ciążą i to mnie stresuje. Może to głupie, ale wiem, że to rozumiecie :)

    SMAG każdy cykl inny, raz plamienia mogą sugerować @, raz ciąże i to jest najgorsze! Czemu nie ma oddzielnych objawów najlepiej już po samym zapłodnieniu :p

    SMag, ams lubią tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wwoowwww gratulacje rany ile sie tych II kresek naplęgło ale super <3

    Smag 3mam kciuki wiesz o tym ;*

    SMag lubi tę wiadomość

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macy wrote:
    Hej Ewelka, mam pytanie, co cie sklonilo do testowania? Widzialam ze jestes zapisana zeby testowac za pare dni.

    Hej dziewczyny, dolaczam do watku. Czytam was od kilku dni i codziennie jakies dobre wiesci:) ja jestem w 6dpo 4cs. Jutro ide Zrobic proga bo mam zawsze plamienia od 2-3 dni przed@. Gin mowil ze nie ma sie czym przejmowac, nie winie go bo moze nie ma sensu straszyc pacjentke ze cos nie tak zanim sie zacznie starac.
    Mialam taki ciezki dzien w pracy ze wyszlam ze lzami w oczach, fajnie ze mozna tu zajrzec, jakos lepiej sie robi.

    Zycze wszystkim owocnych staran.

    Cześć Macy!
    Dołączaj i dziel się wszystkim, problemami ze staraniami, nieposłusznym mężem, denerwującą pracą :-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haniu zgadzam się w pełni z Twoim wpisem :-* dziękuję Wam kochane, trochę poprawiłyscie mi humor, bo naprawdę byłam już tym wszystkim przybita... Ale może jakos szybko ten czas zleci. Nie sugeruj się tym, jak gin powoedziala że owu była to znaczy że była i koniec i kropka:-) także ściskam kciuki bardzo mocno za każdą z Was:-* a powiedzcie czy Wy też macie pobolewanie jajników ale nie w czasie owulki? Mnie tak kłują trochę, a w weekend była masakra, gdybym nie była na monit to byłabym pewną owulki, może organizm jakoś tam się mobilizował no ale pecherzyk nie urósł i nie było owu, bo wydawało mi się, że szyjka tez otwarta no i sluz też dobry. Dwa cykle temu, który trwał ponad 40 dni, owu była dopiero w 29dc!!! Ale już zaczęłam brać dupka,bo już nie chce tyle czekać.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macy witamy :*
    zwierzaj się, po to tu jesteśmy :) gadamy i na poważne tematy i o pierdolach, i to jest fajne :*

    Malinka - wiem ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 19:22

    LISTA STARACZEK

  • Jolciaaa Koleżanka
    Postów: 40 9

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A ja czekam na owulke, ale przy tak długich cyklach nie mam pojęcia kiedy może nadejść...echhhh

    Jolciaaa
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Macy witamy :*
    zwierzaj się, po to tu jesteśmy :) gadamy i na poważne tematy i o pierdolach, i to jest fajne :*

    Malinka - wiem ;*



    o tak tak szczególnie i o pierdołach :D
    a tak na poważnie dziewczyny to mam jakiegoś doła.
    nie wiem boje sie cieszyć żyłkami na piersiach mimo ,że tempka w górze bo jak w tym cyklu nie pyknie to ja już nie wiem...
    wymordowałam go przez całą owualcję od do dosłownie :P od konca owu jeszcze mnie nie tknał tak ma dość, śmieje sie. Wie po co to robimy i on by bardzo chciał wkońcu syna , 2 córy są ale syn to syn, a mi to obojętne... po prostu jest we mnie tyle miłości ,że musze ją na kogoś przelać. jak nie na 3 dziecko to sobie kota kupie :P

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolciaaa wrote:
    Hej! A ja czekam na owulke, ale przy tak długich cyklach nie mam pojęcia kiedy może nadejść...echhhh

    prowadzisz wykres i sprawdzasz ?

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Jolciaaa Koleżanka
    Postów: 40 9

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tego nie ogarnęłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 19:36

    Jolciaaa
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    o tak tak szczególnie i o pierdołach :D
    a tak na poważnie dziewczyny to mam jakiegoś doła.
    nie wiem boje sie cieszyć żyłkami na piersiach mimo ,że tempka w górze bo jak w tym cyklu nie pyknie to ja już nie wiem...
    wymordowałam go przez całą owualcję od do dosłownie :P od konca owu jeszcze mnie nie tknał tak ma dość, śmieje sie. Wie po co to robimy i on by bardzo chciał wkońcu syna , 2 córy są ale syn to syn, a mi to obojętne... po prostu jest we mnie tyle miłości ,że musze ją na kogoś przelać. jak nie na 3 dziecko to sobie kota kupie :P
    Malinka jak było tyle <3 to może będzie to szczęśliwy cykl :) a facet wiadomo, że chciałby syna teraz jak ma już taki babiniec w domu :) wydaje mi się że większość marzy żeby mieć i syna i córkę.
    Będzie dobrze, zobaczysz :* masz już dwójke to wiesz że wszystko gra, może poprostu potrzeba więcej czasu :)

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ! Dobrze że jutro tłusty czwartek- jak zobaczę biel vizira to wiadomo czym się będę pocieszać cały dzień ! I będę to robić bezkarnie ! W weekend drinki a od pon dieta i ćwiczenia :D

    LISTA STARACZEK

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dziewczyny ! Dobrze że jutro tłusty czwartek- jak zobaczę biel vizira to wiadomo czym się będę pocieszać cały dzień ! I będę to robić bezkarnie ! W weekend drinki a od pon dieta i ćwiczenia :D


    Ototototooo moj babiniec jutro piecze faworki. I oponki xD w kupie siła.
    Dzieki Smag. Mam taka nadzieje malenka ze te cycyki to nir fatamorgana

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja cały dzień umieram przez tą chorobę a do tego @ przyszła. Wszystko mnie boli, gorączka i nie wiem już co ze sobą zrobić. Jutro chyba pójdę do lekarza, bo w przyszłym tygodniu jedziemy na narty więc muszę być zdrowa.
    Jak tylko poczuje się lepiej wracam do ćwiczeń i zdrowego żywienia. Zakupiłam książkę z dietą na 4 miesiące dla IO i myślę, że to będzie dobre, aby zająć czymś innym głowę.
    Boję się tylko że przez tą chorobę owu w tum miesiącu nie bedzie

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 7 lutego 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, lepiej wywołać, gdyby miała być u ciebie owulacja nawet za kilka dni, to gin by to zobaczył. A tak zaraz będzie nowy cykl, szybko zleci.
    Mnie jajniki cały cykl pobolewają, kłują czy po prostu je czuje. Zawsze koło owulacji najbardziej, ale jak pracują to pęcherzyki tam walczą od początku cyklu :-)
    W tym jeszcze była stymulacja to w ogóle czułam.

    Np. w niedziele to miałam taki ból, myślałam, że to wyrostek, ale ta niemiła baba mowila ze jej zdaniem w sobote owulacja "strzeliła". Więc nie wiem.

    Po owulacji też czuję jajniki aż do samej @.

    Ja na jutro już szykuję arsenał słodkości. Chyba tylko będę jedla faworki i pączki :D Taka jestem spragniona!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 7 lutego 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flipek współczuję :( Choroba i @ to najgorszy zestaw. Idź do lekarza i kuruj się w łóżku!!

    Ja się wczoraj tak czułam, jakby mnie tramwaj przejechał, ale na szczęście dziś lepiej. Dużo zdrówka, oby u Ciebie tez "chwilówka" :)

    SMAG bardzo dobre nastawienie :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilipek ostatnio miałam to samo... @ i choroba, więc bardzo Ci współczuję :* ja wtedy wzięłam dwa dni wolnego i jakoś doszłam do siebie po 4 dniach.

    Hania ja też jestem spragniona, marzę o pączkach z lukrem !

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od poniedziałku trzyma, jutro wybiorę się do lekrza też po zwolnienie, bo nie chce siedzieć cały tydzień na urlopie.
    Myślcie, że przez chorobę owu może nie być?

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag, mnie piersi nie bolą. W pierwszej ciąży też nie bolały.

    Także to nie wyznacznik.

    Trzymam kciuki :-*

    SMag lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ