X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) dziekuje

    kaka470 lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    dobruśka oby @ szybko przyszła i żebys zaczeła nowy cykl. A propo luzu to nie wierze w to, w okresie owulacji jestem zawsze wyluzowana, zawsze jest winko, impreza czy cos a schizy zaczynają sie potem i wcale to nic nie daje. Może ten luz pomaga ale jak nie ma innej przyczyny niepowodzeń czyli medycznej.

    U mnie dzis 5 dpo i spadek tempki na implantacje stanowczo za wszesnie, czyżby mały progesteron? a cycki żyją swoim życiem- masakra!
    Ja mam takie samo zdanie niestety. Ja do owulacji prawie nie myslę, jazda się zaczyna jak czekam na test. Teraz jedynie więcej myslę przed owu, bo biore clo i czekam na monitoring czy w ogóle jajco pęknie.

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mały dylemat, chciałam się Was poradzić. Jak już gdzieś wcześniej pisałam, byłam ostatnio u nowej gin i następny cykl mam zacząć z Clo. Tylko żeby zacząć następny, muszę skończyć ten aktualny, i tu jest problem. U wcześniejszego lekarza jak owu nie było to najpóźniej 25dc brałam dupka i @ przychodziła. A ta aktualna gin powiedziała żeby tak nie robić i czekać aż cykl sam się skończy. Tylko że u mnie to może trwać nawet i 3 miesiące. Kilka razy ją pytałam o tego dupka I ona za każdym razem to samo. I nie wiem czy to faktycznie ma takie znaczenie żeby ten cykl z Clo był takim naturalnym, czy jednak mogę teraz dupka wziąć i nie zaszkodzę tym w niczym?

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka ja bym wziela dupka, przeciez jak zaczniesz nowy cykl to dupka juz nie bedziesz brac, wiec niby jak mialby zaszkodzic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Mam mały dylemat, chciałam się Was poradzić. Jak już gdzieś wcześniej pisałam, byłam ostatnio u nowej gin i następny cykl mam zacząć z Clo. Tylko żeby zacząć następny, muszę skończyć ten aktualny, i tu jest problem. U wcześniejszego lekarza jak owu nie było to najpóźniej 25dc brałam dupka i @ przychodziła. A ta aktualna gin powiedziała żeby tak nie robić i czekać aż cykl sam się skończy. Tylko że u mnie to może trwać nawet i 3 miesiące. Kilka razy ją pytałam o tego dupka I ona za każdym razem to samo. I nie wiem czy to faktycznie ma takie znaczenie żeby ten cykl z Clo był takim naturalnym, czy jednak mogę teraz dupka wziąć i nie zaszkodzę tym w niczym?
    Ja przed stymulacją miałam cykl bezowulacyjny i aby nie czekać w nieskończoność aż się skończy na własną rękę wzięłam dupka. Potem cykl stymulowany i ciąża. Myślę że teraz dupek w niczym nie zaszkodzi a wręcz będzie lepszy niż długaśny cykl.

    Tulę wszystkie z @ i negatywnymi testami :-( mam nadzieję że następny cykl będzie waszym szczęśliwym :-*

    Gratuluję zaciążonym ;-)

    wszamanka lubi tę wiadomość

  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety. Ilość mnie przeraża - ponad 1200, jakbym była w 5 tygodniu a nie 2-3! Oby było wszystko w porządku :(

    spioch, wszamanka, AiCha4811, kate88:), e.wela, Existenz, kaka470 lubią tę wiadomość

    Termin na 14 października :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela może bliźniaki <3

    wiek ciąży liczy się od ostatniej @, gratulacje!!

    Ela90 lubi tę wiadomość

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela90 wrote:
    Mam wynik bety. Ilość mnie przeraża - ponad 1200, jakbym była w 5 tygodniu a nie 2-3! Oby było wszystko w porządku :(
    suuuper Ela:)cóż za dobra wiadomość a miałas dwa jajca?

    Ela90 lubi tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela. Gratuluje :) Chyba zle obliczylas wiek ciazy, nie mozes byc w 2 tygodniu, bo wtedy dopiero owulacja wystepuje ;) Liczy sie od ostatniej @ ;)

    Ela90 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 7 lutego 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :) a no to jak się liczy od ostatniej miesiączki to 4 :) czyli jest w normie hurra! !!!

    Pęcherzyk był jeden :)

    Jedna_z_Wielu, Anulka0407, Annie1981, kaka470, anciaa lubią tę wiadomość

    Termin na 14 października :)
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 7 lutego 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela gratulacje !!

    Ela90 lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 7 lutego 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela piękna beta!!! :) gratulacje <3 <3 <3

    Ela90 lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 7 lutego 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję i życzę Wam z całego serca by i Wam jak najszybciej się udało! :)

    kate88:), spioch, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    Termin na 14 października :)
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Anulka kochana, a jakieś leki na tą biegunkę i wymioty nie działają ? Kuruj się :*

    Byłam dzisiaj w przychodni, bo już nie dawałam rady. I co lekarz? W sumie oprócz diety lekkostrawnej, probiotyku i nawadniania nic nie poradził. Dał długą listę badań i w piątek mam się z wynikami zgłosić. Odstawił metforminę i kazał odczekać 2 tygodnie i jeszcze raz zrobić glukozę po obciążeniu.
    No i z 5 razy pytał się czy na pewno nie jestem w ciąży. Dopiero jak mu pokazałam wynik bety z 27dc to uwierzył ;)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Ja przed stymulacją miałam cykl bezowulacyjny i aby nie czekać w nieskończoność aż się skończy na własną rękę wzięłam dupka. Potem cykl stymulowany i ciąża. Myślę że teraz dupek w niczym nie zaszkodzi a wręcz będzie lepszy niż długaśny cykl.

    Tulę wszystkie z @ i negatywnymi testami :-( mam nadzieję że następny cykl będzie waszym szczęśliwym :-*

    Gratuluję zaciążonym ;-)

    Gosia jak sie czujesz?dawno Cie u nas nie było :*

  • Naditeri Debiutantka
    Postów: 6 9

    Wysłany: 7 lutego 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) Od jakiegoś czasu zaglądam na forum i czytam to tu to tam wasze historie. My z mężem staramy się o drugiego dzidziusia od września 2016 r.
    Mój M mówi, że teraz się udało :D czuje to :P ale o tym dowiem się dopiero 14 lutego:P więc albo będzie wspaniały prezent walentynkowy albo będzie można się napić.

    Gorąco was wspieram w oczekiwaniach na II kreski ;)

    Pozdrawiam

    Annie1981, karola205, aciulka, evve, kaka470, qosia lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy

    w5wqej28djx2i91k.png
    cbb096f3ba.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 7 lutego 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela90 wrote:
    dziękuję i życzę Wam z całego serca by i Wam jak najszybciej się udało! :)
    Ela nam niedługo stuknie taki sam staz staran jak wam wiec mam nadzieje ze to dobra wróżba:-D

    Ela90 lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 7 lutego 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska a właściwie czemu Ci sie tak bardzo cykl wydluzyl?? :( chyba przeoczylam . zawsze masz takie nierówne czy tak nagle się wydluzyl ?
    I wgl yo bardzo Ci współczuję bo mi kiedyś sie o tydzień prawie wydluzyl jak pierwszy raz bralam inofem i moj mózg szalał bo byłam 100000% pewna ze wreszcie sie udało a tu dupa, więc wiem jak musisz sie czuc :(

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 7 lutego 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że zaczynam plamić, czyli jutro, najpóźniej w czwartek będzie @ pełną parą. :/

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 7 lutego 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ela, gratulacje! ;D
    wysyłaj wirusy

    Ela90 lubi tę wiadomość

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ